Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet na portalu ma wymagania

Polecane posty

Gość gość
Ale jak poznać przez net ze ktoś jest byle kim? Poza tym to ze nie jest w Twoim typie to nie znaczy ze to byle kto. Trochę szacunku do drugiego człowieka. po tym co pisze, jeśli ktoś chce wchodzić w kontakty seksualne z przypadkowymi osobami to sam siebie skreśla. Widzisz , związek trudno stworzyć, może nie wyjść, można nie mieć w otoczeniu osób wolnych i sie szuka dalej. ale facet co chce tylko seksu musi być kiepski i nie jest nawet na tyle uczciwy zeby zapłacic prostytutce. Nie ma czego szanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie inteligentna osoba to tak od dr.hab wzwyż twoje prawo tak zakładać, tylko że inteligencja to nie jest to samo co papier. Znałam inteligentnych ludzi bez kariery naukowej i profesorów debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Facet który chce tylko seksu musi być kiepski." A nie ma punktów za prawdomownosc, przecież każdy chce tylko seksu. Związek to produkt uboczny, krótkotrwały; ) A jak by poszedł na dzięki to tez źle. Ludzie to istoty seksualne a nie związkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro inteligencja to taka ulotna sprawa ciężka do opisania czy nie byłoby bezpieczniej o niej nie wspominać. Jak jest to sama wyjdzie jak nie ma to wstydu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak nyslisz kto jest na tych portalach? Tacy ktorych nikt nie chce,czy to ze wzgledu na charakter czy wyglad. A czesto to powiedzmy brzydko zwykle debile. Ja wiem,ze dzis to staje sie czyms nie dziwnym ale sadze,ze normalni znajduja milosc w rzeczywostosci Ci lekko nie teges dlugo zostaja sami az w koncu stwierdzaja,ze zostaje im portal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest to sama wyjdzie jak nie ma to wstydu nie będzie. i dlatego człowiek inteligentny nie napisze tego o sobie. On taki jest i wie jakie ma ograniczenia. Jeśli ty nie wiesz tego i bawi ciebie udowadnianie głupim pannom , ze piszą pierdoły to chyba szczególnie daleko nie odstajesz od ich poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w końcu drogie panie na prowadziłem was na prawidłową odpowiedź. Brawo dla pani z 14.33. Taka odpowiedź powinna paść po kilku pierwszych wpisach autorki. " jeśli bawi was udowadnianie głupim facetom ze są głupi, wbijanie im szpil, czy zakładanie udawanych profili tylko po to aby udowodnić im ze są glupi to szczególnie daleko od nich nie odbiegacie" . Jeszcze raz gratuluję. Jednak procent ludzi do doopy rozkłada się równo po plciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu jestem facetem i po prostu tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak bym męża słyszała tak odwrócił kota ogonem ze znowu to my wyszlysmy na idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, że kobiety na portalach to też głupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 12.04Gdzie ja napisałam, że mam DZIECKO??? NIE mam! Ludzie, tak trudno zakumac to o czym wyraźnie pisze???!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 12.29 nie tłumacz wyp.z 12.04 bo ktoś nie potrafi przeczytać mojego tematu, kilku zdań zaledwie. Ten wpis z 12.04 nie trzyma się kupy i nie da się go pojąć. Jaka to ja najglupsza rzecz :-D niby zrobiłam, to nie rozumiem. Tych bredni co ten wpis zawiera nie da się zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w tym nienormalnego, że kawaler chce panny bez dziecka? Wy kobiety lecicie na żonatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy ma jakies wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci chca tylko seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci czesto szukaja starszych mezatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
A wy znowu narzekacie na te wysypiska potworów, ludzkie szroty, tanie burdele czy też awaryjne zaplecze dla puchaczy na r i księżniczek dowartościowujących się myślą, że stado oblechów sobie trzepie przy ich fotkach :) Napiszę jeszcze raz: chcesz mieć realnych znajomych to szukaj ich w realnym świecie, pasztety internetowe oraz ludzie realni to są dwie niezależne, nieprzenikające się grupy pomiędzy którymi PRZEPAŚĆ. Taki np. pasztet co tu pisze sam ze sobą dorabiając podobno do czipsów i koli gdy wyłączy komputer staje się nikim - bezwartościowym workiem tkanek i płynów ustrojowych. Natomiast normalny człowiek nie chce być tylko jakimś profilem na zj*****m portalu - bo co mu to daje? Lepszy wynik na 5 km i w wyciskaniu? Pieniądze? Rozwój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie kobiety sa rozczeniowe, facet ma nie miec wymagac, ma o kobiety zabiegac, walczy, starac sie, kupowac upominki itp a kobieta nic nie musi, ona ma za zadanie wybierac ktory z nich sie nadaje na ich niewolnika i frajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalni ludzie poznaja się w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dla mnie inteligentna osoba to tak od dr.hab wzwyż." No i sam powyższym stwierdzeniem pokazałeś właśnie brak inteligencji :D Polecam gorąco poczytać Gardnera, albo obejrzeć sobie np. "Good Will Hunting." Dokształć się lepiej, czym w ogóle jest inteligencja i co się na nią składa, zanim zabłyśniesz ponownie brakiem fundamentalnej wiedzy, ale tym razem w jakimś bardziej prestiżowym miejscu, niż kafeteria... A tak na marginesie: Einstein był geniuszem, ale do związków i relacji międzyludzkich niestety kompletnie się nie nadawał, jak również nie szło mu zupełnie prowadzenie niezobowiązującej konwersacji na banalne tematy, bo brakowało mu inteligencji emocjonalnej, jak również językowej. Doktoraty i habilitacje są równoznaczne z badaniami w bardzo określonej dziedzinie i posiadaniu niezmiernie wąskiej specjalizacji. Na poszerzanie wiedzy z każdej innej dziedziny często nie ma już czasu, czy też chęci (niepotrzebne skreślić)…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety cenia inteligencje emocjonalna, dla nich dobry bajerant to osoba inteligentna a inteligencja naukowa dla nich to nudy, dlatego gdy one mowia, ze najbardziej podnieca je inteligencja to tez nie chodzi o naukowcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bajerantow na poralach cala masa.Czym to sie nie interesują , 90 procent z nich UPRAWIA ŻEGLARSTWO :D:D,sporty itp. a potem przyłazi taki na spotkanie, ani be , ani mee, ani kukuryku... " 'interesujem sięm przyrodom" ci odpowie, jak w końcu zadasz mu pytanie o zainteresowania, jak zapytasz, gdzie pracuje, to na przykład jest nauczycielem, ale jak zapytasz , czego uczy to usłyszysz" noo.... teeee... nteego, wieeesz", i po kilku pytaniach usiłując nawiązać rozmowe masz serdecznie dosyć i szukasz pretekstu, by się zmyć. A pisał, a piiisał. Ciekawe kto mu te maile pisał.ŻAŁOSNE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeglarstwo to oni uprawiają, ale chyba w kaluzy:-D Cholota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milosc jest najwazniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem wpis z 12.04 w taki sposób. Np. facet szuka "pieknej, madrej, i dobrej w seksie" Ty sie denerwujesz bo nie uwazasz sie za piekna , madra i dobra w sexie. Zakladasz topik ze faceci to maja wymagania i generalnie narzekasz. A gdybys sie z nim spotkala byvc moze okazalo by sie ze w jego oczach jestes "piekna, madra i dobra w sexie" . Chyba o to chodzilo, ze nie zaryzykowals.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura. Akurat nie zmieniłabym w sobie niczego, no chyba, że odjęłabym sobie kilka lat:- D Temat został założony tylko dlatego, że facet tylko wymaga od kogoś, nie daje w zamian na równi tego, czego wymaga od kobiety. Na moje zdanie, że ja też mam wymagania, nie opisał!!!! Ja i tak nie spotkałabym się z nim, ani z nikim z portalu, jedynie potwierdzenie opinii wielu ludzi, spowodowało, że sprawdziłam i potwierdzam ich zdanie- facet ma kosmiczne wymagania na portalu a sam nie reprezentuje sobą nic. Dodam, że im większe dno, tym wyższe oczekiwania. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety to dopiero maja wymagania na portalach, z racji tego ze sa kobietami mysla, ze kazdy facet bedzie kolo nich skakal a czesto one nie maja nic do zaoferowania mezczyznie do 30 facet zabiega a po 30 role sie odwracaja bo taki 30letni facet czesto jest samowystarczalny i nie musi na sile pchac sie w zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy mieć wymagania, ale takie tylko, aby być w stanie na równi być na tym poziomie. Facet, który skończył zawodówkę miał ambicje na kobietę z doktoratem :D Wielu facetów ma problem ze zdaniem złożonym, o poprawnej pisowni nawet nie wspominając, ale ambicje i wymagania, są, no są!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzieczy ja mam wysokie wymagania? Chcę aby facet był taki jak ja, czyli: 1 spokojny 2 miał prace 3mieszkal sam 4może być rozwodnikiem (ja jestem panna)Ale bez dzieci 5 rozwijał się zawodowo i "osobowosciowo 6byl trochę wyższy ode mnie sama mam 162cm/50kg i był nie za gruby i nie za chudy. od razu nowo poznanych facetów skreślam gdy; 1nie pracuje-żadna praca mu nie pasuje a on mieszka z rodzicami 2lubi sobie wypić 3jest agresywny i wulgarny 4 nie dba o siebie -nie ma zębów, nie myje się, nosi brudne ubrania 6na pierwszej randce ciąg nie do łóżka 7krytykuje mnie za pracę, mieszkanie, zainteresowania. Czy to są już duże wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwijal zawodowo czyli wieczna pogon za pieniedzmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×