Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Blackkk Saphireee

Chirurgia plastyczna Czechy

Polecane posty

Gość Blackkk Saphireee

witam. chce wykonac kilka zabiegów medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna.Zastanawiam się czy nie lepiej jechać do Czech.Wiem że kiedyś takie zabiegi były tam o wiele tańsze niż w Polsce..ale nie mam pojęcia jak wygląda to teraz. Czy któraś z was się orientuje i może polecić konkretną klinike? Dodam że jestem z Wrocławia więc interesuje mnie coś w pobliżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja w grudniu robilam sobie nos u dr Polaka w Ostrawie.1450 euro jestem zadowolona.z ogromnego kinola wyszedl mi zgrabny nosek.z tego co wiem on bardzo dobrze powieksza piersi.bardzo sympatyczny,konkretny i mowi biegle po Polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackkk saphireee
ja chce zrobić uszka i nos natomiast moja mama chciałaby zlote nici lub lifting :-) piersi robilam w pl 6 lat temu u j.jarlinskiego i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinta
Ja sądzę, że warto odwiedzić tę klinikę http://www.lineacorporis.pl/ , w której zabiegów chirurgii plastycznej jest naprawdę sporo. Jeśli więc chcecie, to możecie przejrzeć sobie galerię, gdzie przedstawione się zdjęcia przed i po wykonanym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często niższa cena zabiegu jest jednoznaczna z gorszą jakością ja bym uważała na tego typu kuszące ceny zabiegów. Często jest tak, że cena zawiera sam zabieg a jak przyjdzie co do czego to znieczulenie, pobyt w klinice, będzie płatna dodatkowo i wyjdzie na to samo albo i gorzej. Poczytaj sobie http://beautyexpert.pl/10-rzeczy-na-ktore-nalezy-zwrocic-uwage-przed-operacja-plastyczna/ na co zwrócić uwagę przez zabiegiem ja bym się nie sugerowała jedynie ceną w końcu powierzam w czyjeś ręce nie tylko wygląd ale i zdrowie a nawet życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Leitner

Sianie postrachu po to zeby zwabic pacjenta do swojej kliniki, to samo o Polsce mowia w UK wmawiajac klientom ze w Polsce tanio I zle, ze lekarze niedouczeni I operuja starymi metodami uzywajac dratwy... 

Brednie,  w Czechach jest super serwis, doskonali specjalisci I warto tam wlasnie wybrac sie na zabieg. Osobiscie robilam 2 operacje, jestem zachwycona,  swiadoma bylam komplikacji, wszedzie moga sie przytrafic,czlowiek nie maszyna kazdy organizm moze inaczej zareagowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Czechy

Nigdy do Czech.

Mnie zoperował lekarz jak chciał ,powycinał ,pozaszywał ,operował nie według uzgodnień,zniszczył mi oczy ,a po operacji zapomniał języka polskiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Leitner

Podaj nazwe , partacze zdarzaja sie wszedzie I trzeba naglasniac I ostrzegac innych , ja akurat jestem zadowolona a wynikow operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Czechy

Zdziwiłabyś się .To podobno bardzo dobry lekarz tak mnie załatwił.A prosiłam i ustalałam wszystko przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Leitner

Wiec podaj namiary,czemu tak enigmatycznie? wybieram sie na kolejna operacje I jesli to ten to poszukam kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Czechy

Podaj namiar  to ci napiszę.

A  nazwisko już pisałam  w innych tematach

A poza tym skąd wiadomo ,że inny będzie uczciwy i zrobi zgodnie z ustaleniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Leitner

Na tej zasadzie mozna przypuszczac ze nikt nie bedzie uczciwy bez wzgledu na kraj I miejsce, kwestia zaufania, fb mnie znajdziesz blond pod palemka z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Czechy

Nie wyświetlasz mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×