Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Jesli chodzi o planowanie płci dziecka to jest bardzo fajna książka - Planowanie płci dziecka.Chesterman Phillips Hazel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
To ja bym miala wesolo na swieta :) ale dzieci rowno w terminach chyba rzadko sie rodza. To moja 1 ciaza. Mam 32 lata wiec najwyzsza pora ;) a twoje dziecko pierwsze ile ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megulkaaa moja córcia ma 4, 5 roku, a staramy się z przerwami ale ponad 3 lata wyjdzie, ja cały czas wierzyłam że nam się uda. Wytrwałości dla strających się :) Blaki gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
Bylam u lekarza w zwiazku z tymi bolami brzucha. Na usg wszystko ok. Pecherzyk 1,33 mm :) 4 tydzien ciazy. Mam zrobic krew, mocz itp. czy nie mam jakiegos stanu zapalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Megulkaaa to super a jak przyrost bhcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też dziś rano byłam na badaniach krwi wyniki po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
Wyniki bede miec po poludniu, hcg tez. Lekarz powiedzial ze z tego co widzi to o hcg sie nie martwi. Raczej jakis stan zapalny podejrzewa. Zobaczymy co wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
Lena, to czekamy razem :) ja w piatek mialam hcg 97 wiec prawidlowo. Zobaczymy co wyjdzie dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Dziewczyny, fajnie macie, że już macie potwierdzone ciąże i robicie badania :) Ja nadal czekam i się stresuję, czy tym razem się udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
Beta hcg 390. Wzroslo 4-krotnie od soboty. Nie za duzo? Czekam na reszte wynikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Grajana090515 dziewczynke tez by maz chcial;-),ale zobaczymy poki co ..w tym tygodniu zaczynamy starania..Megulkaa gratulacje:-)!to jestesmy prawie w podobnym wieku,no ja niestety rok starsza.A mam pytanie,dlugo sie staralas ?i czy jakies objawy czulas?czujesz?i w jakim czasie od zaplodnienia?pozdrawiam Was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
To byl pierwszy cykl staran! :) u mnie z objawami az za mocno. Juz od 5 dnia po owulacji boli mnie brzuch. Stad szybka wizyta u ginekologa. Poza tym miewam kluche w gardle i ciezko mi sie przelyka. Piersi troche nabrzmiale ale zawsze tak mam przed okresem. Tydzien po owulacji kilka razy krecilo mi sie w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megulka w każdej dobie beta powinna się podwajac więc chyba ok, ja się troszkę denerwuje wynikiem mam nadzieje że będzie ok. I już widziałaś pęcherzyk, niesamowite, u mnie w pt beta było 169 więc w tym tygodniu koniecznie muszę iść na usg. Pierwszy cykl starań i już sie udało, wow naprawdę gratulacje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
Dziekuje :) lekarz u ktorego bylam ma nowoczesny sprzet. Na gorszym pewnie by nie bylo widac. Trzymam kciuki za Ciebie Lena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Dziekuje za odp Megulkaaaa :-)super,ze w 1cyklu sie udalo:-)!A np.mdlosci masz?czyli szybko mialas oznaki,ze sie udalo:-)3mam kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wyniki beta ponad 550 chyba jest dobrze :) natomiast tsh mi wyszło na granicy normy także umawiam się do lekarza. Alex nie mów o sobie stara ja też mam 35 lat, troszkę się martwię ale wierze że wszystko będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
Mdlosci nie mam poki co :) Lenka, ladny wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
To super,ze nie ma mdlosci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz mi powiedział, że to bardzo wcześnie na objawy ( 4 tydzien ciazy) i jeśli powinno się mieć to raczej subtelne. Także te moje dość silne brzucha nie są typowe. Mam już wyniki. Erytrocyty w moczu mam 70 a norma jest do 30... Lekarz póki co nie odbiera tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Wczesnie?rozumiem,dziekuje za odp.3mam kciuki i pozdrawiam Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Wiem, ze to jeszcze za wcześnie, ale zrobiłam dzisiaj test (dwa!) i wyszły pozytywne. W środę mam mieć planowaną miesiączkę. Z kalkulatora int. wyszedł mi termin na 5-8 kwiecień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
graceros, witaj na pokladzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Megulkaaaa gratuluję! Mam nadzieję, że dołączę do kwietniowych mam :) Gdzieś czytałam, że te dwie kreski na teście jeszcze o niczym nie świadczą :( Czekam do środy, a jutro umówię się do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
Ewentualnie beta hcg z krwi mozesz zrobic. Kosztuje ok. 30 zl. Lekarz na usg nie wiadomo czy cos zobaczy, a bete i tak na pewno zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Dokładnie ja też bym zbadała bhcg i powtórzyła po dwóch dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
Ja jeszcze 10dni czekania. Oby dzien moich urodzin byl najpiekniejszym dniem. Chyba sie teraz naprawde zalamne jak zobacze 1 kreske i to w moje urodziny.. gratuluje kwietniowka:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
Cześć! Jestem mamą dwulatka, w tym cyklu postanowiliśmy postarać się o rodzeństwo :). Dziś dopiero 17 dc, więc do testowania jeszcze ho ho. Chciałabym żeby się udało, ale wątpię byśmy mieli takie szczęście i trafili za 1 razem :D. Pozdrawiam i mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro lece na b hcg :) jak będzie pozytywne a dodatkowo po 2 dniach wzrośnie to znaczy, że to ciąża, tak? promyszkowa 21 trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Po 48h powinna wzrosnąć ok 60% a po 72h o 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×