Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Absurdy UK oraz chamstwo Brytyjczyków.

Polecane posty

Gość gość
Dziesięc razy bardziej nienawidzą mnie takie polaczki jak ty niż sąsiadki akurat, bo im zwisa mój przyjazd - są na emeryturze:) Pewnego dnia się może nawet ucieszą, że Polacy zasilają szeregi opieki socjalnej i ma się nimi kto zająć. Poza tym ja jestem miłą osobą, znam język, pomagam jesli mogę, jesli mimo to mnie nienawidzą to mają spory problem, ale to nie mój problem:) Ja sobie poradzę:) Kiedys wreszcie dotrze do ciebie o głębio (czy głąbio;)) intelektualna, że rozciąganie swoich jednostkowych doświadczeń na innych imigrantów jest po prostu nieuzasadnione, bo kazdy ma tu inna historię i osiągnięcia? Bo nie każdy jest ładowany w tyłek i daje sobą pomiatać? Bo ktos się nie wstydzi mówić o sobie, że jest ze wsi, czy że jest Polakiem, bo ma się czym pochwalić, o czym porozmawiać i zaimponowac czym innym niż wranglerami i iphonem (jesli to dla ciebie imponujące)? Przestańżesz juz z tym iswoimi kompleksami w każdym poscie wyjeżdżać, bo się robi nudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niestety standard, na kazdym forum imigracyjnym musi sie znalezc taki nieudacznik :D z tym ze tutaj troche oryginalnosci bo zazwyczaj pisza ktorym nie wyszlo a tutaj praca jest, ale tez nienawisc do kraju ktory daje kaske - innymi slowy typ nie ma honoru, ja bym nie chcial zlamanego pensa id kraju ktorego nienawidze, chyba bym wolal zdechnac z glodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać pieniadz nie smierdzi, co tam honor, o honorze będzie się dzieci uczyc i napieprzać imigrantom, którzy zostali na emigracji - jak już się wyleczy kaca po lizaniu cudzego g****a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatkowo pojawia sie wspominanie wojny co paradoksalnie jeszcze bardziej pograza nieudacznika i pokazuje jakim gownem jest... niestety nieudacznik nie ogarnia ze wiekszosc zyjacych nie ma z ww2 nic wspolnego a dodatkowo np wiekszosc Niemcow wstydzi sie "swojej" historii... ale co tam, plytki nieudacznik juz wrzucil wszystkich do jednego wora nienawisci ale kaske ciagnie i dodatkowo mysli ze robi im na zlosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiesniareczko nie mam zawistnych sąsiadów w PL. Nie pochodzę ze wsi tak jak ty. UK nic mi nie dało, ja ciężko tutaj pracuje i place podatki. Jestem tutaj legalnie chłopko, gdyż PL weszła do Unii. Oni też w Pl robią interesy i ciągną pieniądze do swojego kraju. Wiesz chłopko ile kasy ciągnie z pl do uk samo Tesco czy banki. Zalosna niemotko, przykro mi ze musiałaś doić krowy i miałaś zawistnych sąsiadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas ignora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety brytyjskie sa wulgarne i aroganckie,zero kultury!zawsze slychac je na odleglosc,a jak jezdza na urlop do Turcji czy muzulmanskich krajow to za grosz szacunku opalaja sie nago !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopko o czym ty do mnie piszesz? Czy ja napisałem ze po wojnie ludzie mieli lepiej? Ty masz naprawdę zlasowany mozg. Tylko takie glypiutkie wieśniaczki zostają na stale na emigracji. Powoedz mi kim ty jesteś, co robisz w życiu, jakie masz osiągnięcia? Jesteś nikim, szara chłopka która pracuje na emigracji. Naprawdę to nic wielkiego w dzisiejszych czasach pracować w bogatszym kraju. Każdy dzisiaj może emigrować chłopki. Wystarczy wsiąść w autobus. Co za wieśniaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szybko - wole byc nikim w UK i miec szczerych znajomych obcokrajowcow, "angoli" i nawet cyganow z czech, szczerzy i uczciwi, sprawdzone wiec zamknij ryj :D niz byc kims w pl i miec zasranych falszywych "przyjaciol" ktorzy sa tylko jak czegos potrzebuja, falszywe q***, niestety wykorzystali moje dobre serce w pewnych sprawach ale Q*** NIGDY WIECEJ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autobusem pojechaleś na emigrację? No widzisz, ja wyszłam ze wsi, ale stac mnie było na samolot i start z pelną kieszenią, bo na siebie zarabialam od dawna... o czym ty w ogóle bełkoczesz? NIe mam najmniejszego zamiaru mówić więcej co w zyciu robię, zyję sobie spokojnie, wychowuję dzieci, w międzyczasie pracuję, dzis sie obijalam, bo miałam lenia, więc nic nie zrobilam, ale pieniądze same do mnie przyszły i tak:) Sam zacząłes cos dramatyzować o nienawiści sasiedzkiej, a ja z sąsiadami nigdy nie miałam problemu, znowu jakies swoje przezycia rozciagasz na innych. Masz pełno tego smutku, nieudanego zycia, mogłabym współczuć, gdyby nie to, żes taki głupi na własne zyczenie. i zamiast to leczyć to żydzisz na lekarza i w zamian wylewasz zale na forum. Ale to ci nie pomoze. Jakies 90-95% społeczeństwa jest lepsze od ciebie Konchitko Boląca Dupko:) I nie zazdrośc mi pochodzenia, tylko zrób cos ze swoim, bo się duzo dalej od Wersalu rodziłeś niz ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopko wytłumaczę ci jeszcze raz. Piszac o wojnie nie miałem na myśli tego, ze ludzie mieli po niej lepiej, tylko to, ze przed wojna narastała ninawisc do Żydów. Co z tego że Niemcy dzisiaj się wstydzą, skoro 70 lat temu wymordowali w komorach gazowych ponad 3 miliony ludzi. W UK narasta dzisiaj podobna nienawiść, tym razem do Polaków i co najgorsze przenosi się ona na grunt polityczny. Brytyjczycy was po prostu nienawidzą, gdyż są nieudolnymi leniami. Widza np. ze taka wieśniaczka z PL jak ty, przyjeżdża do ich kraju, uczy się ich języka i w kilka lat ma juz niezla prace, dom i rodzinę. Oni natomiast cale życie na wynajmowanym domu musza mieszkać. Swoja nieudolność i lenistwo przeradzają w agresje, która niestety wyladowuja na Polakach. Nie pisze ze tak jest wszędzie, ale tak Polacy są odbierani przez niższe warstwy społeczne. Żydzi przed II wojna w większości byli biedni, ale była grupa bogatych i to ona wywołała agresje wśród Niemców. Radykalizm nie rodzi sie wśród ludzi mądrych tylko wśród głupców, nieuków i cwiercmozgow. Tak chłopko, uważaj bo może nadejs czas, ze ci uśmiechający się do ciebie brytyjscy sąsiedzi staną się twoimi oprawcami. Jesteś pusta chłopka, lepiej zajmij się dojeniem krów, a nie dyskusja na poważne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autobus 2x drozszy od samolotu no chyba ze bukujesz w dzien lotu ale kto to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrwaaaaaaa wlasnie to ze wiekszosc terazniejszych Niemcow nie wie co to hitler itd a ty ich wp*****lasz do jednego wora... wez juz skoncz, nie wszyscy brytyjczycy sa tacy jak ci ktorzy nasrali na ciebie, skoncz, skoncz, skoncz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie? I ktos chce autobusem się tułać na emigrację? Chyba dlatego, że nigdy o samolotach nie słyszał, albo nie potrafi kupic biletu, bo pilot ich nie sprzedaje hehe:) Rozumiem co chciałes powiedziec o wojnie, ale poniewaz to kolejna wyssana z palca bzdura, więc zignorowałam. Masz zwidy i widzisz to co chcesz widzieć, a nie jak jest, otoz idzie zmiana, jeszcze pare zamachów i ktos zupełnie inny będzie tu na celowniku:) Bardziej bym się martwila o ten ok. 120mln naród na wschodzie z szalonymi, chlejącymi rządzącymi, którzy nie moga przeboleć, że Polska jest jakby niepodległa i urzadzają symulacje ataku nuklearnego na Warszawę pod PoOlaków nosem:) Buduj hawire buduj, z głęboka piwnica... i naucz się doic krowy, zabijac kury, robić masło, sery, piec chleb, uprawiac warzywa... może sie to jeszcze przydac oj może... jesli zostanie tam jakiś skrawek nie skażonej ziemii... Brytyjczycy moga nienawidzieć ciebie, bo zabrałeś im pracę i slesz kase za granicę, Polacy tez cie kochać nie będą zresztą, ale to są w większości rozsądni, spolegliwi ludzie i nie jest trudno ich przekonac do siebie... tylko ty się zabrałeś do tego od bolącej dupki strony hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo widze, że poj*** nie wytrzymał i zaraz coś rozp** hehehe to jest właśnie taki moment, że się dzwoni po karetke i zamyka pacjenta w psychiatryku, ech szkoda, że nie moge tego zrobić live, byłoby jednego robala mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jestes jednak wieśniaczka. Nie pisałem o dzisiejszych Niemcach tylko o tych sprzed wojny. Opisywałem sytuacje majaca miejsce przed wojna i zrobiłem analogie do tego co się dzieje dzisiaj na Wyspach. Z Toba pisać to jak grochem o ścianę. mUsialas być bardzo tępa w szkole. Nie rozumiesz co się do ciebie pisze. Doj krowy chłopko, do tego jesteś stworzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumem, ale twoje analogie są z d**y wzięte - UK nie wyjdzie z Unii i nikt nas stad nie wyrzuci, może co najwyżej nie wpuści nowych na ssanie i bardzo dobrze, jesli ktos tu kogoś nienawidzi to własnie przez ludzi takich jak ty, a co do zagrożenia to patrz na wschód, Ukraińcy i Rosjanie byli niejednokrotnie okrutniejsi niż Niemcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki ze pewne osoby nauczyly mnie ze trzeba wykorzystywac innych a jak oni czegos chca to olewac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ad vocem histerii wojennej .Prędzej niż na Warszawę spadnie ruska rakieta bezowi zaczną rżnąć brytoli w UK . Emigrantów z pl też. Już zresztą są tam strefy typu "islamic zone" . I o ile na wojnę z Rosją to jest może 3% szansy to na wojnę etniczno-religijną w UK jest 70% szans w ciągu najbliższych 30 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz nowego podnózka Kaczki w roli prezydenta już za chwilę, oj będzie się dzialo:) A cóż to nagle za zmiana frontu? Myslalam , że to Cameron z brytyjczykami będa nam podzynać gardła z nienawiści... moze się zdecyduj, bo się już gubisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p.s: czy ktos by uwierzył w agresja na Ukrainę lata temu i ze ruskie będa zestrzeliwac cywilne samoloty?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Propaganda... moze jestesmy mamieni tym gownem o rosyjskiej agresji, osobiscie predzej uwierze ze ukrainskie banderowskie s****wo cos kombinuje no ale... zwykle szaraczki moga sobie tylko popisac w necie, tak samo jak probowac wzbudzic nienawisc do brytyjczykow.... ludzie sa gorsi od malp, ile w nich nienawisci i glownie rozchodzi sie o kolor skory, nedzne kreatury, miejmy nadzieje ze kazdy kiedys zaplaci za wlasne zbrodnie i tez mniejsze chujnie robione innym... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znwu piszesz o sobie, ziew... propaganda taaa... chcialabyś, żeby było jak c***asuje, ale tak nie będzie, nigdy nie było, za cienki jestes, żeby to przewidzieć, ale coż może być widać z kibla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno ze swojego masz lepszy widok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieśniaczko ja nie jeste tchórzem i jak przyjdzie potrzeba to stane w obronie Polski. Chłopi niestety juz tak maja, ze od wieków są wrogo nastawieni do ojczyzny. Co do twojej pewności, ze UK nie wyjdzie z Unii, to Hitler w pierwszych wyborach miał nieco ponad 2% by w ciągu 20 lat uzyskać ponad 90 % poparcia. Nie bądź zatem taka pewna wieśniaczko, bo może się okazać ze ci mili brytole będą ryzac lachow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz pojecie co przezywaja Rosjanie mieszkajacy blisko ukrainskiej granicy? Wyobraz sobie ze mam tam dobra znajoma rosjanke w Stavropolu i ona pisala mi rozne ciekawostki... ona wie o wszystkim, ww2 itd... nie jest taka tepa idiotka jak to opisuje Rosjan nasza tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie ogladam polskiej tv, znowu slepak:) nikt ci nie odmawia, że staniesz w obronie kraju i to byc może byłaby jedyna dobra rzecz, którą byś w zyciu zrobił.. bo jak na razie to tylko ci się wydaje, ze jesteś mocny w gębie, a i tego nie ma... długo jeszcze będziesz męczył moje pochodzenie? długo cie będzie bolało, ze się ładnie wybiłam? że zrobiłam coś pozytywnego ze swoim zyciem, czego się tobie nie udało? Pochodzę ze wsi, nie wstydzę się tego, bo nie ma czego, jestem Polką, nie wsytd mi, mogę nosić głowę wysoko, jestem emigrantką i tez mi nie wstyd, bo dzięki temu zachowałam swoje poglądy, nie musialam się sprzedawać, moge patrzec sobie w oczy i zyć spokojnie. A ty się dalej wyzywaj za swoje nieudane zycie, za ból dupki, brak tożsamości seksualnej (próbujesz nadrobić narodową? to się nie uda:), może się znajdzie ktoś kto się przejmie, ale to nie będę ja:) jestem 100 razy lepsza i bardziej wartościową chłopką niż ty kiedykolwiek byłbyś księciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopko gdzie ty się wybilas? Ty poprostu wyjechslas ze wsi do UK, na polskim paszporcie w momencie gdy juz każdy mógł wyjeżdżać, bo PL do Unii weszła. Nic nie osiagnelas wielkiego. Ja też się wybilem, wyjechałem do UK, nauczyłem się języka i zarabiam dobre pieniądze. Mam kumpli obcokrajowców, jeden nawet był na moim ślubie. Co to a sukces wieśniaczko, emigrować w dzisiejszych czasach? Typowa dojarka od krów. Jesteś tepa, pusta i płytka, ze aż czacha dymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×