Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Megulkaaa
Ja dziś zrobiłam trzecią betę hcg i posiew moczu. Czekam na wyniki. Hcg powinno być po 14. Posiew od 2 do 5 dni. Zobaczymy co dalej... Ból brzucha mam nadal. Jak budzę się rano to już pobolewa. Potem nasila się przy wysiłku, np. chodzeniu po schodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze coś powiem odnośnie owulacji, my się długo staramy więc ja prowadzę skrupulatny kalendarz wszystkich objawów, zapisuje i analizuję i w każdym cyklu miałam ból jajników, byłam przekonana że to owulacja, potem lekarka mi kazała spróbować testów owulacyjnych i co się okazało, że te jajniki mnie bolą 3-4 dni przed faktyczną owulacją, która wg testów była sporo później, byłam zaskoczona Megulkaa jak masz zwolnienie to się oszczędzaj i trzymam kciuki za wyniki, ja wczoraj też jeszcze z ciekawości zrobiłam hcg i nadal ładnie przyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei myślałam, że mam później owulację, bo cykle 29-30 dniowe. A miałam prawdopodobnie w 14 dniu cyklu. Prowadziłam obserwację - temperatura + śluz. Na wszelki wypadek współżyliśmy więc między 10 a 20 dniem cyklu i się udało ;) No staram się odpoczywać, ale nie lubię bezczynności :/ Zaraz pójdę na jakiś spacer. Lena234, oby wszystko się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A testy owulacyjne co najlepsze kupiłam już po ostatniej owulacji, na następny cykl. Byłam pewna, że za 1. razem się nie udało ;) Czytałam gdzieś na necie, że testy owulacyjne wychodzą pozytywne we wczesnej ciąży. U mnie się to sprawdziło. Zaraz po pozytywnym teście ciążowym zrobiłam z ciekawości owulacyjny i był też pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Megulka a to ciekawe nie wiedziałam że tak to jest z testami owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wyczytałam na jakimś forum. Że hormon LH jest bardzo podobny do beta HCG. Nie wiem jak to jest z tym i czy zawsze się sprawdza, ale u mnie tak wyszło. A po owulacji byłam wtedy jakieś 12 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megulkaa, gratuluje! ;) Lena234 trzymam kciuki zeby sie udalo! ja juz jestem po owulacji. Mam nadzieje ze tym razem sie udalo. Dziś leże w domu bo mnie jakieś przeziębienie wzięło, boli gardło i głowa. Megulkaa jak dostałas zwolnienie lekarskie, to musisz sie oszczędzać, bo teraz musisz zadbać nie tylko o siebie ale tez o swoją dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zwolnienie mam do niedzieli. Potem 2 tygodnie do pracy i po nich 3 tygodnie urlopu, podczas którego ślub ;) Więc dzieje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama trzylatki bardzo ci współczuje ;( ból po utracie swojego dziecka jest napewno nie do zniesienia ale ty musisz byc twarda, bo pamiętaj ze masz jeszcze córeczkę dla której musisz byc silna! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megulkaaa- wychodzisz za mąż? To gratuluje! ;) ja tez prawie 3 miesiące temu brałam ślub. To rzeczywiście dzieje sie w twoim życiu! Ale wszystko na dobre więc powinnas sie cieszyć! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89
Cześć! Melduję się na pokładzie. Dziś się dowiedziałam, że rośnie mi w brzuchu fasolka. Cztery miesiące prób i wygląda na to, że zaskoczyło. Za mną ciąża obumarła więc trochę się boję, ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana090515, jasne, że się cieszę! Chociaż te bóle trochę radość zakłócają, ale nikt nie mówił, że będzie lekko. Nastawiona byłam na to, że 4, czy 5 tyg. ciąży nie będę nic czuła ;) Motyl89, gratulacje i trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motyl 89 gratulacje! Zobaczysz wszystko będzie dobrze! ;) Megulkaaa kazdy organizm jest inny. Jedne na poczatku nic nie czuja, natomiast drugie czuja Np. bóle brzucha. Nie stresuj sie na przód. Wszystko będzie dobrze! :) ciesz sie nadchodzącym ślubem i czekaj na przyjście dzieciątka na świat! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziewczyny,nie bede Wam zawracac glowy,bo wiekszosc z Was juz w ciazy.A ja jak pisalam..mialam sie starac..ale..z tego co czytam to goraczka partnera moze obnizac jakosc nasienia;-(wiecie cos na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megiulkaa tak trzymaj! ;) Gosc321 chyba popieram zdanie Megulki. Daj mu wyzdrowiec i wtedy znów zacznijcie sie starać. Wiem coś o tym bo przez przeziębienie musiałam teraz odpuścić sobie 2 dni płodne. Jak człowiek sie złe czuje to o sexie nie myśli, bo poprostu nie ma na to siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hcg w sobote - 97 poniedzialek - 389 sroda (dzisiaj) - 985 wiec pieknie rosnie :))))) pani doktor stwierdzila ze na poczatek 3 razy wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megulka pięknie rośnie! ;) z tego co czytałam to twoja pierwsza ciąża. Wolałabys chłopca czy dziewczynkę? Przyszły mąż juz wie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza ciaza :) Przyszly maz wie, mieszkamy razem i sie wspieramy :) W sumie jest mi obojetna plec. Partner ma corke z poprzedniego zwiazku, wiec pewnie wolalby chlopca, ale dla mnie to bez roznicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
A ja mam od kilku dni zapalenie pęcherza, ponieważ istnieje jakaś szansa, że jestem w ciąży wolałam uważać z lekami. Lekarz powiedział, że mogę tylko urosept, a jak nie przejdzie to trzeba antybiotyk :/ jest niby trochę lepiej, ale nie do końca. Zrobiłam bad.moczu i są liczne bakterie, więc chyba jutro jednak pójdę po antybiotyk ... Szkoda, że nie da się szybciej stwierdzić ewentualnej ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salsasamba nie wiem co ci doradzić? A nie przechodzi ci wcale? Strasznie cię boli? Może jeszcze trochę poczekaj zanim wezmiesz antybiotyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dzieki dziewczyny Gracjana090515 i Megulkaaa za odp.mysle,ze zobacze jak mezowi temperatura przejdzie..a jak nie to jak mowicie..na nastepny cykl dopiero:-(czyli w sierpniu:-(pozdrawiam,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Hcg z dzisiaj 956,1 IU/l. Za dwa dni zrobię jeszcze raz i pojade do lekarza wyprosić o wcześniejszą wizytę :) Jest to 29 dzień cyklu. Lena 234- mam zdiagnozowane Hashimoto. Ostatnio unormowało mi się TSH i taka niespodzianka :) TSH z dzisiaj 1,650 uIU/ml, musze jeszcze załatwić endo. Megulkaaa- gratuluję ślubu :) Salsasamba- też mam jakieś zapalenie pęcherza, dostałam od ogólnej antybiotyk cipronex, ale że podejrzewałam ciąże nie wzięłam go. Wczoraj zrobiłam posiew i lece do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
Mi gin wspominał o jakimś antybiotyku na a..., który podobno jest bezpieczny w ciąży, ale on jest teraz na urlopie więc muszę iść do rodzinnego. Pokażę wyniki i zobacze co mi poradzi. Nie jest już jakoś bardzo dokuczliwe to zapalenie, ale na pewno nie jest doleczone. Sama nie wiem co gorsze czy chodzenie z niedoleczonym czy antybiotyk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
Gdyby nie to, że biorę pod uwagę ciążę to już dawno urofuraginum załatwiłoby sprawę. Graceros dobrze zrobiłaś z tym cipronexem. Podobno jest świetny, ale w ciąży go nie można. A jakie miałaś objawy ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salsasamba- mam to samo jest już lepiej, ale to nie to. Zobacze co posiew pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejrzewałam ciąże, bo było bez gumki i okazało się, że w same płodne... takie planowane, ale na spontanie :P No i za pierwszym razem, a myslałam, że się nie uda ze względu na moje hashi. To dobrze, że nie wzięłam tego antybiotyku, wtedy jeszcze żadnych objawów nie miałam. Teraz za to bolesność piersi, mega zmęczenie no i dzisiaj okroooopny ból głowy ;/ (nie wiem czy to ma związek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×