Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiałaGurami

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku! grupa wsparcia

Polecane posty

Gość gość
U mnie beta przyrastała prawidłowo i też nic nie było widać w macicy. jeden lekarz powiedział że ciąża się wchłonęła, ale dla pewności kazał sprawdzić czy beta będzie spadać, ale ona rosła. Poszłam do innego i od razu zobaczył ciążę w jajowodzie. Jeszcze durna baba do mnie mówi " O widzi pani, tu w jajowodzie widać serduszko", mogła już to sobie darować! Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neverfull, wiem co czujesz bo sama to przechodziłam jakiś czas temu... Trzymaj się. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela_Ela3232
Nie miałam parę dni dostępu do internetu i nie mogłam zagladać tutaj Anila U mnie i dobrze i nie dobrze. Niedobrze bo nudności i bóle głowy nie dają spokoju, parę razy się zdarzyły dni, że nawet podniesienie głowy z łóżka graniczyło z cudem. Wcześniej bardzo dużo czytałam nawet po 5 książek w ciągu tygodnia a teraz przez ostatni miesiąc to ledwo jedną mogę skończyć. Ale wszystko to ponoć znaczy, że jest dobrze dla dziecka bo to przez hormony te wszystkie niedogodności, wiec przeżyję. Z ciążą wszystko w porządku, żadnych niepokojących objawów, poza tym że od czasu jak się dowiedziałam to mam problemy ze spaniem. Przesypiam może 4 godziny w ciągu nocy spokojnie. Niby sie nie denerwuję ale jednak coś nie daje spać. neverfull a brałaś może pod uwagę że zaszłaś w ciąże później niż ci się wydaje? Czasami bywa tak że owulacja się przesunie (i nawet test owulacyjny może tego nie wskazać). Może jeszcze nie być widać. Ale to sama powinnaś wiedzieć najlepiej czy jest taka możliwość. andzka mi w dniu kiedy testowałam przyśnił sie pozytywny test ciązowy :) Napisałaś o wysypce i o tym śluzie. U mnie w tym pamiętnym cyklu zaczęły się pojawiać pryszcze na plecach i na twarzy parę dni przed terminem spodziewanej miesiączki. Nie kojarzyłam tego z ciąża ale dziwne mi to było bo nigdy nie miałam pryszczy na taka skalę. Co 2 dni odkrywałam nowego. Pryszcze przestały sie pojawiać dopiero w zeszłym tygodniu. Już bardziej śluz mi dał do myślenia że było go więcej. Najpierw był taki jak dzień przed okresem ale jak sie utrzymywał już te 2, 3 dni to w końcu zrobiłam test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neverful, daj znać co u Ciebie, oby jednak zdarzył się cud Ja dzis 27dc, nie robię kolejnego testu bo @ nadciąga wielkimi krokami, czuję to :-( Frustrujące..... Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po wizycie w klinice. Endo 9mm jajo 24 dostałam zastrzyk na pęknięcie, w piątek kontrolne usg :) no i jak coś luteina. Starania pełna para! Ale się cieszę ze jestem już po hsg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ela jak fajnie ;), że masz objawy ciążowe tez hehe tez chcę. ..;) jak człowiek długo czeka to pewnie bóle czy nudności przyjmuje latwiej; :):):)andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1dc Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziękuję za dobre słowa siedzę w szpitalu beta chwilowo stanęła na poziomie 360 jest pęcherzyk ok 1cm w jajowodzie czyli pozamaciczna :/ moja lekarka ciągle ma nadzieję że ciąża poleci sama i obejdzie się bez zabiegów itp generalnie trochę to potrwa to moje siedzenie w szpitalu dobrze że szpital ok personel jeszcze lepszy :* ale nudno na maaxa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara a mogę wiedzieć jak u Ciebie się to zakończyło ?? u mnie jeśli samo nie poleci to laparoskopowo lub jakaś farmakologia po której nie można się 6 miesięcy starać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemcztery
Never, tak mi przykro Brak mi slow, trzymaj sie dzielnie. Znajoma tez miala jedna ciaze pozamaciczna, a potem urodzila sliczna core. Bedzie dobrze. Kiedys zaswieci sloneczko, dla nas wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie beta była już na poziomie ja leżałam jedna dobę i jak beta była już ponad 5000 to wieczorem szybko był zabieg. Jajowod miałam naciety tylko. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neverfull :(:(:( Andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ratujcie chyba znowu mam urojone objawy. ..ciągną mnie jajniki...nie chce znów rozczarowania juz tyle razy była nadzieja a później zawód :( ciągle sobie tłumacze ze to pewnie po laparo tak mam :( andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemcztery
Andzka, ja sobie wkrecam od soboty. Dzis mam 25dc plamie ale na brazowo. Jesli dzis wieczorem nie dostane to jutro test. Ostatnio nie mam cykli dluzszych niz 25 dni, raczej krotsze. Rany jaki czlowiek jest glupi ze tak sobie wkreca. Pierwszy cykl po droznosci wiec licze na cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Wszystkie mamy 1 cykl po droznodciach?! ;) n. 3maj się dzielnie :( ciekawe od czego zależy gdzie umuejscoei się ciąża. Brak slow, lepiej rozczarowanej ale spokojnej siedzuec z okresem w domu niż.... w szpitalu. Dobrze ze chociaż atmosfera dopisuje. Nieznane są ścieżki naszego losu dziewczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pierwszy po droznosci temu może odczuwam tez inaczej nie wiem już... testuje w pt trochę wcześnie ale co tam jak wariowac to na calego;) andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzka, Siedemcztery, BialaGurami, liczę na Was, moze choc Wy podniesiecie statystyki i urośnie w nas staraczkach nadzieja, ze jednak się DA. Powodzenia :-) Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test negatywny a okresu nie ma, wychodzi nato ze ten cykl chyba bedzie dluzszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neverfull co u Ciebie? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro smigam na USG sprawdzić czy jajecko peklo po zastrzyku, i juz po staraniach teraz ostatni etap - oczekiwanie. Jakieś 9 dni. N. co slychac? Jeszcze w szpitalu? Kto to mial test neg bo się nie pidpisal. Klara jak leci? Jak się trzy masz? Dziewczyny ktoras cos nowego pomocniczego testoewala? Siedem jak starania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie widze waszych wpisow? Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, teraz wskoczylo jak sie wpisalam. Anila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neverfull co u Ciebie? Klara jak humorek? Andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemcztery
Moj test byl negatywny. Wczoraj testuje jeszcze raz bo to bedzie 28dc. Od ponad pol roku nie mialam tak dlugiego cyklu. W zasadzie nigdy w zyciu nie mialam plamienia zamiast miesiaczki ?! I to bylaby pierwsza bezbolesna miesiaczka od 12 lat ? I jak tu sobie nie wkrecac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki!!!!! Chyba i ja zatestuje jutro chociaz za wczesnie moze byc. Dzis mala dziewczynka mnie przytulila i powiedziala ze powinnam urodzic niedlugo dzidzie;) Andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny beta delikatnie w górę poszła jak miałam 351 w sobotę to w środę 430 więc mało rośnie i lekarka na obchodzie zaleca jeszcze poczekać do jutra powtórzyć betę i może poronię sama :( jutro będzie na dyżurze moja lekarka więc mam nadzieję ze coś zaleci generalnie mam tylko jedną opcję jakimiś lekami mi to usuną jeśli samo nie da rady :( generalnie na laparoskopie to za mała ciąża i tyle i stoję przed meega decyzją co robić :( dziewczyny trzymam kciuki aby w końcu było dużo silnych pięknych zdrowych ciąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neverfull 3maj się dzielnie. Ja tez mialam wywolywany poród/poronienie w 11 TC ale się nie udalo i mialam zabieg , i żyje :) dziewczyny testujcie, siedem cztery a może na bete? Czasem dziewczyna i tydzień po nie wychodzi. Mnie blaaaada kreska wyszla dopiero ze 4 dni po okresie (ale mi na wspomnienia przyszlo...). Ja dziś USG kontrolne i jak cos luteina. Nie mogę się doczekać tego USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemcztery
Neverfull,trzymaj sie dzielnie. U mnie niestety test negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemcztery
Powodznia Biala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test negatywny :( kolejny zrobię w dzień okresu...andzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×