Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość Kotulina
Kasia wielkie gratulacje! :) zgodziłaś sie co? hehe ;) moja dzidzia chyba grzeczna będzie, bo już od 23 tyg siedzi główka w dol:) Ania bardzo dużo tych rzeczy masz ze 5 pralek, teraz zaczęłam myśleć ze ja mam za mało. Zauważyłam ze mam czerwone ciało jak sie budzę rano jakby przekrwione cale zwłaszcza brzuch i nogi i nie wiem czy sie martwic:/ i jeszcze przemarzłam wczoraj i rano już ból gardła i kaszel:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi ja czuje skore przy pępku ale tak inaczej, dziwnie. A z szumem w uchu tez ostatnio sie obudziłam, ale po godzinie samo przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
I nie wyswietla mi postow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
No w kacu sa Kotulina a jak bym mogla powiedziec nie :) A do prania to sie tak zdaje ale koce osobno posciel osobno pozniej pieluchy a ciuszkow ja mam dwa rozmiary ze cztery kombinezony tez w dwoch rozmiarach i trzy spiworki do spania nie musiala bym wszystkiego odrazu prac ale jak piore to wole na raz a pozniej na spokojnie prasowanie Koce wlasnie mi sie wypraly i teraz spiworki i czesc ubranek i na stary rok koniec z praniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Z szumami w uchu to normalne, gdzieś czytałam, że to przez ciśnienie i zwiększoną tłocznię krwi w ciąży. x Kotulina może i się wydawać, że dużo ale białe osobno, kolor osobno, pościel i ręczniki osobno, kocyki osobno i rożek bo to można w niższej temperaturze tyldo do 30 stopni i się nazbierało. A też wolę już wszystko wyprać na raz, nawet te rozmiary 68 bo chcę to wszystko schować do komody, jak mąż w środę ją ustawi. A tak musiałoby to stać w osobnych pudłach w naszej szafie bezsensu. x No jakby nie patrzeć to ostatni nasz taki sylwester i nowy rok :) Lubię parzyste cyfry więc mam nadzieję, że 2016 będzie dla nas wyjątkowy czego sobie i Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez Wam życzę aby ten Nowy Rok przyniósł nam same radości, choć jasne jest ze przyniesie tez i troski o nasze maluchy, ale życzę aby te troski szybko znikały:) ostatni raz jesteśmy tylko my potem już zawsze będziemy mamami:) witajcie radośnie "nasz" rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi22
Tez życzę wszystkiego co najlepsze w nowym roku; ) zdrowych i szczęśliwych bobaskow; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlona
Wspanialego Nowego Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMamaA
Szczęśliwego Nowego Roku 2016! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej. Witam w nowym roku ;) Jakoś tak smutno się zrobiło że już po świętach i wszyscy się znów po świecie rozjadą... Następnym razem pewnie zobaczymy się to nasza Dzidzia będzie już całkiem spora ehhh.... Takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnóstwo świetnych, tanich, używanych angielskich ubranek w świetnym stanie! sklep internetowy http://e-rafix.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Jeśli prawda jest, że jaki pierwszy dzień nowego roku taki cały rok to ja się wyśpię! :) Za to z kupą prasowania upchniętą do szafy, że strach drzwi otworzyć :) x Poza tym muszę zaraz jechać do swojej gin po zwolnienie lekarskie. Na dworze mega zimno, że nie chce się nosa wystawiać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Odezwała się znów ta " koleżanka " co z nią nie chciałam gadac. Już ją zablokowałam na fb... Miałam dobre przeczucie. Jest chyba zazdrosna o ciążę bo zaczęła mi wypisywać jakieś niestworzone historie i straszyć mnie bo jej dziecko prawie nie umarło podczas porodu. Wręcz była zła że ja nie spuchłam i mnie nie wypryszczyło... Brak słów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ania ja dopiero w polowie prania a prasowanie nawet nie rozpoczetewiec ladnie mi sie zapowiada a do tego na nosie mnie wysypalo :( i dzis nie wyspana bo pozycji nie moglam znalezc w kazdej cos przeszkadzalo Olu pociesz sie ze przynaniej z ciotka tez nie bedziesz miec za szybko kontaktu a pewnie z nia nim pozniej tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Olu czyli to jedna z tych ktore chca by kazdy mial gozej odnich masz racje by nie utrzymywac kontaktu poco sie denerwowac tym bardziej teraz na koniec Kurcze dziewczyny jeszcze z miesiac poltora i nasze maluszki beda z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ola czyli intuicja Cię nie zawiodła! x Miałam wrócić od gin do domu i wstawić kolejne pranie i zacząć prasować i niestety nic z tego. Przeszłam się kawałek i mam tak twardy i bolesny brzuch, że jedyne co mogę zrobić to się położyć :( Rozważam nospę jak zaraz nie odpuści cokolwiek. x Też mnie wkurza, jak wszyscy dookoła znają się na wszystkim co dotyczy ciąży i dziecka, bo maja już jedno lub dwójkę. Do komentarzy na temat mojego brzucha już się przyzwyczaiłam. A teraz jeszcze dochodzą złote rady na temat cesarki i tego, że będzie mi ciężko wrócić do formy :( Mój mąż to się śmieje z tych "dobrych" rad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo proszę przyszłe mamy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej stanu wiedzy kobiet w ciąży na temat żywności funkcjonalnej :) poniższa ankieta ma formę testu :) dzięki czemu będziecie Panie mogły sprawdzić co wiecie na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź :) link: http://www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Aniu ja jeszcze wywiesze teraz pranie i zostanie mi jedna pralka ciuchow i pieluchy i koniec ale o prasowaniu nawet mi nie mow bo mam tylko kilka sztuk wyprasowane reszte jakos za kilka dni chyba sie zabiore moj maly cos od sylwestra *****iwy chyba karnawal sobie robi spokojny razem moze ze dwie trzy godz na dobe :) Mam nadzieje ze reszta dziewczyn tez sie dobrze czuje w nowym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Kasia no ja prasowania nadal nie ruszyłam bo co wstanę i sie pokręcę po mieszkaniu np zrobic obiad to twardnieje mi brzuch na potęgę. Teraz byłam dosłownie w tamtą i z powrotem w rosmannie po ostatnie zakupy i tragedia z tym brzuchem. No i mały też się dziś wierci, strasznie mu nie pasuje jak siedzę bo chyba go gniotę i najlepiej jakbym lezała na plecach :( x Dziewczyny czy Wam też się tak chce spać i jeść? Ja chyba mam powtórke z początku ciąży z tą sennością....No i do jedzenia też mam ochote na same konkretne rzeczy typu kanapka z szynką, na obiad kotlet albo jakieś mięso. Czyzbym zbierała zapasy na poród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ruszył styczeń i od razu zrobiło sie bardziej realne, to ze maluchy będą wkrótce:) ja jeszcze nie piorę tak po 10 stycznia zacznę. Przeziębiłam sie dzień przed sylwestrem i jakoś kiepsko sie czuje strasznie śpiąca jestem. Zauważyłam tez ze hormony u mnie zaczęły sie odzywać niedawno i zrobiłam sie strasznie drażliwa tez tak macie? :) Ania ja tez jestem ciagle śpiąca od jakiś 3 tygodni i jeść tez zauważyłam ze potrzebuje więcej. Wiadomo ze maluchy teraz intensywnie nabierają ciałka i potrzebują, ale może rzeczywiście tez organizm zaczyna przygotowania choćby do karmienia. I tez mnie w brzuchu już gniecie z każdej strony trudno siedzieć, a ciało ledwo coś zrobię i zaraz zmęczona jestem jakbym w kopalni robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Trochę wydało mi się podejrzane takie nagłe zainteresowanie jej moją osobą. Mam stałych sprawdzonych przyjaciół a teraz w ciąży udało mi się odnowić parę kontaktów z dawnymi życzliwymi mamami/koleżankami które nie straszą :D Nawet parę dni temu dostałam trochę rzeczy czego się nie spodziewałam bo zaczynając przygodę z ciąża myślałam że nikt nie ma dzieci z dawnych dobrych koleżanek ( mieszkanie 8 lat w innym mieście zrobiło swoje, potraciłam kontakty). Dziś założyłam kartę w Rossmann i kupiłam tabletki 10 zł taniej (i taniej niż w aptece) poza tymi promocjami na wybrane rzeczy jest jeszcze rabat 3% na wszystkie produkty dla niemowląt i mam a im dziecko większe tym większy rabat :D Także polecam bo czasem trzeba coś kupić na ostatnią chwilę i lece do Rossmana :) dziś brzuch mi też stwardnial ale nic nie boli, położyłam się już w pizamie :P Teraz śpie w spodniach i koszuli nocnej bo mi zimno a budzilam się z zimnym brzuchem i dzieckiem wciśnietym pod żebra aż hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Co do hormonów, u mnie zaczyna się budzić jakiś instynkt lwicy :P na zasadzie " wara wszystkim od mojego dziecka " :P :P :P to może po tych świętach tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Tez mnie wszystko meczy troche porobie i odpoczynek z jedzeniem tez wiecej mi sie chce ale ja nie mam jakis konkretow tylko tak ogolem czasami sama nie wiem co bym zjadla :) Brzuch tez mi trwadnieje ale to trwa chwile i puszcza nic nie boli tez Tez mam karte do rossmana ale na zakupy idziemy 11 a jakie tabletki tam sprzedaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Kasiu ja biorę pregna plus. Wcześniej brałam omega med ale mam bardzo dobre wyniki i nie muszę takich dużych dawek dha bo jem dużo ryb :) Te są też tańsze. To jest karta rossnę, wcześniej miałam inną więc nie musiałam się drugi raz rejestrować tylko aktywowałam tą na starym koncie. Nie trzeba nawet wyrażać zgody na przesyłanie oferty. Czasem dostaje od nich jakieś maile i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Też mamy z mężem kartę rosnnet i to rzeczywiście fajna sprawa. wczoraj np. zaoszczędziłam jakieś 20 zł na pierdołach typu chusteczki, podkłady itd. x Co do humorów to jak całą ciążę jakoś nie odczuwałam specjalnie rozdrażnienia, czasem łapał mnie jakis dołek, tak teraz też mi sie włączyło, że moje dziecko moja sprawa i albo jest jak chcę albo z drogi :) Wczoraj np. mój mąż stwierdził żebym dała sobie spokój z prasowaniem bo nie trzeba. W szkole rodzenia też mówili, że uprasowane ubranka nic nie wnoszą itd. i żeby nie prasować, jak się nie ma na to czasu i siły ale mi coś każe wyprasować i to najlepiej 2 razy :) Sama nie rozumiem swojego instynktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Aniu prasowanie miało sens jak prało się ręcznie we Frani. Dziś pralki nawet wygotowują rzeczy na 90 stopni. Ale w rodzinie dalej z pokolenia na pokolenie przechodzi przyzwyczajenie że trzeba prasować. Moja teściowa prasuje nawet bieliznę, bo " zabija to bakterie" ;) Żelazka używam tylko do prasowania koszul :P Ale może się nie znam, rodzina uważa mnie za dziwaka bo ja " zerwałam" z nie praktycznymi i czasochłonny mi zajęciami domowymi. Nie mam nawet dywanów i firanek bo szkoda mi czasu na pranie i sprzątanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ja chce tylko na poczatku prasowac po prostu by nie bylo wgniecen przy delikatnej skorce malego pozniej juz nie zamierzam jak nie bedzie takiej potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, od 2 dni mój mały słabiej się rusza tak z dnia na dzień w sumie. A teraz od wczoraj jeszcze się nie ruszył. Nie wiem co robić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Domi u mnie też była taka nagła zmiana ruchów. Jednego dnia Dzidzia kopała a następnego już tylko się przesuwała i do dziś tak zostało. Jak się wcale nie rusza to trzeba do szpitala. Po 32 tygodniu niby liczy się ruchy przy ciąży zagrożonej powinno być min. 8 w ciągu 2 godzin ( tak mówili w szpitalu). Są różne techniki. Liczy się każdy ****** nie cała seria jako jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×