Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Absurdy UK oraz chamstwo Brytyjczyków.

Polecane posty

Gość gość
Oczywiście pisze się po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupolu, nie chodzi o emigrację, nie uznaję emigracji za sukces, matko co za głąb:) Ty się nie wybiłes - ty się wbiłeś w kompleksy, nie zdołałeś się wykształcić, nie zdołałes w swoim ukochanym kraju zbudowac domu, masz ambicje życiowe na poziomie picia piwa o zachodzie słońca. Które nie są niczym złym same w sobie, tylko troche głupawe jak na wielkiego patriotę... i sie spłakałam - próbujesz imponowac angielskim kolegą, co był na weselu? jesu....hehehhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam was wszystkich głęboko w ... Siedzę w Emiratach i mam full wypas do polandii nie wracam . Nie zesraycie sie tylko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopko czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Łapiesz sens czytanego tekstu wieśniaczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z was prymitywy.. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAMKNIJCIE swoje twarze i przestańcie pisać te idiotyzmy. A ty kolego co piszesz : gość wczoraj A ja mam takie pytanko: czy to mozliwe ze ktos czuje sie w UK bardziej u siebie niz u siebie w PL? I chce zyc tam nie dla pieniedzy czy "iphona" - swoja droga w zyciu bym nie kupil nic od apple, sa o wiele lepsze sprzety i o wiele tansze, trzeba byc idiota zeby kupowac ich sprzet a moze "dla szpanu" heh co za idiotyzm. No ale mniejsza. Moze ktos odpowie na pytanko? Czy to mozliwe? Gggg. Jakiż to jest lepszy sprzęt ? Zdradz mi te tajemnice ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brytyjskim posłom jak widać także łatwo wydawać publiczne pieniądze na swoje przyjemności. Przypomnieć tylko, że ostatnio nie zgodzili się na podwyżki pielęgniarkom. http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/izba-lordow-nie-chce-oddzielnego-cateringu-powodem-szampan,496937.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj o poziomie wiedzy Brytyjczyków. http://niewiarygodne.pl/kat,1031991,title,Alarmujace-wyniki-badan-Oto-najglupszy-narod-swiata,wid,14577819,wiadomosc.html?smgajticaid=61522a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy lepszy sprzet jesli chodzi o parametry, ceny apple to kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocila do domu Konchitka z nocnej zmiany i dupka boli, oj boli, wiec trzeba sie jakos dowartosciowac:) a wystarczylo sie uczyc:) Konchitka Bolaca Dupka, ktora da kazdemu za NMW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no zrozumiale, zrozumiale, jak to jest sluzyc glupszym od siebie za najnizsza krajowa? Jak to jest walczyc o jedzenie z przecen, zeby zaoszczedzic na nastepna cegle majac swiadomosc, ze te glupki, ktore sie na tobie dorabiaja i ktorym buty lizesz jezorem o kazdego pikacza pija szampana i jedza ostrygi? Oto polski patriota, patrzcie dzieci i nie uczcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dalej poslie linki z brukowców pokroju sun i daily mail:) coś normalnego potrafisz przeczytać? typu wiadomości BBC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu wspaniałe polaczki po powrocie z Tunezji, gdzie ludzie oplakuja bliskich po zamachach - to jest własnie bydlo pokroju Konchitki Ból-Dupki: https://www.facebook.com/kapitanborsuk/videos/10207585129896818/ Babcia nie chciala kasy od bauera? O rany - to widzę, że to ladowanie w Wasze tyłki idzie juz od pokoleń i Ból-Dupki jest wręcz chroniczny heheh. A było cos umiec, było byc chłopką i wiedzieć gdzie się schować i mozna było przetrwać, ale widzę, że babcia nieudacznik nawet tego nie potrafiła i dała się załapac i to też od pokoleń idzie...nie spij Konchitko, ktoś ci znowu koło tylka robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w takiej sytuacji pomoc tarocistki . Ja systematycznie korzystam w sprawach pracy, uczuciowych a nawet intymnych. Napisala mi o tym gdzie powinnam szukac pracy i znalazlam w tym miejscu o ktorym napisala.Odpowiada konkretnie na pytania i nie musze dlugo czekac na odpowiedzi. Maksymalnie do 24godzin. Jestem megazadowolona tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj zalosna tarocistko z reklama swoich diabelskich kart i zabobonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konchitka Ból-Dupka jak i sporo innego normalnego ludka pracuje u tych - rzekomo debilnych Angoli, bo u siebie nie jest w stanie zarobić:) U tych głupich Angoli, których uniwersytety przoduja w rankinagach uczelni, w przeciwiństwie do polskich będących w czwartej i piatej setce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopako ty ciągle na tym forum siedzisz, gdzie to twoje wspaniałe ciekawe towarzyskie życie, gdzie ci twoi wspaniali brytyjscy koledzy. Obrońca Brytoli się znalazł. Paszol won, krowy doic wiesniaczko, prosta chłopko. Oplewilas juz ogródek.? Pewnie masz w tym swoim małym, śmiesznym domku z dykty, maleńki ogródek dwa na dwa, w którym masz kilka grzadek marchewek i sałaty. Och jak ty się wybiłas, wieśniaczko, normalnie klekajcie narody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konchitka wstała po nocnej zmianie, dupkę nakremowała, ale co zrobić - nadal boli, a wieczorem znowu do rypania... przepraszam, bycia rypanym:) Masz jeszcze jakieś fajne linki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błehehehehe debilem bycie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten twój wyszukany, elokwentny, kulturalny styl jasno pokazuje, jak bardzo jesteś wyksztalcona, jaki poziom sobą reprezentujesz. Może i wyjechałas na zachód, ale dalej jesteś zwykłą, wiejska dziewczyna o mentalności menela spod budki z piwem. Typowa chłopka pracująca na kasie w biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale musialam znizyc sie bardzo do twojego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam ci już - nie mam problemu z dopasowaniem sie do róznego poziomu, podobnie jak aktorzy z graniem róznych ról:) Takich jak ty trzeba trzymac krótko, lac na odlew i nie odpuszczać, w przeciwnym wypadku będzie im sie wydawało, że wygrali i że zamknęli komuś usta, nie ze mną te numery. Bedę cię tu tak dlugo gnębić az wylądujesz na leczeniu:) Na wsi były budki z piwem? Poważnie? Oj, coś chyba znowu piszesz o klimatach swojego dorastania... budki z piwem i kasa na biedronce by pasowała... kto tam siedział? mamusia? hehehehe pupcia juz naoliwiona przed wieczorem Konchitko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopko, nie oszukuj siebie i nas. Ty po prostu pochodzisz ze wsi i kreci cię obrażanie się wzajemne. Jesteś wieśniaczka i chocbys nie wiem gdzie mieszkala, to wiejska sloma zawsze wyjdzie ci z butów. Tak jak ja ci wieśniaczko zagram, tak ty śpiewasz. Wystarczy cie sprowokowac i zaczac mowic jezykiem, ktory znasz ze swojej zapijaczonej wsi. Twoje wiesniarstwo wypływa z ciebie przy pierwszej, lepszej okazji, ponieważ pochodzisz z niskich warstw spolecznych. Natury nie oszukasz chłopko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat tysiaclecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciebie kręci plucie na bliźnich, plucie na kraj, który cie karmi, ktory dal ci szanse, jak bardzo zakompleksionym szajsem trzeba być, zeby tak robić? Żeby zakładac o tym tematy na forum? Przynajmniej rozumiesz obelgi, bo jak ich nie używam to od razu wzdychanie i niekumacja:) Boli dupka i boli, ze ktoś ci sie wreszcie postawił? I już nie wiesz od której strony gryźć, żeby dogryźć? Otóż mam wyjechane na to co kto o mnie myśli - tym bardziej takie g****o:) Jestem silną osobą i wiem jak cie trzymac tam gdzie boli:) Nie możesz mi dokopać, ale pisz dalej swój zyciorys, jest tak standartowy, że az przykre - cała rodzina popychadeł od pokoleń, to jak z tego może wyrosnąc cos normalnego? Ano nie miało prawa. p.s: z takim chamstem na tej mojej wsi, wśrod tych rzekomo niskich warstw społecznych nigdy sie nie zetknęłam, nikt tak nikomu pochodzenia nie wypominał, dopiero jak człowiek otworzył internet to zobaczył prawdziwą ludzka naturę - czy chamstwo mocne w gębie on-line, szczekaj dalej piesku, i szykuj pupkę na wieczór:) Jakies 30 lat temu takie biedoki z miasta jak ty żebrały o jedzenie u moich rodziców, bo w sklepach nic nie było, takze sądzac z zafixowania i twoja matka ma coś na sumieniu... musiała jakiemuś chłopu dac, bo nic poza tym nie potrafiła zrobić? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×