Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiałaGurami

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku! grupa wsparcia

Polecane posty

Gość Ela_Ela3232
Cześć dziewczynki. Ostatnio rzadko na Internet zaglądam bo się trochę za czytanie wzięłam i nie chce mi się siedzieć przy komputerze tyle co wcześniej. U mnie wszystko niby prawidłowo przebiega. Ostatnio odważyłam się zadzwonić do przyjaciółki, która podobnie jak ja też się starała o dziecko już kolejny rok z rzędu. Ponad miesiąc się zbierałam z tym telefonem. Ucieszyła się ale wiem, że jej przykro. Mówiła też że miała jakąś operację właśnie na sprawy kobiece i na razie nie mogą się starać. Ale może jak odpoczną trochę to może też coś zaskoczy wreszcie. BiałaGurami Ja bym radziła zatestować zanim odstawisz luteinę, a jeśli masz plamienia i okaże się ciąża to może lekarz rozważy zwęszenie dawki luteiny na podtrzymanie. Mówi się że z jednej strony lepiej nie testować za często żeby się nie nakręcać ale teraz dużo kobiet ma problemy z hormonami a wtedy lepiej testować jak najwcześniej i jak najczulszymi testami żeby w razie czego szybko zareagować. dysiaedysia To że coś się przesuwa w cyklu to nie nowość. Nawet jesli do tej pory tak nie miałaś. Mi kiedyś się z zaskoczenia owulacja trafiła 7 dc a zwykle miałam miedzy 12 a 14 dc i cykle bardzo regularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poweekendzue. Mam dziś 14 dzień od podania zastrzyku, jutro chce testować tj. 15 dz od zastrzyku 14 dpo. Myślę ze to rozsądny termin? Na be te nie chce iść bo to straaaasznie stresujące. Luteiny i tak do chyba 8 marca mam nie odstawiac, bez wzgledu na wynik :/ a ze wzgledu na torbiel krwotoczna. Uswiadomilam sobie ze równo 3 lata temu w tym czasie za szlam w ciążę. To juz 3 lata.... a historia starań ciągnie się od 2011 roku.... tyle czasu, kiedy to zlecialo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela fajnie ze u Ciebie wszystko ok :) i dobrze ze powiedzialas koleżance. Pewnie chciala się cieszyć ale nie potrafi la, znanym ten bol.... moja przyjaciolka teraz rodzi na dniach a ja ja tak unikalam ze ani razu z brzuchem jej nie widzialam... taka ze mnie "przyjaciolks" ale nie potrafi lam inaczej, tak się zblokowalam ze sama nie chce tego zmienić. Choć wiem ze to glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała testowalas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, Biała jak tam? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neverfull jak u Ciebie? Ja pierwszy raz od dawna czekam na okres spokojnie bez nerwów bo miesiąc spisany na straty był od początku. Nie liczyłam dni, owulki chyba tez nie było bo nie miałam żadnych objawów. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ja nie widzę wpisów czy nikt nie pisze? Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała martwimy się o Ciebie... Napisz co słychać? Jak test? Udało się? Trzymamy kciuki... Jeśli tak dasz nam nadzieję, że może i nam się uda... Trzymaj się ciepło i daj znać niezależnie od wyniku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dysiaedysia
No Biala faktycznie zniknela... A ja jestem po kontrolnym usg w poniedzialek (16 dc) i lekarz kazal przez 3-4 dni dzialac (bo niby wtedy moze peknac pecherzyk) ale miedzy mna a moim "m" nie za dobrze w ostatnich dniach wiec ani w poniedzialek ani we wtorek przytulanek nie bylo :( dopiero wczoraj sie troszke poprzytulalismy "na zgode" moze dzisiaj poprawimy ale boje sie ze to za malo ... no coz pozostaje czekac ehhh No i jednak po raz kolejny wychodzi na to ze u mnie jest pozna owulacja miedzy 17 a 20 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co tego ze masz 30l ja mam 33l i nie rozumiem tych bab które maja tylko 1 cel w życiu dziecko ja nie musze mieć wcale i jak nieurodze do 40l to tez będę żyła i nawet lepiej bo nie zamierzam całego życia poświęcać tylko na pieluchy ,a jedna rada jak się staracie to najlepiej często współżyć nawet co 2 dzień i efekt będzie murowany zwłaszcza po okresie współżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela_Ela3232
Dysia Na pocieszenie powiem ci że u nas w tamtym cyklu co zaszłam w ciąże to seks był tylko chyba dwa razy i to raz na pewno duzo poza dniami płodnymi. Byliśmy z mężem oboje trochę chorzy a przez pół miesiąca to wogóle ja byłam u swoich rodziców. No ale u nas się trafiło dopiero po 7 latach więc nie wiem co lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi gosciu z 21:45, nikt nie kaze wchodzic ci na topiki o tematyce planowania i starania o dziecko, skoro masz inne cele w życiu, kazdy z nas ma inne marzenia, naszym jest dziecko. Wiec znajdz inny topik i tam wylewaj swoj JAD!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dysiaedysia
Ela_Ela3232 no nadziei nie tracę bo mam taką koleżankę, która w cyklu, w którym zaskoczyła miała tylko jeden raz przytulanki z mężem i to w 10dc a później jej mąż musiał wyjechać w delegację więc spisali ten cykl na straty a tu proszę ... suprise :) nie spodziewali się wcale a teraz jest w 10 tygodniu ciąży więc sobie myślę, że jakaś szansa jest :) ale tak bardzo to w to nie wierzę. Mój ginekolog mówi, że jeśli w tym cyklu się nie uda to zwiększy mi dawkę CLO także zobaczymy Biala a co u Ciebie ?? odezwij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolciaa
Cześć :) Częste przytulanie moim zdaniem nie ma znaczenia i mam przykład po sobie, przytulanko było 4 razy w miesiącu i na pewno nie w dni płodne i niespodzianka udało się. Zawsze trzeba mieć nadzieję. Na każdą przyjdzie czas i będziecie tulić swoje maleństwo w ramionach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela_Ela3232
gośćKarolciaa Skoro się udało to któryś seks musiał być w dni płodne :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela_Ela3232
Kurde znowu nie wyswietla postów gośćKarolciaa Skoro sie udało to któryś seks musiał być w dni płodne. :) Dysia Może właśnie o to chodziło, że spisali na straty. Dziewczyna nie stresowała się nie latała robić testy i nie liczyła dni do okresu, tylko po prostu podeszła trochę spokojniej i zaskoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
??? O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Hej kobietki, pironilam. HCG mi spadlo. Jutro do szpitala. We WT test pozytywny, ale HCG nie pozostawia zludzen... plakalusmy z M. Żal mi go, jego rozczarowania. I boje się tego poronienia, krwawienia itd. Tyle ze wczesna ciąża bo HCG na 460 się zatrzymalo. Oby poszlo jak spóźniona miesiączką. Hsg pomoglo bo po prawie 3 latach za szlam. Tylko ze to 3 poronienie.... zobaczymy co powiedzą w klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała... nawet nie wiadomo jakich słów użyć, żeby wyrazić co czujesz... jedno jest pewne - hsg przyczyniło się do zajścia... kochana trzymaj się mocno, jesteś dzielna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedemcztery
Oj Biala Chyba najwyzsza pora by lekarze konkretnie Cie zdiagnozowali jaka jest przyczyna poronien Wiem co czujesz i bardzo wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałaGurami
Pojechałam do szpitala. Lekarka stwierdziła ze to ciąża biochemiczne, mam odstawić luteinie i czekać na okres :) dziewczyny to wydarzenie tak mnie niesamowicie z M zbliżył ze, dziwnie to zabrzmi, ale warto było.... teraz po okresie znowu kujemy żelazo póki gorące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka1999
Dziewczyny to znowu ja pisałam wcześniej u góry że byłam u ginekologa i mówili mi że nie wykluczają ciąży no i wczoraj powinnam dostać okres i go niemam udało mi sie ?? Dodam że bolą mnie piersi i brzuch już 5 dzień ale nie tak przez cały czas tylko co jakiś czas mnie boli przez chwile i przestaje . i leci mi biały śluż dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka1999
Odpowie ktoś pliss ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulinka, mysle ze najlepiej kupić w aptece test i zrobic. Objawy by sie zgadzaly, ale przed okresem tez bola piersi wiec nie trzymaj sie w niepewności i zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka1999
Czemu nikt nie odpisze ???? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka1999
No tak tylko że to dziwne bo mam zawsze 5 a miesiąc temu dostałam 2 a tym razem wogule i dwa razy wymiotowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz sie jutro na bete, wszytko sie wyjasni. Kazdy cykl jest inny,ciezko z twojego opisu stwierdzic ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×