Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościnnaona

Mamy na Maj 2016

Polecane posty

Gość Naomincia
Aniula witaj! Ja też walczę z przeziębieniem już od tygodnia ... łącze się w bólu:D Clarice - też nie chciałam żeby ktokolwiek wiedział ale samo się rozniosło przez tego kierownika:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula33 - witaj :) Ja też szacuję, że to 5tc (lekarz tego nie powiedział, chyba za wcześnie było, więc sama liczę). Naomincia - to może warto szybko rodziców uprzedzić, bo faktycznie delikatna sprawa, jak się dowiedzą "od ludzi" to może być im przykro albo się zezłoszczą. Nie da się już cofnąć tej sytuacji, więc może to jakieś wyjście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniula33
clarice05 ten moj 5 tc to liczony od 1 dc. w rzeczywistosc***ewnie koncowka 3 bo na usg wyszlo tylko ziarenko maku.no i beta tez wskazuje na przelom 3/4 tc. jutro kolejne usg zobaczymy czy cos sie zmieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Witajcie mam na imię Edyta. Właśnie zaczynam 6 tydzień. Moja córka ma 11 lat , a synek 7. Pozdrawiam wszystkie mamy . Po 5 latach starań bez leków niespodziewanie zjawiło się małe szczęście;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniula33
edytkaanytka witaj!!:) gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to plamienie/krwawienie czy co tam sie ze mną dzieje nadal jest baaardzo slabe (zabarwiony papier niz zywa krew) po spacerze i wyglupach z córką mialam troche więcej ale ogolnie to mam mokro i co chwile biegam do łazienki czy mnie nie zalewa (bo właśnie takie mam uczucie) Tak sie pocieszam ze to moze implantacja zarodka (chociaż dzis 12 dzien po owulacji wiec trochę pozno) no i ze normalnie to po calym dniu juz ten okres by mi sie rozkrecil (u mnie zawsze rano skąpo a po poludniu juz tampon) Pożyjemy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniula33
Anka_32 trzymam kciuki zeby bylo dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam u lekarza i widać Maleństwo na USG i serduszko bijące. :) Jestem taka szczęśliwa :). Wg USG termin porodu już na 30.04.16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luthien to masz ten sam termin co ja:-) cieszę się, że u Twojego Maleństwa wszystko ok! Anka donos jak tam sytuacja! Oby okres się nie rozbujal!testujesz jutro jak cos? Edytka gratulacje! Trzecie Dzieciatko!szacun:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula Tobie również bardzo gratuluję!właśnie doczytalam,ze takze będziesz majowa mama:-) Clarice na początku ciąży niepokój jest normalny..mam nadzieję, że poukłada Ci się z facetem! Oni chyba wszyscy maja problem z planowaniem:-)do niego pewnie tez do konca nie dociera,ze zostanie ojcem..my to bardziej odczuwamy psychicznie i fizycznie..będzie dobrze! Glowa do gory:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sluchajcie no narazie jest czysto, biegam co chwile do lazienki bo mam wrazenie ze mnie zalewa... no i sikam co chwila.... mialam testowac w piatek ale chyba jutro zrobie test (w styczniu pozytywny wyszedl mi wczesniej) ciagnie mnie w pachwinach i pobolewa podbrzusze, jajniki przewaznie lewy (z niego byla owulacja) no zobaczymy co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkowa
Czesc, mysle ze i ja bede majowka, jeszcze na usg nie bylam, ale wszystko chyba idzie w dobrym kierunku, to bedzie moje drugie dziecko, i tak jak za pierwszym razem, udalo sie juz w pierwszym cyklu staran, choc zrobilam test i pokazal negatywny wynik to po 3 dniach zobaczylam jednak dwie kreseczki :) pozdrawiam majoweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolkowa wielkie gratulacje!w jakim wieku masz pierwsze dziecko? Sporo mamusiek, dla których to kolejna ciaza:-)demograficzny pozytyw:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny cien cienia..... Probowalam zrobić zdjecie ale nie wychodzi.... Napisalam sms-a do mojej ginki co mam robic bo test ledwo widoczny i rano znow malutkie plamienie. Mam tylko nadzieję ze nie jest po nocnym dyżurze w szpitalu i mi zaraz dopisze. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny u mnie beta wczoraj 81,00 mIU jak wszystko dobrze pójdzie to też będę rodzić w maju:) Ps. Jak w wynikach mam taki przedział to w ktorym się mieszczą z moim wynikiem!? 3 tydz- 5,8-71,2 mIU/ml 4 tydz - 9,5- 750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkowa
dark_paradise dziekuje :) synek ma 2 latka :) Anka_32 a plamienie jakiego typu? czerwone czy brunatne? i w czasie kiedy powinna wystapic miesiaczka? wiesz, ja myslalam ze dostane okres, bo mialam brunatne plamienia caly dzien, a tak sie czasami zdarza w terminie miesiaczki, czasami nawet skapa miesiaczka wystepuje, moja mama opowiadala mi ze przy bracie miala okres przez co urodzila w domu bo sie nie spodziewala i myslala ze to wczesniak :) co nie bylo prawda :) a test wykonujesz po dniu miesiaczki czy przed? wedlug mnie czy to blada czy ciemna ale jest druga kreska i juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkowa
Anka_32 ja tez mialam taka slabiutka poczatkowo :) przy synku pokazala mi sie zaraz gruba krecha, ale chyba tez test pozniej robilam, teraz tez taka cieniutka, nawet 3 ni po terminie nie byla taka ciemna jak testowa :) powtarzam sie ale czy gruba krecha czy cien - to wszystko zalezy od stezenia hormonu, od tego jak wczesna jest ciaza, jest kreska, jest ciaza - ja tak uwazam, tylko te plamienia sa martwiace, mam nadzieje ze to jednak tylko "brudzenia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro termin @ dzis zrobilam test. To jest krew przy podcierniu sie,na wkladke mi nie leci. Nie jest tego tak zeby lalo sie ze mnie. Ginka kazala zalatwic duphaston i juz zatwilam i lyknelam. Mam nadzieję ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkowa
Anka_32 nie jestem lekarzem, ale skoro jeszcze przed terminem robilas test, rany... :) wedlug mnie za 2-3 dni bedziemy Ci gratulowali juz pieknych widocznych 2 kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ta krew mnie przeraża..... Juz raz poronilam więc troche sie martwię, ale lyknelam juz ten lek wiec mam nadzieje ze pomoze. Poronilam przez krwiaka ktory powstal najprawdopodobniej z krwi podczas zagniezdzania więc moze lepiej ze ta krew wylatuje.... juz sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka no to gratulacje:)szkoda, że na bete musisz czekać. Bo ja bym zrobiła bete i tego samego dnia bym miala. Łykaj duphaston i bedzie dobrze! ja mimo duphastonu nadal plamie;/ ale lekarz mowi, ze wszystko jest ok. Staram się nie martwić, ale siedzi mi to w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkowa
no to nie dziwie Ci sie, ale trzymam mocno kciuki i mysle ze bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wiecej juz ciemnej krwi więc pewnie nic z tego nie bedzie. Chciałabym bardzo zeby bylo dobrze ale nie nastawiam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepotrzebnie robilam ten test rano bo tak to myslalabym ze to okres i juz a teraz jednak po glowie mi to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Anka mam nadzieję że Ci się poszczęści! Ja na początku też miałam takie cienie cieni których nawet na zdjęciach widać nie było... w ogóle moje kreski były dość słabe. Karolkowa Tobie gratuluję! Dziewczyny jak to jest z tą betą? U mnie tylko o pęcherzyk. Beta pokaże czy w środku coś się rozwija? Trzeba zrobić co 48h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka , jestem nowa tutaj . jestem w 6 tc , 6 miesiecy po poronieniu . dwa tygodnie temu miałam małe plamienie , lekarz kazała lezec , jutro ide na kontrol i wyjasni sie czy jest dobrze czy nie . strasznie sie boje ze bedzie cos nie tak , ostatnio ciaza obumarła w 6tc . coz jesli wszystko bedzie ok to termin wypadnie na 8 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba dostałam już normalnego okresu, może w ogóle mi sioe tylko wydaje ze ta kreska tam jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×