Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

4 dziecko w drodze i 40 metrowe mieszkanie, jak się pomieścić ?

Polecane posty

Gość gość
och jak ja zazdroście 4 bachorów na 40 metrach. Jaka musze być nieszczęsliwa mając ZALEDWIE 2 dzieci na 80 metrach..oj biednaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to tego komornika najbardziej zazdośzczę hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nic się nie martw tymi metrami :) zrobisz sobie jeszcze 8 dzieci, zwolnicie się z pracy i będziecie szczęśliwi jak autorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś och jak ja zazdroście 4 bachorów na 40 metrach. Jaka musze być nieszczęsliwa mając ZALEDWIE 2 dzieci na 80 metrach..oj biednaaaa aha zapomniałam dodac ze te 80 m to z klatka schodową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja to tego komornika najbardziej zazdośzczę hahaha bo ona ma jednego komornika a ja trzech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to na klatce można zrobić antresolki i poupychać dzieci :P spokojnie możesz mieć jeszcze dziesięcioro, nie ośmioro. Tak ci radze w trosce o twe szczęście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no to na klatce można zrobić antresolki i poupychać dzieci jezyk.gif spokojnie możesz mieć jeszcze dziesięcioro, nie ośmioro. Tak ci radze w trosce o twe szczęście i dadam ze ja mam wszy łonowe i zaden facet mnie nie chce nawet analnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80 metrów plus taras i ogród. Matko to ja co roku mogę rodzić bez opamiętania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80 metrów plus taras i ogród. Matko to ja co roku mogę rodzić bez opamiętania ale stary posuwa mnie tylko analnie wiec i tak nie zajde .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wczoraj i oral i anal był:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no był ale staremu k***s smierdział i osikałam go moczem , nastepnym razem usiade mu na twarz jak bedę miał okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej anal jak 5 bachor, co nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale ja lubię bachory bo potem becikowe dostaję :) a anal tez fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co wy myslicie, ze jak ktoś ma 1 maks 2 dzieci to juz nie beda go na starosc odwiedzac w święta? Ale najlepiej narobić 4 na 40 mkw i krzyczec hasla typu 'miłość! '. W rodzinie 2+2 tez jest miłość, ba nawet w 2+ 1. wiec to argumment z d**y. Dzieci nie maja wiecznie 5 lat i potem tez chca cos od życia wiecej, niz tylko kolejny brat... Nie mowie, ze trzeba dawac wszystko dzieciom za nic, ale jak nastolatek postara sie i zarobi nawet te 500 zl na oboz to jednak warto mu dołożyć reszte, a nie 'bo nie ma jak, bo kolejne dizrcko drodze, bo bratu trzeba kupic ksiazki do szkoly itp'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do pozaru to chyba ta idiotka zapomniala ze sa ubezpieczenia . Od pozaru od powodzi od wlamania . W dobry pakiet wchodzi jeszcze kilka dodatkowych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezpłodne dewoty zazdroszcza autorce czworga dzieci :) żałosne jestescie bezpłodnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezplodne moze zazdroszcza ale z tego co widze wiekszosc tutaj piszacych ma dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, diagnoza przez neta? :D mój ginekolog tak nie potrafi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dyskusja już się kręci w kółko :o jedne piszą, że zazdroszczą dzieci, a drugie odbijaja piłeczkę, że nie zazdroszczą 4 bachorów w kanciapie, bo mają dwoje czy jedno w dużym mieszkaniu i bla bla bla... temat uważam za zamknięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja się po dwójce dzieci dowiaduję, że jestem bezpłodna?? tak mnie oszukali! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według przepisów naszego cudownego europejskiego kraju na osobę ma przypadać 5 metrów kwadratowych jak jest mniej to dopiero o komunalne można się starać czyli macie jeszcze nadmetraż według naszych instytucji a w życiu różnie bywa te krezuski co się pławią w tych metrażach jeden pożar i też możecie w jednym pokoju z dziećmi u rodziców wylądować .Mam nadzieję ,że autorce sytuacja się poprawi mąż zmieni działalność dacię radę w życiu po złym przychodzi dobre .Dużo zdrowia i cierpliwości życzę. X Mam dom ubezpieczony od wszystkiego, może mi się nawet samolot rozbić na dachu, a nie zostanę bez środków na nowe lokum, więc nawet gdybym musiała u kogoś przezimować, to byłaby to sytuacja chwilowa, a nie stała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrość, bo ktos ma 4 dzieci na 40 metrach i brak perspektyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak 4 dzieci na 40 metrach to takie szczęście, to ja na moich 90 powinnam mieć 9... Chyba idę natrzaskać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na 120m to do pelni szczescia musialabym jeszcze 10 dorobic ale mam 39 lat i juz nie zdaze , umre wiec nieszczesliwa w moich 'salonach'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala76
temat chyba o mnie 40 metrów 4 rodzę za tydzień ha ha i co? ważne że się kocha dzieci a nie metraż idioci jak się popieści to się zmieści !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe gdzie to 4 dziecko zrobiliście, na oczach pozostałej trójki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'ważne, ze sie kocha dzieci' a co dwojko dzieci na 80 metrach to sie nie kocha?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak was czytam od 10 minut i wyciagam jeden wniosek : kupa debili . Gdakanie , zazdrośc , chwalenie - no tak klawiatura wszystko przyjmuje i ta anonimowośc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że niby chwalenie bo mam TYLKO dwoje dzieci na 100 metrach?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj w wiadomościach na tvp 1 była mowa o ojcu z 4 dzieci, któremu zmarła żona przy porodzie i żyli w 1 pokoju! Masa ludzi o dobrym sercu ruszyła z pomocą. Ludzi potrafił poruszyć los biednego człowieka z gromadką dzieci. Tu natomiast, nie liczyć garstki ludzi życzliwych, jest jedno wielkie chamstwo i drwiny, jak autorka śmie mieć tyle dzieci na takim metrażu! Widać jacy ludzie tu przesiadują, setki ton szamba i 2 km mułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×