Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to desperacja jak zdrowy niebrzydki 25latek płaci prostytutce

Polecane posty

Gość gość

Za GFE czyli przytulanie czy po prostu rozmowę? Czy on jest normalny? Mam takiego kolegę co nigdy nie miał dziewczyny i nigdy nie uprawiał seksu nawet mimo spotykania się z prostytutkami. On się z nimi tylko przytula albo rozmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej wygoda i lenistwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za GFE czyli przytulanie czy po prostu rozmowę? Czy on jest normalny? xxxx Tak, to normalne, w czasach kiedy dziewczyny wymagaja modeli do związku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie mi go żal bo fajny z niego chłopak. To smutne jak on się cieszy gdy tylko się z nią spotka i usłyszy kilka ciepłych słów. Od kiedy tylko pamiętam kobiety traktowały go jak kolegę i od samego początku wpadał to tzw. strefy przyjaźni. Ostatnio opowiadał jak wynajął prostytutkę na całą noc i zamiast uprawiać seks tak jak to się zwykle robi on zrobił kolację w mieszkaniu i zjedli kolację przy świecach. Wiem kobiety uważają to za tandetne. Romantycy nie mają dziś brania to kolejny powód, dla którego on jest sam całe życie. Innym razem też wynajął na całą noc to leżeli razem w łóżku i się przytulali nic więcej. Nie wiem czy nie zgłosić go do leczenia psychiatrycznego bo to nie wygląda dobrze. Rozumiem, że jest samotny ale chyba trochę to wymknęło mu się spod kontroli?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do --- to daj mu tyłka skoro ci go żal. A jak nie chcesz to sie odwal tępa dziunio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wypośrodkować moim zdaniem, kobiety nie chcą stricte romantyków jak i stricte *****czy. Mnie nauka lasek zajęła parę lat, teraz doskonale wiem jak się zachowywać żeby laska się zakochała (oczywiście jeżeli zaiskrzy). Nie wykorzystuję tej wiedzy żeby kogoś przelecieć i rzucić ale tylko i wyłącznie żeby związek był szczęśliwy... nie ma bardziej przyjemnego widoku niż szczery uśmiech kobiety, kiedy radość z niej wypływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety chcą ru/cha/czy dlatego dobrzy faceci są sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
gość wczoraj Sam sobie odpowiedziałeś (aś) na pytanie. Nie ma kobiety, bo te uważają go za przyjaciela, o czym On już pewnie dobrze wie. A takiej prostytutce jak zapłaci to przynajmniej spendza czas z dziewczyną / kobieta, a nie z koleżanką. I może sobie wybrać taką jaka mu się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×