Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość Kasia 85
Aj dwa razy mi sie dodalo cos mi sie net zacina i dwa razy pisalam Mialo byc ewelina _94 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie mam wcale apetytu :-( caly czas musze się zmuszać. To masz 4 dni po mnie wizyte :-) Nie martw się szybko zleci. Kotulinka daj znać jak tam po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Wiem ze zleci a jednak i tek sie ciagnie ;) Przykro mi ze nie masz apetytu napewno jest to uciazliwe mam nadzieje ze juz za niedlugo Ci przejdzie i nie bedziesz sie musiala zmuszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 85 też mam taką nadzieję. Ale z drugiej strony ciesze sie ze nie moge jeść bo w pierwszej ciąży jadłam wszystko i przytyłam 30 kg :-) Domi 22. No i jak tam po wizycie . Jak maluszek ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ewelina_94 no tak to troche duzo ale znow zmuszac sie ciagle jest na pewno meczace wiec zycze Ci apetytu i przytycia bardzo malo tylko tyle co dla dzidzi by bylo zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Całe szczęście ciaże znoszę w miarę dobrze. Mdłości miałam tydzień, nie wymiotowałam wcale chociaz ze dwa dni takie były że juz błagałam żeby zwymiotować. Początek ciazy to straszna senność, okropny brak siły na cokolwiek. W sumie kilka tygodni albo przeleżałam albo sie snułam po domu. Teraz juz jest ok. Na ostatniej wizycie moja lekarka wspominała tylko, że mam spory brzuszek jak na pierwsza ciażę tak ze 2 tygodnie więcej niz jest normalnie jesli tak mozna powiedzieć, bo wiadomo - kazda ciaża i wygląd brzucha inny. Póki co nie przytyłam dużo bo raptem 2 kg tylko ten brzuch mam wyraźnie widoczny wskazujący na ciazę. I też będe mieć cesarkę. niby czeka mnie jeszcze jedna konsultacja ale póki co nie pozostawiają mi złudzeń, że tak przyjdzie mi urodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki, ja właśnie wróciłam od gina, z dzidziusiem wszystko ok nawet się do nas uśmiechał wiec chyba miewa się nie najgorzej:) szyjka i łożysko ok , ogólnie wszytko ok, ale muszę trochę więcej odpoczywać i dziś miałam odstawić duphaston, ale ze względu na te skurcze macicy nie odstawiam a wręcz wracam narazie do poprzedniej dawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Kotulina ciesze sie ze wszystko ok i fajnie ze malenstwo sie usmiecha :) Mam pytanie dziewczynki czy ktoras moze czuje juz ruchy malentwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Kotulinka tak sie ciesze że wszystko w porzadku :-) fajnie że się maleństwo usmiecha do cb :-) Kasia 85 ja czuje sporadycznie lekkie muśnięcia.. Domi 22 no to dobrze że rośnie i zdrowiutki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny :) ewelina_94 to fajnie juz czuc ruchy mi sie czasami wydaje ze tez cos czuje choc nie wiem czy to nie za wczesnie i czy to po prostu nie sa tak zwane ruchy jelit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajutka
Hejka Kasia 85 ja juz czuje moja mala kruszynke i czasami potraktuje mnie silnymi kopniaczkami..;-) pytalam sie poloznej to mi powiedziala ze w drugiej ciazy przewaznie szybciej czuje sie ruchy malenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Kajutka ma racje. To moja 2 ciąża i od 14 tygodnia czuje lekkie i sporadyczne kopniecia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Tez slyszalam o tym dziewczynki ale juz nie moge sie doczekac ruchow dzidzi tego ze bede pewna ze to wlasnie to juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja wczoraj około 22 czułam coś dziwnego, takie smyranie jakby trochę łaskotanie od wewnątrz i nie chce mi sie wierzyć żebym tak wcześnie poczuła te ruchy, ale jak już będę później wiedzieć jakie to uczucie i będę pewna, ze to ruchy dziecka to zweryfikuje czy to co czułam wczoraj to było to czy tylko złudzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajutka
Mamuski moja dzidzia upatrzyla sobie wczesne poranki na zabawe w brzuszku i to potrafi mnie wybudzic ze snu, jest to fajne , budze nawet mojego partnera i mowie mu ..dotykaj sluchaj jak mala sie bawi..;-) wiec nie tylko ja nie spie bo tato rowniez. Martwi mnie najbardziej moja anemia ....wiec dziewczyny jak mozecie pochwalcie sie waszymi sposobami na ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ja na anemie nie pomoge bo nie mam jej na razie na szczescie Wlasnie wrocilam od ginekologa i infekcja na szczescie przeszla wiec obedzie sie bez antybiotyku a tego sie balam :) Takie rozkoszne pobutki kotulina na pewno sa bardzo przyjemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Przepraszam Kajutka mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajutka, ja jeszcze nie mam anemii, ale mam znacznie obniżone wartości świadczące o anemii i gin kazał mi pic sok z buraka, jeść szpinak, rybę i oczywiście wołowinę, a jak się nie poprawi to przepisze żelazo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jak dzisiejsze samopoczucie ??? Ja sie czuje znośnie. Przed chwilą wróciłam z córcią z podwórka bo chciała pobawić się w piaskownicy i biore się za obiad :-). Kajutka fajne te twoje pobudki :-) A co na anemie to tez nie jestem w stanie powiedziec bo jej nie mialam. Ale kotulinka dobrze mówi jedz duzo burakow rybki pij soki. Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajutka
Hejka dziewczynki..;-) Ja dzisiaj mam kiepski dzien ,czuje sie slabo i nic mi sie nie chce.Pada dzisiaj u mnie wiec i pogoda nienastraja mnie jakos rewelacyjnie.Brzuszek rosnie mi doslownie w oczach a jak tam u was brzuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj miałam okropny wieczór wymioty, ból głowy , który ciągnie się do dzisiaj:/ i jeszcze wielki bolący pryszcz na twarzy:) a mam takie pytanie do Was - malujecie paznokcie w ciąży? bo tak sie zastanawiam czy ma to jakiś wpływ na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajutka
Witaj Kotulina jak najbardziej mozesz malowac paznokcie nie ma to zadnego wplywu na dziecko a na Ciebie owszem ,,,poczujesz sie atrakcyjniejsza i poprawi Ci to humorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brzunio też rośnie z dnia na dzień :-) Nie dlugo bede musiała sobie zacząć kupować jakieś ciążowe spodnie :-) Kotulinka ja od początku ciąży maluje paznokcie. W październiku mam wesele i zastanawiam się czy będe sobie mogła zrobić żelowe. A co najbardziej mnie przeraża to zakup sukienki. Ja jestem strasznie wybredna co do ubrań. Nie lubie przeswitujących ciuchow ani duzych dekoltów. Martwie się że na ten mój Bebeszek nie znajde żadnej sukienki chyba że w "puszystych paniach ":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajutka
Ewelina 94 ja juz kupuje ciazowe spodnie bo w te przed ciaza sie nie mieszcze..:-) a w dniu slubu napewno bedziesz pieknie wygladac i tym sie nie martw napewno cos znajdziesz. Dziewczyny czy wy jakos przygotowujecie sie juz do porodu, myslicie juz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajutka ja jeszcze na szczęście się mieszcze:-) ale juz powoli zaczynaja mnie uciskać. Ja bardzo duzo ostatnio myśle o porodzie. Choć że bede miała drugie CC i wiem jaki to mniej wiecej ból i jak bedzie przebiegała to bede rodzić w innym szpitalu niż ostatnio 45 km od mojego miasta. Musze w ogole podadać z moją gin aby to ona zrobila cesarke. Nie chciałabym trafić pod nóż do jakiegos innego Lekarza. Dziewczyny a co myslicie o tym ze obcy mezcyzna Lekarz jest przy badaniu ?? Bo ze mna jest chyba coś nie tak. Zawsze za lekarza wybieram kobiete. Nie lubie chodzić do mężczyzn. I sobie tak myśle ze przy CC musi być co najmniej dwóch lekarzy + anestezjolodzy położne i w ogole. Jak myslicie czy jak powiem ze nie chce mezczyzny lekarza przy porodzie to pomysla ze jestem jakas chora ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajutka
Ewelina 94 rozumie twoje obawy co do lekarzy facetow ale ja uwazam ze faceci sa bardziel delikatni niz kobiety a tutaj w Holandii mialam nawet okazje byc badana przez lekarza czarnoskorego to dopiero bylo dla mnie przezycie ..:-) Moj pierwszy porod byl 17 lat temu i trwal prawie 30 godzin. Nie wspominam go milo a wrecz na dlugo pozostal w mojej pamieci. Teraz boje sie bardzo i nawet juz rozmawialam z moja polozna tym jak chcialabym zeby wygladal teraz ten porod. Zapewnila mnie ze zrobi tak zebym miala sie jak najlepiej i zeby dla mnie nie byla to kolejna trauma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny u mnie nie widac jeszcze brzucha a o porodzie na razie nie mysle jeszcze :) Paznokcie tez maluje i moj ginekolok nigdy nic nie powiedzial na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ja też chodzę do kobiety ale byłam badana również przez faceta. Przeszłam dwie operacje, gdzie operatorami byli faceci. Nawet raz cewnikował mnie facet pielęgniarz. I powiem wam, że ten pielęgniarz był najlepszy na świecie i zrobił tak, że w ogóle nie czułam wstydu. Raczej nie da sie wybrać czy w zespole operacyjnym sa czy nie ma meżczyzn ponieważ operacje są zabiegami wymagajacymi dużej liczby osób i wolny zespół podejmuje pracę. Moja rada to w ogóle o tym nie mysl. U mnie działało. O porodzie już myslę ale to dlatego, że boję sie kolejnej operacji a cesarka nia jest. Poza tym jeśli do niej dojdzie bede miała znieczulenie ogólne. Przez jakis czas kompletnie nie będę mieć świadomości co sie dzieje z moim dzieckiem..... Czytałam ostatnio ksiazkę "Położna" J. Kalyty i mimo bólu chyba wolałabym poród naturalny. Ta ksiązka tylko mnie utwierdziła w tym przekonaniu. Decyzja zapadnie we wrześniu jak pójde do swojego lekarza neurochirurga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×