Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobieta z tatuażem nie wygląda elegancko

Polecane posty

Gość gość
15.43 No nie spotkalam sie z tym ,zeby ludzie na wysokich stanowiskach mieli tatuaze.Ludzie wyksztalceni ,inteligentni i z klasa dbaja o swoj wyglad i nie pozwolili by na taka szpetnosc i taniosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo pewnie takich ludzi nie spotkalas, nawet moj wykladowca na uniwerku mial tatuaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykładowca na uniwerku to nie najlepszy przykład...to nie jest intratna posada, chyba,że na naprawdę prestizowej uczelni. Na zwykłych uczelniach są zwykli nauczyciele akademiccy, żadna wyższa klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli mialam racje, mieszka 8 lat w uk, ale jej zdaniem wykladowca to nie jest intratna posada. Czyli nie ma pojecia o edukacji w uk...nie ma pojecia o ludziach na poziomie i nawet takich nie zna. Lepiej sie nie osmieszaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guzik prawda! Tatuaże do elegancji nie mają nic! Nie którym nawet tej kobiecości i pazura dodają. Oj ludzie ludzie,mamy 21 wiek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty za to znasz brytyjską elite od kuchni i to dosłownie bo myjesz im pewnie gary albo pucujesz pałki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nauczyciele"....nie wiem co robiła te 8 lat w Anglii, ale śmiesznie to wygląda z zestawieniu z jej wypowiedziami o edukacji i klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiej odpowiedzi spodziewasz się na to dno które zareprezentowałaś? Nie, nie chodzę do królowej na kawę, ale nie miałam przyjemności przyglądać się tatuoażom patologii, za to znam ludzi bardzo wykształconych i na dobrych stanowiskach którzy mają tatuaże. No i nie trzeba mieć specjalnie dobrego wzroku żeby je zobaczyć w bankach, urzędach czy szpitalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaze sa popularne u recydywistow w wiezieniach i wojsku i tyle w temacie. x yyyy o jakim wojsku piszesz? W wojsku moja droga nie ma tatuaży, nie ośmieszaj się. Ktoś pisze o haute couture... no faktycznie - wyznacznik elegancji. I pewnie codziennie spotykasz ludzi noszących stroje z tych własnie wybiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najładniej wyglądają na ci/pie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wojsku są tatuaże, zasada podobna co w policji: nie mogą być na dłoniach, twarzy i szyi i nie mogą być obraźliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś - ona próbowała udowodnić, że ludzie z "wyższych sfer" (czyli tacy którzy te ubrania noszą), nie mają tatuaży i w sesjach modelki mają je usuwane photoshopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My chyba jestesmy w innym wojsku....ale jak sie wojsko zna z misji afganistan to mozna i pisac pierdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, jak tak Was słucham robi mi się źle. Kobieta z tatuażem rzecz gustu, jednym sie podoba innym nie proste. Ale nie pozwolę mówić o osobach z tatuażami ze są " wulgarne, proste, bez klasy" ludzie gdzie wy żyjecie ja się pytam?! Sama mam tatuaż i nie jestem postrzegana jako chamidło i prostactwo ! Proszę zajmijcie sie czymś pożytecznym, a nie dyskusja o tym ze wszyscy starsi ludzie żałują ze mają tatuaz i jest to efekt buntu mlodzienczego, błagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy sprawdzić na stronie jakie są wymagania, w większości krajów w europie tatuaże są dozwolone i wielu wojskowych je ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymagania to jedno a stan faktyczny to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stan faktyczny jest taki, że mam w rodzinie kilku wojskowych i wiem, że nikt za tatuaże nie odsyła do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu wojskowych. Napisalam ci ze wojsko to moze i znasz z misji afganistan to i takie pierdy piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilku ;) z jakiegoś śmiesznego powodu zawsze w tematach o tatuażach pojawia się argument o wojsku i zawsze ludzie go zbywają bo albo sami byli w wojsku mając tatuaże albo znają wytatuowanych wojskowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tatuaż tatuażowi nierówny! są takie co wyglądają jak dzieła sztuki, ale też uwazam, ze powinno się je robić w miejscach, ktore można zakryć i nie będzie ich widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy chce zakrywać bo niekażdy widzi w tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tattoo
ktoś tu napisał,że tatuaże są tanie...chyba nie wiesz ile kosztuje profesjonalny tatuaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrazenie, ze o elegancji najwiecej mowia kobiety ktore eleganckie nie sa...ale bardzo by chcialy. Dlatego krytykuja innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam malutki tatuaz nad kostka, a drugi jeszcze mniejszy na karku za uchem. Faceci szaleja.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No w to akurat nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta tatuażem automatycznie pozbawia się klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klasa to nie tylko wyglad, mozna miec klase i tatuaz, mozna probowac ubrac sie elegancko i klasy nie miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×