Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet na portalu ma wymagania

Polecane posty

Gość gość
Wytłumaczenie mi kilka rzeczy. Każdy ma jakieś wymagania wy, jako kobiety pewnie też. Dlaczego więc dziwić się ze facet ma. Czy jakby napisał pierwsza lepsza z brzegu to byłoby lepiej. Druga rzecz, tak szczerze i logicznie. Czy wszyscy faceci to doopkii, fujary itp itd. Czy myślicie że to możliwe aby matka natura stworzyła jedna płeć wyjątkową głupia a druga wyjątkowo mądrym. Kolejne pytanie. Większość kobiet jednak ma męża czy chłopaka, czy uważacie że trafiły na jakieś wyjątki, że ich mężowie to jakieś okazy z innych planet. Prawdopodobnie miały wybór z tych samych co wy. Kolejna rzecz, któraś tam napisała ze wystarczy szpilka i po gościu. Mogę wiedzieć co tym zyskujesz dla siebie. Czy po tej szpili nagle zmieni się w twój ideał. Jeśli ci nie odpowiada po prostu się z nim nie zadawaj. Jaki jest sens i cel takiego zachowania. To tylko kilka pytań i proszę o odpowiedzi na dokładnie te pytania, oczywiście jeśli wolno mi mieć wymagania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propo " koledzy z krajów cywilizowanych są skromni" Pierwsza rzecz to rozumiem ze my faceci z Polski nie jesteśmy cywilizowani. Czy zastanawiałeś się jak kobiety z krajów " cywilizoeanych" nazywaj , czy jakie mają zdanie o kobietach z kkrajów nie cywilizowanych, w tym o Tobie autorko. Po drugie ja też jestem skromny dla koleżanek czy znajomych, ale jeśli dochodzi do bliższej znajomości to a jakże wymagania mam i to nawet duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz tak apropos, że ja mam polskie obywatelstwo, bo chyba o tym myślisz i pochodzę z nie cywilizowanego kraju???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może ze nie masz polskiego obywatelstwa, tego nie wiem. Posługuje się jednak wyjątkowo dobrze naszym językiem, wiec raczej w jakiś sposób jesteś związana z Polską. Przez męża, rodzica, dziadka. Wiec mogę zadać pytanie inaczej. Jakie zdanie o Twojej mamie, babci mają mieszkanki "cywilizowanych" krajów. Bo jakie jest zdanie o ojcu, mężu czy dziadku to sama przedstawiłas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie przedstawiłam. Odniosłam się do portalu, gdzie już teraz wiem na całe życie, jakie są tam osoby i co z nimi jest nie tak. A to ,że ogólnikowo napisałam i porównałam jedne populacje do drugich, to chyba nie znaczy, że zawarłam tam całe 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie wydaje, ze faceci z portali to w ogóle nie mają wymagań. Kiedyś założyłam na chwilę fikcyjny profil wklejając zdjęcie jakiejś mało atrakcyjnej zaniedbanej pani w średnim wieku. napisałam slogany typu 'jestem jaka jestem' i walnęłam kilka błędów ortograficznych, a ofert miałam kilkanaście dziennie. Oczywiście nikomu nie odpisałam i po tygodniu profil zniknął, ale byłam zaskoczona efektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 10:34 Zadałem za inteligentne pytania i się zamknęły, na pewno jesteś z cywilizowanego kraju :) Koleżanka powyżej, czy nie wydaje Ci się ze zakładanie profili w takim celu jest po prostu głupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadales miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma jakieś wymagania, ale głupio jest jeśli nie są one adekwatne do własnej oferty. Dlaczego inne są w związkach, z różnych powodów, znam takie , które łapały faceta jakiegokolwiek bo do 30 muszą być po ślubie, bo bardzo chcą mieć dziecko, bo się same nie umiały utrzymać- to wszystko autentyczne przykłady znajomych. znam nawet taką, która złapała faceta na dziecko mimo ze był mocno taki sobie z charakteru, bo nie miała innego pomysłu na wlasne życie i myślała ze może zabawa w rodzinę coś jej wypełni. Kobiety zwykle maja jednak mniej wygórowane wymagania co do faceta, bo jest jednak jeszcze społeczna presja zeby nie zwlekać z macierzyństwem czy zamążpójściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zwykle maja jednak mniej wygórowane wymagania co do faceta, bo jest jednak jeszcze społeczna presja zeby nie zwlekać z macierzyństwem czy zamążpójściem x Kobiety mają mniejsze wymagania jak są stare albo mają już dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaa22a1993
Sama kiedyś dla żartu założyłam profil na pewnym portalu randkowym.Miałam wtedy 20 lat :) Dostawałam wtedy mnóstwo propozycji sexu od starych dziadów.Po zdjęciach widać było,że nic sobą nie reprezentują a wymagania mają bardzo duże.Jeden pan 48-letni nawet napisał nawet mi,że jestem dla niego za stara :D Przyznam,że bardzo mnie to rozbawiło.Był też jeden lat 40 z dwiema córkami w wieku szkolnym.Mieszkał na drugim końcu Polski i zaoferował mi,obcej osobie bym się do niego wprowadziła.Oczywiście miałam dawać d**y,zajmować się obowiązkami domowymi a każde być "mamusią" dla jego córek w zamian za utrzymanie.Z wyglądu był po prostu tragiczny.Najlepsze było to,że gdy mu napisałam,że dla niego najbardziej odpowiednie będą stare panny,rozwódki i samotne panny z dzieckiem to mi powiedział,że nigdy by na taką nie spojrzał i nawet nie splunął bo dla niego najlepsze dziewczyny to takie w przedziale 18-25 lat bo inne są za stare.Poza tym nie chce brać kobiety po przejściach a sam siebie nie wiedział :D Kulturalnie odmówiłam ale facet był nieugięty.Gdy dalej mu odpisywałam stał się agresywny,zaczął mnie przeklinać i wyzywać różnymi epitetami a na koniec kazał mi wypierd.. i zle życzył. Na szczęście usunęłam tam profil bardzo szybko bo ilość tych nieudaczników piszących do mnie mnie przeraziła. Zastanawia mnie skąd się tacy nieudacznicy biorą o bardzo dużym ego.Jam się mu odmówi to wyzywa Cię od różnych.Większych tych "mężczyzn" tam to jakieś same niedorostki poniżej 175cm, osoby wyglądający jak kryminaliści i psychopaci albo dzieciaci rozwodnicy.Brak słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra ale zostały jeszcze dwa pytania. O szpili i o tym ze wszyscy to doopki. A czy nie wydaje się wam że kobiety samotne za bardzo kombinują, filozofuja. Te mądrzejsze twardo stapaja po ziemi widzą jaki jest świat i biorą go jakim jest. Nie czekaj na księcia, ( który jest prawdopodobnie taki sam jak inni jak juz się znajdzie) nie zastanawiają się czy wymagania są adekwatne czy nie itd itp. Autorka tematu zrobiła najglupsza rzecz jaką mogła zrobić. Całkiem możliwe ze w oczach tego faceta spełniała by te wszystkie wymagania ( no może poza dzieckiem). Ze jeśli pisze ze chce ładna, zgrabna i mądra to może taka jesteś tylko sama masz jakieś kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze facet nawet w wieku 48 lat chce popykac 20 nie robi z niego nieudacznika. Podobnie rozwodnik. A najlepsze ze radziła mu stare panny czyli ewentualnie siebie za parę lat, taka furtka na przyszłość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 12:04 dalej nie rozumiesz, tu nie chodzi o to czy ona spelniala wymagania, tylko, ze on nie spelnial i jak jakiekolwiek pojawily sie, to nagle zwial. zapewne niewiele soba reprezetowal. twoj komentarz swiadczy o twoim zbyt duzym ego, pytanie czy ty spelniasz wymogi, bo jak juz wiemy sam masz duze:D typowy polski facet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka tematu zrobiła najglupsza rzecz jaką mogła zrobić. Całkiem możliwe ze w oczach tego faceta spełniała by te wszystkie wymagania ( no może poza dzieckiem). Ze jeśli pisze ze chce ładna, zgrabna i mądra to może taka jesteś tylko sama masz jakieś kompleksy. chłopcze... zrozum, że im bardziej wpisuje sie w jego ideał tym mniej on na nią zasługuje. Po co fajna panna ma się spotkać z kiepskim gościem z netu co za darmo chce wyr... modelkę? Naprawdę takiego ma k..sa doczepionego do byle czego ze to dla niej będzie niezapomniane przeżycie? Che taki towar to sam musi coś sobą prezentować, albo dobry charakter i chęć związku,albo ciekawie spędzony czas albo pieniądze, cokolwiek. Sam siur nie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wlasnie na tego typu portalach mozna spotkac takie kwiatki, dla ktorych kobieta powinna byc taka i siaka, najlepiej wyksztalcona, zrobiona, wysportowana z wlasnym mieszkaniem i dobra praca ale jak pytasz, co on ma do zaoferowania to okazuje sie ze nic, pokoj u mamusi i kiepsko platna prace. Zainteresowania jakies? Piwo i telewizor co najwyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzoobiektywnaosoba
Do mnie pisali tacy, bo jestem atrakcyjna, jak nie chcialam sie z nimi spotykac na ,,niezobowiazujace randki'' to stwierdzali, ze pewnie lece na kase i szukam modela nie wiadomo jakiego. A na co mam leciec? Na zaniedbanego goscia, ktory siedzi calymi dniami przed kompem i prowadzi fejsbukowe rewolucje bo on by chcial podniesc minimalna, to i tamto za siedzenie w domu a do roboty ruszyc doopska to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale wiesz ma k..sa i to samo w sobie powinno ciebie zachwycić, jego zachwyca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrońca uciśnionych prawików
gość zniszczył się tekstem o niezobowiązującej znajomości nie mam jak go bronić, sam jest sobie winien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież ona się nawet z nim nie spotkała a być może miał to coś. I druga rzecz wszystkie jesteście jakieś takie wrogo nastawione do mężczyzn. No rozumiem ze jeden był zły ale aż tak wielu. Czy ja mam duże ego, tak nie ukrywam ze jestem pewny siebie chociaż rozkładając mnie na częśc****erwsze pewnie jakieś braki bym miał. Ale Lubie ta swoją cechę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet z tego forum wychodzi z założenia, że skoro facet nie jest w stanie dać kobiecie dużych pieniędzy to nie powinien mieć żadnych wymagań :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co złego w tekście o niezobowiązujące j znajomości. Lepiej jakby kłamał. Poza tym chyba każdy związek zaczyna się sexem. Podoba Ci ktoś jest pociąg seksualnym sex i ewentualnie związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy mi mówili przez całe studia, jak chcesz osiągnąć sukces otaczaj się mądrzejszymi ( ładniejszymi, bogatszymi,). Facet miał parcie na sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chłopcze, facet szuka cudu na ruchanko, nie do związku, bo to jeszcze mozna zrozumiec- w końcu związek może być na iles lat. Ale nie , on chce tylko popierdolić i nie rozumie ze fajne laski nawet jesli lubia seks na raz tez nie pierdolą sie z byle kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak poznać przez net ze ktoś jest byle kim? Poza tym to ze nie jest w Twoim typie to nie znaczy ze to byle kto. Trochę szacunku do drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzoobiektywnaosoba
Gosc z 13:53 tu chodzi nie o kase ale o to, ze niektorzy sa roszczeniowi, pieniedzy nie maja ale nie maja tez nic w zamian, ani nie sa na tyle atrakcyjni zeby ladna kobieta chciala sie spotkac na raz czy na kilka razy w wiadomym celu. Czesto nie sa nawet przecietni. Raczej niscy, grubawi, pryszczaci, ofiary losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet widzi innego faceta w jego mniemaniu obleśnego, który p******i się ładną laską, to od razu uważa, że skoro tamten może to jemu też się powinno udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:04 bardzo logicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem pewny siebie i Lubie ta swoją cechę. Tez bym ją w Tobie polubiła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja napiszę o kobiecych profilach. 90% lasek jako pierwsza cechę pisze "inteligentna". Dla mnie inteligentna osoba to tak od dr.hab wzwyż i aż kompleksy miały. Ale że jestem pewny siebie mowie zaryzykuję i uderzenia do pani doktor. I co? Kurwa mogła nic nie pisać to i mniej stresu by było i mniejsze rozczarowanie. Ale przynajmniej wesoło było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×