Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościnnaona

Mamy na Maj 2016

Polecane posty

Gość moze maj
gosc, gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjav200
Moze_maj, ja to bylam pewna ze w tym miesiacu okres przyjdzie a tu patrz! Witaj gosciu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Pęcherzyk pękł i dzialalismy więc teraz czekamy na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Witajcie ! Mogę się dołączyć ?:) Mam nadzieję, że i ja w maju zostanę mamą... Dziś zrobiłam teścik, na którym pokazała się bladziuchna druga kreska. Teoretycznie do mój 33dc - jutro mam zapisaną wizytę u ginekologa , może czegoś się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Kobietki mam problem. W Maju poroniłam, teraz prawdopodobnie znowu zaszłam w ciąże. Na początku tamtego tygodnia zrobiłam testy, jeden wyszedł negatywny a drugi pozytywny. Miesiączka spóźnia sie 11 dzień, zamiast niej mam śnieżnobiały, wodnisty śluz. Po testach byłam na beta hcg, wyszła ujemna, w Piątek byłam na USG, widać było małą kropeczkę. Testy ciążowe, które robiłam wychodzą bardzo, bardzo słabe, tak , ze widać tylko pod światło. Zaczęłam trochę panikować bo nie chciałabym, zeby sytuacja z Maja się powtórzyła. W tym tygodniu mam kolejną wizytę u ginekologa.. Miała tak któraś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze maj
hej dziewczyny, anka- powiedziala ci pani doktor kiedy mozesz zrobic najwczesniej test? mjav200, fajnie masz, ze juz po tescie ;) naomincia gratulacje :) gosc, ja na twoim miejscu powtorzylabym test, moze wtedy zrobilas test za wczesnie. A skoro miesiaczka ci sie spoznia 11 dni, to test wyjdzie ci na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze maj no najwcześniej za dwa tygodnie. Jak wyjdzie pozytywnie to od razu do niej po leki na podtrzymanie bo jestem po poronieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze maj no najwcześniej za dwa tygodnie. Jak wyjdzie pozytywnie to od razu do niej po leki na podtrzymanie bo jestem po poronieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze maj
to trzymam kciuki :) u mnie zostalo ok.8 dni..ale brzuch juz pobolewa na @ od dwoch-trzech dni... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie @ miała przyjść w sobotę, a tu nic i żadnych objawów. Brzuch mnie nie boli, ani piersi, w ogóle nic :-) tylko mam jakby wzdęcia, brzuch jakbym miała balon w środku i często chodzę siku, w nocy byłam 4 razy. Ale może za wcześnie się ciesze, nie zapeszajmy... Narzeczony też jak się dowiedział że nie ma @ to głaska mnie po brzuszku i taki troskliwy i opiekuńczy :-) i mówi że syn na pewno będzie :-) ale na test jeszcze za wcześnie żeby zrobić, jeszcze kilka dni musimy poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjav200
OOOO dziewczyny.... Ale ja jestem znudzona! Zostalam na 2 tygodnie sama. Teraz mam tydzien wolnego jeszcze do tego. Nuda straszna!!!! Juz mialam 2 drzemki dzisiaj. Ugotowalam sobie zupe ogorkowa... chyba mowia prawde z tym ze w ciazy sie chce kwasnego. Nie wiem co mam robic :D Postrzatam sobie jeden pokoj na dzien - jestem wlasnie w polowie sprzatanie kuchni. Alez sie nie moge doczekac do tej soboty!!!!!! To bedzie juz poczatek 7 tygodnia wiec cos juz musi byc widac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze maj
Mjav200 na pewno juz bedzie cos widac..fajnie masz Mnie juz od kilku dni jak zwykle pobolewa brzuch..a dzis zaczyna ciagnac w krzyzu..@ jak nic przyjdzie. :-/ w poniedzialek badz wtorek najpozniej ma byc... Aga..ja w pierwszej ciazy tez nie mialam zadnych objawow..az do monentu kiedy zaczal mi rosnac brzuch ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
jejku jaki dziś straszny dzień...łeb mi pęka i ledwo siedze przed komputerem. U was dziewczyny wyjasni sie już wszystko za kilka din a ja musze czekac prawie 2 tygodnie!!! Ja objawów z\ pierwszej ciązy to za bardzo nie pamietam bo nie zwracałam na nie uwagi, ale napewno były to baaardzo widoczne żyły na piersiach i krwawienie z dziąseł. natomiast przy drugiej ciązy to wam mogę rozprawkę napisać o moich objawach bo oczywiście miałam wszystkie hehehe ale tak na poważnie to jako objaw biore pod uwage to zebyłam chora 2 dni (jak szybko mnie wzieło tak szybko mnie puściło) uderzenia gorąca (w styczniu zalewałam sie potem) i ciągłe bieganie do siku (już miałam iść do apteki po coś na pechęrz) a ok 8 tyg scinał mnie sen na stojąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze maj
O wlasnie zapomnialam o tym objawie .tez zasypialam na stojaco..przez jakis miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjav200
moze maj -> ty nic nie mow, nic nie mow, bo ja sie czulam dokladnie tak jakbym miala dostac okres, no bylam pewna ze dostane za chwile. Tak ze az do testu nie gadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjav200
Moim objawem na ostatnie pare dni jest - zielona herbata :/ Musze ja pic... Musze. O niczym innym nie mysle tylko o tej zielonej herbacie. A dobrze wiem ze za duzo to nie zdrowo :/ Juz wyczytalam ze neutralizuje dzialanie kwasu foliowego czy cos w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze maj
A przed ciaza tez pilas zielona herbate, czy dopiero teraz naszla cie ochota? ;-) Moze organizm domaga sie czegos...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjav200
Przed ciaza pialam ale tylko dla zdrowotnosci. Nigdy mi nie smakowala! Nigdy bym sobie jej nie zrobila od tak ... a mam ochote na herbate zrobie sobie zielona! W zyciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjav200
hmm... moze sie domaga ale czego, nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam na maj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjav200
gość dziś tez mam na maj usmiech.gif NO Czesc nowy gosciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze maj
Dzien dobry..ja przeziebiona..gardlo boli, czuje nadchodzacy katar...yh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjav200
OOO No to duzo czosnku i rutinoscorbin i idz spac spac spac! Kurcze moze_maj wiem ze to glupie ale ty mi sie wydajesz fajna. Trzymam kciuki za to zebysmy sobie tu siedzialy razem te 9 (juz 8!) miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limetka26
Dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze maj
a dzieki dzieki :) kurde..normalnie ten miesiac to nie moj miesiac..jak nie urok to sr...czka ;) z nosa leci, jakbym kran odkrecila :( w takich warunkach, to nie ma mowy na dwie kreski. Ale przynajmniej starania sa przyjemne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy drugiej ciązy jakieś 6 dni po owulacji dostałam takiego przeziebienia ze katar, bol gardła i wszystko mnie bolało aż piłam aspiryne (w małych ilościach można) a w środe już byłam zdrowa!!! za kilka dni test wyszedł pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze maj
cholera, nadzieje mi robisz :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapro
Hej dziewczyny! Byłam wczoraj na pierwszej wizycie u lekarza i przepisał mi luteinę i duphaston. Czy to normalne? Z tego co czytałam, to najczęściej dostaje się to przy ciąży zagrożonej. Mi nic takiego lekarz nie powiedział, tylko, że w jednym jajniku za dużo krwi jest. A ogólnie to stwierdziła, że wszystko ok, maleństwo ma 6mm i że może chłop bo duże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiapro, dobrze że dostałaś tabletki bo jak jest krew w jajniku to moze powstac krwiak. Ja przez krwiaka poroniłam, u mnie lekarz na usg widzial "plame" i mial podejrzenia że to moze drugi zarodek a okazalo sie ze to krwiak ktory pociągnął za sobą zarodek.... xxxxxx dziewczyny nie pomyślcie, że świruje albo że si e nakrecam ale ciągle boli mnie podbrzusze, jajniki i kluje mnie w pachwinach.... kurde to dopiero 5 dzien od owulacji i raczej nie powinno być takich akcji.... Ogólnie to nie myślę non stop o ciązy i sie nie nakrecam, zaczełam nowa prace wiec nie mam nawet czasu na to, ale te bóle dają mi do myślenia czy tam coś złego się nie dzieje.... chociaż w obydwu ciążach bolało mnie bardzo, a w pierwszej to brałam przez jakies 3 miesiace nospe... także , także :D dobra wracam do pracy miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowamama24
Witam Was dziewczyny. 3 września powinnam dostać @ i nie dostałam. W poniedziałek i dzisiaj robiłam test i od razu 2 krechy . Więc mam nadzieję ze się udało. W marcu poronilam. Mam już córkę z maja 2013. Razem z mężem się cieszymy. Do lekarza chce iść za tydzień żeby już było słychać serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×