Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

My emigranci jesteśmy biedakami

Polecane posty

Gość gość
Emigracyjne smiecie z UKa to najgorszy sort polskiego społeczeństwa. Jeszcze niedawno srali za stodoła, teraz trochę bubu przytulili i wielkie światowce. Niemoty ze zmywaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te patriota, a ile podatków VAT, akcyzy, dochodowego, ubezpieczenia zdrowotnego itp zabiera ci rzad UK? Zastanawiałeś sie nad tym? Chciałbys mieć silna armie w PL, autostrady, dobra służbę zdrowia, a przy tym nie płacić w ogole podatków. Głupcu, Polska jest biedniejsza, bo była w komunizmie, byłyby tu dwie wojny, zabory. W Polsce mniej sie zarabia, ale mniej sie wydaje. W Jukeju stan ubóstwa jest na podobnym poziomie niz w PL. Dane Eurostatu. Ja tu zyje i widzę pełno biednych ludzi na ulicach, alkoholików, narkomanów, pełno smieci na ulicach itp. Znasz chociaz jednego ministra brytyjskiego rzadu? Znasz ich historie? Wiesz skad wzięła sie ich kultura? Chcesz popisać o UK czy Polsce na poziomie? To piszmy o konkretach, a nie jak te zasrance spod primarka. Oni nawet ich pogodę zachwalają, gdzie sami Brytyjczycy maja jej dosyć. Jak mam z nimi pisac nie obrażając tych syfow? To zwykle emigracyjne smiecie, odpady polskiego społeczeństwa. Trzeba ich z gory, tak jak traktują ich Brytole. Jak to było Polish stonki Cunts?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13:11. jestes zachłanna szmata. Na dodatek obrzydliwa i dlatego jestes sama. I tak już zostanie, zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wyżej pisał, ze lekarze, architekci i pracownicy IT maja sie dobrze wszędzie, ze nie maja problemów z praca, to prawda, ale nie każdy może być lekarzem czy pracownikiem IT... Czy to oznacza, ze ma klepać biedę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to oznacza, ze ma klepać biedę i biedę klepie, zarówno w PL jak i w UK. Zachłanna, to jestes ty śmierdząca, wszawa sciero. Dlatego do UKa wyjechałaś, ty zarośnięta, spocona psito. Zamarzyły ci sie większe zarobki, wiec w Jukeju gary zmywasz, a ze wydatki tam sa o wiele większe niz w Polsce, to teraz zgrywasz wielkiego Ascetę. Śmierdząca żmija z brytyjskiego zmywaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patriota44
Dziękuję za dobre słowa, mile czytać coś takiego, ja także życzę wam wszystkim normalnym polakom samych sukcesów i godnego życia. Chciałem dodać jeszcze jedną rzecz, mianowicie nie mogę zrozumieć dlaczego w naszym kraju wszyscy się nawzajem wyzywają i wiecznie o coś kłócą. Nie wiem czy ten problem występuje również w innych krajach , bowiem nigdy nie przebywałem za granicą przez dłuższy okres aby móc to ocenić. Jeżeli my Polacy zjednoczymy się i zaczniemy się szanować nawzajem i sobie pomagać ( oczywiście bardzo wielu naszych krajan to wspaniali ludzie, jednak moim zdaniem jest ich zbyt mało ) to zawsze będzie w tym kraju ch***ia. Od paru lat zachodzę w głowę jak to możliwe że te wszystkie wałki i oszustwa , bezczelne ustawy, kolesiostwo, łapówki, strasznie złe prawo i wiele wiele innych rzeczy uchodzą w tym kraju płazem. Nie będę się tu więcej nad tym rozpisywał, bo to temat rzeka który abym chciał wam rzetelnie streścić musiałbym pisać chyba z pół dnia, ale jestem pewny że każdy z was na tym forum wie o wszystkim co wtedy bym napisał. Więc dlaczego wszyscy wiedzą jak jest, i jak będzie jak tego nie zmienimy i nikt z tym nic nie robi??? Kiedy wyszła na jaw afera taśmowa rozpierała mnie radość i duma ! Mówiłem wtedy wszystkim : ,, Zobaczycie, to przeleje czarę goryczy, ludzie wyjdą na ulicę i zrobimy w końcu porządek aby wrócić na należne nam miejsce w świecie! " I co się okazało? Że nic takiego miejsca nie miało. I ja wam to mówię , Politycy jak zobaczyli że po czymś takim nie ma rewolucji, to już do końca świata wcisną nam wszystkie bezczelne ustawy, będą kraść dalej i na jeszcze większą skalę, o ile istnieje jeszcze większa skala złodziejstwa. Dla mnie WSZYSTKIE partie które mają władzę są złe, bo nic się na lepsze nie zmienia tylko dalej kolesiostwo i kradzieże. Pozdrawiam wszystkich , oby chociaż nasze dzieci żyły w normalnych czasach, bo ta propaganda że teraz Polska to kraj mlekiem i miodem płynący, że nigdy nie było lepiej to po prostu masakra. Ale ,ale - kto tak mówi? TYLKO POLITYCY !!! Widać że nie znają historii własnego kraju, bo były okresu kiedy faktycznie w Polsce było wspaniale , ale to na pewno nie ten okres. Pozdrawiam wszystkich rodaków którym los kraju leży na sercu. I mam nadzieję, że ci którzy plują na nasz kraj opamiętają się i zmienią. A ci którzy się nie zmienią - Nie żal mi was. Polska to kraj wspaniały, ze wspaniałymi ludźmi, historią i tradycją, ale niestety przez nasz ,,rząd" ludzie zaczynają jej nienawidzić patrząc przez pryzmat władzy. Bardzo mnie to smuci, jednak kiedyś się to musi zmienić i ja w to wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"O wiele drozej" lol :D qrwa ile mozna to samo pisac :D ale dobrze, jak chociaz jednego polaczka zniechecisz do przyjazdu tutaj to bedzie ok :D mimo tego ze nie sa juz dla mnie zadna konkurencja, im mniej falszystwa tutaj tym lepiej :D wiekszosc to niestety falszywe qrwy... i w Pl jest podobnie, co mnie jakies domy i samochody jak atmosfera przez ludzi jest do doopy :( zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patriota44
A co do wypowiedzi gość dziś Wiem że bardzo nas historia doświadczyła, ale powiedz mi - Dlaczego wyprzedali za bezcen cały przemysł, pozamykali kopalnie w których jest najwięcej węgla w europie i to węgla dobrej jakości ( i sprowadzają węgiel z Rosji.... brak słów) dlaczego w naszym kraju są same Biedronki, Lidle, Intermarche i wiele wiele innych? Wiesz jak mówią zagraniczne firmy z UE na Polskę ??? ŹRÓDŁO !!!!!!!!! Zostawiamy u nich tyle pieniędzy że to niepojęte, MILIARDY !!! I myślisz że oni w Polsce coś budują żeby nam było lepiej ??? Wszystko idzie do Niemiec, Francji i do innych krajów, i im żyje się lepiej a nie nam. JAKIM PRAWEM NIE PŁACĄ PODATKÓW W POLSCE ??? Jak ja założę firmę , to mnie podatki wykończą ponad 40 % zarobionych pieniędzy muszę odprowadzić. A wiedz ile oni odprowadzają ? Sprawdź sobie bo nie uwierzysz. Gdyby nasi politycy kochali kraj a nie własną kieszeń to pomyśleli by o tych wszystkich rzeczach o których piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska nie jest rajem na ziemi, bo takiego raju nie ma. UK jest zadłużona na 90 %. Owszem jest tam niskie bezrobocie w skali kraju, ale sa regiony gdzie bezrobocie oscyluje w granicach 30%, wszystkie większe fabryki albo zostały sprzedane albo zamknięte. UK ma ogromny problem z przestępczością wsrod imigrantów. Ponad 5 milionów Brytyjczyków wyjechało z kraju, szkolnictwo państwowe jest na zatrważająco niskim poziomie. Służba zdrowia niedomaga jeszcze w większym stopniu niz w PL. Kolega na usunięcie cysty czekał ponad 1,5 roku. Co roku z rożnych fundacji, w brytyjska służbę zdrowia wpompowywane jest ponad 600 milionów funtow, a to dalej studnia bez dna. Brytyjskie rządy ciagle targają jakieś afery, ostatnio szampanowa, pedofilska, pakistańska. Z kraju następuje olbrzymi odpływ kapitału. Wsrod najbogatszych mieszkańców Wysp, rodzimy Brytyjczyk jest dopiero na 8 miejscu. Mlodzi Brytyjczycy nie maja szans wziecia kredytu na dom, a Pakole maja ich po kilka. Do głosu coraz bardziej dochodzą partie populistyczne typu UKiP, co świadczy o ogromnych problemach i ubożeniu brytyjskiego społeczeństwa. Owszem jest to kraj bogatszy od Polski, maja ogromne złoża ropy i gazu, była to najwieksza potęga kolonialna w dziejach ludzkości. Jednak tylko głupiec i emigracyjny smiec moze ten kraj porównywać bezpośrednio z Polska. Te wszystkie niemoty z Polski niedawno srali za stodoła, wiec dla nich pokój u Pakola i smartfon bedzie juz wielkim osiągnięciem. Stad bierze sie ich zachwyt na życiem w UK. Jednak spróbować z nimi popisać o konkretach, to nawet nie maja pojęcia o czym sie do nich pisze. Zwykle zmywaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska nie miała żadnego przemysłu, tylko fabryki wybudowana przez komunistów, gdzie ludziom płacono drukowanymi pieniedzmi. W 2000 roku Niemcy od trzech lat produkowali golfa 4, a my dopiero zamykaliśmy fabrykę małego fiata. Taki oto mieliśmy przemysł. Polske zabił komunizm, a nie niesprawiedliwe rządy. Rządy wszystkich krajów sa takie same. Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do marketów, to powiedz mi kto po 89 miał je w Polsce budować? Byliśmy bankrutem, mieliśmy wierzycieli na karku, a Polacy kilka wydrukowanych złotówek w kieszeni. Dzisiaj Polacy chcą budować syrenkę, ale z silnikiem BMW. Wiesz dlaczego? Ponieważ nie mamy takich technologii jak oni, a na badania naukowe potrzeba by było miliardów złotych. Mamy gospodarkę rynkowa i nia takich mozliwosci byśmy w przeciągu 50 lat dogonili Zachod, a co dopiero w 25. Po prostu nie ma takich mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patriota44
Ja nie twierdzę, że parę dobrych ustaw tudzież zbudowanych fabryk i jesteśmy potęgą ekonomiczną. Chodzi mi tylko o to, że każdy nawet mały kroczek będzie nasz kraj przesuwał na coraz to lepsze tory. Tymczasem zamiast wykorzystać potencjał, młodzi ludzie decydują się na emigracje aby żyć godnie bez strachu o to że nie będzie co do garnka włożyć. To kto ma te małe kroczki stawiać, jak nie młodzi Polacy we własnym kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci młodzi ludzie nie zyja godnie na emigracji. 80 % z nich zyje po kilku w domach, pracują za niskie stawki, robią nadgodziny, by rachunki zapłacić, nie znają języka, nie maja szans na kredyt hipoteczny itp. Owszem sa panami zycia jak wymienia funty na złotówki i w Polsce przez tydzień urlopu w barach szaleją. Jednak pózniej głowa w dół na lotnisku, bo po wyladowaniu znów trzeba nadgodziny nawalać, by rachunki zapłacić. Polacy za granica w większości nie zyja lepiej niz Polacy w PL. To wszystko jest ściema. W PL trochę bardziej zaradny rolnik ma o wiele lepszy dom niz te emigracyjne niemoty, co to sie tymi stodolami na kredyt chwala. Dzieci większości z nich nigdy nie skończą porządnych uczelni, bo ich po prostu nie bedzie stac. Ja tu zyje i widzę co sie dzieje. Tylko nielicznym udaje sie dostać prace w banku na kasie badz jako kierowca tira czy autobusu. Reszta to najwyzej formani badz menadżerowie działu mięsnego w Tesco. W większości to pikerzy, czekerzy, hauskiperzy, maszinoperatorzy. Procownicy chłodni, kostnic itp. Proszę nie wierzyć w te ich brednie o tzw inglisz drim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie podpisuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patriota44
Ja mam nadzieję, że jeżeli już wyjechali za granicę za pracą, to ją tam znajdą nieważne jaką, żadna praca nie hańbi. Nie wiem jaką Ty masz pracę, ale z tego co obserwuje to chyba bardzo dobrą. Niech ci się zatem dalej dobrze wiedzie, pamiętaj jednak że nie każdy od zera dojdzie do dostatniego życia. I nie chodzi tu o lenistwo, ale zwyczajnie nie każdy człowiek ma do tego predyspozycje choćby się nie wiem jak starał. Ja mam dopiero 24 lata, od 18 roku życia pracuję, szkoda tylko że w Polsce większość pracodawców traktuje Cię jak śmiecia, masz je**ć i się cieszyć że możesz pracować. Robiłem już w życiu wiele rzeczy mianowicie: Pracowałem przy kostce brukowej (oczywiście na czarno) po min. 12h, na budowie (taczki i łopata) , jako hydraulik , na myjni samochodowej , na stacji benzynowej , w 4 fabrykach każda z innej branży, w chłodni, na magazynie itp. Skończyłem technikum ekonomiczne, zrobiłem kurs spawacza na elektrodę i gaz (niestety te metody już praktycznie wyszły z użycia, ale nie stać mnie na te najnowsze - MIG/MAG , TIG ) i staram się cały czas podnosić swoje umiejętności aby znaleźć pracę za godną płacę. Ludzie mnie lubią bo nigdy się nie wywyższam, zawsze pomagam ile mogę, i jestem uczciwym normalnym młodym Polakiem. A teraz napiszę ci dlaczego miałem już tyle zajęć. Bo WSZĘDZIE zatrudniali mnie na śmieciówkę, na przedłużenie umowy co tydzień, dwa tygodnie i bardzo rzadko co miesiąc. Jestem pracowity i sumienny jak coś robię to za wszelką cenę chcę to robić dobrze, zresztą nie chwaląc się jestem całkowitą przeciwnością tzw. ,,lewusa". Nie miało to jednak znaczenia, bo np. raz szef powiedział że bardzo mu się moja praca podoba, ale niestety musi mnie zwolnić bo od siostry syn nie może znaleźć nigdzie pracy, a wiadomo siostra. Innym razem fabryka upadła. Budowlanka jak to budowlanka jest niepewna jeśli nie pracuje się w poważnej firmie, to w pewnym momencie może nie być zleceń do roboty i klapa. Na myjni pracowałem tydzień, szef mnie bardzo chwalił ale przyszedł pracownik który pracował na myjni 5 lat , i szef przeprosił mnie że musimy się pożegnać. itp,itd. Największe nadzieje wiązałem ze spawaniem , mój instruktor mówił mi że mam do tego wielki talent, i żebym zaraz po kursie poszedł do pracy szkolić się dalej, zarobił na kursy nowych metod i nie będę się musiał martwić zarobkami, wręcz będę żył dostatnio i mógł spełniać swoje marzenia. Super nie? Może podnieść na duchu? Jasne ! Tyle że po tym kursie byłem we wszystkich firmach jakie znalazłem pytać o pracę, i co mi powiedzieli? ,,Nie ma pan doświadczenia" i tak wszędzie. Mówią ,,Idź pan na staż" I co? W urzędzie pracy nie mogli mi nigdzie znaleźć, mówili żebym szukał na własną rękę, a na staż nikt mnie nie chciał wziąć. Minęły 2 lata, i uprawnienia już są nieważne. Dlaczego to wszystko piszę? Bo chcę abyś zrozumiał że nie każdemu w życiu wyjdzie. Ja jestem młody, może los się kiedyś odwróci, choć obiektywnie patrząc raczej dalej będzie tak jak jest, z miejsca na miejsce bo coś, bo coś , bo coś. Nie każdego stać na dobre studia, nie każdy może w sobie wyrobić smykałkę do biznesu itp. Więc mam do Ciebie pytanie - gdybyś mnie poznał np. w UK gdybym pracował np. na zmywaku, i opowiedział bym ci swoją historię co byś mi powiedział? Też był bym dla Ciebie śmieciem, co to przyjechał na zmywak? Po tylu próbach ułożenia życia w mojej ukochanej Polsce, czy byłoby złe spróbować za granicą? A nuż by się udało. I tak nie został bym tam na stałe, bo zbyt kocham mój kraj. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez ciezko pracowałem, na budowie, w lesie, skończyłem AWF, miałem mieć prace w szkole, jednak zniesiono 4 godzinę i etat zlikwidowano. Grałem w III lidze, byłem znany i lubiany, miałem mnóstwo znajomych, jednak pochodzę z biednego regionu, bez szans na dobra prace. Nie narzekałem na Polske tylko wykorzystalem możliwość jaka daje paszport polski i wyjechałem za granice. Tam jednak nikt mi nic nie dał. Najpierw musiałem zasuwać dla agencji za najniższa krajowa, żyłem z trzema osobami w pokoju, gdyz za wypłatę nie było mnie stac na oplacenie rachunków i kupic wyżywienia. Uczyłem sie języka, nauczyłem sie go, dostałem prace w japońskiej firmie, doszedłem do stopnia brygadzisty, to tzw team leader wsrod emigracyjnych niemot. Zacząłem zarabiać ponad 2 tysiace funtow, odłożyłem na mieszkanie w PL, w mieście gdzie bezrobocie jest ponizej 5%. Myslalem takze by zostac na stałe w UK, ale z taka wypłata w mieście gdzie pracuje, ciezko dostać kredyt na mieszkanie. Jedynie jakis marny flat do kapitalnego remontu możesz sobie kupic. Teraz wyobraz sobie, ze wiekszosc tych emigracyjnych niemot ledwo przekracza tysiąc funtow. Oni tez pracuja na śmieciowkach dla agencji, tylko sie nie przyznają, bo im wstyd. Piszą, ze to PL jest winna, ze rzad, ze ludzie, ze społeczeństwo. Prawda jest taka, ze to sa zwykle niemoty i tyle. Nigdzie nie ma dobrobytu, wszędzie jest ciezko. Myślisz, ze jak przyjedziesz do UK, to od razu dostaniesz prace spawacza, kupisz sobie dom itp. Dooopa. Jedyne co sobie kupisz to tableta i na tania wycieczkę pojedziesz, a i to nie jest pewne. Jesli to sa twoje priorytety w zyciu, to zapraszam do Jukeju, bo to najodpowiedniejsze miejsce dla alkoholikow, dopodajek, gadzeciarzy, niemot, nieudaczników i całej rzeszy polskiej patologii. Jak chcesz to nawet robotę ci jakas skręcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak świetnie się tobie powiodło to się ciesz palancue a nie wyzywaj ludzi od niemot i śmieci. Nie każdy chce zarobić na mieszkanie.ją mam w Polsce dwa, bo odziedziczyła ale to mi nic nie daje. Nie będę pracować z moim wykształceniem za zslosna kasę .moje dzieci jaką maja przyszłość w Polsce? A ty jaką? Wrocisz do tego samego szamba .zdaje się że już wracales kilka razy.dziwne że byłeś lubiany boś tluk i debil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po stracie pracy przez agencje i przepiciu calej kaski z 3 kumplami z pokoiku wrociles do Pl i nic innego nie pozostalo tylko pisanie na kafe. Wymyslanie bajeczek o japonskiej firmie i zarobkach 2000f :D gdyby to byla prawda to nie pisalbys tutaj tych bzdur pelnych nienawisci do tych agencyjnych "niemot" ktorym sam tez jestes. Mozesz nakrecic robote? Chyba jako agencyjny zmywacz kibli i zalatwic miejsce w 4 osobowym pokoju :D a wlasnie kiedy wracasz do Pl superdobrobytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i wlasnie, nikt normalny kto wyjezdza nie mysli o kupnie domu od razu a ten p******i i p******i o tym w kazdym poscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra a tu w pl co jest? Z facetem zarabiamy razem 3tys z czego 1100 wynajem, 360 czynsz, 100 prąd, telefony i internet to kolejna 100. Mamy też jedną rate w wysokości 120. 1780zl to same opłaty. Koszt naszych dojazdów do pracy to kolejne 100zl. Licząc leki, dodatkowe niespodziewane wydatki itp lekko wyjdzie 2tys. Zostaje tysiąc z którego 700zl to jedzenie. A reszta? Odłożyć czy może iść do kina, na imprezę? Czy kupić kurtkę na zimę? I to jest k***a życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli was dopka smiecie z emigracji, żyjące jak szczury, niemoty srajace za stodoła w PL. Pewnie pierwszy raz dope papierem podcierliscie w UKa, dlatego tak sie tym krajem zachwycacie. Jak tam był juz grill na tym maleńkim ogródku za domem z dykty, czy moze znów wieczór na kafe. Yebane szczury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patriota44
Pracę spawacza? Przecież pisałem że jeśli z moimi kwalifikacjami czyli żadnymi byłbym w UK to najprędzej na zmywaku, i że uprawnienia na spawacza mi przepadły. Ale napisałeś bardzo ważną rzecz - mianowicie pojechałeś do UK nie na dobre stanowisko, tylko jako bez obrazy ,, nikt" i robiłeś ciężko za najniższą krajową i mieszkałeś z 3 osobami. Nauczyłeś się języka, znalazłeś lepszą pracę więc gratulacje ! Pokazałeś , że jak się chcę to można. Dlatego nie mam pojęcia jak możesz mówić z pogardą o tych którzy tam chcą szczęścia spróbować i po czasie dojść do tego co Ty, skoro byłeś kiedyś taki sam jak oni teraz. Czy chodzi ci po prostu o to że wielu Polaków w Anglii nie uczy się języka i nie próbuje mieć lepszej pracy, tylko starcza im to co mają ? Jeżeli im starcza te 1000 funtów, to w czym problem bo nie rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmato to nie moja wina, ze chałupę wynajmujesz. Przyjedź do Jukeju dZifko, wynajmij dom, opłać rachunki i wykształc porządnie dzieci, to wtedy pogadamy. Yebana niemota. Nie podoba sie Polska to wykurfiaj do UKa na zmywak i dołącz do tych emigracyjnych smieci, co tutaj takich bogaczy udają. Yebane pchły i gnidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 19:19 a co mam zrobić jeśli nie mam mieszkania? Nie każdym rodzice zostawiają. I obraz mnie tylko jeszcze raz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam nic do emigrantów, ktorzy układają sobie zycie za granica, tylko do emigracyjnych smieci, co w PL za stodoła srali, a po wyjezdzie do UKa to wielkie paniska, podróżnicy i panowie zycia, antypolskie skurfysyny. Znam ja te szmaty i wiem kim tam sa w Jukeju. Yebane szczury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie na mieszkanie zarób, a nie marudzisz jak stara dewota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dzisiaj rarytas dla ciebie jakim jest kino, po powrocie wpadniemy posmiac sie z ciebie na kafe :D moze znowu jakas litanie napiszesz teamleaderze :D wolisz nie widziec jak mieszkam w wynajmowanym penthousie tylko z kobieta :D a nie z 3 kumplami, jak szczury w malym pokoiku, jak tam sie 4 wyra zmiescily? Aaaa chyba ze na jednym spaliscie :D no nic :D i kto tu jest szczurem? Ja nigdy nie mieszkalem z kims w pokoju zeby tylko zaoszczedzic kilka funtow szczurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
350tysiecy :) musiałabym odkładać 29 lat, tylko z czego? Albo pracować 24 na dobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty jesteś człowieku normalny? Przecież ja pisze o życiu w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×