Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

ja nie miałam białka w moczu. a na dodatek mój gin ma 2 tyg urlopu więc nawet nie mam do kogo pójść ;/ nawet po głupie proszki na ciśnienie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny :) Mi tez na szczescie nic nie puchnie Domi tak jak mowia dziewczyny uwazaj na siebie Olu biedny ten twoj maz z tymi przezyciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlona
Ale gdyby cos sie dzialo to jedz do szpitala nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej. Domi proszki może przepisać Ci rodzinny. Ja ostatnio byłam po paski do cukru u rodzinnego. Dziś u nas ulewa na przemian ze słońcem. Całą noc bóle miesiączkowe :( Na dodatek dziecko leniwe nie chce się dziś ruszać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Hej. Ja właśnie na izbie przyjęć bo maly się nie chce ruszać do tego boli mnie brzuch a wczoraj wymiotowałam wieczorem. Przejechałam na wszelki wypadek żeby mnie zbadali czy z małym wszystko ok. Próbowałam go rozruszać ale nic z tego i wolę sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała była wczoraj bardzo spokojna chyba odpoczywała po przedwczorajszym buszowaniu. Ania dobrze ze pojechałaś, bo stres jeszcze pogarsza. Ola u mnie tez dziś cala noc bóle w dole brzucha prawie wogole nie spalam zastanawiałam sie czy sie coś nie zacznie, ale nie. Pierwszy raz na poważnie przeraziłam sie porodem tak realnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Olu Aniu u was jak by sie juz zaczynalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rodzinny może przepisać leki na ciśnienie w ciąży bez konsultacji z ginekologiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi a może przejdź sie do innego gina albo do szpitala żeby coś Ci przepisali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie mam żadnego innego gin. bo od zawsze chodziłam do jednej. a jak przejadę się do szpitala to tam zostanę. a na początku ciąży lekarz rodzinny przypisałam mi tabletki na ciśnienie bo miałam problemy przed ciążą i wrazie co mi przypisał ale do tej pory miałam dobre ciśnienie tylko teraz skacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Domi zalezy od rodzinnego bo wiekszosc z regoly wie co mozna w ciazy Aniu daj znac co ci tam powiedzieli A mnie dzis moj wkurzyl Spakowalam torbe a ten do mnie czy ja na wczasy czy do szpitala ze po co tyle tego Zdaje mu sie ze niewiadomo co tam a ja tylko potrzebne rzeczy spakowalam :( Same reczniki i szafrok sporo zajely do tego pampersy i juz pol torby Aj z tymi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu nie przejmuj sie, Ty najlepiej wiesz co będzie potrzebne:) z facetami tak to już jest. Położna w szkole rodzenia mówiła ze dwie torby to na pewno nam wyjdą jak nie trzy. I żeby się tym nie przejmować bo to normalne i tyle tego trzeba zabrać . I ze w szpitalach nikogo to nie dziwi ze ciężarna targa ze sobą tyle bagaży na poród:) ręczniki szlafrok te ogromne podpaski, klapki, podklady - to wszystko zajmuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Kotulina wiem ale coz jednak troche zdenerwowal mnie ale co tam spakowana jestem i moge rodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ja już w domu, wszystko dobrze. Mały mniej sie rusza bo ponoc przed porodem tak jest. Mam sie martwić jak będzie mniej niż 10 ruchów przez cały dzień. Ale już wolałam jechać bo mąż chory, ja się czuję niewyraźnie i jeszcze mały się nie ruszał więc żeby się nie stresować to lepiej było to sprawdzić. Jutro normalnie mam wizytę więc pewnie już mi powie co i jak mam robić i kiedy się zgłosić do szpitala. spotkałam też w szpitalu dziewczynę ze szkoły rodzenia, czeka na indukcję bo juz tydzień po terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Domi może Ci przepisać. Ja miałam wpisane w kartę ciąży co biorę i podpis lekarza jak szedł na urlop ( na początku brałam duphaston). Ostatnio jak byłam u rodzinnej to pytała czy mam wszystkie leki na cukier czy mi coś nie brakuje to wystawi receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi22
Tylko mi gin nic na ciśnienie nie przypisywal tylko na początku ciąży lekarz rodzinny a do tej pory ciśnienie miałam idealne. Zauważyłam dziś u siebie większe upławy i ból jak przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Aniu to dobrze ze maly tylko spokojniejszy po prostu ale pewnie lepiej sprawdzic i byc spokojnym Domi zawsze mozesz sie jutro przejsc do rodzinnego i spytac a jak nie to Ci szpital zostaje bo na cisnienie musisz uwazac tym bardziej jak tu juz koncowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Domi bo tak naprawdę ginekolog nie musi się znać i jeśli są problemy z ciśnieniem to powinnaś trafić pod opiekę kardiologa. Tak jak mnie leczył diabetolog na cukrzycę a lekarz rodzinny jak się przeziębiłam. Jeśli to koniec ciąży to powinni Cię przyjąć bez kolejki na skierowanie od rodzinnego ( lub ginekologa ale jak nie ma go to do rodzinnego trzeba iść). Jeśli będziesz miała długi czas (parę dni) powyżej 140/90 to powinnaś jechać do szpitala ( bez skierowania). Tak mnie poinstruowali w szpitalu jak leżałam a ginekolog mnie wysłała bo miałam JEDNORAZOWY (!) skok na 160/95. Lepiej być przewrażliwionym i wyjść na głupka niż ryzykować życiem dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ja też bym to sprawdziła bo po co się str usg zrobili stresować. Skoro zmianę w *****ch dziecka dokładnie sprawdzają - mi nawet usg zrobili dzisiaj :) to tym bardziej skaczące ciśnienie i to tak wysokie. Zawsze można też zadzwonić na ip i zapytać czy jechać czy coś innego proponują. x Mnie niestety trochę rozkłada :( Za radą położnej wezmę na noc apap, a tak to rutinoscorbin, witamina c, sok z malin, cytryny. Mam nadzieję, że po całym dniu leżenia pod kocem i wygrzewania się jutro będzie lepiej. A z samego rana musze iść na badania, a popołudniem mam wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkp
Dziewczyny mam do was pytanie, bo zalozylam watek ale nikt nie odp. Czy jak mialyscie CC to dziecko dokarmiaja w szpitalach mlekiem z butli. Bardzo chcialabym karmic piersia i zeby dziecko karmione bylo tylko z koniecznosci. Mialam CC dwa lata temu i ciagle dokarmialy ta butla :( do piersi nie przystawiano malucha. Czy tak musi byc, nie dlugo znow CC bede miala i chcialabym karmic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planuje jutro zrobić badanie moczu i sprawdzić czy nie mam białka w moczu a we wtorek pójść do lekarza rodzinnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosckp mnie położna mówiła ze trzeba wyraźnie zaznaczyć ze chce sie tylko i wyłącznie piersią i pomimo ze mleka od razu nie ma po cc to dziecko w pierwszej dobie czy dwóch nie czuje głodu tylko potrzebę ssania i nic mu nie będzie jak nie zje (w sensie ze niewiele poleci z piersi) dopiero w 3 dzień już musi jeść. Ale mówiła tez ze zdążają sie położne ze po cichu dokarmiają i maja w nosie co kobieta chce. Zalezy na kogo trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Cześć Dziewczyny, ja z rana zrobiłam badania, czekam na smsa, kiedy będą wyniki. Niestety się zaraziłam od męża, niby nie mam gorączki ale gardło zawalone, katar i ciekawe czy to nie wpłynie na decyzje dotyczącą przyjęcia do szpitala. Znajoma mi mówiła, że jak jestem chora, a nie będzie wolnej izolatki to mogą mnie nie przyjąć do szpitala tylko odesłać gdzieś indziej. Mam nadzieję, że tak nie będzie. Oczywiście liczę się z tym, że mój mąż nie zostanie wpuszczony na oddział. Ehhh.....Ale już najważniejsze żeby z małym było wszystko dobrze a ja sobie poradzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Oj Aniu wspolczuje Pij cieple mleko z miodem ,wygrzewaj sie i nie przemeczaj teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na wyniki moczu zobaczę czy nie ma białka jak będzie to do szpitala jutro pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiasia177
Mam pytanie do was dziewczyny, kiedy miałyście robione KTG i gdzie, czy w gabinecie swojego lekarza czy zostałyście skierowane z tym do szpitala. Ja dzisiaj probowałam sie doprosic o takie badanie w szpitalu to ordynator stwierdzil ze nie ma takiej mozliwosci jak nie jestem na oddzial przyjeta. Nic mi sie nie dziej po prostu lekarz prowadzacy kazał już zrobić to badanie. Szukałam chyba ze 3 godziny prywatnej przychodni z takim urządzeniem. PARODIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Coś tu cicho dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×