Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

My emigranci jesteśmy biedakami

Polecane posty

Gość gość
Ty emigracyjny smieciu, co to jest 2 tysiace funtow w UKa? Tyle listonosz tam zarabia, jednak tobie nie dana bedzie tak lukratywna posada, bos niemota, poyeb i zwykły obszczymur, którego przeznaczeniem bedzie zawsze emigracyjny margines społeczny. Zwykły pastuch, marzący o zarobkach 2 tys funtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co akurat masz pecha dużego :) nie zostawię tak wych wyzwisk w moim kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrioto,podziwiać cue że probujesz zrozumieć tego kolesia który wszystkich obraża.on nie ma równo pod sufitem.dobrze napisał gość o realiachcw Polsce.w każdym kraju jest normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie baba juz dawno ci sie puściła, bo Polki od takich niemot jak ty zawsze sie prują na boku. Heheheehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na pozew hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ps ja żyję w polsce, trzeci raz trzeba to napisać ahh czytanie takie trudne. Ps numer dwa właśnie mam staż w kancelarii adwokackiej i wyzwiak tak nie zostawię. Koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patriota44
O tym co pisałeś że spotykasz ludzi co plują na Polskę - To mnie by to do szału doprowadziło. I jeżeli piszesz o takich ludziach co srają na gniazdo z którego dane im było wyfrunąć, to pierwszy raz przyznam ci rację - to śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podac ci adres. Ty masz tam staż jako sprzątaczka. Posadzisz mnie o co, szmato? O obrazę gościa z portalu kafeteria.pl. Nie podpisałaś sie imieniem i nazwiskiem, a wiec możesz mnie pocałować w jędrna dopke hahahahahaha emigracyjne niemoty i szczury. Juz Brytole wiedza jak z wam tam na wyspach postępować. Yebane sciery bez honoru i godności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie pusci to sie pozegnamy, uwierz umiem poznac :) i to nic smiesznego ale taki antypolski szczur jak ty cieszy sie z "nieszczescia" innych rodakow. A jak tam zonka? Co robila jak mezus za granica gnil? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie o to chodzi. Poczytaj to forum i zobacz co te skurfysyny wypisują o nasz kraju, o narodzie, o naszej kulturze, historii i tradycji. Pyerdolone, nieudolne syfy. Wiesz jaka te kurfy wystawiają opinie o Polsce. W Jukeju ludzie z Timoru, Albanii czy Afryki myślą, ze pochodzą z bardziej cywilizowanych krajów niz Polska. Wielokrotnie byłem pytany o to, czy to prawda, ze w Polsce ludzie nie maja telefonów komórkowych badz telewizorów LCD. Yebane emigracyjne skurfysyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CYTATArt. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie jestes moim rodakiem y****y emigracyjny skurfysynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patriota44
Cały czas obrażasz. Nie da się normalnie pisać bez wyzwisk? Bez obrażania SWOICH RODAKÓW??? I Ty mówisz że Cię wkurwiają ludzie co plują na Polskę, a Ty co robisz??? Własnych rodaków którzy kulturalnie prowadzą rozmowy, próbujesz z szambem zmieszać. Jeżeli tak rozmawiasz z krajanami, to lepiej żyj sobie tam w UK i tu nie wracaj nigdy. Robisz to samo co ci o których piszesz że są antypolscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobę, czyli kogoś kto ma imię i nazwisko, do którego bezpośrednio kieruje swoje obelgi, a nie gościa z kafeteria.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to ty szczurze mieszasz kazdego emigranta z blotem, nawet jak napisze kilka faktow, np ile zarabiali w Pl, wszyscy sa smieciami itd. Nie przypominam sobie zeby ktos tu plul na Polske, tylko ty szmati plujesz na rodakow, nie chcialbym miec czegos wspolnego z toba w Pl! Ty byles lubiany? HAHAHA zart tysiaclecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie sa moi rodacy, poza tym to oni zaczęli mnie obrażać, jak zacząłem pisac, ze UK to taki sam kraj jak Polska. To sa smiecie, a ty masz za małego fiutka, by mi mowić czy mam wracac czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety jestesmy z tego samego kraju, czego zaluje, ale juz niedlugo obywatelstwo brytyjskie zawita :D zlagodzi to troche bol ze takie gowna jak ten szczur urodzily sie w moim kraju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja c***isałem wielokrotnie, ze co z tego, ze wiecej w UK zarabiasz jak wszystko jest tam droższe. Oczywiście, ze jest tam trochę łatwiej, ale to nie jest tak przepaść jaka próbują wykreować te emigracyjne skurfysyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie klam gnido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bede sZesliwy, ze wreszcie takie gowno nie bedzie obywatelem mojego kraju. Juz ci brytole pokażą twoje miejsce w szeregu, emigracyjny smieciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla niektorych przepasc jest ogromna, to jest fakt, nie zadne plucie na Pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość czy nie gość ip jedno i odpowiedź kierowana bezpośrednio. Wiele takich spraw przechodziło przez moje ręce. Pozdrawiam mimo wszystko :) Być może zmienisz swoje stanowisko kiedy zobaczmy się w cztery oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes chory :D bede mial podwojne obywatelstwo. Kocham oba te kraje, w Pl mam rodzine i bardzo duzo dobrych znajomych brytyjczykow w UK :) i tez kuzynke w Szkocji... masakra jaki trolllllll :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam z niecierpliwoscią na proces. Nie pozdrawiam. Ty smieciu nie kochasz Polski bo wielokrotnie pisałeś, ze Polska to gowno. Yebac ciebie i twoje brytyjskie obywatelstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic takiego o Polsce nie pisalem szmaciarzu klamco je/bany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani razu tak nie napisałam ;) i kolejna obraża, cóż nie ma o czym dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patriota44
Pierwszy raz w ogóle znalazłem się na tym portalu, jakież było moje zdziwienie gdy okazało się że to portal dla kobiet :D Znalazłem się tu przypadkiem, ale ta dyskusja mnie pochłonęła, szkoda że same bluzgi ale to w sumie nic nowego na internetowych forach:/ Mam pytanie, piszę książkę ( całą wierszem) o Polsce od jakiś dobrych paru lat, oczywiście z wieeelkimi przerwami. Mam nadzieję że jakaś nagła śmierć mnie ominie, i zdołam ją wydać tylko tak myślę , że to dzieło mojego życia raczej nie przyniesie mi żadnych dochodów, niemniej będę dumny jeśli to dzieło wpisze się do kanonów Polskiej literatury. Mam natomiast pytanko - Czy ktoś z was wydałby na taką książkę pieniądze? Wydawca bierze prawie całe wynagrodzenie zostawiając c***arę procent jeśli debiutujesz, a ja na debiucie skończę, i się zastanawiam czy da się na tym zarobić ? Kto teraz kupi książkę pisaną wierszem o Polsce , jak można będzie z internetu to ściągnąć? Pisze tą książkę ,,ku pokrzepieniu serc" aby Polacy byli znowu dumni z siebie, ale nie zaszkodzi jak coś na tym zarobie po tylu nocach spędzonych na pisaniu gdy napadała mnie wena :) Czy ktoś się może wypowiedzieć na ten temat ? Bo nie mam pojęcia co o tym myśleć, oczywiście za darmo też mogę ja udostępnić jak będzie gotowa ale wiecie jak jest, nie przelewa się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jescze jedna osoba została tutaj wielokrotnie obrazona. Jeśli Życzysz sobie pomocy w tej sprawie zostaw maila do siebie. Odezwę się jutro z poczty mojej kancelarii. Sprawdzisz to łatwo w google. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście wszyscy chcielibyśmy w UK zarabiać więcej ale same póki psują rynek, bo biorą prace za 6.50 z pocałowaniem w dupę, mimo ze pracodawca proponuje więcej ! Tak, jestem świadkiem jak pytał ile chcemy za godz, to krzyczały pizdy ze 6.50 tylko dlatego zeby je przyjął. To byla praca u prywaciarza w hurtowni, internetowym sklepie, polegająca na pakowaniu zamówionego towaru w pudełka, wiec mozna było zarobić więcej nie zapracowujac sie zbytnio ..nie mycie kibli czy zmywak. Ja za 6.50 zrezygnowałam , znalazłam podobna prace za 8.50/h. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×