Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

My emigranci jesteśmy biedakami

Polecane posty

Gość gość
Miecosmieszsj się pisząc że w Polsce żyje się wspaniałe. Jedzenie jestctu drogie , co za minimalna można kupić? Gdybym z rodzicami nie mieszkała na nic by mnie stać nie było a ju na pewno nie na zakup mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co? zagięła cię sprzątczka paroowo??? jedyne co możesz zrobić to się obrazić i popłakać w poduszkę widzę, że wreszcie dotarło że kariery nie zrobiłeś taśmowy ćwoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i skąd wytrzasnąłeś to słowo "brygadzista"??? komuna ci się przypomniała i robota przy taśmie w Polsce? skoro tak się tytułujesz to musisz mieć ok 50ciu lat, ty stara paroowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szmato emigracyjna, to jest potoczna nazwa kierownika zmiany. Ja używam języka polskiego emigracyjny smieciu czyszczący brytyjskie kible, ktora wali kierowca z Asdy. 3,5 tysiaca to zarabia ale na pewno nie twoj fagas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miecosmieszsj się pisząc że w Polsce żyje się wspaniałe. Jedzenie jestctu drogie , co za minimalna można kupić? Gdybym z rodzicami nie mieszkała na nic by mnie stać nie było a ju na pewno nie na zakup mieszkania Cxcccxxxx W Polsce jest wspaniałe, ale jak sie jest niemota to sprząta sie kible w UKa i cieszy sie z 500 funtow. Spróbuj w UKa dom kupic idiotko, to wtedy pogadamy. Wykształc dwójkę dzieci itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiazka jestem na tak
Patrioto 44, ja tak. I mysle, ze rownie chetnie ksiazke kupiliby ci, ktorym tez Polska w duszy gra. To radze poinformowac o niej gdzie indziej, nie tutaj... bo zobacz, jaki poziom reprezentuje wiekszosc udzielajacych sie. Podziwiam Cie, ze tak sie produkujesz w tym temacie, to troche jak rzucanie perel przed wieprze (zeby nie bylo, nie wyzywam nikogo, to cytat z Biblii). Ale sa miejsca w Internecie, gdzie prostactwa i chamstwa jest duzo mniej, za to wiecej przyzwoitosci i dumy narodowej, na pewno znajdziesz. Osobiscie jestem w poztywnym szoku, ze pomimo swojego mlodego wieku (bo coz to jest 24 lata) wykazujesz taka postawe zyciowa, ze zadnej uczciwej pracy sie nie boisz ani nie wstydzisz, ze masz w sobie tyle dojrzalosci, madrosci oraz zaangazowania w krzewienie wartosci. Szacun ode mnie. PS Zostaw jakis namiar (nie musi byc od razu teraz), gdzie mozna bedzie dowiedziec sie, ze ksiazka juz jest gotowa i jak ja mozna kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziwie się że normalni ludzie tak reagują na tego kretyna, koleżka nie ma za grosz szacunku do nikogo ani do żadnej pracy. a dzięki niektórym ma to co ma, np dzięki sprzątającym nie toniemy w śmieciach. on zarabiał 2000 funtów? na pewno w to uwierze. niemota emigracyjna na pewno gnije już w Polsce i nie może znieść, że mu nie wyszło w UK, kipi zazdrością i nienawiścią. jestem psychologiem więc wiem co mówie. napisał, że nie ma nic do emigrantów a w każdym poście wyzwiska i nienawiść. powód to nieudane życie w UK. innej opcji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy antypolskie skurfysyny najpierw popatrzcie na siebie, co wypisywaliscie o Polsce, o Polakach, naszej kulturze, tradycji czy historii. Ja tutaj trafiłem przez przypadek, ale oniemialem. Nigdy nie przypuszczałem, ze Polak tak moze pisac o swoim kraju czy narodzie. Yebane emigracyjne smiecie z brytyjskiego zmywaka. To nie wina Polski, ze jestescie życiowymi nieudacznikami, dla których zycie za 500 funtow miesięcznie na wyspach juz jest sukcesem. Skurfysyny yebane. Gnijcie w tym UKa i czyscie te kible az wam z dopy krew bedzie sie lała. Yebane sprzątaczki i tirowcy z Asdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, juz dawno to mowilem. A wracajac do moich 500 funtow bo biedactwo znowu wspomnialo. W skrocie, wynajecie studioflata 300f (wliczone wszystkie oplaty), male, fajne, przytulne mieszkanko, sasiedzi ok, spokojna okolica, przedmiescia sredniego miasta east midlands, idealne jak dla mnie, po prostu kocham to miejsce :) placimy z dziewczyna po 150f, zostaje 350, 200 zarcie, chemia, zostaje 150, inne wydatki, jakis ciuch czy inne przyjemnosci. Wiadomo czasami tez pojawi sie jakis niezaplanowany wydatek no ale mieszkamy tu juz kilka lat wiec miesiecznie odkladane troche funcikow i jest bardzo ok, nie marwie sie o jutro i moge tak sobie zyc do konca, kocham moje zycie, jestem bardzo szczesliwy i tak jak pisalem, niby nie potrzebuje wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam je/bana szmato na dowod gdzie napisalem cos zlego o Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd mam wiedzieć co pisałeś, skoro nie używasz pseudonimu. Ja w Polsce takze wynajmowałem stancje, miałem samochod, telefon. Chodziłem do kina i resteuracji. Nie głodowalem. Zylem tak jak teraz zyje w UK. Wyjechałem zarobic na mieszkanie i poznać trochę swiata. Co do obelg Polski, to poczytaj to forum i sam zobacz co te skurfysyny wypisują o Polsce i Polakach. Pyerdolone smiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy tu piszący sa jednego pokroju. Mieszkanie wynajmowane , najniższe pensje , czy to w Pl czy w UK , nie rozumiem czemu sie tak wywyższacie, jak takie same śmiecie z was. Jeden wart drugiego, ale kazdy wyżej sra niz dupę ma. Małomiasteczkowe z dupy problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta zona kierowcy z asdy, sprzątaczka to juz pokazała kulturę ! To jest kobieta? Myślałam ze te posty pisze jakiś gnój z poprawczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty ibrazasz a emigranci nie pluja na Polskę tylko mówią dlaczego wyjechali.tak to wina Polski.bo gdyby było normalnie może by niektórzy wrócili.a ja ieszkam w tak pięknym miejscu, że nie wrócę bo mi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wina Polski, to kwestia wyboru. Ja mieszkam w UK juz 10 lat, na pięknej, zielonej angielskiej wiosce, i nie chce wracać do szarego blokowiska, tu mam lepsze samopoczucie i nie ukrywam ze łatwiejsze bezproblemowe zycie. Prowadzę swoj biznes wiec nie jestem skazana na łaskę pracodawcy. Sama sobie szefem jestem, zyje w pięknym otoczeniu i kocham to co robie. Pozdrawiam z Suffolk. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie.też mnie nie ciągnie do szarego blokowiska, tych rozrywek typu nachlax się w weekend itp.pozdrawiam z Nicei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi ze miałaś takie rozrywki w PL typu nachlac ryja w weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Polska nie jest rajem na ziemi, bo takiego raju nie ma. UK jest zadłużona na 90 %. Owszem jest tam niskie bezrobocie w skali kraju, ale sa regiony gdzie bezrobocie oscyluje w granicach 30%, wszystkie większe fabryki albo zostały sprzedane albo zamknięte. UK ma ogromny problem z przestępczością wsrod imigrantów. Ponad 5 milionów Brytyjczyków wyjechało z kraju, szkolnictwo państwowe jest na zatrważająco niskim poziomie. Służba zdrowia niedomaga jeszcze w większym stopniu niz w PL. Kolega na usunięcie cysty czekał ponad 1,5 roku. Co roku z rożnych fundacji, w brytyjska służbę zdrowia wpompowywane jest ponad 600 milionów funtow, a to dalej studnia bez dna. Brytyjskie rządy ciagle targają jakieś afery, ostatnio szampanowa, pedofilska, pakistańska. Z kraju następuje olbrzymi odpływ kapitału. Wsrod najbogatszych mieszkańców Wysp, rodzimy Brytyjczyk jest dopiero na 8 miejscu. Mlodzi Brytyjczycy nie maja szans wziecia kredytu na dom, a Pakole maja ich po kilka. Do głosu coraz bardziej dochodzą partie populistyczne typu UKiP, co świadczy o ogromnych problemach i ubożeniu brytyjskiego społeczeństwa. xx Przeciez dokładnie to samo mozna napisac o Polsce.. A jednak Uk jest potęga a PL ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest potęga bo kradli i mordowali, a takze maja ogromne złoża ropy i gazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No to porównaj. Koszt budowy nowego domu od podstaw 300 tys jednostek, w UK rudera do remontu, kilkudziesięcioletnia to 250 tys jednostek, chleb w PL to 3 jedności a w Jukeju 1,5. aparat dentystyczny w Polsce to 4 tys jednostek a w Jukeju 5 tys. xx Tepy w-f sto skad wziełes te 4 tysiaki w Pl za aparat ortodontyczny ? Juz ci kiedys pisałam, koszt takiego aparatu w 2004 roku to było 6 tysiecy bez comiesięcznych wizyt ! Dom w Pl od podtaw za 300 tys ? Chyba na zadupiu i z kartonu ! A ile kosztowała dzialka ? Uzbrojenie ? Projekt i plany zagospodarowania terenu ? A ' dom " jest wielkośc ok 50 m 2 ? :D Durniu po AWF jeszcze nie wróciłes do zonki w Pl ? Piszesz o tym od co najmniej pól roku , maj juz dawno sie skonczył , a ty dalej gnijesz na magazynie w UK.. W osiedlowej lidze dalej na ciebie miejsce czeka ? Stanowisko trenera niewiadomo kogo ? A wódeczka sie ziebi ? Zoneczka swoja terenówka po kartoflisku sie rozbija ? A tabsy wziete dzis ? Czy skonczył sie blister-pack ? A ty dalej tkwisz w emgracyjnym gów/nie otoczony poy******i niemotami.. takimi samymi jak ty .. Ty tez jestes emigrantem dokladnie takim samym jak ci na których plujesz :) Takim samym polskim marginesem .. Taka sama niemota wychowana w biednej cześci PL , co za stodola srała.. Tak doskonale znasz relia tych niemot.. :P Nic dziwnego, skoro jestes jednym z nich :) Nic, cokolwiek napiszez nie zmieni faktu, ze jak inni Polacy wyemigrowałes z Pl w poszukiwaniu lepszego zycia i skonczyłes w ' obskurnym ' UK jak inni. Nie jestes ani troszeczke lepszy i nie masz powodu zadzierac nosa. Nie powiodlo ci sie w Pl , AWF nie otworzył drogi do jakiejkolwiek kariery i pieniedzy w Pl, byles zwyklym wyrobnikiem za grosze i zostawiłes Pl w poszukiwaniu wiekszej kasy i lepszych mozliwosci. W Uk osiagnołes przecietny, stabilny poziom i nie wrócisz do Pl, choc trabisz o tym ciagle.. wiesz ze tam nie ma przyszłosci, a zarobki na poziomie 2,5 ty a zoneczka 1,7 tys. to wegetcja.. A gdzie w tym wydatki na dzieci ? Zreszta takei zarobki to zarobki niewyksztalconych, przeciętnych roboli, nawet nie porzadnych rzemieslnikow z fachem i doswiadczeniem w reku..Ale czego sie spodziewac po AWF.. kariery to ty nie zrobisz ani w UK ani w PL :) Dlatego siedzisz w UK , a fustracje z takiego a nie innego stanu rzeczy wylewasz na forum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty pyerdolony skurfysynu, moja córka nosi taki aparat, y****y smieciu wiec wiem ile kosztuje, dom moj kolego postawił dokładnie za 230 tys, tyle wziął kredytu. 150 metrów. Ty y****y obszyczmurze, gnij w UKa emigracyjna niemoto i kible szoruj az ci z dopy żyły wyjdą. Yebany antypolski skurfiel. Pewnie ojciec w dope rochal i takie ma teraz skrzywienie do Polski. Yebany smiec, cos jak imigrant z calais

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To strzelies te córke w wieku 15 lat ? :D Aparat staly na zeby zaklada sie najwczesniej w wieku ok 13-14 lat, a ty wszak mlody juhas jestes :D A nie czekaj, czekaj juz wiem ! To kryzys wieku sredniego .. no tak nie ma sie czemu dziwic.. A kolega to cie w trabe wali az milo :) Tyle wziol kredytu ? A to kredyt jaki byl ? Hipoteczny czy budowlano-hipoteczny ? I dzialke za to kupil ? Uzbroil? Cala dokumentacje ? Cud normalnie :D I bank nie wymagal zadnego wkladu wlasnego , nie ? :D Tylko panu od fikolków mozna wmówic takie glupoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działkę uzbrojona kupił za 45 tys zł, a moja jedna córka ma juz 15 lat y****a szmato. Moj kolega wybudowal pensjonat za 0,5 miliona złotych o powierzchni prawie 300 metrów wiec przestań pyerdolic, bo w gownie byłaś, gowno jesz, gowno wiesz i brytyjskie gowno sprzątasz. Yebana niemota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał wkład 20 % a wiec około 40 tys, tobie to do głowy nie przychodzi ze ludzie sobie w PL radzą lepiej niz ty w Jukeju, śmierdząca niemoto. Co sie dziwić jak za stodoła sie sralo w garnek i dope pokrzywami podcieralo, tobie faktycznie nawet 6,5 funta na godzinę wydaje sie majątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie nie wywyzszam, tylko opisalem fakty i jaka jest ogromna roznica miedzy minimalna w Uk i Pl, zarabiam wiecej niz min w Uk i nie wiem co robic z wiekszoscia tych pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo żyjesz tam jak dziad, na wynajmowanym flacie. Spróbuj pojąć na studia, weź kredyt hipoteczny, wykształc dxieci. Ty y*****, niedorobiona niemoto. Zobacz w temacie studia w UK, jak Polacy piszą, ze wszystko jest drogie. W Jukeju to moze sie tylko podobać takim niemota, ktore lubią cygańskie zycie. Czym ty chcesz zaimponować? Praca za niewiele ponad tysiąc funtow? Wielkie mi halo. Tyle w Polsce wyciąga trochę bardziej ogarnięty murarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spie/rdalaj juz stad jak po polsku tepaku nie rozumiesz. Jak dziad to zyles ty z 3ma kumplami na pokoju, ciulajac kazdego pensa i pewnie wpie/rdalales suchy chleb. Ja zyje jak chce, tak jak pisalem, mieszkanko spoko w zaje/bistej okolicy i na niczym szmaciarzu nie oszczedzam tak jak ty niemoto. Nie potrzebuje niemoto kredytu, w ostatecznosci, jak np bede musial wracac, malo prawdopodobne ale powiedzmy, mam dokad wracac bo mam mieszkanie w Pl niemoto. Moje studia to przeszlosc a dziecka nie chce, i raczej sie to dlugo nie zmieni, same problemy z nimi. Nie odpisuj mi szmaciarzu, niczego to nie zmieni, nie zaczne np wydawac pieniedzy na jakies zbedne gowna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie 230 tys :D 45 tys za działke, 40 tys wkładu własnego.. To co bajki piszesz o 230 tys. :P Wybudował czyli wykonczył i mieszka , czy stan surowy zamkniety ? :) A moze dól wykonczony , a gora w przyszłosci ? Nie mieszkam w UK :P I nie w Pl i jakos moja córka skonczyła studia nie placąc za nie ani grosza :) Na panstwowym uniwerku w stolicy. DCU cos ci mówi ? :) Sa takie rzecy jak granty, sa organizacje unijne placace twój fee na uczelni:) Ale skad ty to mozesz wiedziec, wszak zaliczyłes jakies AWF w PL..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bo żyjesz TAM" to wiele wyjasnia, nie pierwszy raz tak piszesz co raczej swiadczy o tym ze juz nie ma cie TU w Uk :D uffff :D zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieciu, wkład własny na kredyt 220 tys, y****a niemoto, z czego kupił działkę i wybudował dom pod klucz. Ty nigdy nie będziesz mieć swojego domu, bo jestes zwykłym nieudacznikiem, zmywajacym gary. Tak, nie ma mnie juz w Jukeju. Zyje w PL smiecie, a wy gnijcie w Jukeju. Pyerdolona szarańcza. Juz Cameron bedzie wiedział co z wami zrobić, a Brytole ciagle pokazują wam miejsce w szeregu. Jestescie gorsi niz ci Murzyni z Calais. Oni przynajmniej uciekają orzed wojna, a wy tylko by swoje tluste dopska napchać jąk najłatwiejszym kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×