Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ewelina_94

Mamy na Luty 2016

Polecane posty

Gość gośćania
Chyba pobiłam rekord w budzeniu się dzisiaj w nocy :( x Co do fryzjera to ja sobie nie wyobrażam nie chodzić min, co 2 miesiące bo mam włosy do linii brody i kolor, który wymaga dbania o odrosty a sama w domu nie jestem w stanie tego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Hej dziewczyny :) Powoem wam ze myslalam ze moze niedlugo urodze bo ponoc dzieciaczki wyciszaja sie na koniec i moj dwa dni taki spokojniejszy byl ze tylko czulam jak sie leniwie przesuwa a dzis dal juz popis i dalej daje widocznie tylko sobie odpoczywal :) I co dziwne po tym schylaniu kucaniu itp rzeczach prawie nic wiecej nie boli tzn boli ale normalnie a wczesniej tylko troche porobilam a juz duzo wiekszy bol teraz tylko po prostu mozna powiedziec ze zmeczona bardziej jestem Dzis sprzatanie pokoju zobaczymy jak to pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ilona fajnie z kolyska :) Aniu ja sama tez nie farbne ale staram sie szukac kogos kto mi to zrobi po znajomosci ;) a scielam teraz na krocej niz normalnie ale tak by je jeszcze moc zwiazac by mi wygodnie bylo przy malym by nie przeszkadzaly U mnie batdzo krotkie wymagaja troche roboty a takie jak teraz to umyje wysusze suszarka i sie fajnie ukladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ja czekam na koleżankę, nastawiłam pranie między czasie i zrobiłabym sobie kawę ale już poczekam. x Ja chodzę do tej fryzjerki już jakiś czas i zawsze dostaję jakiś rabat więc nie czuję, że przepłacam a wiem, że po pierwsze mogę jej zaufać, po drugie to fajna dziewczyna więc zawsze jakieś ploteczki, ciastko :) x Ostatnio zauważyłam, że moja cera się jakoś popsuła :( Może to przesilenie po zimie i trzeba troszkę więcej nawilżać i peelingować. Sporo miałam tych niedoskonałości przed ciążą i boję się, że pewnie po porodzie to wróci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Aniu ja u siebie tez mialam fajna fryzjerke kolezanka mojej siostry nie dawno po szkole ale dobra tutaj nie mam takiej Co do cery to mam teraz tak ze musze kilka dni nawilzac twarz kremem pozniej kilka dni odstawic krem bo wyskakuja pryszcze :( i jak znikaja znow krem bo cera sucha a juz roznych kremow probowalam i caly czas to samo Do tego wzielam sie za sprzatanie i co chwile musze odpoczywac bo az mi goraco i slabo sie robi jak dluzej postoje jak siedze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Kasia no z tym sprzątaniem to tak jest, też tak mam, że muszę robić przerwy. U mnie dzisiaj super pogoda i chciałabym umyć okna ale trochę się boję, że na tym taborecie lub drabinie fiknę i tylko będzie problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Hej. Ja już dziś myślałam że urodzę... Bóle miesiączkowe całą noc ale nieregularne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIlona
Moze lepiej odpusc te okna :D Ja tez zauwazylam, ze przy krotszej fryzurze wiecej pracy jest. Ja myje, czesze i susze i gotowe, a jak mialam krotsze to musialam prostowac i ukladac :P Wiecie co ja to nie moge sie doczekac kiedy urodze he he ciagle w nocy mam taka zgage!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Aniu ja wlasnie sciany przecieram na mokro i kurze z szafek ale tylko dolnych bo nie pozwalaja mi wchodzic na taboret ah Olu to i moze cos sie zaczyna u Ciebie dziac jeszcze zostaniesz styczniowa mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Aniu nie wygłupiaj się z oknami żebyś nie spadła. Ilona to nasze dzieciaczki beda z tego samego dnia ja też cesarke bede miała 8.02 Kasiu co do sprzatania to u mnie to samo jest musze robic przerwy bo inaczej czarno przed oczami. Powiem wam że cera poprawiła mi się w ciąży ale już zauważyłam maluśkie wyprysli czyli powoli hormony przestają chyba działać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Aniu okna tez bym darowala ja mylam ale tylko u nas w pokoju i pozwolili mi tylko dlatego ze wersalka stoi pod nim i na rozlozonej prawie nie musialam podnosic rak i bezpieczniej niz na taborecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie też pobolewa tak jak przed okresem. Cera mi też się popsuła dużo krostek się narobiło na twarzy;/ nareszcie koszula przyszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Cały czas mnie boli ale ból do wytrzymania :| na dodatek puls mi skacze raz mam 90 a innym razem 60. Ciśnienie w normie, Dzidzia kopie. Myślałam że dziś nie dojade na badania krwi. Położne powiedziały, że ten puls to tak właśnie przed porodem szaleje. Ciekawe czy doczekam do wizyty w poniedziałek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMamaA
Oj to u mnie dokładnie to samo z cera. Znow mnie wysypalo jak nastolatkę. Tak czytam o tych waszych fryzjerach i chyba tez sie do swojego przejdę jeszcze przed porodem. Potem bedzie trudno wszystko ogarnąć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Jeśli wyniki będą słabe to i tak czeka mnie poród w tym tygodniu. Jeśli to faktycznie cholestaza to i tak przy niej porody przed terminem są normą. Brzuch mam już baaardzo nisko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Olu jak dobrze pamietam chcialas by porod rozpoczal sie sam a wszystko na to wskazuje :) Juz prawie koncze sprzatac i mam dosc do tego maly daje dzis popalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też coś czuję że poród blisko :) oby nie przed wtorkiem bo musze badania odebrać :) niech zresztą jeszcze do końca następnego tyg tam posiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
No data porodu 8 luty jest super bo 8x2=16 :) Ola no to chyba u ciebie coś się dzieje jak już odczuwasz nieregularne bóle jak na okres. Ja wczoraj sobie zaaplikowałam ta globulkę na infekcję i się w nocy obudziłam i czuję, że mi mokro i od razu pomyślałam, że to wody. Poleciałam do łazienki i dopiero sobie przypomniałam o tej globulce :) x Nie będę myc tych okien bo bez sensu to jednak był pomysł. Po obiedzie pojadę do miasta załatwię w aptece szczepionkę a po drodze może jak dam radę odwiedze jakiś ciuch :) x Fryzjer umówiony na jutro ale nie będę ścinać tylko zrobię te odrosty. Teraz już trochę podrosły i mogę już związać więc chyba tak będzie mi łatwiej przez najbliższe 2 miesiące a potem zrobię sobie wiosenna metamorfozę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Zdecydowanie wolałabym rodzić naturalnie niż mieć indukcję porodu... No ale jak mus to mus... Na razie leżę bo przy chodzeniu boli bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Raczej nie ale myślę że w tym nadchodzącym tygodniu się wszystko wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ola chyba dla nas wszystkich ten tydzień może okazać się przełomowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Nareszcie przywieźli wózek. Troche zeszło ze złożeniem ale warto było. Wkoncu moge spokojnie czekać do 8.02 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Aniu ja cały czas myślałam że mogę urodzić bardziej końcem lutego niż początkiem no ale jak trzeba to trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
Ja już teraz też bym chciała doczekać do lutego, iść normalnie na tą wizytę, porozmawiać jeszcze z lekarzem jak mam już mieć tą cesarkę to się dowiedzieć co i jak. Jutro ogarnąć tego fryzjera, zawieźć jeszcze koce i 2 narzuty do pralni a w niedzielę umówić się z mężem na randkę na mieście :) x Ewelina to super, że masz już wózek. Wreszcie spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_94
Dokładnie Aniu wreszcze spokój i można wkońcu rodzić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 85
Ewelina super ze wozek jest i wszystko z nim w porzadku Olu a kiedy bedziesz miec wyniki Ja musze sie pochwalic ze lozeczko mam zlozone Teraz tylko posciel ubrac ale to juz bez pospiechu i jutro torbe w koncu spakowac bo dzis juz nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Wyniki w poniedziałek. Ewelina dobrze że już przyszedł kolejna rzecz z głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ola86
Swoją drogą już nie mogę wytrzymać tego drapania :/ Dziś pozwoliłam sobie na słodkie conieco i widzę że już cukry się unormowały a apetyt i powrócił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×