Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

tak tak rybka kupiona, dopiero wróciłam i zaraz biorę się za obiad:) zeszło mi trochę, bo po sklepach pochodziłam tyle czasu przeleżałam to sobie odbiłam:) a chciałam znaleźć jakieś legginsy ciążowe i znalazłam, bo jak narazie to cały czas w jednych spodniach chodzę gdyż wszystkie inne mnie gniota Strapionamama witaj w naszym gronie, Ewelina ma racje żebyś nic nie podnosiła, bo to niebezpieczne i lepiej dmuchać na zimne. Postaraj sie poleżeć i odpocząć najwyraźniej nadwyrężyłaś mięśnie na brzuchu i przy kręgosłupie, nie wiem jakie są objawy odklejania łożyska, ale gdyby coś Cie niepokoiło to lepiej podjechać do lekarza i sprawdzić czy wszystko ok. Spróbuj rozluźnić mięśnie i wypocząć A Ty Domi jak się dziś masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak tam wasze dzisiejsze samopoczucie. Ja obudziłam się z bólem brzucha nie wiem od czego. Wziełam nospe i czekam az przejdzie. Jutro wizyta mam nadzieje ze bedzie wzzystko w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina współczuję tez ostatnio musiałam nospe zjeść, bo mnie brzuch bolał dość mocno, dziś znów ból głowy ale lekki i myślę, ze to dlatego ze za długo spalam. Fajnie, ze jutro idziesz do gina i zobaczysz maluszka:) ja jeszcze półtorej tygodnia A idziesz na połówkowe prenatalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z testu pappa wynika że nie potrzebuje dalszej konsultacji prenatalnej wiec chyba nie dostane skierowania. Ale i tak powiem ci ze wolalabym isc prywatnie. Bo tam gdzie miałam skierowanie lekarzem był facet a ja jednak wole chodzić do kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej ciąży chodziłam prywatnie do faceta. Moja coreczka omało co nie umarła w brzuszku bo lekarz prowadzacy nie chciał zrobić CC a tętno córce spadało. Dlatego w drugiej ciąży zmieniłam lekarza nawet szpital w innym mieście i powiem ci ze jestem zadowolona. Gin która prowadziła moją 2 ciąże( byłam tylko na 2 wizytach bo później serduszko przestało bić) bardzo troskliwie się mna zajeła w szpitalu. Dostawałam 3 razy dziennie przez 3 dni tabletki dopochwowe na poronienie i tylko ona mi te tabletki zakladala przez te 3 dni. A potem nawet nie chciała czekoladek od męża lrzyjąć za opieke. Teraz w tej ciąży też do niej chodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz powiem ci ze na tej samej ulicy co moja gin ma gabinet jest klinika wlasnie na nfz. I moze dlatego bezposrednio mnie tam skierowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzę do faceta i dobrze, bo jak byłam w szpitalu to co dwa dni robili mi usg przezpochwowe i badanie ginekologiczne i badanie i usg robili inni lekarze a każdy to był facet, i przez cały pobyt badało mnie 4 rożnych facetów, wiec przynajmniej szoku nie doznałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, ja się właśnie takich problemów przy porodzie obawiam, chodziłam do rożnych kobiet ale każda była beznadziejna, a teraz mam jak narazie super lekarza, ma same dobre opinie, jedyny mankament to taki ze ma strasznie dużo pacjentek i długo się czeka w poczekalni. Ale jak już się wejdzie to doktor się nie spieszy, wszystko dokładnie bada tlumaczy i odpowiada cierpliwie na pytania nawet zadawane 5 razy to samo nie okazuje zniecierpliwienia:) stąd tez czas oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Już nie boli :-) Ale czuje się strasznie zmęczona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczęście ich nie miałam, tylko nie mogę patrzeć na mięso z kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki któraś z was bierze lub brała luteinę dopochwowo wiecie czy ma to wpływ na rozwój chłopca? bo gdzieś w necie napotkałam na forum że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi w ulotce z Luteiny jest napisane, ze może być bezpiecznie stosowana w 1 trymestrze jedynie nie stosować przy karmieniu, bo przenika do mleka. Natomiast w ulotce z duphastonu jest napisane, ze progestageny mogą wpłynąć na nieprawidłowe umiejscowienie ujścia cewki moczowej u chłopców (tzw. spodziectwo), aczkolwiek nie ma na to dowodów (inf. z ulotki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak we wtorek idę do lekarza to się dopytam czy w ogóle muszę jeszcze ją brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZesc dziewczyny dawno mnie tu nie bylo jak juz mowilam umowilam sie do ginekologa na 7wrzesien , ale martwi mnie moja zekoma miesiaczka ktorej dostalam jest strasznie skapa uzywam wkladek zamiast podpasek czy tamponow dzisiaj niby 3 dzien a ja nic nie mam juz , pewnie to jakies zaburzenia hormonalne, wiec oto moje pytanie czy nie bedzie problemu z zajsciem w ciaze jesli mamzaburzenia hormonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to po raz pierwszy masz takie plamienia i skąpy okres? masz regularne cykle? przeważnie dziewczyny piszą, ze maja problemy z zajściem, ale to zależy zapewne od tego na czym problem polega, bo moja koleżanka miała problemy hormonalne i moja siostra tez a obie zaszły w drugim cyklu starań. Na pewno ważne jest sprawdzenie hormonów i uregulowanie, bo nawet jak się zajdzie w ciążę to istotne jest tez jej utrzymanie, a niski progesteron może nie dać rady. Ważna jest tez tarczyca, znajoma nie wiedziała, ze ma problem z nią i nie zbadała, potem poroniła i teraz ma nie zachodzić w ciążę dopóki nie ureguluje tarczycy. Nie chce Cie dołować w żadnym razie, bo jednorazowy taki dziwny cykl o niczym jeszcze nie świadczy, ze masz problemy, ale jeśli Cie to niepokoi to lekarz na pewno będzie wiedział na co zwrócić uwagę i co zbadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi22
Tak biorę od ponad miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam zawsze max 5dni okres ale był większy a w tym miesiącu skapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×