Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Boję się zasnąć. Zrobiłam coś strasznego...

Polecane posty

Gość gość
Oczywiście o tym co między nami zaszło nikt nie wie i zostanie to między nami ale mam wyrzuty sumienia, że to zrobiłam. Nie wiem jak ja mam się teraz spotykac z tym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim on dla Ciebie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychodelirium_
Przesadzasz, skoro to zrobiłaś to widocznie chciałaś, stało się i tyle, trzeba iść dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dłuższa historia.. Poznałam go już dość dawno. Był moim lekarzem i pomógł mi uporać się z moimi problemami. Bardzo go polubiłam i utrzymywałam z nim prywatny kontakt. Od czasu do czasu dowiedziałam go na przysłowiową kawę... Wyszło to co wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest dla mnie bratem mojego dziadka od kuzynki matki siostry mojego wujka. Chyba się zabije... Jak ja to mogłam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:37 podszywacz. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia jestes czy co? Jak mozna zalowac odlotowego seksu? Powinnas go zapamietac bo mozesz juz nigdy nie zaznac takiego odlotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej miałam tylko jednego już byłego chłopaka... Z nim było mi naprawdę dobrze tylko nie wiem co mnie poniosło żeby to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty bzykasz się z lekarzem? Jutro ide do ginekologa i az sie boje co z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego wolę dziewicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy nie zrobić tego ponownie... Ale jest problem... On ma żone i dzieci. Tego seksu nigdy nie zapomne ale mogę zniszczyć jego rodzinę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak. Był moim lekarzem. Widzę, że ktoś przez cały czas robi sobie żarty i się podpina. :o Tak dla wiadomości tych osób to on jest akurat samotny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czego cie leczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie koniecznie chcę tutaj pisać na forum o przebytych chorobach ale powiem tylko, że nie jest to psychiatra, ginekolog..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakiej pozycji to robiliście? Opowiedz wasz stosunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to istotne? Zrobiliśmy to w kilku pozycjach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Istotne. Napisz wjakich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczęło się bardzo niewinnie, delikatne pieszczoty, później on długo pieścił mnie oralnie. Zrobiliśmy to w pozycji klasycznej, klasycznej odwróconej, ja na brzuchu i on na mnie, na jeźdźca i od tyłu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszcze takiego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było mi z nim naprawdę fantastycznie, jeszcze nigdy nie było mi aż tak dobrze... Po prostu wiedział jak mnie pieścić i jak mnie doprowadzić do euforii ale już po wszystkim było mi wstyd. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Traktowałam go trochę jak takiego swojego opiekuna, "tatusia", którego nigdy nie miałam. To nie powinno się wydarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź nie przesadzaj , jesteś dorosła, chciałaś tego i to zrobiłaś i po co to roztrząsać. ja też się przespałam z lekarzem, starszy o 25 lat, głównie z ciekawości i dlatego, że ganiał za mną 3 lata, uwodził itp. ale seks nie był fantastyczny tak jak u ciebie. owszem mieliśmy dłuugą grę wstępną, przytulanki, macanki itp. ale sam stosunek nie był wystrzałowy, w zasadzie to niewiele czułam, praktycznie nic... również palcówka i oral mnie nie powaliły na kolanach, ani kolejny stosunek po nich. nie wiem dlaczego, chciałam spróbować, a potem wszystko mi przeszło i już więcej nie chciałam tego powtarzać. niestety on nadal naciska na seks, jemu się podobało, chociaż było miernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niepotrzebnie sie dolujesz. Dolowac mozna sie z powodu spania z obcymi facetami w "przygodowy" sposob. Natomiast ze starszym facetem mozna BYC, i w ZADNEJ kulturze swiata nie jest to krytykowane, a wrecz przeciwnie :) Malo do wladcow i krolow czy gwiazd Hollywood spika sie z mlodszymi o 20 czy 40 lat kobiet? :) Tak wie sie nie zalamuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie było naprawdę dobrze... Potrafił mną pokierować tak żeby sprawić mi przyjemność. Super tylko, że popsułam sobie z nim sympatyczną znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabyś jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak i nie... Trudne pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego że starszy? Dziadkowi nie należy się? Krzywdy Ci nie zrobił tylko dobrze, no to o co Ci biega. Na drugi raz nie zechcesz to mu nie dasz ale myślę że jeszcze nie raz doprowadzi Cię do euforii ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale naprawdę miałas orgazm zazdroszczę i nie wiem dlaczego ja nic nie czułam, przykro mi z tego powodu, bo zupełnie straciłam ochotę na bliskosć z nim a teraz irytuje mnie jak ciągle nalega itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotny facet, do tego lekarz, czyli na tyle obyty i niezależny, że może sobie pozwolić. każdy by chciał przelecieć młodą fajną dziewczynę. współczułbym ci jakby to był jakiś chłopak w bmw. skoro to zwykły facet, nie żałuj tego. aczkolwiek przygodny seks to nie związek. będziesz z nim? możesz tego żałować tylko w taki sposób, że będziesz myśleć o byłym chłopaku w kontekście "a później był lekarz" i o stałym partnerze w kontekście "dałam lekarzowi". nie żałuj. takie są przygodne relacje. jeśli nie lekarz to chłopak na imprezie (przynajmniej nieznajomy więć konsekwencje społeczne własnych wyobrażeń mniejsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie byłas skrępowana przy nim ja się czułam swobodnie i mimo że nagośc mnie krępuje przy nim w ogóle nie czułam się źle, ale jednak jakas blokada była, nie byłam w stanie całowac jego ciała itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×