Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość Babaryba
Hej brzuszek już zaczyna być widać ale to raczej ja i TŻ widzimy różnicę, tak dla ogółu to myślę, że jeszcze ciąża nie do rozpoznania :-) Mam wg miesiączki 15-ty tydzień, ale wg USG jesteśmy co najmniej tydzień dalej. Ja nie biorę żadnych leków wspomagających, na początku 6-7 tydz. brałam Duphaston, gin kazała mi wziąć jedno opakowanie i skończyć. Mi czasem też się coś za przeproszeniem wylewa :-/ taki rzadki białawy śluz, więc to chyba nie od tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babaryba
A my robiliśmy tylko USG genetyczne bez testu PAPPA z krwi. Stwierdziłam, że jeśli będzie COKOLWIEK podejrzane w USG to zrobię wszystko, może nawet HARMONY. Ale że było wszystko wzorowo, to darowałam sobie stresu :-) W USG tym wadowym wstępnie stawiamy na dziewczynkę, ale wiadomo że to jeszcze wcześnie. USG HD 3D i 4D i inne też sobie darujemy, jakoś mnie to nie ciągnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babaryba
Miałam bóle w podbrzuszu i plamienia. Z jednej strony gin powiedziała, że to normalne i fizjologiczne, z drugiej dała mi opakowanie tego duphastonu. Wzięłam, już o nim zapomniałam. Chyba nawet zostały mi jakieś 3 tabletki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie że wszystko w porządku :-) U mnie też jeszcze trzeba potwierdzić czy bedzie w 100% chłopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dzisiaaj znowu sluz bordowy ale dopiero zaczelam go miec taak z godzine przed koncem pracy zrobilam test i 1 kreska chyba nic z tego ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domi22 niestety tu gdzie jestem nie robia testu z krwi . Dopiero za 3 tyg bede w polsce na urlopie. Pewnie tego okresu nie dostane ale martwia mnie te plamienia brazowe i ciagle zmeczenie dzisiaj jak wstalam rano do pracy po godzinie bylam juz zmeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi22 witamy w gronie lutowych Mamusiek:-) Kotulinka ból głowy juz przeszedł. Nie dawno teściowa mi córcie przyprowadziła ze spaceru wiec troche sobie poleżałam i mi przeszło :-) A teraz włączyłam jej bajke i ogląda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi22 chyba normalna, ja dawniej bardzo rzadko miałam ból głowy, a od 10 tygodnia co chwile z różnym natężeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 tydzień. Mnie ostatnio boli kładę się spać z bólem wstaje z bólem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina mam nadzieje ze to ta implantacja tylko kiedy powtorzyc test jak dzisiaj byl negatyw znowu. Moze wybrac sie do lekarza? Tylko ze tutaj est lekarz rodzinny nie ma ginekologa i wszystko rodzinny prowadzi a na grype nawet daje paracetamol wiec jesli nie dostane okresu tez mi da tylkoo test ciazowy i ic wiecej : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez czytałam ze zwiększa się ilość krwi w organizmie i tez powoduje ból głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu ja na Twoim miejscu porostu czekałabym albo na okres albo na wzrost bety. Zwykły lekarz raczej nic nie pomoże, chyba ze długo byś okresu nie miała a testy nadal ujemne . Ale jeśli jednak dostaniesz okres to zbadaj sobie progesteron w laboratorium, bo takie plamienia przed okresem mogą świadczyć o niedostatecznej ilości progesteronu i niedomodze ciałka żółtego, co z kolei wpływa na zajście w ciążę i utrzymanie jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za porade no nicwystarczy czekac mi na rozwiazanie problemu a jak nie dostane okresu juz w polsce zrobic badania ak ppojad3 na urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) tez mam termin na lutego.... ale nie wiem jak to bedzie.. jestem w ciazy blizniaczej.. 14 t niestety zarodek slabszy nie obumarl nadal bije serduszko a ze jest to juz 2 trymestr szanse sa znikle ze urodze ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bulinko, a co to znaczy, ze nie wiesz czy urodzisz? jeden dzidziuś jest słabszy a drugi w porządku czy oba są słabe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden jest jak najbardziej zdrowy... drugi ma nieprawidlowa budowe.. serce bije ale nic pozatym.. plod szczatkowy.. zagraza zdrowemu .. nie wchlonol sie w 1 trymestrze co za tym idzie ciaza teraz jest zagrozona.. oboje zyja ale gdy slabszy obumrze juz sie nie wchlonie.. rokowania nie sa dobre ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej przykro mi, ze tak masz pod górkę, ale bądź dobrej myśli, będzie dobrze nie takie "cuda" się zdarzały. Wszyscy będziemy trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ide na konsulacje do innego gin. i mam skierowanie do kliniki w pozniau... oni tam maja wiecej takich przypadkow.. nie wiem co myslec.. nie pogodze sie z tym ze bede musiala pochowac wlasne dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bulinko nawet tak nie myśl!!! dopóki dobrze jest z dzidziusiem to nie przywołuj czarnych scenariuszy. Nie wiem czy jesteś wierząca, ale jeśli tak to uwierz ze będzie dobrze i módl sie za maluszka. A przede wszystkim myśl pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie myslec pozytywnie.. pelno cyatow mam popisane na kartkach i na nie patrze.. wiem ze trzeba byc dobrej mysli... ale co wizyta u gin... same to coraz gorsze wiadomosci.. moj przypadek jest jak jeden na milion...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×