Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Absurdy UK oraz chamstwo Brytyjczyków.

Polecane posty

Gość gość
Apple to gowno, ale dla frajerow drozsze to lepsze i mysla ze sa tacy z***bisci, a tu zero logiki. Jestem pewny ze zyjac w pl i majac rodzine na utrzymaniu nawet bys nie spojrzal na zadnego ajfonika, tylko do dzisiaj pewnie uzywal n3310 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy smartphone - samsung galaxy note 3. Stosunek jakosci do ceny idealny i nawet iphone 6 moze czyscic mu buty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie. Wszystko jest ok, ale nie sciemniajcie, ze w Pl ludzie nie maja drogich smartfonow. Chyba dawno w kraju nie byliście. Małolaty maja najdroższe telefony, iphony czy samsungi. Juz nie przesadzajcie, ze u nas to taka wielka bieda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto pisze, że wielka bieda? Kto pisze, że w Polsce nie ma srajfonów? jedyne co mozna napisać z całą pewnościa, że nadal kwitnie analfabetyzm wtórny, a bieda umysłowa go goni.... A tak swoja drogą - jak Was apple rżnie w tyłeczek - sprawdzcie sobie jakie ma ceny dla Amerykanów, a jakie dla gadżeciarzy z UK, czy chociażby Polski... już o sile nabywczej pieniądza przez litośc nie wspomnę;) Lubicie byc rznięci od pokoleń i ulepieni marketingiem jak Plastuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadałem ci pytanie szmato. Co takiego dałaś UK, ze tak się tym pysznisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz się okaże, że wszyscy sprowadzali jabłka ze Stanów heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spytaj swoich pedagogów jaka jest róznica miedzy reprezentowaniem czegoś a dawaniem głąbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To lepsze niz kabaret :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skażenie komus w dupke nie nazywa się reprezentowaniem tylko lizostwem chłopko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może spróbuj napisać po polsku głąbie:) zapominasz już języka? czy nie trafiasz w klawisze podczas bycia posuwanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopko, faceci nie są posuwani, to oni posuwają takie wieśniaczki jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
męzczyźni nie są posuwani, małe gnidy jak ty i owszem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany , a ten idiota jeszcze nie wyjechał do polszy ? Wszak juz w maju miala nastapic ta wielkopomna chwila powrotu na swoje kartoflisko ! :D JEDNAK FUNCIAKI NIE SMIERDZA , CO ? :P Dajcie se siana ludzie, ten idiota od długiego czasu nie moze zatrybic o co biega w naszych postach.. on tylko o srajfonach i tanich wycieczkach do Egiptu pisze, jako wyznacznik jego statusu :D Zreszta człeczyna po AFW-ie to czego sie spodziewacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopki, co ty wiesz o posuwaniu, ja ty cale życie albo zrywalas tytoń, albo plewilas kartofle. Daj mi namiary, to pokaże ci co znaczy mężczyzna. Moze nie będziesz się zachowywać jakbys pierwszy raz w życiu cywilizowany świat widziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheheheh.... znowu strzał a kolano:) o jakim cywilizowanym świecie mówisz? To Polska nie jest cywilizowanym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja heheheh :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magister od fikołków, faktycznie próbuje wykręcać, odkręcać i przekręcać, ale chyba kiepsko i z tym zaliczeniem było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopko, Polska jest jak najbardziej cywilizowanym krajem, ale jak widać po twoich postach, cywilizacja nie dotarla jeszcze do twojej, zapijaczonej wsi. Stąd twój zachwyt nad światem zachodnim wieśniaczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o klient doszedł w końcu Boli-Dupko? Na wsi nie mieszkam od ponad 20 lat i doskonale o tym wiesz, bo pisalam wczesniej:) Pisałam tez, że studiowałam i pracowałam w mieście, wiec z tego co napisałeś wniosek jest jeden - nie uwazasz Polski za cywilizowany kraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wnioskując z twoich postów, to ty chłopko jesteś juz po 40. Ludzie, kobieta przed menopauza, a w głowie wiosenne siano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Logicznie rzecz biorac to kobieta począwszy od urodzenie jest przed menopauzą, do momentu, w którym to nie nadejdzie:) Jesteś masochistą czy jak? Z tym popisywaniem sie swoją drunotą? Bo nie rozumiem... tyle razy się już skompromitowałeś i nadal ci mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadac na gg popisac jak sie tak kochacie a nie spamujecie forum tymi glupotami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopko jaka ty bystra. Wiem, wiem o tym. Wiem także, ze człowiek w momencie poczęcia się starzeje. Och te nasze wieśniaczki, jak one próbują zabłysnąć, by tylko nie wyjść na glupiutkie pastuszki krów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko najważniejsze nie dociera - jakim jestes ograniczonym durniem, bo byś zaplakał jakby wreszcie oswieciło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiem o czym do mnie piszesz prostaczko. Śmieci, którzy plują na Polskę i ja oczerniaja będę tępił niezależnie kim by byli. Prosta wiejska pisdeczko, rozumiesz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poj***e - już c***isałam, sprawdź sobie - nikt tutaj takich tematów nie zakłada, jesli ktos źle pisze o Polsce to w kontekscie tego co mu sie nie podoba i ma do tego prawo. Załozyłeś durny temat i czekałeś na oklaski... nie przyszły - to dośc oczywiste, większośc ludzi ma jakiś tam honor i otwarte spojrzenie i potrafi dostrzec i nazwac do dobre co złe. Miałeś fizykę w podstawówce? Nie nauczyli, ze kazda akcja rodzi reakcję? To masz, naucz się teraz - nie jest za późno. Polsce jest wstyd za takie śmieci jak ty, które niczego prócz złodziejstwa i małostkowości sobą nie reprezentują, które nie interesują się niczym prócz przecen z Tesco i pełnej własnej miski. Które robia trode za granicą i wyrabiają Polakom złą opinię. Pokaż swoim kolegom w kraju co tu wypisujesz, zobaczymy jak bedą z ciebie dumni:) Idź umyj tyłek, naoliw i szykuj się na nastepną rundę, a na tym forum już nie pisz, bo za każdym razem jak tu wejdę będziesz leżał i kwiczał - tak jak u siebie w robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PL to taka Europa C - niby Europa, ale tak naprawdę obrzeże Europy. Ludzie prze*ujowi, alkoholicy i menele o mentalnośći zasciankowej a życie tu to wegetacja pod psem dla 95% społeczeństwa. Żebyście nie wiem jak bronili tego kraiku to i tak wiecie, że jest g****o wart. Tak tu było od Mieszka I i to się nigdy nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wlasnie kurefka się odezwała. Takie jak ty szmato to tylko widza to co zle w PL. Piszesz, ze w PL drogie autostrady i ze dwa kilometry się pomylili, budując je z dwóch stron. Jednak jak przebudowywano stadion na wembley i zawalił się dach, mogąc zabić kilkadziesiąt osób, to szmato o tym nie napiszesz. Dobrze, ze robotnicy poszli na przerwę. To, za przebudowa tego stadionu jest do tej pory najdrozsza na świecie też kurfo nie napiszesz. Dzisiaj katarczycy budują tańsze stadiony niż Brytyjczycy ładnych kilka lat temu. Widzisz tylko to smieciu co jest zle w PL, oraz tylko to co jest dobre wUK pyerdolone amatorki cydra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoja droga to tak pieprzycie o wyksztalceniu, pracy i wegetacji no ale nie widzicie ze wiekszosc ludzi wegetuje, prawda jest taka ze wiekszosc ludzi ma chu*owe zycie a wiecie kto ma fajne? Sportowcy! Graja np w pilke a na koncie co miesiac pojawia sie kilka milionow np euro. Taki Lewandowski np niby zarabia 150.000zl dziennie co daje okolo 5.000.000 miesiecznie, ale nawet grajac w polskiej extraklasie pilkarze zarabiaja prawie jak prezydent Polski. Oprocz tego sportowcy zwiedzaja sobie swiat za friko. To jest zycie. A nie nedzna wegetacja jak wiekszosci szaraczkow... trzeba robic cos ciekawego a wyksztalcenie w tym swiecie mozna sobie w d**e wsadzic... jak ja zaluje ze nie zajalem sie sportem tylko wazniejsze byly imprezki, alkohol, papierochy i znajomi, ktorzy teraz tez wegetuja, a bylem bardzo dobry w pilke... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie dotacje z UE to byście żarli trawę i napieralalibyście się maczugami. Przecież w PL jest ponura egzystencja a ludzie przec*****i jeden drugiemu wrogiem. I to się nigdy nie zmieni. Dlatego 3.000.000 Polaków (a niedługo jeszcze więcej) wypięło d**e na ten kraj. Tu nic się nie może udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×