Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy myślicie, że różnica 6 lat w związku to dużo, jeżeli kobeita jest starsza?

Polecane posty

Gość gość
Według mnie nie ma najmniejszego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprocz milosci sexu i uniesien sercowych jest druga strona medalu-codzienne zycie. Nie czesto to pasuje do siebie. Panie 30-40 lat powinny to doskonale wiedziec i wlaczyc hanulce w odpowiednim momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziom321
Ja mam dziewczyne 9 lat starsza - ja 34 ona 43

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszko JAKOS ma niewiele wspolnego z dobrym ukladaniem wspolnego zycia. Jakos popraw najpierw to swoje wspolzycie dopiero przekonuj innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkaru
Mam 47 lat i 20-ścia lat byłam z facetem 5 lat młodszym i mam z nim czwórkę dzieci. To żadna różnica wieku , miał być młodszy a zrzędził i jojczył gorzej od mojej Mamy co ma 74 lata. Dlatego już z nim nie jestem. Teraz jestem z facetem co mógłby spokojnie być moim synem bo ma 29 lat. Fakt Jego Mama była na początku zmartwiona czy będzie szczęśliwy ale jesteśmy ze sobą dwa lata i jeszcze Go nie "przyłapała smutnego" jak sama twierdzi. Można ? Można, tylko trzeba wiedzieć czego się chce, no i się, no wiecie, kochać . Nie oczekiwać, nie marudzić, żyć tak do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arkaru _ kobieto ty sie najpierw popukaj w czolo i dopiero wypisuj takie bajki. Jestes.juz stara baba z bagazem w postaci dzieci doroslych zapewne i wypisujesz farmazony jak to ten mlody chlopak zaszedl z toba na szczyty zyciowych sukcesow i szczescia. Pomimo metryki nie dojrzalas do swiadomosci co jeszcze w zyciu chcesz osiagnac i od siebie wybranemu mezczyznie dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie jest dużo. Naturalnie to tylko jednak jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.04.16 Arkaru _ kobieto ty sie najpierw popukaj w czolo i dopiero wypisuj takie bajki. Jestes.juz stara baba z bagazem w postaci dzieci doroslych zapewne i wypisujesz farmazony jak to ten mlody chlopak zaszedl z toba na szczyty zyciowych sukcesow i szczescia. Pomimo metryki nie dojrzalas do swiadomosci co jeszcze w zyciu chcesz osiagnac i od siebie wybranemu mezczyznie dac X Pochwal się jaka to ty jesteś dojrzała i jakie to masz świadome cele w życiu oraz co dajesz swojemu mężczyźnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojrzała to jestem wystarczająco, bo nie wypisuje takich idiotyzmów i nie zachwycam się na portalach działaniem układu starej baby z młodym chłopakiem.Jakie to ma psychologiczne podłoże sama sobie poczytaj,bo widocznie i do tego też nie dorosłaś i się nie pofatygowałaś przestudiować. Jeśli wam obojgu to pasuje to udanych uniesień życzę. Oboje jesteście pełnoletni i sami o sobie decydujecie. A o mój związek się nie martw. Działa bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsze partnerki to zwykle kobiety o wysokim statusie finansowym,społecznym,urządzone w życiu,wykształcone,zadbane i inteligentne. U ciebie któreś z tych "zjawisk" wystąpiło czy rozkładasz jedynie przed młodym nogi na życzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co się ma w głowie zbiera z przeżytymi latami Karolinko. strzeliłaś kulą w płot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam, że górna granica różnicy wieku to właśnie mniej więcej 6 lat. Czy to mężczyzna czy kobieta jest starsza, nie ważne. Przy większej granicy moim zdaniem robi się troche dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz, póki jesteście młodzi to może aż Wam tak bardzo nie przeszkadza, ale później może być różnie - wiadomo jak jest. Faceci lubią młodsze a tu jednak ty będziesz starzeć się szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z wiekiem róźnica lat będzie niewidoczna ale czym młodsi tym lepiej się związać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Już wiemy, że krytykować umiesz oraz osądzać bezpodstawne. Napisz jakie to masz te świadome cele i co dajesz swojemu mężczyźnie. Poki co to widać, że jesteś nieszczęśliwa w swoim związku i zazdrościsz innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa o 19.34 Dyskusja z takim pustakiem jak Ty nie prowadzi do niczego szczególnego,więc daruje sobie tę przyjemność. Wolno mi mieć swoje zdanie, a jak tobie się nie podoba krytyka innych to zwyczajnie"nie wychylaj się" ze swoją filozofią życiową. Po to są takie fora,żeby dyskutować i wyrażać swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Jak na razie pustostan umysłowy i gołosłowie to twoja domena;) Tworzysz z d**y wzięte życiowe filozofie i nawet u argumentować nie potrafisz;) A więc jeszcze raz jakie to są te świadome cele i co daje się mężczyźnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młode ciało a nie babcine zwisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisalam Pustaku o swiadomych celach tylko o twojej swiadomosci. To dwie rozne sprawy. A odpowiedz bez mala doskonala masz od tego goscia ponizej. Krotko i konkretnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wykształcone,zadbane i inteligentne kobiety wiążą się z młodszymi a nie wykształcone, zaniedbane i nieinteligentne z rówieśnikami lub starszymi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Młode ciało a nie babcine zwisy. X Dla mnie tylko pustaki wchodzą w związki dla seksu czy pieniędzy ale każdy jest kowalem swojego życia. Takie związki nie trwają latami ale chyba każdy świadomy człowiek to wie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odczep się ode mnie stary, zryty i pomarszczony berecie, to, że ty dajesz swojemu gachowi doopy na życzenie bo nic innego do zaoferowania nie masz oprócz tego jeszcze działającego otworu miedzy nogami, to nie znaczy, że w każdym związku tak jest. Hejtowanie na kafe, które to nazywasz krytyką to rzeczywiście bardzo świadomy cel w życiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPanilodowegoogrodu
To żadna różnica wieku. Mój 1 mąż był młodszy o 10 lat i mieliśmy fajne 5 lat małżeństwa. Teraz 2 czerwca biorę ślub z mężczyzną młodszym o 20 lat i ta różnica wieku jest nieodczuealna ani widoczna. Prawda jest ze faceci w moim wieku to w 90% przypadków juz starsi panowie kanapowcy,wiec trudno się dziwić kobietom po 40 które są pełne energii życiowej ze wiążą się z młodszymi partnerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czasem różnica się zaciera. Jeśli oboje jesteście młodzi to tak różnica będzie odczuwalna, ale z czasem taka różnica się zaciera... dlatego jest wiele przypadków zwłaszcza w świecie cele-brytów kiedy to jakiś 50 letni facet ma 28-30 letnią żonę i nikt w tym nie widzi problemu a różnica prawie dwukrotna w wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że nie :) ja zawsze się spotykam z kimś młodszym tak jakoś wychodzi ;) ale to nie ma tu żadnego znaczenia tu chodzi o dojrzałość emocjonalną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesss
Ja swoją poznałam jak miała 17 a ja 33... jesteśmy razem już 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akro
do osoby bez imienia 09.04.17 Tak, w mojej sytuacji to tak wygląda, a wcale nie musi znaczyć, że młodszy szuka we mnie matki. Znam jego historię życia i wiem dlaczego on natomiast jest zainteresowany starszymi od siebie kobietami, a nie młodszymi. Trzeba też znać czyjeś życie, by móc się dogłębnie wypowiadać. Za komentarz w każdym razie dziękuję, ponieważ po to jest to forum, by się wypowiadać i dzielić doświadczeniami. Nie popieram obraźliwych komentarzy i używania wulgarnych słów, kultury trzeba się najpierw nauczyć, a potem ją "sprzedawać", zachęcam :-) i pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×