Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Absurdy UK oraz chamstwo Brytyjczyków.

Polecane posty

Gość gość
Ach, no i ekstra sprzet do wyciagania kasy od gadżeciarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomylka za pomylka a to dlatego ze kazdy pisze z "goscia" no ale jak mozna pomylic moj post z tym materialista od domu ktory buduje w pl :D tylko funty we lbie i zero honoru, nienawidzi uk ale gnije w uk, szczyt hipokryzji. To jak zachowuja sie polaczki w uk, lizanie d**y szefom ktorych nie lubia czy ogolne chamstwo bylo zaskakujace ale to czego sie tutaj naczytalem :D kompleksy polaczkow nie do opisania... co do apple to tak jak pisalem wole kupic szybszy sprzet innej firmy ktory jest tanszy i lepszy (wiecej pamieci, szybszy procesor itd) niz placic za nazwe i dla szpanu. To tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to już wiesz, czemu te pomyłki;) rzecz jasna, że apple też nie dla mnie i Mac rownież - udalo mi się pare razy ten podobno stabilny sprzęt wywalic, że pozjadał pracę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw udawał nauczycielkę, potem wyszła prawdziwa natura Konchitki, teraz zgrywa arystokratę:) Czekamy na osobowość nr. 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby nie bylo, moja ulubiona bardzo ceniona firma czyli Sony - ceny ok i jakosc sprzetu tez ok, nigdy nie mialem zadnych problemow. Lubie tez samsunga i lg, tez nigdy zadnych problemow. A apple przegina z cenami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie zadne osobowosci tylko rozne osoby :D jedna juz znika, milego wyzywanie sie i obrzucania gownem, w tym jestescie najlepsi i nie tylko na forach :D nie wyobrazam sobie wspolpracy polakow podczas np wojny, predzej sami sie powybijaja jak dostana bron do lap NARKA :D moze kiedys jeszcze wpadne posmiac sie jak bede sie nudzil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oby, oby, oby wreszcie nastal spokój i dotarło cos do łepetynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepsza jest ta hipokryzja:) Wpada jeden i próbuje obrzucic gównem osobe za pochodzenie po czym wychodzi , bo on się oczywiście gównem obrzucał nie będzie, że niby taka to czekolada:) Jasne:) Dlatego w wojsku nie ma dyskusji tylko podległośc i słuchanie rozkazu... żebyś mądrzejszemu tyłka nie zawracal swoja głupotą, no ale tacy faceci dzisiaj, że i w wojsku nie byli. A jak się takiemu napisze, że się pracowało cięzko na wsi to źle, bo bo krowy, bo gnój, bo to tamto, jak się napisze, że teraz dzięki pracy i nauce się ciężko nie pracuje to jeszcze gorzej, bo przeciez chłopi nigdy nie lubili pracować. A jakby jeden z drugim, czy dziesiątym wpadł na to jak zarobić, żeby się nie narobic to by piał pod niebiosa jaki to on jest zaradny i madry i kazdy inny, który pracuje na chleb na etacie byłby dla niego gównem. Tak to jest mendy z wami. Zawsze ważniejsza będzie ideologia wypranego mózgu i dorabianie jej do swojego marnego żywota niż trzeźwe spojrzenie i samodzielne przemyślenie tego co wazne, a co nie:) Jesli reinkarnacja istnieje to będziecie robakami w nastepnym zyciu i długi cykl was czeka, zeby znów móc pisac na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopko, ale Cie ktoś podsumował hajahahahaha. UK Cie nie kocha suko tylko potrzebowali waszych śmierdzących rak do czyszczenia kibli. Gdy przyjechaliście w zastraszającej liczbie i okazało sie, ze macie większe aspiracje niz zamiatanie, to zaczęła sie na was nagonka. Staliście sie kozłem ofiarnym nieudolnych brytyjskich rządów. Gdzie ja napisałem chłopko, ze nienawidzę UK? Ja nienawidzę takiej ciemnej masy jak ty, co to od gnoju oderwana w Pl teraz wielka ura bura, bo funty zarabia. Głupia chłopka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokoju to tu nie bylo i nie bedzie bo to nie ja zaczalem ten burdel tylko autor tematu :D i w sumie to nie tylko w tym temacie heheh ale dzieki za troche odmozdzonej rozrywki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heheh nawet zapomnial jak nazwal temat :D zli "brytole" itd biedaczek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście - wszystkie bluzgi i linki począwszy od pierwszej strony swiadczą o twojej miłości do Uk i nienawiści do Polaków... uhmm... masz coś tam między uszami jeszcze? Czy na raz pracuje ci najwyżej jedna komórka? Bo na razie na to wygląda, że sam za sobą nie nadążasz. Ja się oczywiście nie dziwie, że mnie nienawidzisz i ludzi mojego pokroju - trzeźwo myślących, nie dających się r****, którzy nigdy po nikim kibli czyścić nie musieli, żeby zarobic na chleb, którzy zawsze mieli ambicje i rozwijali się. Jak się samemu nie ma czym pochwalić to właśnie taką zawiść się prezentuje:) I pokaż mi gdzie jest nagonka na ciężko pracujących i płacących podatki ludzi? Chyba tylko wśród takich nizin społecznych, które uzywają kibla, który czyścisz. Bo nikt normalny nie ma nic do takich osob. Owszem nagonka jest na takich jak ty - co tylko biora kase i wyprowadzają za granicę, a nic od siebie nie dają, na takich co ciągna benefity, kradna i oszukują - takich sami pomożemy usunąc z tego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta wiedza o obcych ktorych sie nigdy nie spotkalo i nic sie o nich nie wie jest powalajaca, bo tak to jest, ze wszyscy emigranci to albo na zmywaku albo kible czyszcza, co jest oczywiscie bzdura. No ale dobra powiem ci, kibel to ja czyszcze tylko w domu jak zostanie troche gowna na muszli po sranku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym czy UK musi kogolkowiek kochać? Wystarczy, że daje żyć normalnie, a ciebie matula Polska tak tą miłością dusi, że aż musiałeś wyjechać czyścić kible - to sie nazywa toksyczna miłośc i syndrom sztokholmski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym jaka nagonka? Nigdy nie wzialem funta zasilku czy benefitu, na kazdego zapracowalem i nie zawsze bylo lekko i przyjemnie, i podejrzewam ze w pewnych sytuacjach ktore przezylem to jakies mieczaki szybko by wracaly do domku na garnuszek mamusi. A co mnie wku*wilo w tym temacie? Wrzucanie wszystkich brytyjczykow do jednego wora nienawisci, bo Ci ktorych poznalem nie zasluguja na takie szufladkowanie, wierz lub nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa je*ac ciebie... KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopko jestes tak tępa, ze nawet nie łapiesz sensu tego tematu. Przez założenie go chciałem pokazać, ze ten kraj niczym sie nie różni od Pl, poza tym ze jest bogatszy. Tutaj jest mnóstwo absurdów począwszy od przystanków autobusowych ustawianych co kilka metrów, na barach z smierdzacymi dywanami skończywszy. Ty jestes tak zachłanna i chciwa, ze funty przysłoniły ci wszystko. Jestes płytka chłopka, która z biedy pochodzi i byle jako gadżet jest dla nie wartościowszy niż własny kraj czy naród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedna rzecz, na którą Boli-Dupka by nigdy nie wpadła. Tworząc takie posty, plując na UK i sławiąc swoja miłośc do kraju, w którym przypadkiem się urodziła i który za dużo jej nie zapewnił działa tak naprawde na jego szkodę - bo który rodzic chce miec porabane, pełne nienawiści dziecko, którego jedynym osiągnięciem w zyciu jest czyszczenie kibli? Rzecz jasna, że zadna praca nie hańbi, ale tez nie ma się czym chwalic w tym wypadku. Więc tak naprawdę pokazując jaką jesteś gnidą działasz na szkodę swojego ukochanego kraju i dajesz innym przyczynek do ponizania go i wyśmiewania. Takie osoby jak ja dużo lepiej tą Polskę reprezentują:) Za trudne do ogarnięcia? To poproś rodzinkę pedagogiczną niech spróbuje wyłozyć tak, żebyś zrozumiał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopko a co ty dałaś takiego wielkiego UK, ze tak sie tym obnosisz? Samolot jakiś im kupiłaś czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co udało ci się to pokazać? Że się nie rózni? Skąd wziąłeś takie założenie? Oczywiście, że kraje się róznią między soba, na pewno znalazł by sie jakiś fajniejszy od UK, ja już go w najblizszym czasie szukac nie bedę, bo mam dzieci i nie chce, żeby się tułaly, żeby mogly jakieś miejsce nazwac domem rodzinnym i ojczyzną. Ale gdyby nie to pewnie testowałabym nastepne z listy. Jednym sie podoba Ameryka, innym Australia, nigdzie raju nie ma - są plusy, są minusy, są absurdy. A 2mln ludzi, które opusciły Polskę w ostatnich 10 latach, już 11 nawet mówią same za siebie i nie trzeba wiele dodawać. Co z tego, że ktoś może mi wejśc do domu, żeby uzyć toalety, jak jak dotad nikt tego nie zrobił? A jak zapuka i poprosi to oczywiście go wpuszę. Co z tego, że moglam przez jakiś czas nasikac do kasku policjantowi? Mam na tyle kultury i poczucia humoru, żeby tego nie robić i sie z tego śmiac:) No i w sumie myslę, że historia tego przepisu byłaby dość ciekawa to zgłębienia, w wolnej chwili doczytam:) Kto tutaj cały czas pisze o funtach, ja? Ja pisze o stylu zycia i udogodnieniach, a tylk ty cały czas usiłujesz wszystkim ta funcicę wmówić. I o co ci znowu chodzi z tym dawaniem? Co znowu wykręcasz, czy nie zrozumiałeś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie chlopko, szukalabys tam gdzie jest bogactwo. Ty przebrzydły parchu, chcesz tylko czerpać korzyści z czyjegoś sukcesu. Widać od razu, ze zostałaś stworzona z bezwartościowej, chłopskiej s,P, e, r, my. Tylko narzygac na takie s****wo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerkin jeszcze raz na tytuł jaki nadałeś swoim wypocinom - raczej mówi sam za siebie. Porównania sie robi inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heheh debilizmy niezle :D myla mnie miedzy soba i sobie wrzucaja :D jaka chlopka? Jakie czyszczenie kibli :D i inne wymysly, zalezy mi na funtach? Bardzo sie mylisz ale juz dobra, koncze ta szopke i zaluje w ogole ze zaczalem tu pisac, a mysl sobie co chcesz, "jasnowidzu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogactwo? Od dawna piszę co jest dla mnie wazne, ale nie przyswajasz, funcica wyżarła ci mózg, każda kolejna cegła zarobiona szorowaniem fug szczoteczką... Bogactwo i imponowanie gadżetami sa ważne dla ciebie, dlatego tu jesteś, dla mnie co innego akurat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopko ty jestes zwykła szmata, jeździsz tylko tam gdzie ci i twoim bękartom bedzie łatwiej. Jeszcze Cie los za to pokarze. Za twoja chciwość, pychę i zawiść. Zwykły chłopski pomyj, nic wiecej. Poza tym zadałem ci pytanie smieciu. Co takiego dałaś UK. Samolot im kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nedzny polski smiec, takich powinni deportowac i zakazac wjazdu do uk i najlepiej zakazac wyjazdu z pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwilunia -- kto wyjechał, żeby mu było łatwiej potem w Pl? Kto sie pyszni rzekomym wykształceniem i fachem i próbuje ponizyc kogos kto sie urodzil na wsi? Kto liczy kazdy funt i nawet wycieczki sobie nie zrobi, żeby zobaczyć coś więcej niż dupę Ahmeda w pracy? Kto mi zazdrości, że nie musze sie urobić, żeby dobrze zyć? Ja? hehehe cały czas swoje kompleksy wywalasz i żale wylewasz... jesteś tak prosty, że nawet tego ukryć nie potrafisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybudowalby moze domek z tektury na dworcu gdyby nie funciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopskie pomyje hahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu Apple nie jest marka dla prostakow. Wam sie nie nada . Dla was srajsung bo cekiniarski! Swag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×