Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

My emigranci jesteśmy biedakami

Polecane posty

Gość gość
W*******l w takim razie wiekszosc ludzi z Londynu, ktorzy pracuja za minimum, badz niewiele wiecej, a wiec: sprzataczki, kelnerow, sprzedawcow , pracownikow biurowych typu recepcjonisci czy sekretarki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wlasnie widac jaki macie angielski. Polish inglisz. Angolę piszą kompletnie inaczej, emigracyjne niemoty. UK jest brzydka jak c****j. Tam nic ciekawego nie ma. Wszystko na jedno kopyto. Wszędzie takie same zamki, domy, miasta, wioski, puby itp. Te ich śmieszne ogródki za domami z dykty. Tylko niemotom moze podobać sie UK, skoro sami Brytyjczycy mówią, ze ich kraj jest brzydki. Oczywiście jest to wynikiem ich kultury, ale o tym smiecie nie macie zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie sie Angla podoba, jestem na emigracji w innym kraju (ktory podoba sie bardziej).Odkrylam po 5 latach pewne prawdy Jak ktos znajdzie w PL prace bez problemu i dobrze platna, bedzie blyszczec za granica.I znajomosc jezyka nie ma tu nic do rzeczy.Wszedzie potrzebuja fachowcow wysokiej klasy, czlowiek bez wyksztalcenia nie ma szans na cos lepszego, i nie mowie tu o masowo produkowanych magistrach o specjalizacjach wydlubanych z nosa i oderwanych od rzeczywistosci, ale o lekarzach, IT, architektach itp.Magister po UJ bez konkretnego zawodu bedzie do konca zycia na zmywaku, o ile nie przekwalifikuje sie na kucharza czy fryzjera Zauwazylam tez ze Polki tutaj maja wymagania wyzsze od miejscowych.wsrod nich pokutuje nadal przekonanie ze z zawodowki jest sama patologia, a konkretny zawod, jak chociazby kucharz to wstyd ciezki, trzeba byc na stanowisku.Mysle ze wiekszosc by pogardzila pensja 2000e, skoro niektore zarabiaja niezle i narzekaja ze nie moga sie wspiac na wyzsze stanowisko "bo dyskryminacja" I nastepne.Znajomosc jezyka (angielski jednak musi byc )mozna wsadzic do kieszeni jak sie nie jest fachowcem.Natomiast wysokojakosciowy i wysokowyksztalcony znajdzie prace i bez znajomosci jezyka, chocby siedzial 10 lat i nie potrafil podstawowych slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gnijcie w UKa emigracyjne smiecie. Ja wiem z autopsji jak tam żyjecie, co robicie i kim jestescie. V No to jak wiesz z autopsji to bez komentarza.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powalil mnie jeden wpis!praca biurowa w uk w biurze czy jako sprzedawca hanbi i dostaje sie glodowa pensje!Jakos Anglik by tym nie pogardzil, tylko wam sie we lbach przewraca i wiecznie malo Jaka miesieczna wyplata by byla dla was OK?1500 euro starczy czy "za taka sume nawet nie wstane z lozka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna pisze, ze jej znajomi realizują sie w PL bardziej niz ona za granica. Ludzie co zostali PL naprawde maja lepsze zycie niz emigranci na wygnaniu. Popieram ta opinie. Moi znajomi takze maja piekne domy, samochody, świetna prace, masę znajomych. Ja kiepska prace w Lidlu na kasie i pare koleżanek z pracy z którymi nie utrzymuje kontaktu. Za długo siedzę w UK by wrócić do PL. Uważam, ze zle postąpiłam emigrując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mieszkam w UK .wróciłaam z Polski .miałam do przejechania 1700 km.niestety Polska to trzeci świat. Drogi są tak fatalne, tak odbiegały od innych że to się w głowie nieiesci. Ceny w sklepach to porażka. Społeczeństwo chleje na umor puwsko, bo nivy tanio. Jedną wielką tragedia, więc nie piszcie że tak świetnie w Polsce, bo chyba coś z wami nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty y****a kurfo, pewnie twoj ojciec to patol, chlejacy piwo hektolitrami, dlatego masz taki obraz PL. W gownie moeszkasz, na jakiejś wichurze gdzie srac chodzi sie za stodole, wyjechałaś do większego miasta w Europie i teraz ura bura. Polacy jesli chodzi o spożywanie alkoholu, sa w drugiej dziesiątce krajów w Europie, z tego co pamietam, to na 17 miejscu. Drogi emigracyjny smieciu mamy coraz lepsze. Byliśmy w komunizmie y****a suko, wiec chyba normalne jest, ze jest u nas jeszcze duzo do naprawy. Jednak autostrad mamy juz prawie tyle co UK. Pyerdolony emigracyjny smiec, pochodzący z gowna. Siedź tam na emigracji i gnij az do śmierci, y****y syfie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto radzi sobie w Polsce, ten radzi sobie na emigracji. Tu jest wyraźny związek. Masz problemy w Polsce, to na emigracji będzie to samo. Masz dobry zawód w Polsce, to i na emigracji potrafisz ten zawód wykorzystać i biedakiem nie być. Problem w tym, że emigracja nie jest lekarstwem na życiową niezaradność, a o tym niektórzy nie chcą się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kompromitujące się ty niefowartoscuowany polmizgu wzywający innych od k***w. Najwyraźniej nie masz prawa jazdy ani samochodu, skoro p********z że drogi w Polsce są coraz lepsze. Lepsze to są tylko fragmenty .brak obwodnic, autostrad inostwo radarów to normą .a ty zaleciales tanim samolotem biedaku i gowno wiesz. Moj tata nie żyje palancie a mieszkam w Bydgoszczy.a dojazd jest z******ty pajacu bo ty wiesz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha, autostrad mamy dużo ? No nie mogę. Ty nie wiesz nawet co to autostrada. Pojedziesz do Francji to się dowiesz W Polsce to jeden wielki żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Pyerdolona kurfo ze zy*****m mózgiem od cidera. Szmato wyjedź poza swoja Bydgoszcz i zobacz zmieniająca sie Polske. Zobacz obwodnice Poznania, Lublina, Wrocławia itp. Przejedz sie autostrada A2 badz A4. Pojedź kurestfo do Trojmiasta, zobacz jak wyglada Warszawa, Krakow, Poznań, Wrocław, Zamość itp. Ty z****** emigracyjny syfie wypyerdalaj z polskiego forum, antypolska szmato. Gnij na tej emigracji y****y s****wojadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Pyerdolona kurfo byłem we Francji. Co sie plujesz smieciu. To ze u nas sa tylko dwa pasy y****a niemoto, to dlatego, ze jest mniejsze natężenie ruchu i nie potrzeba trzech pasów tak jak np w Belgii. Jednak autostrady sa tak zaprojektowane, ze w przyszłości bedzie możliwość wybudowania trzeciego pasa. Poza tym y****y smieciu z emigracji, jak możesz porównywać Francje do Polski. Ty smieciu, my byliśmy w komunizmie. Z****** smiec z emigracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tych wszystkich cudownych miastach twoim zdaniem to już byłam.w Trojmiescie jestem właśnie teraz .faktycznie jazda po takim mieście to prawdziwą przyjemność, ha ha.z Bydgoszczy jechakam 4 godz bo korki i ograniczenia. Reasumując, kto się idiota urodził jak ty, idiota zdechnie.miłego wekendu przy piwku prymitywnie. Nie wypowiadając się o emigrantach bo w d***e byłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czechy ,Węgry też były w komunizmie a srogi są ok. Jesteś głupi jak kilo gwozdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patriota44
Ludzie, Polska na pewno jest śliczna, i gościnna. Każdy chciałby tu żyć. Ale kiedy? Wtedy kiedy zarobki i ceny nie byłyby tak haniebne jak są teraz. Piszecie że żałujecie emigracji bo wasi znajomi którzy zostali mają piękne domy, samochody i pracę? To ja czytam i oczom nie wierzę. Cieszę się, że im się udało, i oby wszystkim nam Polakom się udało u nas w kraju i na emigracji, ale jeśli chodzi o moich znajomych to duża część od dawna siedzi w UK, bo choć nie chcieli wyjeżdżać to nie mogli znieść życia za 1500 zl na miesiąc, je**ąc jak woły za takie grosze. Jak za coś takiego założyć rodzinę?? Inni ledwo wiążą koniec z końcem. Ostatnio z moim kolegą, wspaniałym człowiekiem chciałem wyjść się napić piwka, porozmawiać i wyluzować. Wymawiał się i wymawiał, aż w końcu zapytałem o co chodzi bo widziałem że nie chcę czegoś powiedzieć. Powiedział mi z wielkim smutkiem, że on nawet piwa nie pije już, bo dziecko prawie na nic nie ma i chce chociaż te parę groszy na niego dołożyć , bo za te psie grosze co zarobi z żoną to na nic nie mają po opłaceniu rachunków i wszelkich opłat. Prawie wszyscy moi znajomi wynajmują kawalerki, albo mieszkania i żyją ledwo ledwo. To nie są życiowi nieudacznicy, po prostu państwo nas tak okrada , ogromne podatki , akcyza, vat itp, itd. Więc jeśli ktoś ma tu odmawiać sobie wszystkiego żeby przeżyć, a na emigracji z rodziną żyje po prostu NORMALNIE JAK CZŁOWIEK to nie wiem dlaczego plujecie na emigrantów. Ja też wolałbym aby wszyscy emigranci wrócili do Polski i żyli razem z nami, ale jeżeli nie zrobimy tu jakiejś rewolucji państwowej to chyba się tu nigdy nic nie zmieni i będzie już tyko gorzej bo rząd nas traktuje jak bydło i niewolników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziewczyna pisze, ze jej znajomi realizują sie w PL bardziej niz ona za granica. Ludzie co zostali PL naprawde maja lepsze zycie niz emigranci na wygnaniu. Popieram ta opinie. Moi znajomi takze maja piekne domy, samochody, świetna prace, masę znajomych. Ja kiepska prace w Lidlu na kasie i pare koleżanek z pracy z którymi nie utrzymuje kontaktu. Za długo siedzę w UK by wrócić do PL. Uważam, ze zle postąpiłam emigrując. xx To moze zamiast marudzic cos zmienisz w swoim zyciu ? :) Nikt tego za ciebie nie zrobi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłaś kurfo kiedyś na Węgrzech badz w Czechach? Poza tym juz jesteśmy bogatsi od Wegrow, a Czechów dościgamy. Brakuje nam do nich 10 %. Jeszcze 25lat temu byliśmy od nich biedniejsi o 50%. Co do tej niemoty co to pisze o znajomym ze na piwo nie ma, to ciekawe czy w UKa miałby na piwo zarabiając najniższa krajowa? Wszędzie jest bieda. Wy biedy w UKa nie widzicie gdyz nie macie kontaktu z Brytyjczykami. Ja mam kilku znajomych co nawet na rent im nie starcza. Pyerdolone niemoty z emigracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten pajac przedstawia tu procenty itp a to się nijak nie ma do rzeczywistości. Ma rację pisząc ten który pisze o wegetacji w Polsce. Nie mowmy tylko o UK.wszędzie jest lepiej i nie wiem po co ktoś tu stara się ludzi, którzy niejedno widzieli przekonać że w Polsce jest super. Ją pojechalam do rodziny.nawet ropą tu jest droższa! A pieniadze rozchodzą się błyskawicznie.jest drogo i byłe jak..nawet wodacw morzu przypomina staje bo sa sinice .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam serdecznie Patriote 44 - Twoj wpis czyta sie z przyjemnoscia mimo ze temat dosc przygnebiajacy, mysle, ze jestes swietnym, rownym gosciem. Niech Ci sie wiedzie jak najlepiej, powodzenia! I dziekuje, ze zostawiles tu swoja opinie, poniewaz dzieki niej wraca wiara w czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaz swoj super "angielski" angielski :D mocna w gebie gnido, tak samo pokazesz jak payslipa z 2000f+ :D marzyciel, zmywacz kibli, spie/rdalaj szybko do tego twojego kosmicznego dobrobytu w Pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ty miałaś takie doświadczenia z Polski i tobie podobne niemoty z polskich patologicznych rodzin. Ja w PL widzę pełno uśmiechniętych ludzi, restauracje wypełnione klientami, ogródki piwne pełne ludzi, centra handlowe żyjące pełnia, ładne samochody pod pięknymi domami. To, ze byliście biedakami w PL, to nie znaczy za kazdy taki jest. Jestescie przegranymi ludźmi, emigrantami. Gorszymi od tych co koczują we Francji przed tunelem w calais. Tam nikt was nie chce smiecie, żyjecie w wynajmowanych pokojach, a szczytem waszych osiągnieć jest praca na kasie w lidlu badz w banku. Pyerdolone niemoty z Jukeju. Nikogo nie oszukacie. Śmieje sie z was cała Polska, a rodzice straszą swoje dzieci, ze jak nie beda sie uczyć to zostaną emigrantami. Kiedyś straszyło sie ze zostana pastuchami. Jestescie na poziomie pastucha. To nie wina Polski, ze jestescie życiowymi niemotami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
See You Next Tuesday smieciu z emigracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przedstawiaj sie ci/po emigracyjna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wiesz co to znaczy posrany emigracyjny tepaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co nocowales pod tunelem że jesteś w temacie? Masz rację, w galeriach pełno ludzi ,ale w przeciwieństwie do Zachodu ci ludzie oglądają bo ich nie stać na ciuchy nawet z sieciowej.kosztują tyle samo co np we Francji itp.ogródki piwne pełne? W to nie watpie.bogacze jak chuj bo ich nabpiwo za 6 zeta stać.z tymi restauracjami to już grubą przesadą. Ludzi nie stać na wydanie stowki na obuad.chyba że dla ciebie MC Donald to restauracja.samochody z reguły sprowadzane i mocno nadwyrezone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem wiem co to znaczy. To twoja ksywka z Uk, dlatego tak nienawidzisz Uk i spie/rdalasz do Pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a wszystkich angolo stać na obiady dla całej rodziny w barze? Weź nie pyerdol głupot emigracyjny smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi sąsiedzi w kwietniu wyjechali do UK. W czerwcu zabrali dziekco. Wczoraj zjechali do Polski. Dziecko z powrotem zapisane do pobliskiej szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby jak najwiecej wrocilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×