Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Paula013
Gratulacje blaki i zazdroszcze płodności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow blaki!!! Jestem pod wrażeniem ;) moje gratulacje! ;) co do płci dziecka to nie da sie tego zaplanować. Gdyby każdy chciał ją planować, to każdy by miał juz gotowa wyprawkę jeszcze przed zajęciem w ciążę albo podczas starań ;) Mama trzylatki- dlaczego sie juz poddajecie? Mi od jutra zaczynaja cię dni płodne więc zabieram sie ostro do roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Ja polacze kilka metod planowania plci,a noz sie uda;-),ale najwazn.by bylo zdrowe rzecz jasna i..by zajsc..ciekawe jak to u mnie bedzie..pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc321 a co byś wolała chłopca czy dziewczynkę? Dziewczyny a zastanawialysie sie może jakbyscie zaszły w ciążę o tym jak przekazać ta wiadomość mężowi?/partnerowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Ja przy pierwszej ciąży zorientowałam się że okres mi się spóźnia 4 dni pp terminie @ i akurat mieliśmy wychodzić na imprezę do znajomych. I nagle tak wyskoczylam że zanim wyjdziemy to ma skoczyć do apteki po test. Potem razem się w niego wpatrywalismy i jak wyszła drugą kreska tylko dość słabą to stwierdził że nie wierzy i pobiegł po drugi. Więc w sumie nie trzeba było mu nic mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Gracjana ja bym chciala nadal probowac,ale moj maz od poczatku uwazal ze to za wczesnie,sluchal mojego lekarza,ja sie bardzo uparlam i sie w koncu zgodzil na trzy miesieczne starania bylam pewna ze sie uda za pierwszym razem,w pierwszej ciazy byla wpadka,druga ta ktora stracilam byla planowana i udalo sie zaraz w pierwszym cyklu staran,teraz widac cos nie tak z moja plodnoscia,podejrzewam ze to wina stresu po stracie corki i pewnie tez ciezki porod silami natury-14 godzin rodzilam,mimo ze mala byla ulozona miednicowo i wazyla juz ponad dwa kg nie chcieli zrobic cesarki,lozysko sie nie chcialo odkleic wyjeli recznie,potem lyzeczkowanie macicy,gdyby nie znieczulenia ktore mi dokladali co jakis czas chyba bym nie dala rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaki
dla mnie plec nie ma znaczenia sa tacy co mysla ze jak mam dwoch synow to ze chce corke a ja bede szczesliwa i z corki i z syna :) ale jakby sie urodzil chlopak to mam juz kompletna wyprawke z kolei dziewczynka - te cudne kiecunie hmmmm eh rozmarzylam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki za Was mamusie i zycze spokojnych 9 msc :* Pozdrawia Listopadówka 2015 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my za ciebie tez trzymamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Chcielibysmy,by bylo zdrowe ale fajnie jakby byla dziewczynka:-)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Najgorsze jest to czekanie i niepewność, czy się udało :( Ja mam stresa - w poprzednich ciążach udało nam się za pierwszym razem. A teraz te problemy mnie zaskoczyły :( Ja też już się chciałam poddać po tym poronieniu w kwietniu, bo sobie wymyśliłam, że muszę urodzić w tym roku, bo potem to już będę za stara. Ale dałam sobie jeszcze chwilę szansy i zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Alex 35 ja proboje sobie tak zorganizować czas żeby leciał szybciej. Wczoraj np. Pojechalismy na działkę zebrać 100 kg moreli;) później biegiem do kina. Dzisiaj rano muszę porozwozic morele potem przetworzyć jeszcze to co zostawia sobie czyli ok 35 kg. Wieczorem jedziemy na koncert. Wręcz szał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama trzylatki, mówiąc brzydko to lekarze zgotowali Ci rzeźnie :( ale to chyba nie w Polsce bo tutaj przy ułożeniu miednicowym i 1-szej ciąży rodzi się przez cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
W polsce rodzilam,w jednym z warszawskich szpitali,to byla moja druga ciaza i drugi porod,nie chcieli zrobic cc bo przy martwych plodach sie tego nie robi chyba ze jest zagrozone zycie rodzacej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
Ja termin @ 6 sierpnia a to dzien moich 24 urodzin! Mam nadzieje, ze dostane moj wymarzony wyczekany prezent!! Blagam bede najszczesliwsza na swiecie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama trzylatki - współczuję :( Gracjana090515 - oczywiście, że dam znać :) ale termin @ mam dopiero na 04.08 :/ Paula013 - dzisiaj u mnie cały dzień pada i burze są, więc nic mnie nie zajmuje :( blaki - mi się podobają rodzinki z dziećmi tej samej płci - 3 synów lub 3 córki :) promyczkowa24 - trzymam kciuki, żeby się udało :) Dziewczyny, trzymam za nas wszystkie kciuki, żeby się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
to wyżej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaa
U mnie beta hcg 97 w 27 dc (cykle 29-30 dniowe) wiec niesmialo sie przylaczam. W pon powtorka bety. Lekarz pozniej. Udalo sie w pierwszym cyklu staran. Jedyne co mnie martwi to dosc mocne bole brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula013 ja tez staram sie jakoś zaplanować czas, bo siedzac caly czas mysle i sie rozmarzam ;( Najgorsze w tym wszystkim jest to ze gdzie kolejek byś nie poszła,wszędzie dzieci- istny baby boom! Gosc321 dziewczynka? Tez bym chciała ;) Alex35 w końcu napewno sie uda! Musi sie udać... Czekam na wiadomość o II kreskach ;) Mama trzylatki- szczerze ci współczuje.. Promyczkowa24- trzymamy kciuki zeby sie udało! ;) Megulkaaa podobno mówią, ze macica sie powiększa z tad mogą byc te bóle. Gratuluje ze ci sie udało, bo w pierwszym cyklu nie jest łatwo zajść ;) Dziewczynki, jake plany na tak pochmurna niedziele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaa
Ja dziś pracuję. Nie ma leTko ;) a Ty jakie plany masz? :) Niestety o 5 rano znowu obudził mnie ból, teraz już trochę lepiej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
Zapomnialam dopisac ze staramy sie rowne 2 lata. Od lipca 2013. Badania wszystkie bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Gracjana090515 to fakt co chwilą gdzieś słyszę, że którąś znajoma w ciąży. Celebrytki co rodzily w tym samym czasie co ja teraz znowu w ciąży a ją kuzwa nie ;) od wczoraj wieczora boli mnie podbrzusze a tu 7 dni do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megulkaa a nie możesz podjechać do lekarza? Upewnilabys sie czy wszystko jest ok? Po co sie martwić i stresowac?? Promyczkowa24 my staramy sie juz 3 cykl a wydaje mi sie jakby to były wieki... Podziwiam kobiety które starają sie tak długo, ja bym sie załamała, ale ty sie nie zalamuj w końcu Musi sie Udać!!! :) Paula013 mam nadzieje i życzę ci z całego serca zeby twój @ juz nie przyjdzie. Trzymam kciuki!!! Nie przejmuj sie tyle bo ja tez nie moge zajść, a jak widzę taka jedna i druga na ulicy, w domu, gdziekolwiek to mnie szlak trafia :( powiem wam, ze w zeszłym roku, tez sie staraliśmy i przez 6 miesięcy tez sie nie udało. Tym razem czuje ze będzie podobnie :( Ja mam dzisiaj owulacje, mąż w domu więc mam zajęcie na cały dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u lekarza 2 dni temu. Jest za wcześnie, żeby ciążę zobaczyć. Miałam trochę płynu w zatoce Douglasa. Trzeba czekać. Muszę powtórzyć jutro betę a kolejna wizyta za jakiś tydzień, dwa. Czytałam, że płyn w zatoce się zdarza przy pozamacicznej, ale staram się nie świrować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 123
Hej ja w pt robiłam betę i wyszła 169 :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 123
Termin mi wychodzi na 1 kwietnia ;) W pon mam powtórzyć betę, czuję lekkie mdłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
Prima aprilis! U mnie termin wylicza na 6 kwietnia. Wiosna bedzie piekna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczerniłam się i musiałam troszkę zmienić login ale jestem obym została na dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megilkaaa 6 chyba lepszy, Ja mam już córkę urodziłam ją przed terminem i się zastanawiam czy na wielkanoc nie wyląduję w szpitalu. Hehehe już sprawdziłam święta w przyszłym roku. Prima aprilis fajny termin zwłaszcza że długo się staramy ale najwazniejsze żeby było zdrowe i żeby wszystko było dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×