Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwietniowe mamy 2016

Polecane posty

Gość Megulkaaaa
No wlasnie. A u mnie po 48 h wzrosla o czterokrotnie. Nie za duzo? Dzis po poludniu ide do lekarza z tymi niepokojacymi erytrocytami w moczu. A rano dopadla mnie biegunka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżoa90
Witajcie :) jestem jeszcze przed owu ale Was podczytuje od jakiegoś czasu i pomyślałam że może jak się przywitam przyniesie mi to szczeście :) Mam 25 lat, dookoła mnie skacze roczna córcia a że zawsze marzyło nam sie 2-3 dzieci w niewielkim odstępie to powoli bez stresu zaczynamy próbować :) w sumie podejście nr 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
Powodzenia Dzoa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, byłam wczoraj u lekarza i widziałam malutką kropeczkę :) niestety z tarczycą nie najlepiej, dziś znowu rano byłam na pobraniu krwi i czekam na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
Trzymam kciuki Lena! Ja dzis ide do lekarza z wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Megulkaa, będziesz coś dziś poglądać czy tylko omówienie wyników ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
Hej Dziewczyny,fajnie Was sie czyta,a ja jak pisalam planujemy lada dzien z mezem probowac,ale maz sie rozchorowal:-(goraczka,slaby..:-(bierze vicks ..ale poki co nie ma poprawy a ja martwie sie,bo z tego wzgl chyba trzeba o miesiac przesunac?:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena235 też mam problemy z tarczycą, dlatego się trochę boję... Lekarz przyjmie mnie dopiero 7 sierpnia. Megulkaaa jak wrócisz daj znać co lekarz powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
Dziewczyny powiedzcie co o tym myślicie... Bóle jak na owulacje miałam w 10 dc (trochę wcześnie, ale cykle mam średnio regularne, między 26-32, więc teoretycznie jest to możliwe). W 16 dc bardzo dziwnie bolał mnie brzuch, na początku prawy jajnik, a potem na środku, było to coś na pograniczu kłucia i ucisku i utrzymywało się prawie cały dzień. Pomyślałam, że może to implantacja? Albo moje urojenia :P Czy któraś z Was tak miała? W pierwszej ciąży głównym objawem był ból piersi, teraz nie bolą, odczuwałam tylko lekkie mrowienie kilka dni temu. Sama już nie wiem...dziś dopiero 18 dc i tylko niepotrzebnie się nakręcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
Jak lekarz zechce podejrzec to niech patrzy :) dam znac. Wizyta o 16.30. Pisze z 2 loginow, bo na telefonie nie moge sie zalogowac. Nie wiem czemu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
salsasamba, mnie od 5 dnia od owulacji boli brzuch, ale jest to raczej nietypowy objaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Ja chyba jednak odpadnę - dostałam jakichś niewielkich plamień i pobolewa mnie brzuch jak na okres :( Trochę za szybko - okres powinnam dostać za tydzień. Ale coś czuję, że i tym razem się nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
Alex35 a może się zagnieżdża? Przy implantacji zdarzają się plamienia, a skoro masz jeszcze tydzień do okresu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
Mam powtorzyc beta hcg jutro i zrobic posiew moczu. Podejrzenie kolki nerkowej. Dostalam tez duphaston na wszelki wypadek do 12 tyg. ciazy i l4 do niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
Megulkaaaa w 1 ciąży też bolał mnie brzuch na początku i też brałam duphaston na wszelki wypadek. Kolkę nerkową przechodziłam ok. 20 tygodnia, jeśli to ten ból to współczuję :/ polecam do picia wodę "Jan" 2 szklanki dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
Mialam kiedys piasek w nerkach plus te erytrocyty w moczu... wiec to prawdopodobne. No nic. Dzialam z badaniami dalej. A ta wode gdzie kupie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
salsasamba - raczej to nie zagnieżdżenie, nigdy tak nie miałam... Podejrzewam, że to okres się rozkręca :( Ja w poprzedniej ciąży też brałam duphaston na podtrzymanie, ale mi to niestety nie pomogło i i tak poroniłam :( Trzymam za Was kciuki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promyczkowa24
Ja dzis caly dzien czuje taki ucisk w podbrzuszu, mam nadzieje ze to nie jakis stan zapalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karotka1777
Cześć dziewczyny:) Ja też sie staram z mężem o drugiego malucha:) To mój 11 cykl starań :( Mam problemy z tarczycą i chyba to jest powód:( lecze sie od 4 miesięcy i na razie nic..:( Mam nadzieje że w końcu nam sie uda bo jestem załamana...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2ona
Dziewczyny pozwólcie, że do Was dołączę. Mam już 14 miesięczną córkę i najprawdopodobniej jestem w ciąży. Wczoraj w 23 dc (cykle mam 28 dni) zrobiłam test z pierwszego porannego moczu i pokazała się słaba kreseczka. Dziś test powtórzyłam i znowu to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2ona
Ostatnią @ miałam 5 lipca, więc przewidywany termin porodu ( o ile ciąża się potwierdzi ) jest 12 kwiecień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsasamba
Woda JAN to mineralna woda lecznicza w Krynicy-Zdroju. Ja kupowałam w różnych marketach, nawet w sklepiku osiedlowym mieli. Ale ja mieszkam e górach, nie wiem jak wygląda jej dostępność w innych regionach. Na pewno gdzieś się znajdzie. Nawet w opisie jest, że jest dobra na nerki, mi ją polecił mój gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama 3latki w którym szpitalu rodzilas? Mojej koleżance w takiej samej sytuacji(nawet powód zgonu dziecka ten sam)zrobili cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
Megulkaaaa - a który to dokładnie u ciebie dzień dzisiaj? tak szybko lekarz zobaczył ciążę? w jakich dawkach bierzesz duphaston?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
salsassmba, dostalismy w tesco, dzieki! Teraz mam inny problem... Na zwolnieniu l4 wpisano mi kod b swiadczacy o ciazy. Na tak wczesnym etapie (4 tydzien) nie chcialam jeszcze o tym informowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megulkaaaa
Dzis 30 dzien cyklu, ale przed okresem mialam 3 dni plamien, nie wiem jak je sklasyfikoeac. No zobaczyl wiec to mozliwe widocznie. Nie mial wstpliwosci. Pecherzyk 1,33 mm. Dzis usg nie powtarzano. Duphaston 2x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex35
No to super :) U mnie dziś 25dc, ale ja ma 31-32 dniowe. No i te lekkie plamienia mam od wczoraj :( Strasznie mnie martwią, dlatego pytam o ten duphaston. U mnie jeszcze za wczesnie na gina :( Na razie @ się nie rozkręciła... czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trzylatki
Ja rodzilam w szpitalu na Bielanach,tam mnie skierowala prof ktora probowala leczyc moje dziecko w szpitalu na Karowej,tam tez mowili ze jesli mala umrze w brzuchu to musze sama urodzic,nie chcieli robic cc nawet jak zyla jeszcze,dawali jej 1% na przezycie po urodzeniu,od momentu kiedy u moje coreczki wykryto w 26tyg wade serduszka,ktora nie wiadomo skad sie wziela umierala przez cztery tyg w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula013
Mama trzylatki - bardzo wspolczuje. Ludzie nawet nie wiedzą jaki to ból dla kobiety. A w szpitalach to traktują jak histeryczki. Koleżance przed lyzeczkowaniem pani doktor powiedziała że sama jest sobie winna bo jest za chuda i że na własne życzenie ma taki zabieg. Dziewczyna się przez pół roku nie mogła pozbierać bo myślała że zabiła swoje dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja mam wyniki mojej tarczycy i bardzo poprzekraczane wskaźniki więc już dziś się umówiłam do endokrynologa a wieczorem chyba jeszcze też pójdę do mojego lekarza. Nie wiem skąd to nigdy nie miałam problemów, w pierwszej ciąży też nie :/ Alex nie poddawaj sie i może staraj się myśleć pozytywnie graceros a jakie Ty masz problemy, długo już się leczysz ? Mama trzylatki bardzo bardzo ci współczuję, naprawdę ... niektórzy lekarze są bezduszni... Ja brałam duphaston w pierwszej ciąży teraz mam luteinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×