Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

no niestety tak to jest, widać niektórzy muszą zaczekać na swoje małe szczęście, ale fakt faktem im dłużej to trwa tym bardziej ludzie sie nakręcają starają i przez to efektów brak, a jak odpuszcza to zaskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze nas teraz zaskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu trzymam kciuki za pozytywne teściki:-) Jak sama mówisz plamienie się nie rozkręca a to już Bardzo dobry znak :-) Kotulina u mnie jest bardzo duzo rozstepów na brzuchu , udach pod kolanami jedynym miejscem na którym nie mam rozstepów to piersi:-) Mam nadzieje że tym razem duzo nie przytyję i znajdę jakiś dobry i porządny krem na rozstępy. Ale mam też i dobre wieści nie martw się nie każda kobieta ma rozstepy po ciąży :-) Moja znajoma po ani jednego rozstepa nie ma takiej to tylko pozazdroscić:-) I szczerze mówiąc nie przeszkadzają mi moje rozstepy bo wiem że to przez mojego skarba sie pojawiły :-) A mąż jak ma mnie kochać to bedzie kochał i z nimi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze jak kocha to kochał będzie:) ja próbuję różnych kremów juz od dawna, ale tego nie przewidzi sie i tak, moja znajoma używała drogich kremów płaciła ponad 100zl za jeden i tak cala w rozstępach, a inna tylko pharmaceris M i nic nie ma. A niektórzy niczego nie używają i tez nie maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mi Ewelina cy Ciebie tez tak podbrzusze pobolewa? w sensie czy takie bóle mogą być spowodowane rozciąganiem sie macicy czy to nie boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozciąganie macicy przynajmniej mnie w pierwszej ciąży bardzo bolało. Czułam kłucie w podbrzuszu w pachwinach. W obecnej ciązy tez odczuwam kłucie ale mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SLuz zanikl byl chwilowy moze mialam go do godziny 22 dzis wstalam i nic po nim ani sladu boli mnie nadal podbrzusze a okresu nie widac i ciagle czuje ze mi mokro a tak narawde jest sucho . Sama juz nie wiem co to jest poczekam do srody na test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to Bardzo dobrze że zanikł. Jutro zrób test i się pochwal :-) Dziewczyny jak sie dzisiaj czujecie ?? Kotulina bierzesz wieczorem luteine ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę 2x dziennie, rano i wieczorkiem, wczoraj jeszcze nospe zjadłam, bo strasznie mnie podbrzusze na środku bolało, dzis tez boli ale trochę mniej. Ale o dziwo wstałam dziś bez mdłości i czuje się dobrze po raz pierwszy od dawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babaryba
Hej, ja też lutówka :) To moja pierwsza ciąża. Początkowo termin wyliczał mi lekarz na walentynki, ale po USG mamy naznaczone 5 luty :-) Nudności już w zasadzie nie ma, nie wymiotowałam w ogóle, tylko miałam jadłowstręt - nic nie dało się jeść, wszystko be. Schudłam 3 kg... Ale od niedawna już normalnie jem. Obecnie bóle pachwin, obu na zmianę. To w sumie jedyne co mi dolega :-) Pozdrawiam Was serdecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zaczyna się dla nas ten lepszy okres:) nareszcie widać u Ciebie już brzuszek? który masz tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Babaryba:-) Kotulina ja wstałam z potężnym bólem głowy :-( Do tego myślałam że zaczęłam krwawić bo w drodze do toalety coś się ze mnie wylało biały rzadki śluz. Czy ty też masz tak po wieczornej tabletce Luteiny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina miewam tak, ale nie zawsze, wczoraj na mieście załatwiałam różne sprawy i tak się ze mnie lalo, ze cały czas myślałam czy to krew, ale to był właśnie ten wodnisty śluz, a dziś już go nie ma. Ale czasem jak z rana jest to mnie sie wydaje ze po nocy nazbiera sie w pochwie i jak sie wstanie to wyleci nagle. Uciążliwe to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy masz teraz wizyte ?? Ja mam w ten piątek. Tydzień temu byłam na badaniach prenatalnych i gin z usg 3 D stwierdziła że bedzie to chłopczyk ale powiedziała że trzeba to jeszcze potwierdzić i mam wlasnie nadzieje że uda się juz potwierdzić w piątek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wizytę dopiero 1 września, tez byłam tydzień temu a prenatalnym usg, ale nic nie mówiła lekarka o płci, a umieram z ciekawości:) dziś mi sie śniło, ze była dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż się zapytał gin czy można już na tym etapie poznać płeć. Mam nadzieje że się potwierdzi fajnie by było teraz mieć synka :-( ale najważniejsze aby było zdrowe. A to byłaś prywatnie czy przez skierowanie od gin ??? Bo ja miałam skierowanie ze wzgledu na tachykardie plodu (szybka akcja serca dziecka) ale nie poszlam na wizyte bo popsol nam sie samochód godzine przed badaniami i nie zdążyłam. A juz nie chcieli przesunąć mi terminu i musiałam iść prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze tak sie Wam złożyło, ja tez byłam prywatnie, ale miałam tylko 2D bo pani doktor powiedziała ze i tak nic nie zobaczymy na 4D bo dzidziuś jest zbyt przytulony do ścianki macicy. zapytam na następnym usg może już coś będzie widać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
189uderzenień/min ale z tego co mi później pani doktor wyjasniła to we wczesnej ciąży akcja serduszka zawsze jest wysoka a potem zwalnia do 140. Na badaniu było 164u/m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czyli minie mu to... u mnie było 152/min ale jak lekarz widział tam już siusiaczka to pewnie już z nim zostanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję. Mój mąż się śmieje że do póki synka mieć nie bedzie to będziemy próbować. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam tylko usg, dzidziuś niczym nie podpadł, a tez stwierdziłam, ze nic to nie zmieni ze zrobię ten test, potem mój gin tez mówił ze nie ma większego sensu robić. A Ty robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż chciałby synka, bo twierdzi, ze z dziewczynka nie umiałby się bawić:) a z chłopcem jakoś prościej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż też tak mówił a teraz układa z Mają puzle buduje domki z klocków :-) Ja zrobiłam bo miałam je zapisane na skierowaniu. Ale nie żałuje bo wiem że nie konieczna jest dalsza diagnostyka prenatalna:-) I jestem spokojna :-) A ty co bardziej byś chciała dziewczynke czy chłopczyka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem co bardziej:) chyba najpierw chłopca, ale dziewczynkę tez bym chciała później, bo to taka słodka niunia:) chyba byłabym lepszą mama dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×