Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościnnaona

Mamy na Maj 2016

Polecane posty

Gość Naomincia
Anka ja na szczęście z własnego doświadczenia nie wiem jak to jest kiedy schodzi paznokieć... ale faktycznie to musi być okropne -.- A może brakuje Ci jakiś witamin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w lipcu strasznie zachorowalam na gardło, aż skończyło sie okrutną anginą ropną. Miałam 4 antybiotyki pod rząd aż dostałam uczulenia od antybiotyków (miałam straszne pęcherze na dłoniach i stopach) wziełam kolejne i było ok. Ostatnio zeszła mi skóra z rąk i ze stóp i nie wiem czy przypadkiem te paznokcie to nie jest po tych antybiotykach. Moze w tygodniu uda mi sie podskoczyc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Na razie się nic nie rozkręcilo z tą @.. wiec nie wiem jak to... zobaczymy jutro :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naomincia spokojne :) Nie ma dwoch takich samych ciazy, to ze kiedys poronilas nic nie znaczy... teraz bedzie dobrze. W ogole o tym nie mysl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty jeszcze tez nie widzialas serduszka!? Oh nawet mi nie mow. To beda bardzo dlugie 2 tygodnie! W ogole w tej ciazy jakos powoli czas leci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak sie łatwo mówi: nie myśl o tym... ja też się pogodziłam juz z tym że poroniłam ale jak byłam mały krok od tego że znowu jestem w ciąży to takie myslenie samo wchodzi do głowy. Myślenie co bedzie gdy a wyszukiwanie sobie problemow to co innego. Mysle, że za bardzo się nakręcasz i odpuśc sobie te temperatury, bety i inne pierdy po prostu czekaj na usg, na to że zobaczysz dziecko a nie szukaj problemów bo raptem temepratura Ci spadła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja tak krótko moje 3 grosze: też nie widziałam nic (nawet pęcherzyka) na usg, nie mam objawów, za to mam mięśniaka. Usg mam za tydzień 28., według moich wyliczeń to będzie początek 7tc. Trudno mi uwierzyć w ciążę i ciągle jej zaprzeczam, ale też wierzę, że będzie co ma być i nie mam na to wpływu w tej chwili. Także trzymajmy się razem bez zbędnego nakręcania, a jakbym sama zaczęła się znowu nakręcać to mi szybko przypomnicie, co tu pisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
No właśnie nie widziałam:( gdybym je widziała to może byłabym spokojniejsza... faktycznie nie ma się co nakręcać ale obawy nie dają mi spokoju. Chciałabym tak bardzo żeby było dobrze... same z resztą rozumiecie... a do 5.10 jeszcze tak daleko. Ajjj . Aniu to chyba faktycznie może być po antybiotykach. Jakiś skutek uboczny... lekarz nic wcześniej nie mówił? Tzn, że mogą takie wystąpić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, to moja pierwsza ciąża, więc WSZYSTKO jest dla mnie zupełnie nowe. Brakuje mi pewnie nawet tej najbardziej podstawowej wiedzy o maluszkach. Czy znacie jakieś fajne tytuły książek, które choć w jakimś stopniu przygotują mnie na to wielkie wydarzenie w maju? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dark_paradise
Dziewczyny jak dorwa Was mdlosci,to bedziecie tesknic za obecnym stanem:-) ale nie dziwię się, ze ich wyczekujecie..sama na nie czekalam w 1 ciazy żeby wreszcie czuc,ze w niej w ogole jestem! Mi juz powiekszyly się piersi,a sutki i otoczki sa ciemniejsze. Waga jeszcze stoi. Majav-a co masz z ciśnieniem?nie lekceważ tego,bo ja m.in. przez ciśnienie urodzilam przed czasem. Nie wiem jak to u Was ze zwolnieniem,ale w Pl nie ma większego znaczenia czy bylas w danym roku 1 czy 5 razy wcześniej na zwolnieniu. Po prostu przez pierwsze 30 czy 33 dni placi pracodawca,potem zus. Ja bym na Twoim miejscu szla od razu. Tym bardziej, że nie za bardzo zależy Ci na tej pracy,bo pisalas ze chcesz zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc-gratuluje ciąży:-)i życzę dużo zdrowka!ja lubie kalendarz ciąży na mamazone.pl fajny,bo do każdego tez krotki filmik. Z ksiazek czytalam "Ciężarówka przez 9 miesięcy" Kaz Cooke. To specyficzna książka, bo pisana z poczuciem humoru, który nie każdemu odpowiada,ale jak dla mnie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość ja w ciązy czytałam Ciąża i poród, a póżniej Pierwszy rok życia dziecka i powiem Ci że baaardzo ta książka nam się przydała, bo opisane są w niej nawet rózne rodzaje kupek (co oznaczaja itp) :D xxxx ja niby też urodziłam przez ciśnienie, w 37 tc. Ja przez cała ciążę mialam super ciśnienie i nagle źle się poczułam zmierzyłam cisnienie a tak 170/90 a poźniej tylko ze zdenerwowania rosło. Gdy dojechałam do szpitala znow było idealne ale lekarz mnie zbadał i powiedział że urodze w terminie a moze jeszcze i później a w nocy odeszły mi wody a 40 godzin później miałam już córkę (tak, tak 40 godzin...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
U mnie to też 1 ciąża, może stąd ta panika... Bo nie wiem jak powinno być, jak powinnam się czuć:( dziś mam bóle typowo okresowe. Ech... Gość gratuluję! Aniu 40 godzin?! Moja koleżanka dziś urodziła w niecałe 5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od odejścia wód 40 godzin.... 30 godzin czekałam na skórcze czyli na nature....mój mąż miał już iść dać w łapę żeby zrobili cesarkę, ale dostałam oxy i rodziłam 10 godzin i bolało strasznie. xxx moja znajoma była tudzien po terminie i juz miala podpisane papiery na cc i nagle zaczeła sie akcja porodowa i rodziła 2 godziny-pierwsze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok... musze to zapytac... czy w ciazy koniecznie trzeba miec mdlosci? Ja czuje sie swietnie! Tylko od 4 tygodni boli mnie brzuch jak na okres, moze troche mniej niz na okres ale w tym stylu. Czy ze mna cos jest nie tak bo juz glupieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodze w 2 godziny... 30 minut do szpitala, 10 minut rejestracja, 20 minut przebieranie i przygotowanie, 60 minut porod... I pozamiatana, i cala trojka spokojnie do domu na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naomcia... u mnie tez, pierwsza ciaza. I przetrzymamy ja razem. Ja tez nie mam objawow, a pecherz ciazowy byl byl ok. Za chwile na hbo leci jakis film o burzy czy innym trzesieniu ziemi, nie wiem jak was ale ja juz mam herbatke gotowa czas na relax. A nic nie relaksuje lepiej niz widok walonych budynkow i wyrywanych drzew ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Majav jaki konkretny plan:) Oby się powiodło! Też muszę się dopisać ale jakoś nadal mam wątpliwości... ech co za baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Ja nadal w pracy. Do 22:( pierwszy dzień po chorobowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 1 ciąży mdlosci mialam gdzieś od 7-8 tygodnia ale wieczorami tylko tak od 18. Za to brzuch jak na okres bolal chyba do 5 miesiaca ale to dobrze bk to oznacza ze macica sie powieksza. Ja bralan nospe na te bole. Powiedz o nich lekarzowi na wizycie. Usuncie mnie z tabelki jak mozecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Dziękuję dziewczyny ze mi zyczylyscie żeby ten 5 msc starań był zakończony powodzeniem :)... ale U mnie wystąpiło lekkie krwawienie... czyli miesiaczka. Nie mam regularnych miesiączek wiec ciężko wskoczyć mi w te dni.. kiedyś bardzo bolały mnie jajniki... I wiedziałam że akurat jest owulacja... ale wtedy z narzeczonym stwierdziliśmy ze za wczas jest... bo tak nie wypada przed ślubem.... potem zaczęły się problemy z nerkami... I tu straciłam humor :(... czuje się tak beznadziejnie... ze ktoś może czuć takie szczęście ;) wiec gratuluję Wam dziewczyny :*:*:*... Ja świeżo po ślubie :) bo całe 2 tygodnie :) nie tracimy nadzieii :) nadzieja umiera ostatnia :) wiec nie poddajemy się :) niestety nie poszło tak jak chcieliśmy.... a widok ciężarnych wywołuje u mnie płacz... Czeka mnie także zmiana ginekologa... bo od pół roku proszę się o witaminy jakieś.... I mówi lekarka Mi, że za młoda jestem na dziecko.... I wypisuje mi tabletki antykoncepcyjne.... w takim razie to nie jest lekarz.... :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Claudiie żartujesz? Jak to mówi Ci że jesteś za młoda i wypisuje Ci anty? Od razu olej tą baburę okropną. Nie jej sprawa, nie jej życie... Nie powinna się wtrącać... a że tak zapytam... ile masz lat? Ślubu gratuluję! Ja o nim marzę... ale mój kochany stwierdził że go nie potrzebuje i nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Anka pocieszyłaś mnie trochę z tymi mdłościami i bólem brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
22 lata będę mieć w Listopadzie :). Z mezem jesteśmy razem od 7 lat :) 3 lata narzeczenstwa :). No taka głupia baba z niej... moja mama miała rok temu usunięta macice. .. a w sierpniu była mama na USG bo brzuch ja bolał.... a ta wypisala "macica dobrej wielkości" ... porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Claudiie już dawno powinnaś ją zmienić... tacy ludzie nie powinni pracować jako lekarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolka_84
Mam wyznaczoną wizytę u gina na czwartek... Myślicie że już coś będzie widać ? Ostatnią miesiączkę miałam 10.08.2015. Od testowania minęło mi już 10 dni... Żadnych objawów ciąży... Czy USG pokaże już cokolwiek ? Czy jest szansa na zobaczenie serduszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Na pewno zobaczysz :*:*. No musze zmienić ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fasolka_84
To jeszcze inne pytanie... Kiedy ciąża zacznie być widoczna? do którego tygodnia da się ją ukryć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faswolka-ja dokladnie w tamtym roku bylam w identycznej sytuacji :-)okres 10 wrzesnia a 25 wrzesnia zobaczylam dwa bijace serduszka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×