Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobieta z tatuażem nie wygląda elegancko

Polecane posty

Gość gość
kto w tych czasach jest elegancki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Teraz są takie czasy, że praktycznie każdy ma jakiś tatuaż. Nie przeszkadza mi jeśli ma go kobieta. Uważam jednak, że tatuaż to powinna być symboliczna pamiątka po czymś, a nie bezsensowne mazanie ciała. Ważne też, aby tatuaż był robiony w dobrym studio. Dlatego gdybym ja robiła sobie tatuaż wybrałabym: http://www.skytattoo.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie przekonalem niedawno jak bardzo nienawidze tatuazy. Do tej pory nie obchodzilo mnie kiedy na ulicy mijalem wydziarane osoby. Kiedy jednak tatuaz pojawil sie (bez wyraznej zapowiedzi) na ramieniu mojej zony, zaczal sie we mnie rozwijac prawdziwy wstret do tatuazy. Doszlo do tego, ze przestala mnie pociagac. Seks nie jest juz dla mnie przyjemnoscia. Zmuszam sie do przytulenia malzonki, a kiedy mnie dotyka to podswiadomie analizuję czy robi to tą wydziaraną ręką. Po kilku miesiacach musialem zaczac leczyc depresje. Nie wiem czy moje malzenstwo ma szanse przetrwac. A wszystko to po niespodziance w formie tatuazu. Zastanowcie sie dobrze czy chcecie sie tak ozdabiac, bo przywrocenie naturalnego wygladu skory moze nie byc mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soldierwoman, nie rozumiem jednak co ci daje to, że masz napis kruchość życia w niewidocznym miejscu między lopatkami. Ach tak, wiem, pewnie nie da się tego wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Anglii wszyscy mają tatuaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.08.09 - co właściwie ci tak przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc uroku tatuazy to fakt, ze sie nie wyglada zawsze w 100 klasycznie-elegancko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×