Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

to super, ze bezproblemowo:) oby tak zostało:) a nie chcesz sobie jakiegoś nicka stworzyć, żebyśmy później wiedziały, ze to Ty jak inni dołączą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bede musiała sie pózniej zarejestrować bo jeszcze nie mam tu stałego konta. A teraz obowiązki wzywają i praca :) bede wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie mam wagi w domku, muszę się gdzieś w aptece zważyć, jedynie co to w 7 tygodniu wiem, ze ważyłam 57 kg. Ale po nogach widzę, ze schudłam, bo mierze centymetry i nogi mam dużo szczuplejsze niż w 7 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz waże 72 kg 3 kg straciłam jak narazie przez te wymioty. Też bardzo mało jem moge powiedzieć ze sie zmuszam aby dostarczyc dziecku pozywienia jednak sama nie mam na nie ochoty. Jedną rzeczą którą mogłabym jeść na okrągło to mizeria z pomidorów i ogorków ze śmietaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo duży :-) Pamiętam jak przyszła zima i trzeba było nosić zimowe kurtki to ja płakałam jak głupia że wyglądam jak wieloryb :-) nie mogłam sama sobie skarpetek założyć :-) Mąż mi buty zawse zakładał he he :-) Teraz jestem przekonana że bedzie to samo bo jak na 4 miesiąc mój brzuch wygląda na połowę 5 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez z jedzeniem kiepsko, cały czas to samo jem, mięsa wcale nie jem, bo od razu go zwracam:/ mam nadzieje, ze teraz pomału zacznę jeść ,bo mam złe ostatnie wyniki krwi i gin martwi sie żeby nie zaczęła sie anemia. Za to rybka baaaaardzo mi smakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze wszystko jem z ketchupem:) nawet ser bialy, choc staram sie to ograniczyć, bo w ketchupie cukier i ocet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używałam kremu z Aa na rozstepy ale mi nie pomógł. Teraz reklamuja jakiś krem i nie wiem czy go nie wyprobuje. Podobnież nawet te rozstepy ktore juz sa zmniejsza. Tylko nie pamietam jak sie ten krem nazywa. Ja za to ketchupu i majonezu nie mogę. Wczoraj zachciało mi sie pulpetów w sosie pieczarkowym i to był mój prawdziwy posiłek od kilku tyg. Mam nadzieje ze nie dlugo sie skonczy to obrzydzenie na jedzenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety to chyba nie ciaza:( Dostałam własnie bordowego sluzu wiec ewnie okres sie zbliza;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam że to może być objaw zagnieżdżanie się zarodka ale zrobilam testów negatyw czyli pewnie nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu może poczekaj kilka dni jak się krwawienie nie rozkręci to możliwe że to implantacja. A negatywny test jeszcze niczego nie wróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina ma racje poczekaj jeszcze troch, bo rożnie to bywa i na innym forum czytałam, ze dziewczyna miała brązowy śluz, a potem przeszło i okazało się ze ciąża, i termin na styczen ma, wiec badz dobrej myśli do końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten krem który reklamują to palmers? ja go używałam przed ciążą, żeby wzmocnić skore także zobaczymy jak będzie, teraz przeszkadza mi jego kakaowy zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że to ciąża bardzo chce tego dziecka pojawił mi się brązowy śluz w południe a teraz już zanikl czuje się takjakbym miała zaraz dostać okresu ale tak mam już od owulacji. Kiedy radzicie zrobić mi kolejny test??niestety ale bety zrobić nie mogę bo nie jestem w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym poczekała przynajmniej 2 dni, żeby dać becie czas na zwiększenie poziomu, choć wiem ze takie czekanie to wieczność. tym bardziej gdyby okazało się ze to była implantacja dziś, to dopiero za 48 godzin pojawi się beta we krwi. a tam gdzie mieszkasz jaka czułość maja testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie pisze tego na zadnym tescie juz kupywalam rozne i kazdy negatyw najgorsze jest to wlasnie czekanie i ze tylko na testy moge liczyc poniewaz nie wykonuja tutaj bety . Ehh no nic musze jakos wytrzymac te 2-3 dni i wykonac ponownie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam znalazlam czulosc to 20mlU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Polsce to przeważnie czułość jest 25, ale wszystko zależy od tego kiedy dojdzie do implantacji. Nic innego moja droga Ci nie pozostaje jak poczekać i zrobić test z porannego moczu. Ale póki co zakładaj, ze dzidzia jest i uważaj na siebie, a ja trzymam kciuki za Twoje dwie kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuj***ardzo tez trzymam kciuki . Czy bedac w ciazy moge pic z 4 razy dziennie slaba herbate?? czy ona nie zaszkodzi ewentualnemu dziecku ??? Jestem poprostu uzalezniona od niej mimo ze ostatnio jest mi nie dobrze po jej wypiciu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gdzies czytałam, ze do 3 dziennie słabych można wypić, choć wiadomo ze im mniej tym lepiej, ale nie sadze żeby miały zaszkodzić jak są słabe, a w owocowych uważaj na hibiskusa ponoć jest niewskazany, a niestety dodaja go prawie do każdej owocowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuj***ardzo za informacje. Teraz zostalo mi liczyc na to aby okres sie nie pojawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dzieki za rady, najgorzej jest czekac mam nadzieje ze uda nam sie za pierwszym razem chociaz watpie jedni maja nawet jak nie planuja od razu ciaze a inni planuja i staraja sie latami eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×