Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

cześć dziewczyny, jak samopoczucie dziś u Was? ja póki co nie myślę o porodzie jak narazie jestem pozytywnie nastawiona do tego wydarzenia :) Ewelinka nie przejmuj się sukienka na wesele na pewno znajdziesz coś co podkreśli brzuszek i będziesz wyglądać uroczo, sama się przekonasz, ze będą Ci komplementy prawic:) Kajutka u mnie jest odwrotnie jak pada deszcz czuje się o wiele lepiej:) chyba dlatego ze zmęczyły mnie upały i kojarzą mi się ze zlym samopoczuciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kotulinka:-) Dziekuje za miłe słowa:-*:-*Mam nadzieje ze bedzie tak jak mowisz:-) U mnie samopoczucie dzisiaj w miare znośne rano bolal mnie brzuch ale przestał :-) Moja córcia dzisiaj od rana troche marudna i nie wiem co jej jest. Pytam czy ją coś boli to mówi że nie. Chyba wstała lewą nogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny u mnie samopoczucie dobre :) ewelinka dziewczyny maja racje i na pewno na weselu bedziesz wygladac slicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny :-* kochane jesteście :-* Wiecie nawet zostałam zaproszona do panny młodej na panieńskie bo to bardzo bliska rodzina męża ale nie ide. Z tego co opowiadała to bedzie miała striptizerów. Moj mąż to by chyba z zazdrosci oszalał jakbym poszła :-) A szczerze mówiąc nie mam nawet ochoty patrzeć na obcych facetów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny jak tam dzis samopoczucie u mnie dobrze :) Jak wam mija dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ja się dzisiaj dowiedziałam, że będzie syn! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Goscania Gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajutka
Goscania gratuluje syna!!!! Dziewczyny wlasnie wczoraj skonczylismy remontowac pokoik dla naszej coreczki teraz zostalo jedynie umeblowanie . Juz nie moge sie doczekac...:-)Jak tam wasze samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Kajutka to super ze pokoik skonczony a umeblowac go to juz teraz bedzie sama przyjemnosc :) Samopoczucie u mnie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ja jeszcze nic nie mam dla dzidziusia. Czekałam na informację o płci. Trochę ubranek i wózek dostanę od siostry po jej synku. Kocyki chcę uszyć sama z bawełny i minky. Łóżeczko z wyposażeniem planujemy kupić w październiku. U nas maleństwo nie będzie póki co miało swojego pokoju, robimy dla niego kącik w sypialni. Być może będziemy sie przeprowadzać więc uznalismy, że nie ma sensu a ja chce żeby synek był blisko mnie stąd takie rozwiazanie. A jakaie plany na dziś? Mnie maż zabiera na wycieczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ja urodziłam w lutym pamiętam jak w zeszłym roku pisałam na podobnym wątku .Pozdrawiam życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Dziewczyny mam jeszcze pytanie - czy pijecie kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, u mnie dziś taki upal ze lepiej z domu nie wychodzić. Gośćania gratuluje synka! :) ja jeszcze czekam na te nowinę co urodzę :) Kajutka zazdroszczę Ci tego pokoiku dla maluszka tez bym chętnie urządziła pokoik niemowlęcy:) ale narazie dzidziuś będzie spal w naszej sypialni A co do kawy to ja kawy nie pije, bo jej nie potrzebuje choć przed cisza piłam codziennie. Poza tym mam jakiś opór przed kofeina choć nie powiem chętnie wypiłabym ze smakiem:) Moja znajoma od 4 miesiąca pije jedna słabą dziennie bo ma niskie ciśnienie i ona i dzidziuś maja się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :-) Nie było mnie przez weekend bo moja siostra miała wypadek samochodowy. Na szczescie juz wszystko dobrze miała szytą powieke górną i dolną i lekki obrzęk mózgu. Wjechał w nią jakiś młody chłopak niestety Zginął na miejscu :-( Gościania Wielkie Gratulacje :-) Kajutka fajnie że już macie kącik dla malusza. U mnie jak narazie jak i u reszty dziewczyn dzidzia bedzie spala w naszej sypialni. Dopiero jak skończymy budowe bedzie miało swój pokoik. Jak sie dzisiaj czujecie ??? Ja nie zapeszając zaczełam sobie wiecej podjadać juz mnie nie mdli W końcu :-) Ale za to zaczeła mnie męczyć zgaga :-( A co najprzyjemniejsze coraz czesciej czuje ruchy mojej dzidzi :-) Miłego dnia kochane uważajcie na siebie :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ewelinka, strasznie przykra sprawa z Twoja siostra :( miałam właśnie pytać jak Twój apetyt i czy jeszcze wymiotujesz czasem. U mnie co dziwne wróciły mi mdłości całymi dniami potrafi mnie mdlić, a było już tak fajnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziecie tluste i obwisłe, wypadną wam włosy i zeby, dziecko bedzie ciagle wyło a wy będziecie non stop niewyspane, podczas gdy mężuś bedzie sobie ru/chał jakies młode siksy na boku bo nie bedzie mógł na was patrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu daruj sobie te głupie komentarze jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia. Widać albo jesteś sfustrowaną kobietą która ma nieudane życie albo facetem który też nie ma w życiu łatwo. Więc zaciśnij zęby i przestań pluć jadem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci wróci normalny apetyt to daj znać na co masz ochotę czy słodkie czy słone i kwaśne:) Dziewczyny a Was na co ciągnie? U mnie zero słodyczy, a właśnie słone i kwaśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi22
Witam czy któraś z was wie od czego może boleć podbrzusze i plecy nisko przy chodzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie ze skurczy, ja na początku ciąży ciągle miałam bóle podbrzusza i pleców, ale wszystko było ok i nie czułam przy tym skurczy (choć może macica była zbyt mała żebym czuła ze to skurcz). Ale ostatnio jak miałam te skurcze i twardnienia macicy to tez bolały plecy i nie było wątpliwości ze to skurcz. Choć myślę ze powody mogą być różne choćby ból czegoś innego co tak promieniuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny :) Dobrze ze u was na ogol wszustko ok nie liczac malych dolegliwosci ;) Ja mam przewaznie ochote na slodkie tak od czasu do czasu np co jakis czas jakas czekoladka czy batonik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi22 mnie wydaje się że to macica się rozciąga i uciska na jakieś nerwy tak jak powiedziała Ktoulinka:-) Ale jesli cię to niepokoi to idz do gina. Kotulinka ja mam ochote na Kwaśne czyli Kwaśne soki ,owoce, żelki , wczoraj zjadłam słoiczek kukurydzy konserwowej:-) Ale na słodkie od czasu do czasu też ale rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam Was na co macie ochotę, bo zastanawiam się na ile sprawdzają się te mity ze dziewczynka to słodkie a chłopiec kwaśne :) i z tego co widzę to się nie sprawdzają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Kotulina jeszcze nie bo ostatnio dzidzia odwrucona byla ;) teraz mam wizyte 14wiec moze wtedy a jak nie to 22prenatalne lepszy sprzet wiec mam nadzieje ze wtedy juz potwierdze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ja zdecydowanie na kwaśne i słone. Mogę non stop jeść barczsz czerwony, chłodnik i chipsy, których do tej pory nie jadłam. Przed ciążą raczej lubiłam słodkie i czekoladowe teraz jak wybieram lody to kwaśne i sorbetowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym chipsy jadła:) zwłaszcza jak reklamę w telewizji widzę to mi się zachciewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajutka
Witajcie dziewczynki..;-) Ja praktycznie od 6tc chodze na fizjoterapie z powodu kregoslupa..bola mnie biodra i ten bol dretwych nog nad ranem jest ogromny.Ja przed ciaza najlepiej jadlam chab z kapusta i innego rodzaju tlustego jedzenia a jak juz udalo sie zajsc w ciaze to najchetniej bym jadla warzywa i owoce a przedewszystkim duzo pije wody ale przypominam sobie ze nawet laczylam rybke opiekana w zalewie octowej przegryzalam truskawkami he he ( przepraszam was za pisownie ale posiadam holenderska klawiature ) Dzisiaj czuje jest troche oslabiona a to chyba dlatego ze jest u nas bardzo duszno. 14 wrzesnia ide do poloznej na USG a potem wizyta w szpitalu na badania moczu oraz krzywa cukrowa, pozdrawiam was cieplutko i dziekuje ze jestescie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×