Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

4 dziecko w drodze i 40 metrowe mieszkanie, jak się pomieścić ?

Polecane posty

Gość gość
Chamstwo z kafe ruszylo do ataku!Jak Wam nie wstyd,Wy ludzmi sie nazywacie?!Dobrze,ze nie mam wsrod swoich takich debili,bo jak nazwac Was zniesmaczonych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra patologia to wiekszosc tu wypowiadajacych sie. Moze i macie te swoje normalne metraze, moze i zaplanowane dzieci, ale poziom Waszych wypowiedzi to dno i 3m mulu dokladnie. Jak wam nie wstyd zagladac komus pod koldre, szydzic, obrazac? Spotka was to samo, karma wraca:) a i fortuna kolem sie toczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debil to sobie robi 4 dzieciaka mieszkajac w klatce i majac komornika na glowie a ty szloro normalnych ludzi nie obrazaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu wy, nie-debile, nie pomozecie autorce? Robcie zrzute skoro to takie fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia broni patologii wiec raczej nie ma z czego zrzutki zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu? Niech sobie od ust odejmą a dadzą komuś, w końcu są lepszymi ludźmi i chwalą mądrych ludzi, przepełnionych miłością :P Nie to co żmije. W końcu KARMA wróci, i jak nie pomoga to nikt im nie pomoże potem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale się rozmnażają jak króliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka nie prosila o zrzutke co wam nie miesci sie w waszych ciasnych lbach, tylko o porade jak pomiescic rodzine na nieiwielkim mieszkaniu. Kto potrafil, udzielil odpowiedzi. Sama autorka juz tez tu nie zaglada zbytnio, a wy dalej bijecie piane. Kobiety sukcesu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no dam jej, kopa w dupę, nie stać to się nie robi, myśli się głową a nie tylko dupą, niech teraz zawija rękawy i zapierdala jak głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Za to Ty doskonale wiesz kto i kiedy gdzie zagląda, samej nie zaglądając :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam dziecioroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka topiku - temat był prowokacyjny. Mam 1 dziecko i mieszkanie 60 metrów, dobrą pracę, skończone studia i fajne życie. Choć tak nie do końca prowokacyjny, bo taka dziewczyna jest w mojej rodzinie i pisałam tak jakby ona pisała, opisując to co oni poczynają. Wiele rzeczy nie opisałam z ich poczynań, bo byście nie uwierzyły. Temat wtedy byłby mega kontrowersyjny. Osobom o dobrym sercu, życzliwości i empatii serdecznie dziękuję :) Temat założyłam bo raz, że chciałam poznać opinie ludzi, co sądzą o tak "beztroskich" osobach, a dwa, założyłam się z koleżanką o skrzynkę piwa, że uda mi się założyć temat i dobić do 20 stron. Dziękuję wszystkim, dzięki wam mam skrzynkę żubra lub innego lecha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pijaczka założyła topik, i podejrzewam, że to własnie ta pijaczka nap*********a dzieci, wiadomo, patologia się rozmnaża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakładasz się z koleżankami o tematy na kafeterii? ale żenada :o i już nie memlaj, że to nie o ciebie chodziło krowo rozpłodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde dobra jesteś ja założyłam temat "zatłukę tego wyjca" i dorobiłam się tylko 19 stron natomiast już w temacie "Czytam te opisy rodzin ze Szlachetnej Paczki i mogłabym mieć podobną sytuację" dorobiłam się 24 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hahahaha bawiłam się świetnie, nie wiem jak ty? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja superowo :) zwłaszcza jak idiotki "zgłaszały" moje IP na policję w sprawie wyjca :D :D :D i jak przekrzykiwały się w szlachetnej paczcie, co parę stron jeden tekst, że może mnie pożar spotkać, albo choroba, albo wypadek hahahaha ja o dzieciorobach, którzy sobie świadomie robią gromadę w biedzie i bez pracy, a te o wypadkach. Ubaw miałam z debilek jak cholera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani od tematu wyjca-pisalam w tym temacie bo tez mialam takiego,albo i gorszego rozdarciucha,dawalam dobre rady-i nie wiedzialam ze to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha "wyjec" i "paczka" to były najlepsze temaciki ukłony dla mistrzyni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tera 500+ x 4sztuki = 2.000zł cóż za rozpusta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×