Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KKKM

dać szansę?

Polecane posty

Gość gość
autor tego wątku to super facet,szkoda że mam do niego tak daleko :-( chętnie bym Cię poznała,jesteś naprawdę wartościowym i mądrym człowiekiem. Anna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadza się,czekamy na cd autorze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mój znajomy zdradza już żonę ponad 5 lat :-( ona o tym wie....ale i tak się nie rozejdą,kredyty,mieszkanie,dzieci.,,, ciesz się że nie doszło do tego ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pchamy...bo nie poczytamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie odpowiecie na moje pytanie ? jaki autor musiał być tak naprawdę dla tej dziewczyny że bała się mu o tym oznajmić. gdyby był cudowny,wspaniały etc. to przybiegłaby do niego w skowronkach i rzuciła mu się ze szczęścia na szyję...a ona się bała,więc ktoś tu ściemnia X Czytaj uważnie. Wszyscy po prostu uważają że pobiegła do ojca dziecka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcin trzymaj się ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania! Zawsze mozesz się przeprowadzić ;) Wroclove, piekne miasto! Byłam raz na sylwestra i żałuję, że tak krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet najgorsza prawda jest lepsza niż kłamstwa. Ja do tej pory nie wiem co było u mojego ex prawdą. Chcialabym wiedzieć bo wtedy jest latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę juz 18 stron natrzaskaliście o dvpie Marynie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba po to jest forum, żeby pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie czytajcie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
podpuściłem ją... tak jak planowałem.. przyznała się, że ma wątpliwości kto jest ojcem. miała z nim romans. od 3 miesięcy. podobno oddaliliśmy się od siebie a ona mnie kocha i nie chciała mnie stracić. dlatego nie powiedziała... to się nazywa k***a litość... kończę te farsę, bo więcej nie zniosę... i sorry, że musieliście to czytać... choć przynajmniej wy dobrze się bawiliście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi... Ale lepiej że to wszystko teraz wyszło nie po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
W tej chwili nie chcę się trzymać... chcę się spić do nieprzytomności aż zapomnę jak się nazywam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym Ci napisać, coś co Ci pomoże, ale wiem, że w takiej sytuacji takie frazesy są na darmo. I dobrze wiesz, że osoby, które się zaangazowały w ten wątek nie miały z teg żadnego ubawu. Szkoda, że takie rzeczy przydarzają się takim honorowym ludziom, jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKM
I bezczelnie twierdzi, że mnie kocha..że szukała wrażeń a potem nie umiała się z tego wyplątać...że chce odzyskać...KURWA KURWA KURWA!!! 3 p********e miesiące leżała obok mnie w łóżku i NIC. ...nic k***a nie wiedziałem... No nic spadam stąd. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
Tylko w jakim celu ten fagas kłamał ze spali ze sobą tylko raz? Ona i on są siebie warci. Wiem, że boli ale nie uciekaj z forum, może choć trochę wygadanie przyniesie ukojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zwykła d****** mam nadzieje, ze nie bedzie matka twojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
Szukała wrażeń wiec teraz ma wrażenia. Nie można szanować kobiety która nie wie z kim ma dziecko. Teraz widzisz ze niepotrzebnie ja idealizowales, 4 lata spędziłes z kimś kogo tak naprawdę nie znasz. To podla i perfidna kobieta. Lepiej się przebadaj, bo niewiadomo ile takich wrażeń szukała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość który był wcześniej
Pisałam tu dziś wcześniej (sugerowałam, że kumpel dowiedział się o ciąży w tamten feralny wieczór). Choć wiem, że życie pisze takie scenariusze, że nie wymyśliłby ich najlepszy bajkopisarz to w tej historii jest dla mnie zbyt wiele niejasności. - dlaczego kumpel, który wiedział o ciąży od dawna napisał o niej dopiero dziś? - dlaczego ona szła w zaparte, że ma pewność kto jest ojcem, a przede wszystkim tak łatwo zgodziła się na badania? Każde z nich może kłamać i tym kłamstwem usprawiedliwiać swoje działanie, ale umówili się jak kłamać? Czy autorze ze stresu straciłeś czujność i nie potrafiłeś złapać ich na rozbieżnościach w tym co opowiadają? Jeśli historia jest prawdziwa to intuicja mi podpowiada, że ma ona jakieś drugie dno. Nie wiem jakie, ale jakieś ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś 1 Bo wcześniej miał romans z dziewczyną Autorka, więc dlaczego miałby to powiedziec wcześniej, było mu dobrze, żadnych zobowiązań, tylko seks 2 Bo sama nie wie który jest ojcem, a przed urodzeniem dziecka miło by było wiedzieć, który to tatuś. Może myslała, że jak się nie zawaha, tylko od razu zgodzi, to Marcin stwierdzi, że z musi być pewna jego ojcostwa i zrezygnuje z badań, skoro kobieta się zapiera, że to jego dziecko. 3 Bardzo możliwe, że umówili się co do kłamstwa, w końcu razem w tym ''siedzieli'' Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lena sorry, ale Twoje koncepcje z kosmosu mnie nie interesują. Szukam logiki, której Tobie kompletnie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 Bo sama nie wie który jest ojcem, a przed urodzeniem dziecka miło by było wiedzieć, który to tatuś. Może myslała, że jak się nie zawaha, tylko od razu zgodzi, to Marcin stwierdzi, że z musi być pewna jego ojcostwa i zrezygnuje z badań, skoro kobieta się zapiera, że to jego dziecko. x To ona chce wiedzieć czy nie chce wiedzieć???? Najpierw pomyśl, potem napisz. Mam wrażenie, że startujesz w konkursie na jak największą ilość postów w tym temacie. Dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LenaSz - albo masz 13 lat, albo bierzesz coś, dzięki czemu tracisz kontakt z rzeczywistością, albo masz inteligencję ameby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki65g
Od razu mówiłam, że ten fagas tez powinien się dołożyć do opłacenia testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raz raz raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×