Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Dzięki dziewczyny za kciuki! :) Megulkaa rzodkiewka minam :) pięknie ci hcg przerasta :) Mój mąż właśnie zauważył, ze wokół moich jasnoróżowych Brodawek jest brązowa otoczka. Tez taka macie, bo ja nie zwróciłam nigdy na to uwagi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
Jasne, że dam znać, Alex35 trzymam kciuki i też się odezwij jak wyszedł test. Mi pęka głowa teraz :/ graceros gratuluję, pamiętam, ze w 1 ciąży byłam w 5 tygodniu już u lekarza i oczywiście był sam pęcherzyk, ale 2 tyg później był już zarodek z bijacym serduszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
A tak z ciekawosci bo chyba jestesmy na podobnym etapie. Jaki rozmiar ma u ciebie pecherzyk ciazowy, nie zarodek? I czy robilas ostatnio bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
Gracjana ja brodawki ma cale jasne, ale teraz mi sie troche powiekszyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
graceros - gratulacje :) fajnie, ze już coś zobaczyłaś :) Gracjana090515 - to dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megulkaaaa nie robiłam drugi raz hcg, a pęcherzyka właśnie mi nie zmierzył. Nie wiem dlaczego. Zaznaczył tylko zarodek i tyle. Dziękuję wszystkim :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
salsasamba - dzięki, Ty też daj znać koniecznie :) mnie dziś też głowa boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
hahaha, teraz każda cycki ogląda :) mężowie by się cieszyli widokami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginekolog powiedział, że na początku ciąży boli głowa od spadku ciśnienia i spokojnie można wypić 2 kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi powiedział, że urosły :) Cieszę się z tego faktu, bo ja z tych małych B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
No ja mam to samo - urosły i bolą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokłóciłam się z moim mmężem. Poszło o zupę. Przygotowal mi na kolację zupkę a ja do niego ze takiej cuchnacej jeść nie będe:-D. I zaczął mówić ze skoro jestem francuskim pieskiem to mam sama sobie gotować. I się zaczęło. Stwierdził że mam takie widzimisię jakbym była w ciąży. I od razu zapytanie kiedy miałam okres. Ja powiedziałam że muszę czegoś poszukać w papierach i zmieniłam temat. Uff chce poczekać te 2 tygodnie by mieć 100% pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce by cierpial gdyby się okazało ze są pusty pęcherzyk. A tak to jak wszystko będzie w porzadku to wtedy mu powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megulkaaaa -- ja miałam takie samo USG trzy lata temu i mam parkę (którą akurat dziś miałam ochotę wysłać w kosmos, a najgorsze że mam coraz częściej takie myśli ;) )Ale mnie to od razu lekarz powiedział jak zobaczył betę i dwie kropeczki. Twoja lekarka jest jakaś strasznie zachowawcza, to lekarz z doświadczeniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
Spac nie moge :/ to lekarka z polecenia, wydaje sie byc ok... Nic nie mowila o zadnych dwoch kropkach. Widziala tylko jeden pecherzyk 9 mm bez zarodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graceros
ja się martwię, ze tylko 1 mm. Chyba powinien być większy? A może maja kiepskie usg? Megulka musimy być twarde. Jedyne co możemy zrobić to ograniczyć stres. I pojawi się kropek. Nawet dwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Graceros kochana Ty sobie nic nie wkręcaj ;) masz , aż 1mm swojego szczęścia :) wszystkie tak byśmy chciały. Jak już widać zarodek , to lekarz nie mierzy juz pęcherzyka tylko malucha crl i pęcherzyk żótkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
Jak tam, poranne sikacze zrobione ;) jestem głodna dobrych wieści. Trzymam kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
Mnie mdli strasznie :/ i lekko brzuch pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×