Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Marcowe mamy 2016

Polecane posty

Ja też lubię ciepło, ale np. wczoraj siostra mi opowiadała, że kobieta zemdlała w autobusie, od razu oblałam się potem na samą myśl, na szczęście rzadko jeżdże komunikacją, boje się spacerować w ciągu dnia, mi sie wydaje, że taka pogoda jest bardzo zdradliwa, zwłaszcza dla osób w naszym stanie, współczuję kobietom które teraz mają końcówkę ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mi gin mówił ze 15-16 tyg płeć można stwierdzić:) wiec jeszcze trochę i się dowiesz:) dobrze wiedzieć, że są jeszcze lekarze z powołania! Właśnie uzmyslowilam sobie ze powinnam zrobić sobie przegląd zębów! Ponoć w ciąży z nimi gorzej? Sprawdziło się to u Was? Dziś się dobrze czuje aż chce się zyc;) mam nadzieje, ze Wy również;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos tu cicho chyba wszystkie sie opalaja. Ja robie obiad zaraz m przyjedzie. U mnie z zebami bylo i jest ok ale mojej mamie poszly wszystkie na gorze jak mnie urodzila. A na dole jak urodzila brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, melduję się :) Strach wyjść na dwór, po pół godziny byłam cała mokra :/ Zuzia poszła na drzemkę więc mam chwilę spokoju :) Mi w ciąży z zębami nic się nie działo, dopiero jak karmiłam piersią to miałam bardzo wrażliwe dziąsła i co chwilę mi krwawiły. Jak przestałam karmić to w ciągu miesiąca minęło i jak na razie wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zęby należy koniecznie skontrolować w ciąży bo ewentualne bakterie mogą przeniknąć do maluszka. Oj skłamałam że z zębami u mnie wszystko ok. Mam jednego do wyrwania bo zrobił mi się pod nim torbiel, ale na razie mnie nie boli więc czekam z zabiegiem do drugiego trymestru a najlepiej po 20 tyg jak łożysko będzie chronić malca, bo będę musiała antybiotyk brać po wyrwaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazia3
A gdzie mieszkacie? Bo ja na Pomorzu i dzisiaj uff troszkę chłodniej u nas :) wiecie co? Jakieś dziwne te mdłości u mnie, nie dość że trzymają mnie właściwie przez cały dzień z małymi przerwami to jeszcze późno wieczorem wymiotuje:( ktoraś tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazia ja mieszkam w centrum, między Łodzią a Warszawą i żar leje się z nieba, chociaż teraz widzę że chmury zaczęły się kręcić więc może trochę będzie chłodniej. Na wieczór zapowiadają burze, ciekawe czy zgadną. Ja ogólnie mdłości nie mam, no chyba że za długo nie jem. Ale co ciekawe mam chorobę lokomocyjną w ciąży. Mdli mnie i robi mi się słabo jak nie patrzę na drogę, albo jak mąż jedzie za szybko lub gwałtownie wykonuje ruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez dwa tygodnie nie mogłam prowadzić samochodu bo mnie mdlilo,poty,ręce mi się trzesly,serce walilo i jezdzilam autobusem ale to też była masakra . Teraz jest już lepiej i krótki dystans samochodem przejade spokojnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazia ja też z pomorskiego, w jakiej miejscowosci mieszkasz? ja mam od zawsze chorobę lokomocyjną ale tylko jak siedzę obok (a najgorzej jak siedzę z tyłu w aucie), nie znoszę też jeździć autobusem (ostatni raz jechałam autobusem 9 lat temu) wtedy też bierze mnie na wymioty (dojazdy do liceum to była masakra), jak prowadzę auto to jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazia3
Jestem ze Słupska:) a Ty? O ludzie, jeszcze nie jechałam samochodem od czasu kiedy mi się to zaczęło ale już się boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małami83
Hej dziewczyny, ja jestem z zachodniopomorskiego ;-) U mnie dziś super nastrój, ostatnio chodziłam kołowata. Dziś jadę na wizytę do ginekologa, nie mogę się doczekać. Może usłyszę w końcu serduszko :-) Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu22
Hej dziewczyny :) ja jestem ze śląska i u nas upaly niesamowite w weekend ma być 38-39 stopni. Bylam w wczoraj u lekarza zobaczyłam juz u swojej dzidzi raczki i nóżki. Dostałam tez skierowanie na badanie prenatalne będę miec refundowane i będzie mi robił mój lekarz do którego chodzę prywatnie. Dolaczcie sie ten na fb "marcoweczki 2016" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282828
Ja tez jestem ze slaska jest wczesnie a juz w pracy w pomieszcznie jest 32 stopnie ,nie chce wiedziec co sie jutro bedzie dzialo jutro 12 godz w pracy .urlopy i jeszcze jutro ma byc wiekszy upal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malami jestem ciekawa co u ciebie bedzie widac. Tez mam termin pod koniec marca i ide za 1.5 tyg na wizyte. Lulu super ze widzialas juz maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282828
Ja nie wskakuje na fb bo u mnie to wiedza 2 osoby , jakos wole nie zapeszac do tego 2 trymestru a i tak jakos narazie nie moge uwiezyc ze jestem w ciazy . Wizyta w poniedzialek mam nadzieje ze bedzie cos widac bo ostatnio to tylko pecherzyk byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazia3
Ania282828 ja też mam wizytę w poniedziałek:) a który to tydzień? Na kiedy masz termin? Ja zaczęłam 7tydzien i mam termin na 29 marca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazia3
Karolina a Ty na kiedy masz termin? A w poprzedniej ciąży to w którym tygodniu przeszły Ci te mdłości? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie zjednoczmy się i przestańcie całkiem tutaj pisać, niech nie robią z nas głupów z tym blokowaniem tematów, chcą wprowadzić zmiany i to ich durna zagrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania282828
Ja juz calkiem nie wiem na kiedy mam termin bo z om wychodzi mi teraz 7tydzien a u lejarza tydzien temu bylam i mowil ze to 4tydzien wiec nie wiem co jest grane czy sie nie rozwija czy tak mi sie owulacja przesunela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_850
Nie ma takiej na fb stronki. Też wolę poczekać do 2 trymestru z dołączeniem do grupy, nie muszą wszyscy znajomi wiedzieć :). Ja od tygodnia czuję się okropnie. Słabo mi, głowa mnie boli, mdli mnie. Do tego te upały. Jadę we wtorek na parę dni wypocząć sobie z synkiem na Słowację na baseny. Moja wizyta u gin dopiero 21 sierpnia więc kupa czasu jeszcze. Jeżeli chodzi o zęby to mi po ciąży się posypały ale w ciąży moja lekarka kazała mi co 3 miesiące robić kontrolę i wszystko było ok a potem przy karmieniu 2 zęby usunięte i trzeci w kolejce do usunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_850
Ana2504 - rozbeczałam się jak czytałam Twoje przeżycia. To niezwykłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam termin na kobiec marca. Lekarka nie powiedziala mi daty. A kalkulatory pokazuja roznie. Mam cykle 24-26 dni. Om 23.06 wiec gdzies po 23.03. Wymioty zaczely mi prEchodzic kolo 12 tyg. Powiedzmy kolo 11 juz mniej wymiotowalam a jak skonczyl sie 3 mc to tak w 13 juz prawie wcalr- raz na jakis czas tylko. Dokladnie nie pamietam w ktorym tyg calkowicie minely ale wiem ze pod koniec 3 mca najpierw raz na 2 dni sie zdarzylo. Pozniej raz na 3 dni... Ja na fb tez nie chce dolaczac tylko chcialam wejsc z ciekawosci. Nie lubie swojego zycia opowiadac wszystkim przez fb. U mnie tez nikt nue wie. Moim rodzicom powiem w 9 tygodniu lub w 10 bo mama zjezdza do polski na wesele brata. A tesciowej chce dopiero we wrzesniu chyba ze brzuch bedzie mocno widoczny wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazia3
Dziewczyny na fejsie to musi Was przyjąć Kamila i zaprosić do grupy. A 'MARCÓWECZKI' są tajną grupa, wiec nikt oprócz Was i zaproszonych nie będzie widział postów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mazia3
Ania282828 nie martw się, czasem się tak zdarza, ze owulacja sie mocno spoznia, ja miałam w 53 dniu cyklu przez PCOS albo poprostu w Twoim przypadku lekarz się pomylił bo miał słabe usg:) Karolina, jak sobie pomyślę ze jeszcze 5 tygodni mam się z tym męczyć to masakra:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam, ze ciezarna kobieta musi pracować w upale 30-stopniowym to mi się drobne nie zgadzaja. Wytrwalosci ci zdrowia zycze wszystkim Wam dzielnym kobietki - przyszlym mamusiom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×