Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy istnieją faceci którzy po wielu latach

Polecane posty

Gość gość

małżeństwa są nadal wierni żonom, nie myślą o zdradach? Czy po wielu latach związku z kobietą ma się jej dość? Nudzi się? Jak to wygląda w oczach facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam małżeństwo z 30letnim starzem i za cholere nie wiem jak oni to robią, że po 30latach rozmawiają ze sobą jakby się poznali rok temu !? Wakacje nad morze, romantyczne kolacyjki, prezenty co jakiś czas. Czasami miewają dni fochów, ale to trwa niedługo po czym znów ożywają i znów idą na romantyczną kolację. Może to po prostu takie charaktery, dbałość, silna dbałośc i zaangażowanie w związek i w drugiego człowieka. Uwielbiam patrzeć na takich ludzi :) A tym co zdradzają mogę powiedzieć tylko tyle, że chyba musieli gdzieś w którymś momencie popełnić błąd, skoro się zdradzają. Ja nigdy zdrady nie zrozumiem, jak się jest z kimś w ziązku małzeńskim, to powinno się robić definitywnie wszystko zeby o ten związek dbać. No chyba że mówimy tu o związku z obowiązku, wtedy to zupełnie inna sytuacja - ja z obowiązku chodze do pracy, choć wcale jej nie lubie i chętnie dorabiam na czarno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam takich wiernych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie nudzę, bo nudzić się nie potrafię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×