Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet na portalu ma wymagania

Polecane posty

Gość gość
Napisz mi maila jak możesz jkowalska@vp.pl chętnie Cię poznam. Uprzedzam ze na razie nie szukam męża, ale kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i k****, niech mi któraś powie ze mieszkanie i dobra pensja nie ma znaczenia. Do mnie się żadna nie chce przeprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwoju:D:D ona bedzie pracowac, ogarniac dom, gotowac, zajmowac sie dziecmi, a on bedzie sie ROZWIJAŁ:D:D:D smiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przynajmniej nie będzie przeszkadzała w dalszym rozwoju-czytaj- piciu piwa, gdy przejdziesz po pracy??:D:D ona ma zapieprzać na cały dom, urodzic paniczowi dzieci, nie miec słowa, na co typ wydaje ICH pieniądze, byc samodzielna- czyli uniec sobie uszczelke wymienic, jakby co , no i oczywiście, zarobic na nią:D: a panicz bedzie sie ROZWIJAŁ:D:D:D jeeezu, maminsynki kwitna na babskim forum!!! hola, hola! puk puk, obudź sie!!! włącz mózg!!!:D:D ale narzeka potem jeden z drugimże nie może normalnej kobiety znależć1 Jasne, każda normalna, jak usłyszy takie farmazony, to ucieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie pracować, jak dziecko bedzie małe:D:D ŁASKAWCA nie, że zdecydujemy wspólnie, on łaskawie zezwoli:D:D MASAKRA no ale tak to jest, jak wychowują sobie kobiety- tak, my tu, na tym forum! - synów maminsynków, robimy za dzieci wszystko, ptasie mleczko pod nos podsuwamy i pozwalamy , by dziecię płci męskiej, miało wszystko, o czym tylko pomysli, i to zaraz. a same zapieprzamy na dwa etaty, bo tatus naszego małego , 19 letniego brzdąca, już dawno odszedł w sina dal i od początku nawet alimentów nie płaci, a mamusia ostatni raz widziała tatusia 2 tygodnie po porodzie; tatus orzekł,że " ON NIE WYRABIA".....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zasadzie to o co wam chodzi dziewczhny. Ja akurat nie widze w jego wypowiedziach jakis wielkich bzdur. Zle ze pracuje i chce cos w zyciu osiagnac? Zle ze moze pozwolic sobie na to zeby kobieta nie pracowala jak dziecko jest male? Lepiej by bylo jakby musiala wracac do pracy? A to ze chce rzadziac, jak umie dobrze rzadzic niech rzadzi. I tak wiekszosc kobiet chodzi wokol swojego meza wiec niech przynajmniej kase zarabia. Wole takiego niz cipowwatego ktory nic nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba moj Henius.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×