Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

4 dziecko w drodze i 40 metrowe mieszkanie, jak się pomieścić ?

Polecane posty

Gość gość
Mam 2 dzieci. Mieszkając na 48 metrach mieliśmy jedno dziecko. Na drugie zdecydowaliśmy się dopiero po 7 długich latach jak udało nam się postawić domek 90 metrów.Każdy z nas ma swoją sypialnię. Małą bo małą ale zawsze. jakby mi mąz powiedział że chce kolejne dziecko to kazałabym mu się puknąć w głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Hej dziewczyny , w jakim wieku macie dzieci ? x poszczekały i poszły bo ktos im przypomniał ze dzieci głodne i obsrane w kącie czekają az mamusia przestanie klikac usmiech.gif h ah ah xxxx autorko ty się zajmuj swoim przedszkolem w tej swojej norze i nie rzucaj sie tak bo poronisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotkami jest wiekszosc bab ktore sie tu wypowiadaja. Ja nigdzue nie napislaam ze 3pok to osiagniecie zycia. Ale co to wnosi do tematu???:) dalej nie rozumiecie bo wlasnie dla was jest mega podjara jakie wy jestescie fajne bo takie ogarniete. Autorka nie zrobila dobrze decydujac sie na tyle dzieci ale to jej sprawa, ona zadala konkretne pytanie a nie pytala was tepaczki o ocene. Katoliczki zasrane. Nie sadzcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Idiotkami jest wiekszosc bab ktore sie tu wypowiadaja. Ja nigdzue nie napislaam ze 3pok to osiagniecie zycia. Ale co to wnosi do tematu???usmiech.gif dalej nie rozumiecie bo wlasnie dla was jest mega podjara jakie wy jestescie fajne bo takie ogarniete. Autorka nie zrobila dobrze decydujac sie na tyle dzieci ale to jej sprawa, ona zadala konkretne pytanie a nie pytala was tepaczki o ocene. Katoliczki zasrane. Nie sadzcie. x tępakom mozesz tlumaczyc i tak nie zrozumieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani architekt chciała REALNIE pomóc, i co? No własnie, widać kto chce coś zmieniać i poprawiać. Roz******la mnie coś takiego "widzisz, ze ktoś krzywdzi dzieci? stul pysk, nie Twoja sprawa". To jest właśnie katolickie - by nikt nie wtrącał sie do rodziny, nawet jeśli jest dysfunkcyjna. x .A ewidentnie autorka nie widzi nic złego w tym co robi, więc to kwestia czasu gdy ZNOWU wpadną. Jak pójdą na żebry po socjalne to już będzie sprawa nasz wszystkich. Co innego samotna matka, co innego wdowa, co innego ktoś komu sie urodziły bliźniaki (czy więcej) a co innego ktoś kto radośnie planuje 3 dziecko w takich warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz dałam przykład rozwiązania-wynająć swoje mieszkanie i samemu iść na wynajęte ale większe wtedy sie zmieszczą. Tyle ze te MOPSIARY kafeteryjne maja jedyna radę-IDŹ J WYCIĄGNIJ RĘCE BO CI SIE NALEZY-goowno jej sie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani architekt dziękuję serdecznie za chęć pomocy. Nie podałam jednak maila, bo nie mam możliwości przestawiania ścian ani możliwości by na ten czas gdzieś ulokować całą swoją rodzinę. Odnośnie wynajmu, też nie głupi pomysł. Musielibyśmy jednak trochę nasze podremontować,odmalować ściany. Wszystkim tym, którzy mi z serca doradzali odnośnie mebli i pomieszczenia się na takim metrażu- bardzo dziękuję. Na dzień dzisiejszy wymysliłam, że wstawimy nasze łóżko do kuchni, a najmłodszym dziewczynkom oddamy swój pokój, starsze dzieci zostają tak jak teraz w swoich pokojach. Nie pisałam tu od rana, bo posądzaliście mnie,że tu siedzę i wyzywam. Nie mam czasu tu siedzieć i jak widzę dobrze się bawicie, wyzywacie niby w moim imieniu. Straszne, że to robią dorosłe kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i gitara, najwazniejsze ze znalazłas rozwiazanie:) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łóżko do kuchni w 40 metrowym mieszkaniu?? ciekawe jak?? Moi teściowie mają takie mieszkanie i mowy tam nie ma nawet o wersalce no i nie będziecie mieć salonu takiego w którym się ogląda tv, je obiady, przyjmuje gości i spędza wpólnie czas we wspólnej, ogólnej przestrzeni? a może zróbcie sobie aneks w salonie, a w kuchni sypialnie tak mój brat zrobił też ma 40m mieszkanie i dwoje dzieci. Dzięki temu każde dziecko ma swój pokój, a oni śpią w tym salonie z aneksem właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha łoże małżeńskie pomiędzy lodówką, a zlewem ależ rozwiązanie :P no i zastanawiam się jakim cudem starsze dzieci mają swoje maciupkie pokoiki?? :P przeciez w blokowych pokojach jest jedno okno jak niby podzieliliście przestrzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wami to sie powinna zajac opieka socjalna , nawet zwierzat chodowlanych nie wolno trzymac w ciasnocie ( swinie sie zjadaja ,kury zadeptuja) no i milego bzykanka zycze , teraz twoj strasznie chory maz bedzie mogl cie posuwac przy zlewozmywaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka zaraz napisze że ona w mieszkaniu ma 10 par okien:D a tak swoją drogą to ładne kretowiska te pokoje bez okien- p*****lca można chyba w takich dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wami to sie powinna zajac opieka socjalna , nawet zwierzat chodowlanych nie wolno trzymac w ciasnocie ( swinie sie zjadaja ,kury zadeptuja) no i milego bzykanka zycze , teraz twoj strasznie chory maz bedzie mogl cie posuwac przy zlewozmywaku INNE TEMATY Z TEJ KATEGORII Polecam FAJNE ciuszki ciążowe!!!!! COŚ DLA MODNEJ MAMY gość dziś autorka zaraz napisze że ona w mieszkaniu ma 10 par okiensmiech.gif a tak swoją drogą to ładne kretowiska te pokoje bez okien- p*****lca można chyba w takich dostać x szanowne panie - polecam słownik ortograficzny zanim kogoś znów zbluzgacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jakim cudem ona chce dać łóżko do kuchni :o przecież ja mam mieszkanie 70m2, kuchnia ma 11m2 i jakoś nie widzę gdzie tam miałoby stanąć łóżko albo kanapa :o ja tam nawet stołu nie mam, bo ciasno :P Tak czy owak wasze mieszkanie to będzie jedna wielka noclegownia gdzie będą stały same wyra jak w przytułku :o zero przestrzeni rodzinnej i miejsca na zabawę, jedzenie czy cokolwiek, zero miejsca na prywatne rzeczy domowników typu książki, kolekcje pierdółek (jak to dzieci mają w zwyczaju) czy choćby książki :o Autorko taką gromadę to można sobie fundować jak firma prosperuje i zarabia. Co z tego, że mieliście ją 8 lat? Widocznie aż tak nie hulała, bo przez tyle lat nie wymieniliście mieszkania na choćby 3-pokojowe. Słusznie ktoś ci napisał, że firma się dopiero rozkręcała, a wy sobie "zaplanowaliście" troje, "bo miało być dobrze", bo w planach były wielkie zyski :o no kto normalny tak robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj gość dziś gdzie napisałam, że firmę zaczynaliśmy dopiero rozkręcać ciemnoto? firmę mieliśmy od 8 lat, jak już chcesz tak po mnie jechać. xxx Ty jesteś skrajną idiotką! Firma mogła sobie mieć nawet i 200 lat ale jeżeli nie przynosi widocznych zysków, nie kwitnie, a nie kwitła jeśli przez tyle tat nie wymieniliście tej nory na coś większego to dobrze napisali ci, że firma się rozkręcała, przynajmniej finansowo więc czego się czepiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się Ja zakładałam z mężem firmę 10 lat temu i po dwóch latach poszliśmy z wynajmowanego i kupiliśmy sobie kawalerkę za gotówkę, a po następnych trzech wybudowaliśmy nieduży dom 100 metrów też za gotówkę i dopiero wtedy pojawiło się dziecko owszem gdyby firma stała gorzej niż teraz, a lepiej niż na początku to kupilibyśmy większe mieszkanie ale też nie pakowalibyśmy w nim dzieci aż po sufit tylko mielibyśmy jedno i czekalibyśmy z drugim na lepsze czasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo to jest podejście ludzi MYSLĄCYCH. Najpierw zastanawiamy się czy mamy warunki czy nas stać a dopiero potem decydujemy się na dziecko. A nie trzaskamy sobie radośnie 4 dzieci a potem biadolimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no właśnie, a autorka zaczęła od d**y strony, bo firma MIAŁA W PRZYSZŁOŚCI przynosić kokosy więc na hura zaplanowali i zrobili sobie trójeczkę, bo MIAŁO być różowo, a teraz wielki płacz, bo MIAŁO być lepiej, a wyszło inaczej :o Kurde u mnie też miało być lepiej i też zakładałam rozkwit finansowy ale w życiu do głowy by mi nie przyszło, żeby planować dużą rodzinę, bo W PLANACH jest kasa :o no co za głupota to tak jakby skoczyć do basenu nie umiejąc pływać, bo W PLANACH miałam się nauczyć za jakiś czas :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co za głupota to tak jakby skoczyć do basenu nie umiejąc pływać, bo W PLANACH miałam się nauczyć za jakiś czas xxx dokładnie tak tak właśnie zrobiła autorka maszyny w leasingu, kasa od klienta nie wpłynęła, bo zlecenie się nawet nie zaczęło, a oni na to konto zrobili sobie dzieciaki, na "zaś" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zgadza się Ja zakładałam z mężem firmę 10 lat temu i po dwóch latach poszliśmy z wynajmowanego i kupiliśmy sobie kawalerkę za gotówkę, a po następnych trzech wybudowaliśmy nieduży dom x a ty miernoto czym błyszczysz? najpierw wynajmowałaś jak żebrak, a potem w kawalerce się kisiłaś przez 3 lata buahahahaha wielka mi firma hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty nadal się kisisz na wynajętym a ona na swoim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a ty miernoto czym błyszczysz? najpierw wynajmowałaś jak żebrak, a potem w kawalerce się kisiłaś przez 3 lata buahahahaha wielka mi firma hahaha " Ty dziecinko odróżniasz wynajem od lokali socjalnych? Bo najwyraźniej sądzisz, że tylko tak wygląda "wynajem". NIGDY jeszcze nie widziałam by osoby o złej sytuacji finansowej wynajmowały mieszkanie na wolnym rynku. A ta Pani robiła jak każdy MYŚLĄCY człowiek, chociaż jak widać do bezmózgów rozkładających tylko nogi to nei dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego, że przez pięć lat dorabiała się domu? debilom się wydaje, że jak zakładasz firmę to na drugi dzień jesteś prezesem, bo "masz firmę" widać kim ty jesteś skoro takie masz marne pojęcie o biznesie i wyobrażenie firmy z telewizji chyba :P 5 lat to i tak spoko, bo jak widać niektórzy po ośmiu klepią biedę i nie dorobili się niczego, nawet kawalerki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam temat po łebkach bo nie mam czasu tu siedzieć za długo i czytać waszych wypowiedzi,ale powiem jedno.Jesteście na takim samym poziomie intelektualnym jak autorka.jedno wielkie zero.chwalicie się tutaj swoimi pożal się Boże metrami,większość na kredyt zreszya,krytykujecie autorkę a nie wiecie nawet ze większości z was może się nagle podwinac noga i możecie być w dużo gorszej sytuacji z komornikiem na głowie i ciekawe jak wtedy szczekac bedziecie...Jesstescie patologia intelektualną którą umie jedynie wyzywać i porównywać do siebie,niczym w przedsZkolu.Iddzcie się dziećmi zajmijcie wielkie Panie właścicielki wielkich posesji.żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nagle wielkie paniusie widać, każda osobny pokój dla każdego domownika, wszystkie praktycznie domy po min. 100m, a słoma aż z butów wystaje! Wszystkie podejrzewam wychowałyście się w pokojach z rodzeństwem albo w rodzicami na kupie, a teraz wielkie paniska :O Zapomniał wół jak cielęciem był, hipokrytki jedne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wól zapomniał jak cielęciem był bo najpierw myslimy a potem nogi rozkładamy?litości. ja jestem taka sama jak autorka bo mam 2 dzieci i więcej nie planuję mimo tego że idąc tokiem rozumowania autorki to przy 108 metrach domu powinnam mieć 12 dzieci?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha Poziom Kafe mnie przeraża... Ludzi którzy sie sami dorobili, maja własne mieszkania czy domy, dzieci stosowna ilośc, firmy czy dobre prace miernota chce zrównać z poziomem patologii autorki tematu...to ze wam sie wydaje to za normę-dostać mieszkanie, naklepac dzieci pod sam sufit i byc na bezrobociu z długami to nie oznacza ze tak jest właściwie. Pojmijcie tluste krowy rozpłodowe ze aby brać sie za robienie dzieci trzeba miec je z czego utrzymać i cos im zapewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie podejrzewam wychowałyście się w pokojach z rodzeństwem albo w rodzicami na kupie, xxx tak, tak się wychowałam! ale to nie znaczy, że to pochwalam i chcę powielać i właśnie dlatego, że NIE zapomniał wół jak cielęciem był to nie robię takich debilizmów jak autorka. Nie miałam wpływu na to jak żyli i wychowywali nas rodzice ale nauczyłam się na ich błędach. PS nie mam willi tylko zwykłe mieszkanie w starym budownictwie i tak moje dzieci maja swoje pokoje, a ja mam swoją sypialnię, bo nie urządza mnie kiszenie się w salonie i upychanie dzieci jak to miało miejsce u mnie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×