Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościnnaona

Mamy na Maj 2016

Polecane posty

Gość gośćona35
Tak, w środę byłam u gina i widziałam zarodek z pulsującym serduszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Gratuluję ! Super sprawa :) Który to tydzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowamama24
Gosćona gratulacje :) który to tydzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowamama24
Gośćona gratulacje :) który to tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćOna gratulację - ja też w środę pierwszy raz widziałam zarodek z serduszkiem pulsującym :) Naomincia spokojnie- ja też nie odczuwam mdłości, za to ciągle chce mi się spać. Dziś razem z drzemką popołudniową to chyba z 10 h spałam... :) ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej wam u mnie beta w środę 81,00 a dzisiaj 199,30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym, że ja nawet już specjalnie senna nie jestem:( jakiś czas temu owszem Ale teraz? Jakbym w ogóle nie była w ciąży :( Zrobiła bym betę ale z moją pracą się nie załapię do laboratorium. I tak pozostaje mi czekać... a tak bardzo się boję. Coraz bardziej ze względu na brak objawów właśnie. Biorę duphaston, oby to coś pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
To wyżej to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc gratulacje:) witamy wśród przyszłych Mam:) Ja w pierwszej ciąży mdłości miałam dopiero ok. 9/10tc, za to teraz tylko skończyłam 7tyg. i masakra;/ wtedy równiez obawiałam się, że nie mam mdłości i wręcz na nie czekałam, żeby właśnie czuć, że jestem w ciąży. Drugą ciążę czuję ewidentnie...to mdłości, to bolące podbrzusze (choć ostatnio rzadko) i plamienie;/ Trzymajcie sie Dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark_paradise a nie chcieli Cie położyć na szpital? ja w pierwszej ciązy plamiłam (tylko, że to był 12 tydzień) i leżałam tydzień w szpitalu i wyszłam tylko dlatego że prowadząca ciąże pracowała w szpitalu i obiecałą że bede pod stała opieka. Mozew u Ciebie te plamienia nie są aż tak groźne i możesz sobie siedziec w domku. Tylko musisz uwazac na siebie i nie dźwigac nic cięzkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Ja Wam powiem, że już wariuję ze strachu:( Temperaturę mm aktualnie 37, już mi się wydaje że to za mało. Ech... wiem że to już granica histerii ale ja nie daje rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćona35
Dzięki dziewczyny za tak ciepłe przyjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Neomica nie martw się, będzie wszystko dobrze. A tak wgl to Cześć dziewczyny mam na imię Claudie :) to mój 5 msc starań :) może się jednak uda.. :) z mezem tak tego pragniemy wkoncu :) za 6 dni mam testowanie :) no chyba ze @ przyjdzie :( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka a jak Cię leczyli w szpitalu? Bo moj lekarz uznal,ze nie ma sensu mnie klasc,bo leczenie na tym etapie polega na podawaniu nospy i duphastonu. W poprzedniej ciąży kierowal mnie juz do szpitala, takze nie jest ogólnie typem który tego unika. Dbam o siebie i myślę pozytywnie! Claudi witaj:-)oby 5 miesiac byl szczęśliwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark no własnie nospa i luteina.... tez nie widziałam sensu zeby lezec ale grzecznie leżałam. U mnie w mieście w szpitalu jest tak ze jak z czyms jedziesz to najpierw Cie zapisuja na oddzial minimum na 3 dni dopiero schodzi lekarz na izbe przyjezc.... a ja dostałąm palmień w sobote o 17 więc tylko szpital mi został

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Ja skontaktowałam się z moją lekarką. Kazała zrobić betę i.dzwonić z wynikami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... Jak dobrze ze juz koniec tego tygodnia! Kto to widzial jakie przezycia. Ja jestem cicho bo spedziam wiekszosc czasu w lozku, wczoraj po poludniu dopadlo mnie jakies straszne przeziebienie. Ciezko jest kiedy nie mozna brac lekow, i bardzo mi ciezko walczyc z katarem bez otrivinu!!! Koszmar. Do jutra jeszcze jestem sama w domu, wiec lecze sie czosnkiem. I chyba mi troche pomaga. Mam nadzieje ze nikt nie wpadnie do mnie bo nawet nie jestem sobie w stranie wyobrazic zapachu mojego mieszkania. Wieczorem jeszcze jakies inhalacje sobie zrobie mam nadzieje ze szybko mi to przejdzie. A praca postanowilam sie nie przejmowac. Moj plan jest taki zeby w ostatnim miesiacu macierzynskiego znalezc sobie nowa, wiec jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem musze tam byc tylko do kwietnia i tyle by bylo! Wiec niech sie tam dzieje co chce! Zaraz bede was wszystkie doczytywac. Wiem wszystkie nowe mamusie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naomincia co się dzieje? Czemu taki strach Cię oblecial?dobrze, że zrobilas bete,to się uspokoisz jak zobaczysz jak rosnie:-) Anka uspokoilas mnie tym,ze u Ciebie w szpitalu postepuja tak samo:-)dzięki! Jak tam Twój okres?jest czy jednak go nie ma? ? Mjav rozbroilas mnie rozwaleniem drzwi w pracy:-)mocna jestes:-)uwazaj na siebie! !!jak to u Ciebie jest-nie mozesz isc na zwolnienie lekarskie? Jak dobrze kojarzę, to mieszkasz i pracujesz gdzieś w Wielkiej Brytanii, tak?jak tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, ze życzę dużo zdrowka!ja jak bolalo mnie gardło pilam sok z cebuli z czosnkiem. Walila ta mikstura niezmiernie! jak wspomnę to mnie mdli!a mdli mnie i bez tego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój okres jest najnormalniejszy, jak zawsze. Za tydzień w sobotę do ginki po recepte to niech zobaczy czy w ogole opwulacja jest bo to akurat bedzie 10 dc, chcw zobaczyc czy bez clo owu bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poronilam w marcu i po pierwszym okresie po zabiegu czyli po 44 dniach byłam u gina ktory nawet nie zrobił mi usg...w czerwu poszłam porobic sobie badania (tarczyca, zmiany watrobowe, jakies tam hormony) i było ok i w lipcu lekarz chciał mi dac tabletki anty (nigdy nie brałam i nie chce brac) a ze akurat byłam 14 dc na wizycie wymusiłam na nim usg i okazało sie ze nie mam owulacji. Dał mi clo i poszłam na monitoring ale juz do innego lekarza. Teraz chciałabym sprawdzić czy jest owu bez lekow czy bede musiala znow je brac, a ze za tydzien w sobote bedzie 10tc to juz bedzie widziec czy cos rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To życzę Ci żebyś na wizycie zobaczyla piękny pecherzyk!żebyś nie musiała się faszerowac clo...i co najważniejsze żeby w kolejnym cyklu zaskoczylo:-)bede trzymac kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Anka ja też życzę pęcherzyka:) I przyjemnych starań o drugi pęcherzyk ;) Dark - nie wiem co mnie tak naszło z tym panikowaniem ... po prostu zaczęłam się strasznie bać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudiie90
Ja dostałam takich brązowych plamień 5 dni przed @ :( czyli znów się nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane... Naomincia nie umiem nigdzie doczytac co tobie sie stalo? Czemu ty sie stresujesz ta temperatura? Neomincia ty sie stresujesz brakiem objawow? Ja tez nie mam zadnych objawow! Tylko mnie troche kluje w brzuchu ale poza tym nic innego. Ja wiem ze wiekszosc ma mdlosci ale to wcale nie norma.... dark... no no blisko irlandia, wiesz moze i bym nawet mogla isc ale ja juz bylam 4 razy w tym roku na zwolnieniu lekarskim. I wydaje mi sie ze pod koniec ciazy tak po 20 tygodniu tez mnie to czeka przez to cisnienie. Wiec narazie jeszcze to przezyje. Ale mi przypomnialas faktycznie o syropie z cebuli! Zupelnie o tym zapomnialam! A przeciez to bylo najpopularnieszy lek jak bylam mala. Dzis juz dobrze. Mam jeszcze karat ale poza tym juz wszytskie objawy przeszly. Gardlo ok, ogolnie ok, wiec jeszcze tylko katar wyleczyc. goscona gratuluje. I zazdroszcze tego serduszka bo u mnie jeszcze nie bylo widac zarodka jak bylam ostatnio. Tylko pecherz ciazowy. Nastepna wizyta za 2 tygodnie i mam nadzieje ze wtedy juz zobacze wyrosniete dziecko! Dziewczyny... to klucie w brzuchu jest naturlane, nie? Ja mam to juz 4 tygodnie, raczej bez zmian wiec jest to chyba ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Claudiie a to na pewno już to płomienie okresowe? Kurcze szkoda, ubywa nas tutaj:c Majav właściwie nie stało się nic. Panikuje bo kiedyś już poroniłam właśnie na tym etapie (wtedy nawet nie widziałam o ciąży, dowiedziałam się w szpitalu). Syropem z cebuli chyba też się podleczę... żeby dojść do siebie. Też mam wizytę za w tygodnie to razem będziemy wypatrywać serduszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Matko co ja z tymi płomieniami :D miało być plamienie. Ah ta autokorekta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi sie dzieje ostatnio x moimi paznokciami, a mianowicie schodzi mi od góry paznokiec a pod spodem jest kolejny. Juz z dwoch mi zszedl do polowy (wyglada okropnie! ) i wczoraj zmylam lakier i schodzą mi z kolejnych! !! Musze isc z tym do lekarza ale za bardzo nie mam kiedy. Spotkalyscie sie z czyms takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×