Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

My emigranci jesteśmy biedakami

Polecane posty

Gość gość
No wlasnie pakowacz. Kolejna lukratywna posada w Jukeju za 8,5 funa. Pytanie. Co sobie za to kupisz, czego ja nie kupie sobie w PL zarabiając 8,5 złotego w PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie tylko po co zarabiac wiecej :D jak ktos jest ogarniety i nie mieszka sam w Londynie to swobodnie moze odkladac polowe minimalnej :D powtorze sie ale zyje jak chce, na dobrym poziomie wg mnie, nie odkladam kazdego funcika, nie mieszkam w pokoiku z 3ma kumplami i mam wszystko co chce, po prostu normalne zycie. Nie zarabiam minimalnej, troche wiecej ale zyje za okolo 500f/m. Reszta zostaje na koncie... w Pl niemozliwe i smieszy mnie koles co pieprzy ze w Uk to nas stac tylko na smartfona i wycieczke :D no chyba ze mial na mysli ze co miesiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie.kafeteria to portal dla kobiet.więc co ten nieudacznik który niby na mieszkanie zarobił w jukehu tu robi?? Wypuerdalaj gownojadzie zniewiescisly i truh doope swojej polskiej rodzinie a nie ludziom na poziomie.woń pajacu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHA tak cie lubili w realu jak lubia tutaj, emigracyjny antypolski szczurze HAHA w 4 w malym pokoiku omg :D ciezko to sobie nawet wyobrazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzzzzzzzzzzzzzz
Mieszkam w PL, mąż drugi rok w UK. Dwa lata temu na zakupy starczało mi 60-70 zł. Dziś 100 zł to mało. Pracuję na etacie trzeci rok ( wcześniej działalność) i ciągle zarabiam magiczne 2 tys. bez zmian. Dodatkowe moje źródło przynosi mi 2500 zł i powiem Wam szczerze biedy nie klepię, ale żyję z miesiąca na miesiąc i gdyby mąż nie wyjechał to za nic w świecie nie mogłabym ,,normalnie żyć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzzzzzzzzzzzzzz
Ale co dalej ? Jak długo da się tak żyć? Lotnisko to dla mnie najgorsze miejsce na ziemi, miejsce pożegnań. Zawsze ryczę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigracyjny smiec zyje za 500 funa miesięcznie Indie jeszcze tym chwali. Ty antypolski skurfysynu co ty tam jesz w tym Jukeju? Trawę i liście z drzew? Pyerdolony ochlaptus z emigracji. JesCze mowi ze oszczędza. Z czego skurfielu oszczędzasz? Jesli to jest prawda co piszesz, to twoja baba juz dawno pruje sie na boku. Jaka kobieta wytrzyma w Jukeju z niemota, zarabiająca niewiele ponad najniższa krajowa? Co ty jej możesz zaoferować? Wypad na kebaba w sobotę hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko szmato antypolska, wszystko, czego zapragnie ale Ona jest normalna i tez ma swoje pieniadze, nie jest taka zachlanna jak ty, zeby w 4ch mieszkac w jednym pokoiku, BUAHAHAHA powiedzmy ze mamy te 2 minimalne, no i co ty bys chcial wpier/dalac i za ile? Zeby na zarcie wydac wiecej niz 250f na osobe miesiecznie to ile trzeba, i co jesc, czy to jest w ogole mozliwe? No chyba ze wazysz ze 200kg? Jem mniej wiecej to samo co Pl antypolski szczurze mieszkajacy w pokoiku z 3ma kumplami HAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty emigracyjny smieciu, a co robicie w weekendy? Oglądacie filmy w laptopie? Normalna, średnia kolacja z lampka wina kosztuje około 50 funtow, bilet do kina to wydatek rzędu 30 funtow na osobę, wypad na mecz piłkarski to 80 funtow minimum. Doliczyć do tego ciuchy, buty, rachunki za telefon itp. Jak ty w tym Jukeju smieciu tam funkcjonujesz za 500 funtow? Ja żyłem po trzech w pokoju na początku, jak nie znałem języka. Teraz zarabiam 2 tysiace jako brygadzista, antypolski smieciu. Nigdy w Jukeju nie osiągniesz tyle co ja brudasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz w ogole samochod, czy nakuurfiasz rozy*****m rowerem jak wiekszosc emigracyjnych niemot? Przecież samo ubezpieczenie na samochod, to koszt minimum 50 funtow miesięcznie, a jak nie masz zniżek i chcesz jakas bardziej wypasiona furę, to musisz bulic 2 stówki miesięcznie. Dolicz do tego paliwo i jakieś naprawy typu wymiana oleju czy filtra. Pewnie nie masz nawet prawka. Daje sobie rękę obciąć, ze twoja juz dawno sie pruje na boku. Jaka łaska wytrzymałaby z niemota, ktora zyje za 500 funtow miesięcznie. Zwykła emigracyjna niemota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpie/rdol sie od niej smieciu i zajmij sie swoja zonka bo pewnie przez te 5 lat to ja pol polski "prulo" :D napisalem okolo 500 gnido, i nie chce mi sie juz komentowac, powtarzac sie i tlumaczyc mojego zycia jakiemus nieudacznikowi ktory mysli ze wszystko wie o wszystkich :D jade do kina, za ktore place 17f/m i moge tam gnic nonstop :D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie zapomnij zalozyc turbana i za duzo ciderow nie pij bo kac jutro bedzie jak tralala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeb/ana niemota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli cie prawda emigracyjna niemoto. Nigdy w Jukeju nie osiągniesz tego co ja. Rozumiesz. Nigdy. Jestes na poziomie kurzu na moich butach. Chłop zyje za 500 funtow na wyspach i jeszcze szczeka jakby był co najmniej Kulczykiem. Nimi niech ktos mi powie, ze na emigracji wielszosc Polakow, to sami patole i niemoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, tutaj można zgranąć aż 500zł na kosmetyki! Serdecznie polecam! tinyurl.com/p4d8f6a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za tepa qrwa z ciebie :D masakra, zaraz pojde wydac cala kaske ktora mam na koncie, kupujac jakies zbedne gowna (np 100calowy tv, chociaz wystarczy mi 40 calowy), zeby moc sie pochwalic jaki to ja z******ty jestem :D albo na kolacje za 50f? :D nie no bo po co mialbym kupic dobre wino za 10f i w spokoju spedzic czas w domu np albo skoczyc do znajomych. Jaki to ja z******ty jestem i ile to ja zarabiam i ile wydaje :D ile ty masz lat? Masz nasrane we lbie :) po prostu. Qrwa jak ja wspolczuje twojej rodzinie, dzieku bogu do niej nie naleze :D twoja glupota jest nie do opisania, po prostu brak slow na ciebie dziecioku :( nie odpisuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty siebie w ogole czytasz? Przecież ty żyjesz tam jak biedak, którego nawet na kolacje w pubie nie stac. Chłopie idź juz spać, bo ci rachunek za prąd podniosą i juz nie będziesz wydawał 500 funtow miesięcznie. Moj bosze człowiek zyje w Jukeju za 2,5 tysiaca złotych i jeszcze mowi, ze na wszystko go stac, a jak ktos w Polsce zyje za ta sama kase, to mowi, ze to bieda. Ty masz tak masrane w tej swojej łepetynie, ze nie mam pytań. Na bank twoja babka juz dawno sie puściła z innym. Nie ma opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja glupota jest nie do opisania :D nie za 2.500zl tylko porownaj szmato w stosunku 1f do powiedzmy 2zl (porownujemy minimalne i mw ceny wszystkiego), max czyli niech ci bedzie za 1000zl :D to sam wynajem malutkiej kawalerki w Pl, z****** niemoto i skoncz juz sie pocieszac, ze twoja zona daje kazdemu to nie znaczy ze kazda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i ja nigdy nie napisalem ze w Pl 2500 to bieda debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolacja w pubie, tez mi rozrywka :D masz priorytety nie ma co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można porównywać jednostek w stosunku jeden do jednego idioto, ponieważ minimalna w Jukeju to 920 jednostek a w PL 1400. Średnia płaca w PL, to prawie 4 tys jednostek, a w Jukeju niewiele ponad 2 tys. Kolacja w pubie, to nie priorytet idioto, tylko jeden ze sposobów spędzenia wolnego czasu. Nigdy nie zabrałeś swojej kobiety na randkę do resteuracji? Pewnie niejednokrotnie wiec co sie prujesz niemoto. Za 500 funtow na wyspach nie da sie wyżyć na normalnym ludzkim poziomie i nie pyerdol mi tutaj głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro pokaże kumplom co to emigracyjne niemoty wypisują tutaj na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes debilem, porownalem 1f do 2zl. Da rade da a nawet da za mniej ale jak sie jest debilem i ma wymagania z kosmosu to racja, wtedy sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednego funta to za 6 zł kupisz :D smieciu yeah bunny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to porównaj. Koszt budowy nowego domu od podstaw 300 tys jednostek, w UK rudera do remontu, kilkudziesięcioletnia to 250 tys jednostek, chleb w PL to 3 jedności a w Jukeju 1,5. aparat dentystyczny w Polsce to 4 tys jednostek a w Jukeju 5 tys. Koszt kilograma udek z kurczaka w PL to 5 jednostek, a w Jukeju najtańsze w Tesco kosztują 3 jednostki. Pamiętaj, ze przeliczamy 2:1 na korzyść Polski. Ty sam nie wiesz o czym pyerdolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzilo o porownanie 500f w jednostkach do zarobkow w Pl tepaku. Czyli na ile starczy ci polowa minimalnej w Pl. Porownalem z korzyscia do zlotego ale polowa to 700zł? Nawet niczego za tyle nie wynajmiesz w Pl, nie mowiac o zarciu, chemii, itd. Gdzie za 500f masz wynajete studio albo pokoj, kupione zarcie, chemie i jakies ciuchy np, ale wiadomo ze codziennie ciuchow nie kupujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja żyłem po trzech w pokoju na początku, jak nie znałem języka. Teraz zarabiam 2 tysiace jako brygadzista, antypolski smieciu. Nigdy w Jukeju nie osiągniesz tyle co ja brudasie. xxx czyli na początku swojej kariery paroowo byłeś takim samym brudasem jak ten, którego wyzywasz!!! i te śmieszne 2 tysiące - rzeczywiście! - szczyt luksusu!!! ja na prywatnych sprzątaniach pracując tylko 6 godzin dziennie wyciągam 1500, a mój mąż jest kierowcą w ASDA na własnej działalności i na czysto ma miesięcznie 3,5 tys kiedy ty to osiągniesz - ty prudasie, kurfo, paroowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spie/rdalaj brudasie :D ja nigdy nie mieszkalem z 3ma kumplami w pokoiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym nie zapominajmy ze troll mieszkajac w Londynie odkladal na mieszkanie w Pl. Wiec za ile zyl? Bogacz nie z tej ziemi, ciekawy jestem ile i na co wydawal. A moze byl w Uk tylko na mapach google a ceny sprawdzil w necie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sprzątaczko lepiej szoruj kible, a nie w poważnej dyskusji głos zabierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×