Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobieta z tatuażem nie wygląda elegancko

Polecane posty

Gość gość
na wigilię założyłam elegancką, koronkową sukienkę i idealnie pasowała to moich tatuaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.00 ... i do mojego środowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - tradycyjnie do środowiska niebardzo. Tatuaże nie są póki co super-modne wśród wyższej klasy średniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.05 pomyliłaś dobra materialne z klasą którą masz albo nie masz, bez względu na stan posiadania czy wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasa socjalna to właśnie wykształcenie, stan posiadania i wykonywany zawód. Nie potocznie rozumiana "klasa", samo określenie jest dość luźne, ale widać kaferetyjne mamuśki je kochają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można bardzo ładnie wyglądać jak ma się spójny styl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to prawda . Dziary, długie tipsy, wulgarny makijaż i uwieszenie na ramieniu agresywnego wyatuowanego "misiaczka" daje efekt spójnego stylu, niosącego ważne przesłanie społeczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak ubierają się ludzie w twoim środowisku, ja miałam na sobie elegancką sukienkę i wieczorowy (ale nie wulgarny) makijaż, a mój mąż koszulę. Ciekawą modę lubię twoi znajomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ale skoro jesteś ekspertką od super-długich tipsów to powiedz mi - jak w takich tipsach piszesz na klwiaturze? I co jak wpadnie ci rzęska do oka? Zawsze mnie to zastanawiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Klasa socjalna to właśnie wykształcenie, stan posiadania i wykonywany zawód. Nie potocznie rozumiana "klasa", samo określenie jest dość luźne, ale widać kaferetyjne mamuśki je kochają usmiech.gif x A nie tak czasami klasa społeczna? Bo klasą socjalną, to może być profil w liceum. Operujesz pewnym pojęciem, a sama nie wiesz co opisujesz. Więc do jakiej "klasy" zaliczysz swój mózg i swoją wiedzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj No, ale skoro jesteś ekspertką od super-długich tipsów to powiedz mi - jak w takich tipsach piszesz na klwiaturze? I co jak wpadnie ci rzęska do oka? Zawsze mnie to zastanawiało. x One sobie zawsze z takimi pazurami jakoś poradzą. Taką naprawdę trudnością może być gra na gitarze, bo by trzeba się nauczyć inaczej łapać struny, ale w życiu codziennym... Chyba, że ktoś nosi 5cm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację, po polsku powinno być klasa społeczna - tak to jest jak się od ponad 10 lat nie mieszka w Polsce. gość dziś - ja jestem przyzwyczajona do krótkich,nie wiem jak ludzie operują z długimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio jest moda na bardzo długie paznokcie, dużo kobiet je nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieelegancko to wygląda jak dziunia wydziara sobie na udach kokardki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieelegancko to wygląda sukienka która te kokardki odsłoni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łe tam :P Kokardki to większy obciach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niespecjalnie, są w takim miejscu gdzie ich nie widać - chyba, że jesteś w krótkich spodniach, a to już samo w sobie jest nieeleganckie. Więc kiedy chcesz wyglądać elegancko to ubierasz się tak, ze i tak ich nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to tandeta rodem z serii typu "Ex na plaży":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy ma ex z kokardkami pod tyłkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pyskuj mi tu koleżanko :O żartuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kazdym razie moim zdaniem są słodkie, sama bym sobie nie zrobiła, ale wyglądają fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jaki tatuaż nie jest "tandenty"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dwa tatuaże, subtelne napisy w miejscach ktorych latwo je ukryc, nie uwazam tego za brak klasy czy elegancji bo nie wywalilam tatuazu np. Na cale ramie. Moje tatuaze maja dla mnie znaczenie. Jeden napis na plecach, pomiedzy lopatkami po francusku zwiazany z tym ze nigdy nie wiesz co sie wydarzy, jutro moze mnie nie byc juz na tym świecie- kruchosc zycia, Zrobiony po wypadku b.bliskiej osoby, drugi, zwiazany z zyciem, linia zycia czerwone serduszko i napis po angielsku - z kazdym biciem serca. Na zebrach, pod lewa piersia. Kusi mnie aby zrobic kolejne, rowniez w miejscach niewidocznych. Jednak moj mezczyzna przeciwnik wytatuowanej wlasnej kobiety, twierdzi ze te dwa sa idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiscie nie lubię delikatnych tatuaży, z wiekiem zaczynaja tracić kształt i wyglądać jak rozmyte plamy. Jak już robić to duże i wyraźne które przetrwają starzenie się skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet mama.ginekolog ma tatuaż gdzieś na nodze, ale mówiła, że teraz żałuje, że go zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówiła dlaczego żałuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie już spokój - może i nie wygląda elegancko, ale kogo dzisiaj obchodzi elegancja? Może w jakichś wąskich kręgach - dyplomaci, politycy, wielki biznes itp. - tam jeszcze ma to jakieś znaczenie, ale w zwykłym życiu osoby ze zwykłą pracą, u której największym wydarzeniem towarzyskim jest bal sylwestrowy czy wesele nie ma to absolutnie żadnego znaczenia czy pod sukienką uszytą w Chinach masz tatuaże czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Gdyby kafeteria miała opcję "lubię to" to kliknęłabym ją pod Twoim komentarzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patologia lubi tatuaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat na tym dziale wszystko jest patologią więc nie sądze żeby można było oddychac i nie być patologią według pogodnych matek na forum o ciąży i macierzyństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×