Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Absurdy UK oraz chamstwo Brytyjczyków.

Polecane posty

Gość gość
Pisałam wczesniej na czym mi zależy - na spokojnym życiu, nie odczuwam potrzeby imponowania stanowiskiem - nie mam go w sumie, bo pracuję dla siebie, czy rzeczami materialnymi, z dorobku cenię sobie dwójkę własnych dzieci - dorobek dośc nieoczekiwany zresztą:) To co by ci mogło zaimponowac tego nie wymienię, bo nie uwierzysz i tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes typowa chłopka, która wyjechała z jakieś polskich wsi na zachód i teraz zgrywa wielka panią. Nic sobą nie reprezentujesz. Gdybyś była kimś to nie wkazilabys na to forum. Ja sobie chłopki jaja z ciebie robię, z chłopkami śmiejemy się na przerwach z ciebie i tobie podobnych. Jesteś nikim w Pl i nikim w UK. O czy można z Toba chłopki porozmawiać oprócz tego jak wydalas zarobione funty? Znasz się na polityce, matematyce, ekonomii chłopko? Nie znasz się. Gdybyś się znala to wuedzialabys dlaczego PL jest biedniejsza a ludzie maja skłonności do kombinowania. Nie ma z Toba o czym pisać chlopko dojaca krowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jest głupolem. Z czego masz satysfakcje w UK, z wycieczek i Iphona. Prosze cie. Owszem pracując w PL nie mialabym tego co mam pracując w UK. Jednak pracujac w UK nie miałabym tego co mam teraz w PL. Przecież nie stac byloby mnie na zakup domu tutaj, za gotówke, który kosztuje ponad milion złotych. Nie stac bylo by mnie na studia pedagogiczne w jednej z najlepszych uczelni w UK, tylko pewnie na jakiąs marna szkólke. W Pl mogłam także wziąc sobie kredyt na dom i go spłacac. Jednak po co mam to robic, skoro dzisiaj paszport polski daje ogromne możliwości. Nie chcę tutaj życ i mieszkac, poniewaz nie jestem stad, rozumiesz to puściutka dziewuszko? Oni nas tutaj nie chcą. W pracy na recepcji Brytyjczycy wielokrotnie dali mi to odczuc Tobie pewnie to odpowiada, bo takim ludziom jak ktos napluje w twarz, to ten mówi, że desz pada. Jestes żałosna, maluczką osóbką. xxx Alez wracaj, wracaj w te pedy do PL , skoro ci tam tak dobrze :D Tylko nie chwal sie przed krajanami skad masz te kase i gdzie to nie pracowals :P Bo sprzedajnych polaczków, nieudacznikow co nie poradzili sobie w pieknej polszy to PRAWDZIWI POLACY nie chca s powrotem w ojczyznie :D Jeszcze cie na granicy zawróca.. Nie czytałas nigdy jakie o tobie maja zdanie , kochani krajanie z kraju , który tak wychwalasz ? :D A co do pogardy Brytoli.. jak sobie pozwoliłas to tak miałas ! :D Wdepnełas w g****o i zdziwiona byłas , ze smierdzi.. Pogratulowac ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś nikim w Pl i nikim w UK. O czy można z Toba chłopki porozmawiać oprócz tego jak wydalas zarobione funty? Znasz się na polityce, matematyce, ekonomii chłopko? Nie znasz się. Gdybyś się znala to wuedzialabys dlaczego PL jest biedniejsza a ludzie maja skłonności do kombinowania. Nie ma z Toba o czym pisać chlopko dojaca krowy. xxx Za ty ty jestes obryty, inteligentny i wykształcony :) Swiadcza o tym twoje posty, nie tylko w tym temacie :) Zwlaszcza z ekonomii jestes asem :) Idz juz, bo szkoda twojej przerwy w fabryczce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem chłopką, jestem córka rolników, wyjechałam najpierw do miasta, potem na zachód, dziś bym chętnie wróciła na ziemię, bo dziś już mam pomysł na to co bym z nią zrobiła:) Tylko wyjątkowe prostactwo wyzywa kogos za pochodzenie, strach się bać, że takie coś kształciło się, żeby dzieci uczyć dzieci. Czego ty byś ich nauczyła? Że nie da się w Polsce zapracowac uczciwą pracą - na swoim przykładzie i jak pluć na tych, co nie przystaja do reszty. Ot i wszystko:) Cieszę się, że nie dostaniesz tej pracy. Aha i wyjaśnij jeszcze skąd u ciebie ciągoty do tańczenia w zespole ludowym, skoro nie cenisz wsi - bo te tradycje to nie są miejskie - jakbyś nie wiedziała;) Ze mną mozna porozmawiac o wielu rzeczach i rzadko ze znajomymi rozmawiamy o pieniądzach, ale sobie prześledź na kto na co zwraca uwagę i co dla kogo jest ważne, bo się nieco zpominasz, że akurat to tutaj cały czas o kasie nawijasz:) Co do biedy polski - cokolwiek by ci propaganda nie wciskała prawda jest inna - jest to wina samych Polaków, był czas zbudować coś wspónie, ale każdy w Polsce jest indywidualstą, kazdy ciągnie pod siebie, dlatego wyjechałaś, żeby najpierw zarobić, zamiast sie troche poświęcić i od podstaw budować dobro państwa, które rzekomo kochasz. Ale pisz dalej pisz, jakby ktos jeszcze mial wątpliwości jakie ścierwo wraca do kraju i czy warto ich bronić własna piersią to sie tego wyzbędzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chkopko, tutaj niema żadnej kobiet po pedagogice. To ha scieme walnąłem byś miała bol dupki. Wzorowałem się na mojej koleżance, która pracowała w UK jako recepcjonistka. Jednak ona chłopko wróciła 4 lata temu, dzisiaj pracuje w przedszkolu. W międzyczasie skończyła drugi fakultet z filologii angielskiej i udziela korepetycji. Gdybyś zobaczyła jak oni żyją i mieszkają w PL, to miakabys jeszcze większy bol dupki. Polska się rozwija mamroto najszybciej w Europie więc jak mogła by się jeszcze rozwijać szybciej. Myślisz ze to jakiś cudowna ekomomiczna enklawa. Jesteś prostaczka, zwykłą chłopka, która z wsiury wyjechała na zachód i teraz ura bura wielka pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ad wypowiedż z godz: 15:36 "Gdybyś była kimś to nie wkazilabys na to forum." - własnie powiedzialaś o sobie, ze jesteś nikim:) Z chłopakami na przerwie nie gadasz o polityce i ekonomii i matematyce? Tylko obrabiasz dupę anonimom na forum i innym osobom? Naprawdę? Taka wykształcona i ambitna? Kto by się spodziewał... przed pracą wypisujesz bzdury na kafe, potem jestes poniewierana na recpecji, to kiedy kontemplujesz tą polityke, ekonomię i matematykę? ;) nawetminieżal.co.uk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RABAT!! 50% Tylko dzisiaj od 18:00 - 23.59!! Wszystko -50% w sklepie OTIEN! www.otien.com Już teraz przygotuj listę zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach, oczywiście, teraz koleżanka, czyli ty nawet studiów nie skończyłas, że się musisz chwalić osiagnięciami innych... no pieknie:) To sie nie dziwię kompleksom - nigdy niczego nie będziesz sobą reprezentować i 5 fakultetów na to nie pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopko ja nie jestem ona tylko on. Widzę ze twój prosty umysł wieśniaczki nawet tego nie ogarnia. Siedz w UK chłopko bo w PL nic po takich wiesniarkach. Do plewienia pol z chwastów mamy aż nadto badziewia z zaczerwienionymi policzkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie możesz zdecydować się co do tozsamości? łojesu..to po co wracasz do Polski? Przecież tam cię zjedzą za to? Ale ok - będzie od dziś pisac do ciebie Konchito i wszyscy będą szczęśliwi:) P.s: cienko już śpiewasz Konchitko - dawno w chórze nie ćwiczyłaś co? Szkoda dwa funty wydac na dojazdy bo ciułamy na dachówkę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i cymbal. Jednak co się dziwic jak w żyłach płynie chłopska krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze w ten temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to by tłumaczyło ulubione wyrazenie o 'bólu dupki' - wszystko idealnie się zgodziło:) Konchitko:) mówiłam - nie opowiadac o sobie za duzo kompleksie, bo jak nie jestes inteligentny to szybko będzie rozszyfrowany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa w UK linie telefoniczne, na które mozna zadzwonic w razie przemocy, upierdliwych sąsiadów i tp. Poszukaj może odpowiedniej dla siebie linii - na szefów pomiatających i wsadzających ci swoje male co nieco, to przestaniesz odczuwać 'ból dupki' hehehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ci chłopki powiedział, ze jesteś inteligentna? Pewnie twoja mama. Pamiętaj, ze dla matki jej dziecko zawsze będzie naj. Jesteś glupiutka jak Mariolka z kabaretu Paranienormalni. Nie schlebiaj sobie wieśniaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie watpię, że dla swojej matki jestes naj, ale przydaloby się trochę samokrytycyzmu Konchitko - mamusia w ogóle wie o przyczynach bólu dupki? ;) Czy ja gdzieś napisałam o sobie, że jestem intelignetna? Napisałam co robiłam i co robię mniej więcej:) Znowu sie popisujesz nieumiejętnością czytania i kompleksami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma z Toba o czym pisać. Jesteś tak pusta, ze jedyne o czym można zagarnąć to temat wycieczek. Zresztą co się dziwić. Polskim chlopkom zawsze imponował miejski świat. Pamietam jak za małolata jeździło się na wiochy by posuwac takie wieśniaczki jak ty. Wystarczyło ubrać się w wranglery, a kazda w krzakach można było pieprzyc. Co się dziwić, ze teraz tak zachwycasz się Zachodem, skoro w przeszłości imponowaly ci nawet zachodnie jeansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie juz spokoj kochani rodacy :D ta klotnia nie ma sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I niech juz bedzie, polacy sa naj a brytyjczycy be...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przykro mi, ale bawiłam sie dobrze na dyskotekach, bo lubiłam tańczyć, jednak z nikim w krzaki nie chodziłam - nie imponowały mi rzeczy materialne juz wtedy i nadal nie imponują, a ty ciągle nie potrafisz wbic sobie do glowy, ze jest inny sposób myślenia niż twój:) wrócisz do Polski i co? Będziesz imponowała hawira Konchitko? Cała ty, ale dupa będzie nadal boleć i dusza, a tego żaden pieniądze nie wyleczą:) Próbujesz wybrnąć z własnych beznadziejnych fantazji, ale nawet tego nie potrafisz zrobić dobrze:) p.s: ja się nie kłócę - ja sprowadzam to ścierwo do parteru, owszem można patrzeć jak chamstwo się szerzy, ale po co? Nie trzeba duż wysiłku, żeby mu się odechciało - juz pisze, że nie ma o czym ze mną gadać - znaczy skończyły się pomysły na dopiekanie innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopko, s****wo to cię zrobiło, gdyż nie wpoilo ci żadnych wartości. Ja Wrócę do Polski i w moim domku będę popijał piwko i śmiał się z niemot takich jak ty, które by moc zarobić na wycieczkę i Iphona musiały aż za granice wyjeżdżać. Ja będę u siebie, rozumiesz chłopko, co to znaczy? U siebie, w pięknym kraju, a ty chłopko będziesz pracować w kraju gdzie premier Cameron nazywa was od najgorszych. Jednak tobie plunac w twarz, to mowisz, ze deszcz pada. Wieśniaczko urodziłaś się wroblem i chocbys nie wiem co robiła, to kanarkiem nie zdechniesz. Nie masz żadnych wartości, ideałów. Wiesniarstwo wychodzi z ciebie w każdym poscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premier Cameron uprwia polityke głąbie - jest jak panienka w tej chwili - chce wydrzeć co nieco od unii bez wychodzenia z niej, więc straszy referendum, plus pluje na emigrantów, żeby odwrócić uwagę od tego co sie naprawdę dzieje w gospodarce i dlaczego. Kto jest obyty ze światem ten wie:) Poza tym nikt nie pluje na uczciwie pracujących, którzy płacą podatki i dają cos od siebie społeczeństwu - nigdzie, no może oprócz Polski - tam i takie przypadki można spotkać:) Jak juz pisałam - nie mam Iphona i nie zamierzam mieć, kupuję rzeczy wartosciowe i wlasciwie wycenione:) Na wycieczki jeździłam tez w Polsce i nieźle zarabiałam. Ale tutaj nawet w depresji było lepeij niz w POlsce w dobrych czasach. Jesli twoj patriotyzm polega na piciu piwka i smiaania sie z innych... to nie mam więcej pytań - chyba wszystko co najgorsze już o sobie powiedziałeś. Urodzilam się człowiekiem, więc żadnym kanarkiem umierac nie zamierzam, ale kochasz się w ptaszkach i już wszyscy wiemy dlaczego:) Pisz jeszcze pisz dalej, popisuj się poziomem, nic dziwnego, że Ludzie wzdrygaja się na słowo patriota, który ssie obce paly i daje soba pomiatac na emigracji dla kilku cegieł. Ale masz to na co zaslugujesz i do czego zostałeś stworzony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam takie pytanko: czy to mozliwe ze ktos czuje sie w UK bardziej u siebie niz u siebie w PL? I chce zyc tam nie dla pieniedzy czy "iphona" - swoja droga w zyciu bym nie kupil nic od apple, sa o wiele lepsze sprzety i o wiele tansze, trzeba byc idiota zeby kupowac ich sprzet :D a moze "dla szpanu" heh co za idiotyzm. No ale mniejsza. Moze ktos odpowie na pytanko? Czy to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że mozliwe i prawdopodobnie jest wiele takich miejsc na świecie, tylko we wszystkich nie zdązymy pobyć:) Są jednak ludzie, których wybraźnię to przerasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziałem chłopko, ze wypomnisz mi piwo. Pewnie ty nigdy piwa nie pilas. Wieśniaczko, Cameron przed wyborami nie powiedział, ze trzeba zrobić porządek z emigracyjna holota tylko konkretnie polska. Jestescie tam jak Żydzi w Europie przed II wojna. Brytyjczycy wycierają sobie wami mordy, a wy jeszcze im przyklaskujecie. Nie pracuje tu dla kilku cegieł, tylko by wybudować dom bez kredytu wieśniaczko. Jestem facetem, a priorytetem kazdego faceta jest zapewnić swojej rodzinie dom. Rozumiesz wieśniaczko. Gowno nie zarabialas w Pl i w UK też gowno zarabiasz. Ot typowa wieśniaczka na emigracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie o to chodzi co kto pije, tylko co kto uznaje za szczyt swoich osiągnieć - a tak to wlaśnie przedstawiłes:) Że takie jest dla ciebie wymarzone życie w Polsce:) Nie jestes facetem Konchitko, ból dupki będzie ci o tym przypominać... coś swoją droga zamilkłeś z tym okresleniem od kiedy zidentyfikowalam jego przyczynę hehehe.... trafiony zatopiony:) W Polsce cięzko takim odmieńcom jak ty, zatem domyslam sie, że hawira podpiwniczona? Zeby sobie kochanków potajemnie ściągać? I wysoki płotek sie szykuje co? Nie martw się - sąsiedzi i tak wszystko w końcu wypatrzą i będziesz uciekał stamtąd w popłochu:) Po dobrych szkołach się zarabia dobrze i w Polsce i w UK, ale u ciebie z logika na bakier - to już tez ustalilismy:) Jednak to nie pieniądze są najwazniejsze, tylko komfort zycia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten co o zydach... tak cie chyba tam traktuja :D dlatego tak psioczysz. Mnie za to szanuja -banglicy, angielki itd, supermili i nie falszywi, sa ok a falsz mozna wyczuc tylko od niektorych nedznych polaczkow, ale ich j****c, od kiedy traktuje sie scierwo jak scierwo czyli jak na to zaslyguja zycie stalo sie piekniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesniaczko Ty to pewnie masz komfort życia patrząc na brytyjskich sąsiadów którzy cię nienawidzą. Jesteś tak pusciutka, ze pewnie wystarczy gdy się do ciebie uśmiechna, a ty juz będziesz czula się taka dowartościowana. Niestety oni cię nienawidzą, tak jak nienawidzono Żydów. Do nich też Niemcy swego czasu się uśmiechali. Jejku, ale ty jesteś idiotka. Od tego slonca na polu gdy stawialas snopki w zniwa , to mozg ci wypaliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes chory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×