Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość salsasamba
A od którego dc cię bolą piersi? To był mój główny objaw w 1 ciąży i teraz czekam na to niecierpliwie :p my w sumie tez niby na luzie, będzie co będzie, ale jakos nie umiem całkiem wyluzować, tylko siedzę jak na szpilkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyl89
salsasamba ile się starasz o tę ciąże, to pierwszy miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolą mnie piersi od ok.9 dni. Testy ciążowe II kreski, hcg- dużo podwyższone, tylko jeszcze nie potwierdzone przez lekarza... na razie jeszcze sceptycznie podchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melka111
graceros napisz coś więcej o hashimoto. ile wynosiło tsh jak ci zdiagnozowano? ile zajeło ci unormowanie tsh i jaka dawke leku brałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
Tak Motyl89 to dopiero 1 miesiąc, nie sądzę żeby się od razu udało ;) więc sama nie wiem po co się tak nakręcam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie poprzednim razem się udało za pierwszym. Wszystko jest mozliwe. A czy ja dobrze zrozumialam ze Ty masz juz dzieciaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Hej dziewczyny a u mnie jeszcze 3 dni di testowania. A objawów cała masa. Kwaśny posmak na języku od rana do wieczora, odrzuca mnie od jedzenia, mdli mnie, przez 4 dni silne bóle w podbrzuszu, które dzisiaj zelżały. Mam nadzieję, że się udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
Tak, mam dwuletniego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaa
salsasamba, pozostaje zaufac lekarzowi skoro wie o staraniach o dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hashimoto zdiagnozowane ok 1,5 roku temu. Na początku brałam euthyrox, ale okropnie się po nim czułam. Zmieniłam lekarza i przeszłam na Letrox. Biorę go od grudnia, kiedy TSH miałam najgorsze, bo 20 (norma do 4,2, ponoć kobiety w wieku rozrodczym powinny mieć 1,5-2). Wtedy to był kosmos- deprecha, wypadanie włosów, tycie od powietrza, bóle stawów, spać potrafiłam cały dzień. Na dawce Letrox 75 unormowałam tarczyce. (wynik z dzisiaj 1,6). Jak gin potwierdzi ciąże to dawka pewnie się zwiększy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melka111
u mnie 4 miechy temu stwierdzono hashimoto brałam 1 tabletkę euthyrox 25 po 3 miesiącach powtórzyłam badania i tsh wyszło 4,38 teraz biore 1,5 tabletki ale u endokrynologa nie bylam leczy mnie lekarz ogólny w następnym tygodniu wybieram sie do endokrynologa...to mój 11 ctkl starań o drugie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja długo nie mogłam zejść poniżej 4. Dopiero od 2 miesięcy mam prawidłowy wynik. Melka trzymam kciuki aby się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, to i ja nieśmiało się przyłączę na kwiecień 2016.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny jestem Claudie! My także z narzeczonym staramy się o fasolkę juz od ponad 3 miesięcy i dalej nic, za niedługo @ mam dostać, dokładnie za 7 dni. Myślę, że się udało w końcu. Chociaż z tego stresu może też nie zaskoczyło.... za niedługo bierzemy ślub i dokładnie jest wszystko teraz na mojej głowie. Mam taką nadzieję że ciocia (@) kabrioletem nie przyjedzie :P. Pozdrawiam Was dziewczyny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
U mnie w czwartek pozytywny test, we wtorek beta 1505 a wczoraj pierwsza wizyta u gina. Jest pęcherzyk 5 mm, jedynie co mnie martwi, to że jest nisko osadzony. Mimo to dostałam skierowanie na badania ( dużo badań)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też biorę euthyrox, nigdy nie miałam problemów z tarczycą teraz wyszły jak jestem w ciąży Salsasamba kup sobie suszoną żurawinę, herbatki żurawinowe. naprawdę dobrze działa na problemy z pęcherzem, jeśli chodzi o antybiotyk to ja w pierwszej ciąży brałam augmentin podobno bezpieczny, problemy szybko minęły i było wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graceros, annika79. Gratuluje ciąży!!! ;) Paula013 z całego serca trzymam kciuki, poinformuj o wyniku testu. Napewno sie uda! ;) Claudie- gratuluje ślubu i trzymam kciuki, mam nadzieje ze sie uda. Lena234 podobno w ciąży wychodzą choroby o których sie nie miało nawet pojęcia z tad może u ciebie problem z tarczyca? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gracjana090515- dziękuję , choć ja jeszcze podchodzę do tego z rezerwą... czekam na lekarza. Jak zobacze to uwierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annika79
W poprzedniej ciąży na zapalenie pęcherza brałam Monural (10 tc) ale on jest na receptę a bez to Urosept. Też mam problemy z tarczycą (niedoczynność subkliniczna) ale póki co nie biorę hormonów tylko jodid, selen. Endo tylko kazał pilnować żeby TSH było maksymalnie do 2,5 ostatnio było 1,8 więc na razie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
Zostalo rowne 7 dni do testowania. Najchetniej juz bym sprawdzila czy sie udalo. Najwczesniej we wtorek zrobie pierwszy test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gracjana dziękuję ;-) . Promyczkowa u mnie zostało 6 dni i bardzo chętnie bym już sprawdziła :-P . No ale już się tyle razy zawiodłam :-( ... Dziewczyny jak Wam mija popołudnie? :-) u mnie zostało 5 tygodni do slubu a w całym mieszkaniu mam remont :-( i od godz. 10 stoje sobie na drabinie i zrywam kasetony... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Ja nadal jestem chora, leże w łóżku, a na moim balkonie pobojowisko- remont zrywaja i układają płytki. U mnie do testowania zostalo 11 dni, ale coś czuje ze będę musiała sie z wami moje drogie panie niestety pożegnać ;( coś czuje ze i tym razem sie nie udało ;( Gość-claudie? przynajmniej masz zajęcie i nie myślisz cały czas o dzidzi. 5 tyg do ślubu- wiesz jak to zleci? Sama wiem bo w maju ślub brałam, na początku sie nie mogłam doczekać, a juz jest po ;) Promyczkowa24 trzymam kciuki! Oby sie udało!!! ;) informuj na bieżąco!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Troszkę się wystraszyłam... dostałam teraz plamienia... ale nic ani brzuch mnie nie boli tak jak zawsze przed @ ani nie mam biegunki... zobaczę czy to się rozkręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wyniki posiewu moczu. Wyszło tylko Lactobacillus spp. To chyba te dobre bakterie kwasu mlekowego, więc chyba jest ok? Gracjana, zdrowia życzę, kuruj się! Ja od rana mam pobolewania brzucha więc głównie leżę... no zrobiłam sobie 2 maseczki na twarz a co ;) My ślub mamy za miesiąc. I wesele. Mam nadzieję, że chociaż odrobinę będę mogła potańczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Gracjana trzymam kciuki za Ciebie :-* uda się na pewno :-* piszesz, że mam nie myśleć o dzidzi... nie da się :-( mój narzeczony jak juz się zbliża @ to wypytuje "kochanie jest już z Nami Zuzia? No powiedz ze juz jest" i glaska mnie po brzuchu... no i ja wtedy zaczynam przez to głupieć. Teraz mu mowie żeby sobie nic nie wkręcaŁ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Magdulka no ja mam ślub i wesele początek września :) wszystko juz przygotowane macie?:) na kiedy masz termin dzidzi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, już prawie wszystko gotowe. Ślub bierzemy w innym mieście na drugim końcu Polski (moim rodzinnym), ale niezastąpiona mama wszystkim się zajęła. Sukienkę mam już od dawna :) Termin porodu wylicza mi na początek kwietnia, między 4 a 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracjana090515
Dziękuje dziewczyny! Za miłe słowa ;) Claudie daj znać co tam z tym plamieniem? Może poprostu wystąpiło lekkie, ze stresu. Wiem jak to jest bo mój mąż mówi do mnie cały czas w liczbie mnogiej. To trochę stresujące jest, a najbardziej jak patrzysz z trzesacymi sie rękoma na test na którym jest tylko jedna kreska ;( Megulkaa no pewnie trzeba o siebie zadbać ;) trochę przyjemności nie zaszkodzi ;) moja szwagierka na naszym ślubie była w 3 miesiącu ciąży a wywijała Polkę jak nie jedna kobieta, co w ciąży nie jest. Szalała jak nie wiem, aż wszyscy sie dziwili ze ona jest na początku ciąży. Myśle ze tez napewno sie na swoim weselu wybawisz! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×