Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Marcowe mamy 2016

Polecane posty

Gość kama_ku91
Fioletowa - za swój test zapłaciłam 7 e za drugi 10e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
Nie wiem dlaczego nie pokazuje całych moich wątków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ale fajnie, jest na coraz wiecej:) ja jestem za robieniem w terminie testow i później, z doświadczenia wiem, bo robiłam chyba milion testów przed..bo przecież co miesiąc byłam w ciąży i zawsze to samo rozczarowanie! Warto poczekać.ja robiłam testem za 4 zł i wyszły. Poczekaj niech beta wzrośnie, każdy dzień się liczy. Renata, powiedział mi ze wszystko jest pięknie, serduszko biło! wcześnie, bo to był 5 tydz 6 dzień. Kama odpoczywaj, będzie dobrze;) trzymam kciuki za wszystkie juz pewne i te niepewne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
Kora - zgadamy się może poza forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
Kora, gratulacje fajnie, że widziałaś już maleństwo, ja się trochę denerwuję, jutro mam lekarza, ciekawe co mi powie. Ja byłam tydzień temu to jeszcze nie było nic widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu22
Ja będę na wizycie pierwszej w prawie w 7 tygodniu i mam nadzieje ze tez juz zobaczę jak bije serduszko. W zeszłym tygodniu pobolewal mnie brzuch teraz troche w krzyżu, apetytu brak. Kilka dni temu okazalo się ze w dopasowanych spodniach juz z trudnością dopinam guzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
Linka82 miałam to samo jeszcze tydzień temu w poniedziałek, a teraz mamy juz dwa zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
Mnie moje codzienne spodnie uciskaja na brzuchu - który jeszcze nie urósł najbardziej jak siedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słowikowa
A ja z jednej strony chciałabym jak najszybciej pójść do lekarza, a z drugiej, boję się usłyszeć, że jeszcze nic nie widać. Zaraz potem wyjeżdżamy na wakacje i nie wyobrażam sobie nie wiedzieć 2 tygodnie, co i jak. Powiedziałyście już coś rodzinie czy czekacie aż lekarz potwierdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
Dzięki Kama,tak się boję,że coś bedzie nie tak...ale co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
Kama, skoro tak wolisz :) to dawaj maila:) Linka, bedzie dobrze-daj znac, zeby mi kciuki nie odpadly:D Lulu w 7 tyg to juz na pewno bedziesz widziec serduszko ;D Co do spodni ja juz tez zauwazam, chociaz to smieszne, bo to poczatki ale juz na styku jestem, czuje dyskomfort. Slowikowa, to moze zrob bete- bedziesz miec jasnosc ( no chyba ze robilas i mi umknelo) i dawaj do lekarza, lepiej miec wakacje spokojne:) Nie boj sie, chociaz ja sama ide za tydz na usg i tez juz panikuje czy aby na pewno wszytsko ok, bo piersi mnie jzu nie bola, mdlosci ustapily... eh czlowiek lubi sobie rozne rzeczy wkrecac! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do rodziny, ja z tych gadatliwych... i odrazu wypaplalam o naszym szczesciu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, data om to 23.06, długość cyklu 24-26 dni, staramy się o dziecko od maja, przedwczoraj robiłam test - pozytywny, jednak kreska testowa była blada (pewnie dlatego, że jeszcze przed terminem miesiączki), wczoraj miałam zaplanowaną od 2 miesięcy wizytę u gina (muszę kontrolować co 3-4 m-ce torbiel) i pytała czy coś już można zobaczyć, odpowiedziała, że jest błona śluzowa powiększona, mam zrobić badania i do niej przyjść ponownie, mam umówioną wizytę na 28.07, czy będzie już coś widać? pozdrawiam karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioletowa88
Prawdopodobnie będzie już cos widać, napewno serduszko :) a ja ciągle czekam na okres, póki co 2 dni się spóźnia. Testy wychodzą negatywne, ale przypomniałam sobie, że przy pierwszej ciąży test zrobiłam po 4 dniach po terminie spodziewanej miesiączki i kreska była bardzo blada - niemal nie wyrzucilam tego testu, bo nic nie widziałam, a kreska pojawiła się po około 10 minutach (na teście było, ze po 3 min jest wynik...). Także jeszcze mam jakies nadzieję, że do Was dołączę, dziewczyny :) Póki co czuję się rewelacyjnie, jestem pełna energii, sama nie wiem skąd. Nie czuję się ani na okres, ani na ciążę :D Ale piersi wylewają się ze stanika... To chyba dobry znak :) Miłego weekendu wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja tez jestem mrcoweczka:) teraz jestem w 8 tygodniu ale do gina ide dopiero 27.07:) pierwsza ciaze poronilam wlasnie w 8 tyg:( bardzo sie denerwuje zeby wszystko bylo dobrze...ale jestem dobrej mysli:) objawy: bol piersi, zmeczenie, czeste wizyty w toalecie...nudnosci mam czasem ale slabe:) trzymam za was kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
hej, witam nowe marcoweczki:) cos kafe sie buntowalo pare dni, bo staralam sie cos napisac a tu nic nie pokazywalo :/ Karolina, ja dokladnie miesiac wczesniej mam 22om maja i bylam 26 czerwca i bylo ladnie widac. Fioletowa, trzymam kciuki mocno!!! gosc-gratulacje:) twarda jestes ze potrafisz tyle wyczekac ja juz w 5tyg bieglam do gina. Przykro mi z powodu poronienia;( Linka, Kama co u Was??? i u calej reszty? ja ide za kilka dni do gina, mam nadzieje ze bede miala dobre wiesci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
Hej,próbowałam od dwóch dni coś napisać ale moich postow nie było widać,w środę miałam usg, wszystko dobrze,maluszek maleńki -5mm,ale serduszko bije:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kora abylo widac bijace serduszko? Ja w mojej pierwszej ciazy bylam w 7 tyg. Teraz bedzie koniec 5 - poczatek 6 tyg. Cos czuje ze bede chyba miala mdlosci. Juz dzis mi jakos niedobrze caly dzien. Z pierwszym dzieckiem od okolo 6 tyg. Wymiotowalam tak czesto ze nie bylam w stanie pracowac. Czulam sie jak z zoladkowka. Linka ktory tydzien jestes? Jest ktoras z was na zwolnieniu lek? Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu22
Hej dziewczyny :) . Tez próbowałam kilka razy napisać ostatnio i nic się nie pokazywalo . Coraz bliżej pierwszego badania usg, juz sie przyzwyczaiłam do tej myśli ze zostanę mama i mam nadzieje ze wszystko będzie jak należy. Wczoraj miałam gorszy dzień, jakies lekkie mdlosci. Tak to czuje sie rewelacyjnie bez jakiś zmian tylko senność mi doskwiera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny jak zaczynamy kolejna/nowa strone to ciezko sie laduja komentarze ii forum sie tnie - zobaczycie ze powtorzy sie to przy kolejnej stronie szostej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no irytujace jest to ze takie problemy z tym ladowaniem komentarzy!ale co my mozemy, mimo wszystko sie odzywajmy bo fajnie miec wsparcie osob, ktore sa w tej samej sytuacji:) Tak serduszko ju bilo:) jak masz watpliwosci poczekaj jeszcze tydz i bedziesz widziec wszystko na 100%. ja to bieglam z niecierpliwiona bo to bardzo wyczekiwana ciaza (ponad 3lata staran) i pierwsza:) ja mam mdlosci wiecZorem, czasem mniejsze czasem okropne.. ale i tak mam wrazenie ze jest lepiej niz na poczatku. nie moge jest slodyczy, bo zaraz wymiotuje po nich, wczoraj mialam tak po budyniu. staram sie ogolńie zdrowo jesc zeby dZidzi nic nie brakowalo i wiecie co, wyszla mi anemia!!! ide w czwartek pewnie przepisze mi dodatkowo zelazo. Martwic sie ta anemia strasznie?? ja juz mam 9tydz 4dzien:) i mam wrazenie, moj maz tez tak twierdzi ze brzuch mam zaaokraglony i taki lekko wydety, szybko cos:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka , gratuluje:) Lulu-ja tez jestem senna i wszak duzo wiecej spie, bo klade sie bardzo wczesnie ok 22, bo mdlosci mnie mecza wieczorem. chwile mialam z tym spokoj i powrocily.. w temacie zwolnienia, ja pracuje za biurkiem wiec jeszcze chce popracowac, przynajmniej z pare miesiecy, chyba ze bede sie zle czuc. nie ma co rezykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
Dziewczyny ja próbowałam pisać, ale bez skutku. My dzisiaj po wizycie u lekarza mamy termin na 14.03.2016r ❤ serduszko biło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama_ku91
Znowu się zaczyna . Założę forum na fb . Chętne niech napiszą do mnie Kamila Kustra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linka82
Kończę 8 tydzień,niedługo planuje iść na zwolnienie,nie ma co się przemeczac,brzuch powoli zaczyna odstawac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
Ja nie mam Facebooka:) ja widzę ze ja pierwsza jak będzie wszystko dobrze pójdę na porodowke:p termin 1 marca! Pewnie, że idź :) i odpoczywaj! Ja się śmieje ze śpię póki moge:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radosnakuleczka
Czesc dziewczyny! Tez pisalam i sie nie dodawalo :/ irytujace to jest... wybieram sie do lekarza za dwa tygodnie. Te upaly mnie wykanczaja. Duszno mi bardzo szybko sie mecze... ehhhh... szkoda gadac... przenosimy sie na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez pracuje w biurze z tym ze przez pierwsze 3 mce w pierwszej ciazy bulam na zwolnieniu w zwiazku z silnymi wymiotami- czasami nie moglam eyjsc z toalety a dodatkowo mialam torbiel 7 cm ktora zagrazala ciazy. Bralam dufaston. Po 3 mcach znowu chodzilam do pracy z tym zemialam zwolnienie a szefowa placila mi ekstra do reki. Teraz boje sie ze jak znowu bede miala okropne wymiotytobede musiala zostac w domu jakis czas. A mamy w firmie ciezka sytuacje. Jestem jedynym pracownikiem w biurze -nie ma mnie kto zastapic. To mala firma zatrudnia okolo 30 osob. Nie wiem czy mowic juz szefowrj o ciazy czy poczekac. Wy juz mowilyscie w pracy?karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×