Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobieta z tatuażem nie wygląda elegancko

Polecane posty

gow.o prawda. duzo zalezy od tatuazu. malutki delikatny mpze.dodac uroku eleganckiej kreacji. wielki i wiesniacki typu smok zawsze wszustko zepsuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale generalnie uważam, ze tatuaż zdobi i personalizuje osobęusmiech.gif xx Personalizuje? to musiałby byc wyjatkowy tatuaż, zaprojektowany dla jednej , jedynej osoby. Tymczasem tatuaże to w 95% sztampa, kalki z wzornikow - czyli jest wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos sie nosi na czarno, "ostro", to tatuaz mu pasuje. Teraz upal, idzie sobie panienka w letniej sukieneczce w kropki - kwiatki -falbanki i do tego ciezki tatuaż, jak z faceta zdjęty , czy kobiety lustra nie mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj poznałem piękną, młodą kobietę, długo gawędziliśmy, było miło, zainteresowany byłem dalszą znajomością, ona również. Umówiliśmy się na poranny basen w hotelu, przyszła - smukła, piękna nawet bez makijażu, ale tatuaż na karku i udzie ... Dla mnie to był niezbyt miły widok. Popływaliśmy, wypiliśmy kawę, ale już nie byłem skłonny umawiać się więcej, ona była zawiedziona, chociaż chyba nawet nie załapała dlaczego nie będziemy kontynuować naszej znajomości. Tatuaże u kobiet - NIE! Wojtek, 29 lat, architekt,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie stracila ;) I tak, mnie sie podoba zestawienie tatuażu i sukienki. Podobnie uważam, że personalizuje bo pokazuje upodobania osoby wytatuowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu te wszystkie wytatuowane panie tak się bulwersują, przecież nikt nie zaprzecza, że może i te wasze tatuaże wyglądają oryginalnie, że pasują do was, że tworzy to wasz styl - ale nie zmienia to faktu, że z ELEGANCJĄ żaden tatuaż NIGDY nie będzie miał nic wspólnego. Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahahaha dokładnie :D Popatrzcie na supermodelki, muzy największych kreatorów mody - czy którakolwiek z nich ma choćby najmniejszy tatuaż? Nie, bo niestety wielka moda jest dla ludzi z wyższej klasy a nie dla plebsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wiem czemu te wszystkie wytatuowane panie tak się bulwersują, przecież nikt nie zaprzecza, że może i te wasze tatuaże wyglądają oryginalnie, że pasują do was, że tworzy to wasz styl - ale nie zmienia to faktu, że z ELEGANCJĄ żaden tatuaż NIGDY nie będzie miał nic wspólnego. Koniec tematu. XXX Mam tatuaż. Wiem, że nie jest elegancki. Ale nie muszę go pokazywać przy każdej okazji, więc problemu nie ma. Jak chcę wyglądać elegancko to wyglądam i nikt nie wie o tym, że mam tatuaż. A co do elegancji, to jak już tu było napisane wcześniej wiele rzeczy jest nieeleganckich i wiele kobiet myśli, że wyglądają elegancko, a wyglądają śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Buhahahaha dokładnie smiech.gif Popatrzcie na supermodelki, muzy największych kreatorów mody - czy którakolwiek z nich ma choćby najmniejszy tatuaż? Nie, bo niestety wielka moda jest dla ludzi z wyższej klasy a nie dla plebsu. XXX Buhahahaha. Wielka moda na kafeterii? Chyba z chińskiego bazarku a la chantel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.27, co, prawda zabolała? Aż się czerwona zrobiłaś pod tatuażykiem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obawiam się, że nie masz racji, a wiele modelek ma tatuaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele "modelek" może mieć tatuaże, ja piszę o absolutnej elicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, niektóre mają ale i tak na zdjęciach wymazuje je Photoshop. Tatuaż nie komponuje się dobrze z wieloma stylizacjami więc łatwo się go pozbyć przy pomocy obróbki graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
absolutna elita? Np. Kate Moss, Anja Rubik, Cara Delevingne, Aline Weber, Freja Beha Erichsen, Jordan Dunn, Heidi Klum, Isabeli Fontana? Niech zgadnę, pewnie wielka znawczyni mody nawet nie zna niektórych tych nazwisk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nieprawda, bo wielu projektantów zostawia te tatuaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.45 ale błysnęłaś znajomością wyszukiwań w Google :D gratuluję, dostajesz order z kartofla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od kiedy modelki są wyznacznikiem czegokolwiek? Elegancji? Na modelkach to ma ładnie ciuch wyglądać. Modelka ma być jak płótno, na którym się maluje, ma dobrze wyglądać w różnych stylizacjach. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Zombie Boy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwyraźniej dla tamtej laluni to jest jakiś zwyznacznik. Lalunio - zazdrościsz? Ty nawet google użyć nie potrafisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i Victoria Beckham, chwalona za jej styl i elegancję (i projekty) też ma kilka widocznych tatuaży. Tyle na temat tego co jest eleganckie a co nie. Bo kto to niby ustala? Użytkowniczki forum "ciąża, poród, macierzyństwo"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokażcie mi choć jedną stylizację tatuażami, skoro tak sprawnie wam idzie szukanie w Google. Jedna wystarczy - ale taka haute couture, nie masówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tatuaz. I tak, jest zaprojektowany tylko dla mnie, nie jest kalka gotowych wzorow. Nie jest wulgarny, a kobiecy z pazurem jednoczesnie. Widac go jedynie latem, gdy zakladam ciuchy na ramiaczkach. Mi tam jednak wisi, czy sie innym podoba, zrobilam go dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzieram kiecę i lecę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Uk i tutaj tatuaze sa bardzo popularne u biedoty,patologi ,beneficiazy.Idzie taka gruba maciora w miniowce ,wytapetowana i z tatuazem.Popularne sa imiona(dzieci ,konkubenta) na nadgarstku.Tatuaze sa popularne u recydywistow w wiezieniach i wojsku i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest si ę zadbana kobieta to tatuaż nie przeszkadza ale jak sie wyglada tak jak np moja kolezanka, jedna z brzydszych kobiet jakie znam (dodam ze jej uroda mi nie przeszkadza bo znam ja prawie od urodzenia) kolczyk w jezyku, brwi, wlosy wygolone z polowy glowy, druga polowa wlosow tak do ucha, 2 tatuaże, ciuchy zawsze brudne, rozciagniete, chociaz stać ja na czyste, kazdy kto ja zna wie jaka jest roztrzepana, 40 lat na karku i pol roczna córeczka, to wiecie jak ona wyglada? Jak narkomanka, pare osob mnie pytalo co z nia jest nie tak, szczegolnie w pracy, wyglada obrzydliwie, mimo ze ja znam tyle lat ale jak sie umówiliśmy na kawe bo mialam prezent dla jej córeczki to nie moglam na nia patrzeć, ale coz to jej zycie, radze sie czasem zastanowic nad upiekrzaniem ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatuaże nosi społeczny margines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do wiary,że to upiękRZanie nie podkreśliło ci się na czerwono:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat w uk ludzie ze wszystkich wartsw spolecznych maja tatuaze, moze po prostu tylko wsrod patologii sie obracasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta co piała, że w UK tylko patologia ma tatuaże ty ślepa jesteś? Mieszkam w UK od 8 lat i akurat tutaj jakieś 90% ludzi ma tatuaże: beneficiarze, ekspedientki, prawnicy, lekarze, bankowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×