Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do kobiet 30letnich i starszych wygldąjacych młodziej

Polecane posty

Gość gość
Ot,samochwały...te baby to głupie są na potęgę.I to im starsze tym gorzej.I tak wszyscy umrzemy,ale co tam ważne,że w trumnie na 18 lat będziecie wyglądać.Puste tłumoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej te które piszą, że nie używają kosmetyków i wyglądają młodziej to tylko ich złudzenie. Jestem kosmetyczką i potrafię rozpoznać twarze osób w różnym wieku. Takie panie mają skórę w opłakanym stanie, szarą ziemistą, z popękanymi naczynkami, przebarwieniami i przesuszoną. Chyba muszą tracić wzrok, że same tego nie widzą w lustrze. W dodatku mają fałszywe koleżanki, które mówią im, że są piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie koniecznie pani kosmetyczko , wieku dodają głębokie zmarszczki , których kremami nie zatrzymasz. Ja ma 43 lata a w okolicach oczu ani jednej głębokiej zmarszczki , na szyi tez nie mam zmarszczek , dekolt bez krostek i przebarwień. Mam problemy z naczynkami ale to od dzieciństwa i żadne kremy tego nie redukują. Mają mi o 10 lat mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dają mi " miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga kosmetyczko, widocznie do Ciebie takie klientki przychodza. Skad mozesz wiedziec jak wyglada skora tych, ktore kosmetykow nie uzywaja i nie odwiedzaja Twojego gabinetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym czy to stan skory ogladanej z odleglosci 10 cm ma podstawowe znaczenie przy ocenie wygladu? Raczej wiele innych wizualnych czynnikow. Mozesz miec skore w super stanie a i tak wygladac starzej od rowiesniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka dni temu widziałam w TV dziewczynę która uprawia taniec na rurze. Byłam przekonana,że ma około 19 lat. Okazało się że 37. Byłam mocno zdziwiona.Tak więc ci którzy twierdzą że nie można wyglądać dużo młodziej niż ma się w rzeczywistości są w dużym błędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ubiegłym roku skończyłam trzydziestkę, a w zeszłym miesiącu zostałam wylegitymowana przy zakupie piwa. Nikt nie daje mi więcej niż 25 lat. Bardzo się cieszę, ale w moim przypadku to jedynie zasługa genów. Lubię dobrze zjeść i wypić, stronię od sportu. Natomiast staram się "młodo" myśleć. Kiedy czuję, że "dotyka mnie ząb czasu", przypominam sobie jaka byłam w wieku dwudziestu lat, jakie miałam ideały, marzenia, czym dla mnie wtedy była rodzina, chłopak (obecnie mąż), to najlepszy krem przeciw zmarszczkom, bo działa od środka. A do pielęgnacji- żel do twarzy (obojętnie jaki, zależy co na promocji ;), tonik, krem NIVEA podstawowy na noc, na dzień mieszam z BB, dwa razy w tygodniu jakaś maseczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na młody wygląd mają wpływ przede wszystkim geny,ale też brak stresu, wysypianie się,dokładny demakijaż, picie wody, w miarę dobre odżywianie, spacery, nie nadużywanie alkoholu i innych używek, w tym cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, że to kwestia genów, ale też figury...ponieważ jestem filigranowa tak jak moja mama chyba zawsze będę wyglądała na mniej niż mam w peselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uśmiałam się z "pani kosmetyczki". Jasne, że pod lampą widać różne defekty, podobnie jest z cerą nastolatek. Jeśli taka dwudziestolatka ma suchą skórę, to będzie miała zmarszczki mimiczne i przebarwienia niczym nie ustępujące starszym koleżankom, które mają tłustszą skórę. Poza tym na ulicy nikt nikogo w ten sposób nie ogląda, liczy się całokształt droga pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 32 lata a wyglądam na 20 jak miałam 20 to wyglądałam na 15, a gdyby zabrać mi biust to powiedzieliby że mam 13. Takie mam dziecinne rysy twarzy, mam dużo tłuszczu na twarzy chociaż nie jestem gryba, jestem taka pyzata chociaż teraz gdy jestem starsza twarz zrobiła się smuklejsza, a rysy się zaostrzyły. Jednak i tak mam dziecinną twarz, do tego piegi. Niestety nie używam kremów i balsamów bo jeśli już znajdę taki który mi nie drażni oczu, to podrażnia moją skórę. Mam niefarbowane długie włosy koloru blond, to dodatkowo ujmyje mi wizualnie lat. Ja widzę zmiany na swojej twarzy, ale inni ich nie widzą i ci którzy mnie nie znają nigdy nie chcą uwierzyć w mój wiek. Dużą rolę odgrywają geny, ponieważ moja mama i babcia zawsze wyglądały młodo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy żyjecie w świecie fantazji, 32 lata i wygląda na 20 LOL, wpuść swoje zdjęcie do https://how-old.net/ i mina ci zrzednie a złudzenia hodowane od lat prysną :D prosze wszystkie kobiety któe uważają, że wyglądają o wiele młodziej o sprawdzenie siebie na tej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osz kurdę nie mogę uwierzyć, że tak wam brakuje rozsądku :D 30 lat a sposób myślenia małych dziewczynek zyjącycyh w świecie bajek i fantazji. ludzie potrafią komplementować naprawdę nieszczerze, a ten kto widzi wasz prawdziwy wiek po prostu siedzi cicho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, że ludzie są nieszczerzy...tu na kafe również :D...gdybyśmy nawet dały tu swoje zdjęcia na których wyglądamy młodo, to na pewno zawistni ludzie by nas skomplementowali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty serio jesteś przekonana ,że masz 20 lat :D a każdy kto uważa inaczej jest zawistny, wrzuc swoje zdjęcie na tamta stronkę, dlaczego tego nie zrobisz? boisz się, że pokaże nie 20 lat tylko 35 :D i co wtedy zrobisz? swiat ci runie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko wrzućcie normalne, uśmiechnięte, a nie z tysiącem filtrów i toną tapety, jedno z tysiaca pozowanych selfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o i nagle jaka cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 32 lata wstawiłam zdjęcie na tę twoja strone i wyszło mi że mam 23 :) Więc nie jest tak źle:) Zapomniałam dodac że nie palę, piję rzadko, i jeżdżę dużo na rowerze:) A po za tym wiadomo że pod specjalistycznymi badaniami każdy dojdzie czyjegoś wieku, mam świadomość tego ile mam lat i widzę zmiany w sobie, wątpię żeby ludzie specjalnie aż tak udawali i robili jakiś sztuczny hałas wokół mojego wieku i tego jak wyglądam gdyby serio się nie zdziwili, bo jaki to miało by mieć cel? Nie jestem nikim ważnym żeby trzeba było mi włazić w tyłek :) Nie żyję w świecie fantazji, po prostu taki ze mnie typ i takie mam geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, ale nie ma co i komu udowadniać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rodzilam dzieci, to cala tajemnica. Mam 31 lat, figurę nastolatki, co do twarzy nie wiem ale czasem muszę pokazywać dowód przy kupowaniu alko, jednak to o niczym nie świadczy bo raz byłam świadkiem jak koles wyglądający wg mnie na 26 lat też musiał pokazywać dowód w lidlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja urodziłam dwójkę i tez mam niezłą figurę:) to ja 32 latka :) Kobiety wbijcie sobie to do głowy że to jak wyglądacie w ciąży i po niej to zależy tylko od was a nie od tego że tyjecie niekontrolowanie itd... to nie prawda, owszem możecie puchnąć ale po porodzie to wszystko odchodzi. Te które się roztyły po prostu za dużo jadły za mało się ruszały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie o dowód nic nie znaczy, wbijcie sobie do głowy, zmęczone kasjerki się mylą, często sprawdzaja na wszelki wypadek, bo przecież są też nastolatkowie wyglądajacy poważniej, dlatego trzeba też sprawdzic ludzi wygladąjacych poważniej, ja byłam sprawdzana jak byłam ubrana na sportowo, w bluzie a miałam 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychicznie też czuję sie mlodziej. Nie mam męża, dzieci nie mam a już 31 mi stuknęło. Z jednej strony fajnie że nie mam ciała zniszczonego po ciazach jak moje rowiesniczki, ale z drugiej strony mi przykro bo jednak chcialabym już wyjść za mąż ale nie mam coś szczescia do facetow :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodzę się też z wypowiedziami o braku stresie, ja zawsze byłam pozytywnie nastawioną optymistką, jestem na co dzień radosna i promienna lubię żartować i śmiać się dużo:) Zachowanie tez należy do całokształt, jeśli widzimy beztroską osobę, zabawną, radosną to automatycznie podświadomie odejmujemy jej lat, dużo też zależy od głosu tej osoby, jeśli jest dziewczęcy, dźwięczny, wesoły to dodatkowy znaczący szczegół wpływający na określenie wieku. Ja właśnie mam taki dziecinny głos, moja córka ma 10 lat i jej koleżanki gdy dzwonią domofonem to nas mylą. to ja 32 latka nie żyjąca w fantazji :) A nawet jeśli to dlaczego ktoś mi chce tę fantazję odebrać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmccc
Mam 34 lat, a ludzie zwykle dają mi między 24-28 lat. Nie jestem z tych, które twierdzą, że tylko "woda i szare mydło". Po prostu o siebie dbam! No i....geny (mój tato zawsze wyglądał na 10 lat młodszego) :-) Mam skórę delikatną i alergiczną, więc od dawna stawiam na bardzo dobre NAWILŻANIE twarzy. Krem pod oczy - najpierw nawilżający, od 25 roku życia - przeciwzmarszczkowy - stosuję codziennie od 20 roku życia. Oprócz tego - nie maluję się, unikam słońca (chyba, że jestem na plaży podczas urlopu i wtedy zawsze stosuję wysokie filtry), zdrowo się odżywiam, nie palę i nie piję, dbam o zęby - proste i bez ubytków, żadnych plomb - i o ciało - jestem szczupła, regularnie ćwiczę. Jestem naturalną blondynką, włosów nie farbuję, i to też odejmuje mi lat. Generalnie - jak "geny masz słabe", to możesz to i tak wyglądać młodziej, ALE, musisz być świadoma, że cały Twój styl życia musi być nastawiony na to, żeby jak najdłużej zachować młodość, energię i zdrowie. To Twój wybór :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wpisy to jakbym moja siostre slyszala... tragedia Mam 25 lat ona jest prawie 10 lat starsza i ciągle wmawia sobie, mi ze wygladamy jak blizniaczki. A to dlatego że czasem nam powie ktos ze jestesmy podobne, podobne. Ludzie jak mialam 16 lat to ona juz wtedy mowila ze wygladamy jakby bylo 3,4 lata roznicy miedzy nami a nie prawie 10. Moj T.Ż śmieje się z tego i w ogole nie widzi podobnieństwa, podobnie jak jej mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto masz dzieci i 30 parę lat i nie potrafisz żyć w realnym świecie, tylko piszesz jakieś bzdury, że masz młody głos w domofonie? no i co z tego? to raczej komiczne :D moze powinnaś robić dubbing kreskówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda 30stka wygląda teraz na 20latkę, zasługa czasów, nasi rodzice średnio wyglądają 10 lat starzej gdy się wiekowo porówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×